توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
پرایم پابجی موبایل
پرایم پابجی موبایل
4.86 /5

 پرایم پابجی موبایل؛ راهی مطمئن برای پیروزی در این بازی بازی پابجی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌هایی است که بر روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شود. به طور کلی این بازی برای کسانی که عاشق سبک‌های اکشن هستند بسیار مناسب است و هیجان بسیار زیادی به همراه دارد. این بازی بر روی کامپیوترها هم اجرا می‌شود

خرید پرایم پابجی موبایل

خرید پرایم (prime) پابجی موبایل

 پرایم پابجی موبایل؛ راهی مطمئن برای پیروزی در این بازی

بازی پابجی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌هایی است که بر روی گوشی‌های هوشمند نصب می‌شود. به طور کلی این بازی برای کسانی که عاشق سبک‌های اکشن هستند بسیار مناسب است و هیجان بسیار زیادی به همراه دارد. این بازی بر روی کامپیوترها هم اجرا می‌شود ولی نسخه موبایلی آن بیشترین طرفدار را دارد. برای موفقیت در این بازی شما باید برای خرید پرایم پابجی موبایل اقدام کنید. در واقع شما با تهیه پرایم اکانت ویژه یک‌ماهه این بازی را خریداری می‌کنید و از امکانات مختلفی که در آن وجود دارد نهایت استفاده ممکن را خواهید برد.

پرایم پابجی موبایل
نکات مهم قبل از خرید پرایم پابجی موبایل

چرا خرید پرایم پابجی موبایل پیشنهاد می‌شود

شما برای به دست آوردن موفقیت در بازی پابجی موبایل باید از تجهیزات مختلفی استفاده کنید. رقیبان شما در این بازی گیمرهای حرفه‌ای از سراسر جهان هستند که باید با آن‌ها رقابت کنید. در چنین وضعیتی خرید پرایم پابجی موبایل برای شما از واجبات است و حتما باید برای آن برنامه‌ریزی مناسبی داشته باشید. در ادامه برخی از مزایای خری پرایم پابجی موبایل را بیان خواهیم کرد.

دریافت ۱۵۰ یو سی

برای اینکه بتوانید به امکانات مختلف در بازی پابجی موبایل دسترسی پیدا کنید، باید در حین بازی UC جمع‌آوری کنید. معمولات با پشت سر گذاشتن مراحل مختلف این پاداش به شما تعلق می‌گیرد. هر چقدر که یو سی بیشتری داشته باشید، مسلما با کیفیت بالاتری بازی خواهید کرد. زماین که شما پرایم پابجی موبایل را تهیه می‌کنید، ۱۵۰ یو سی به شما تعلق می‌گیرد که می‌توانید از آن به خوبی استفاده کنید.

باز شدن قفل PB

بعضی از قابلیت‌های خاص بازی پابجی موبایل باید با امتیاز PB باز شوند. این قسمت در شرایط عادی بازی قفل است و نمی‌توان از آن استفاده کرد. بعد از اینکه خرید پرایم پابجی موبایل انجام شد، قیمت PB‌ نیز باز می‌شود و انواع مختلف تجهزات در بازی برای شما باز می‌شود.

خرید پرایم پلاس پابجی موبایل چه مزایایی دارد

خرید پرایم پلاس پابجی موبایل امکانات گسترده‌تری را در اختیار شما قرار خواهد داد. زمانی که شما این مورد را تهیه می‌کنید، در همان ابتدا به شما ۳۰۰ یوسی داده می‌شود که با آن می‌توانید کارهای مختلفی انجام دهید. در این قسمت شما  اولین جعبه کلاسیک را باز می‌کنید. همچنین به صورت روزانه ۲۰ یوسی برای شما در نظر گرفته می‌شود که این مورد تا یک ماه ادامه خواهد یافت. مقدار یوسی دریافتی از این روش نیز به ۶۰۰ واحد خواهد رسید.

