بازی Call of Duty: Vanguard یکی از محبوب‌ترین و جدیدترین بازی‌های فرانچایز جذاب Call of Duty که توانسته گیمرهای زیادی را به خود جذب کند. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های این بازی، بخش مولتی‌پلیر آن است که گیمرها می‌توانند در نقشه‌های جذاب جنگ جهانی دوم با یکدیگر به رقابت بپردازند. خبر خوبی که طی روزهای اخیر توسط اکتیویژن منتشر شد این که بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard طی چند روز آینده رایگان خواهد شد. در این مطلب با شرایط این فرصت استثنایی برای گیمرها آشنا می‌شویم.

Call of Duty: Vanguard
Call of Duty: Vanguard

مولتی‌پلیر Call of Duty: Vanguard چه مدت رایگان است؟

اکتیویژن به‌عنوان سازنده بازی Call of Duty: Vanguard، طی روزهای اخیر اعلام کرده است که بخش مولتی‌پلیر جذاب این بازی برای تمام گیمرها رایگان می‌شود. این خبر بسیاری از گیمرهای علاقه‌مند به ژانر شوتر اول‌شخص را خوشحال کرد؛ چرا که آن‌ها می‌توانند باتجربه و تست مولتی‌پلیر این بازی، آن را بعد از مدتی خریداری کنند.

اکتیویژن اعلام کرد که مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard به مدت دو هفته رایگان خواهد بود. گیمرها می‌توانند از تاریخ 10 فروردین تا 24 فروردین به بخش مولتی‌پلیر این بازی به‌صورت رایگان دسترسی داشته باشند. باید اشاره کرد که گیمرها در این تاریخ می‌توانند به تمام بخش‌های مولتی‌پلیر بازی، بدون هیچ‌گونه محدودیتی خاص دسترسی داشته باشند. اگر به شوترهای اول‌شخص و به‌خصوص سری بازی‌های Call of Duty علاقه دارید، این دوهفته فرصتی استثنایی برای شما است.

در چه پلتفرم‌هایی می‌توان به مولتی‌پلیر رایگان ونگارد دسترسی داشت؟

یکی از مهم‌ترین جزئیات خبر رایگان شدن بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard برای گیمرها، پلتفرم‌هایی است که این بخش بازی در آن‌ها رایگان می‌شود. خبر خوب برای بازیکنان بازی‌های ویدیویی این است که اکتیویژن بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard را در تمام پلتفرم‌ها رایگان کرده است تا تمام گیمرها بتوانند از هیجان و جذابیت بخش چندنفره این بازی استفاده کنند. پلتفرم‌هایی که بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard در آن‌ها رایگان می‌شوند، عبارت‌اند از:

  • کامپیوترهای شخصی PC
  • کنسول‌های بازی ایکس‌باکس
  • کنسول‌های بازی پلی‌استیشن سونی

 

چرا مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard رایگان می‌شود؟

شاید برای شما سوال پیش‌آمده باشد که چرا اکتیویژن باید بخش مولتی‌پلیر بازی جدید خود یعنی Call of Duty: Vanguard را رایگان کند. در جواب به این سوال باید گفت که این خبر هم‌زمان شده است با انتشار سیزن 2 بازی Call of Duty: Vanguard و اکتیویژن می‌خواهد با استفاده از آیتم‌ها، نقشه‌ها و اسلحه‌های جدیدی که در این سیزن به بازی اضافه کرده است، گیمرهای زیادی را به بازی خود جذب کند.

کالاف دیوتی ونگارد
کالاف دیوتی ونگارد

به مدت دوهفته میدان نبرد در جنگ جهانی دوم را رایگان تجربه کنید!

تجربه رایگان بازی‌های گران‌قیمتی که مدت‌زمان زیادی از انتشار آن‌ها نگذشته است، برای گیمرها می‌تواند بسیار جذاب و لذت‌بخش باشد. سری بازی‌های Call of Duty نیز از دسته همین بازی‌ها به‌شمار می‌آیند که طرفداران زیادی در بین گیمرهای علاقه‌مند به سبک شوترهای اول‌شخص دارند. با رایگان شدن بخش مولتی‌پلیر بازی Call of Duty: Vanguard، این گیمرها می‌توانند نبردهای جنگ جهانی دوم را با گیمرهای دیگر به‌صورت کاملا رایگان تجربه کنند. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی ونگارد هستید این مقاله را مطالعه کنید.