خرید پرایم پابجی موبایل
مزایای خرید پرایم پابجی موبایل

به طور کلی با خرید پرایم پلاس پابجی موبایل، حدود ۹۰۰ یوسی را به دست می‌آورید. با استفاده از این نسخه می‌توانید برای تهیه آیتم‌های روزانه نیز از تخفیف خوبی برخوردار شوید. همچنین برای شما هر روز ۱۰ امتیاز RP داده می‌شود که مهارت‌های شما در این بازی را بهتر خواهد کرد. امکان خرید با BP‌ نیز در این روش امکان‌پذیر است و به شما کمک می‌کند تا امکانات جدید را دریافت کنید.

تفاوت بین پرایم پابجی موبایل و پرایم پلاس چیست

با توجه به شرایطی که در بازی پابجی موبایل حاکم است، شما حتما باید از امکانات ویژه استفاده کنید تا بتوانید دشمنان خود را به راحتی شکست دهید. در همین راستا استفاده از پرایم پابجی موبایل و پرایم پلاس می‌‌توان کمک زیادی به شما کند تا بازی را به بهترین شکل ممکن به اتمام برسانید. این دو نسخه با یکدیگر تفاوت‌هایی دارند که باید آن‌ها را در نظر بگیرید.

همانطور که گفته شد، میزان دریافتی در اکانت پرایم شما ۱۵۰ یوسی را به صورت آنی دریافت خواهید کرد. این در حالی است که یو سی دریافتی در حالت پرایم پلاس ۳۰۰ یو سی به صورت مستقیم است که امکان برد شما را افزایش خواهد داد. شما به خرید پرایم و پرایم پلاس از تخفیف‌های مختلفی برای خرید قابلیت‌ها بهره‌مند می‌شوید. البته میزان تخفیف شما در صورتی  که از پرایم پلاس استفاده می‌کنید بیشتر خواهد بود. شما با استفاده از پرایم پلاس می‌توانید کارت روم را به دست آورده و از آن بهره ببرید.

خرید پرایم پابجی موبایل
تفاوت بین پرایم پابجی موبایل و پرایم پلاس

این در حالی است که با پرایم پلاس این امکان برای شما فراهم نخواهد بود. امکان خرید با  BP در نسخه پرایم به صورت هفتگی و ماهانه است. این در حالی است که در نسخه پرایم پلاس می‌توان از این قابلیت ویژه به صورت دائمی استفاده کرد. همانطور که می‌بینید،‌ پرایم پابجی موبایل و پرایم پلاس می‌توانن منافع زیادی برای شما داشته باشند. بهتر است که هر چه سریع‌تر برنامه‌ریزی‌های لازم برای خرید پرایم پابجی موبایل را انجام دهید.

نکات مهم قبل از خرید پرایم پابجی موبایل

برای اینکه بتوانید از پرایم پابجی موبایل استفاده کنید، باید به خوبی به این بازی و گیم پلی آن مسلط باشید. به صورت کلی کسی که هنوز تجربه زیادی در این بازی ندارد نمی‌تواند از تمامی قابلیت‌های نسخه پرایم بهره‌برداری کند. بر همین اساس اگر هنوز توانایی زیادی در این بازی ندارید، بهتر است که برای مدتی با آن بازی کنی تا مهارت‌های اولیه برای شما ایجاد شود. حال که تصمیم به خرید پرایم پابجی موبایل گرفتید، حتما به بعضی از نکات توجه لازم را داشته باشید.

بعد از دریافت پرایم پابجی موبایل حتما اکانت بازی را به یکی از شبکه‌های اجتماعی مانند فیسبوک یا توییتر متصل کنید. اگر به این سایت‌ها دسترسی ندارید حتما اکانت خود را به گوگل متصل کنید. در این حالته اکانت پرایم شما به صورت تضمینی حفظ می‌شود و دوباره به حالت عادی برنمی‌گردد. پس حتما بعد از انجام خرید این فرایند ساده را پشت سر بگذارید. موضوع دیگری که باید به آن دقت کنید غیرفعال کردن تایید دو مرحله‌ای در اکانت این بازی است.

برای اینکه نسخه پرایم به خوبی بر روی بازی قرار بگیرد، حتما قبل از خرید پرایم پابجی موبایل تایید دومرحله‌ای را غیرفعال کنید. توجه داشته باشید که بعد از ثبت سفارش، اهدای پرایم پابجی موبایل به شما از چند دقیقه تا چند ساعت طول می‌کشد. اگر تمامی این نکات گفته شده را رعایت کنید، بدون مشکل پرایم پابجی موبایل برای شما فعال می‌شود و از قابلیت‌های ویژه آن لذت خواهید برد.

خرید پرایم پابجی موبایل
نکات مهم قبل از خرید پرایم پابجی موبایل

آیا خرید پرایم پابجی موبایل منطقی است

آخرین اطلاعات و آمارها نشان می‌دهند که با توجه به جدیدترین قیمت‌گذاری که بر روی UC  صورت گرفته است، خرید این بسته‌های اشتراکی یک حرکت سرمایه‌گذاری منطقی در جهان بازی به شمار می‌آید. مخصوصا اشتراک پرایم پابجی موبایل که پس از یک ماه به شما 900 یوی سی می‌دهد که عبارت دیگر معادل با 200 میلیون تومان است.

امکان برخورداری از آیتم‌های متنوع با خرید پرایم پابجی موبایل

در طول بازی شما می‌توانید با کشتن هر یک از بازیکنان، مقدار مشخصی از ارز رایج درون بازی را دریافت کنید که با استفاده از آن‌ها می‌توانید صندوقچه‌هایی را به دست بیاورید که در آن‌ها اقلام پوشیدنی همچون کیف، کفش، پیراهن و سایر آیتم‌ها قرار دارند.

امکان استفاده از نقشه‌های جدید با خرید پرایم پابجی موبایل

جدیدترین نقشه بازی پابجی تروی نام دارد. جدیدترین نسخه‌ای که از بازی پابجی منتشر شده است، در طراحی نقشه‌ها و عملیات‌های مختلف به قدری موفق بوده است که توانسته آن دسته از کسانی که از بازی کردن با این بازی خسته شده‌اند را مجددا به سمت گیم‌پلی خارق‌العاده خود جذب کند. به طور کلی می‌توان گفت این نقشه‌ها تفاوت بسیار زیاد و معناداری با نقشه عنوان اصلی منتشر شده از همین بازی دارند. همین موضوع باعث می‌شود تا چندین و چند هفته بتوانید در کمال آرامش و دقت تمامی جزئیات نقشه‌های مختلف بازی را به بهترین شکل ممکن بررسی کنید.

وجود مراحل و نقشه‌های متنوع در بازی سبب می‌شود تا بتوانید از یک روند روزمره خارج شده و بازی پابجی را در محیطی جدید تجربه کرده و از آن لذت ببرید. طراحی این نقشه‌ها به گونه‌ای است که عناصر مدرن در آن بیشتر به چشم می‌خورد. ناگفته نماند که علاوه بر طراحی خاص نقشه‌ها، وسایل نقلیه جدیدی نیز به بازی اضافه شده‌اند که می‌توان گفت با اینکه تفاوت خاصی با نسخه‌‌های پیشین ندارند اما توانسته‌اند تا در بهبود و تنوع گیم‌پلی بازی نقشی بسیار موثر ایفا کنند.

خرید پرایم پابجی موبایل و مزایای آخرین به‌روزرسانی‌های این بازی

شرکت‌های سازنده، منتشرکنندگان و تیم توسعه‌دهنده بازی به صورت شبانه‌روزی در تلاش هستند تا بهترین و آخرین امکانات درون بازی را برای کاربران فراهم نمایند. علاوه بر این موضوع سازندگان بازی در تلاش هستند تا با ایجاد امکانات و قابلیت‌های مختلف در قالب سیاست‌های تشویقی و محرک، کاربران را به سمت خرید پرایم پابجی موبایل دهند. به عنوان نمونه جوایز پرایم پابجی از اوایل بهمن ماه آغاز می‌شود که شما می‌توانید به راحتی در حساب کاربری خود از آخرین اطلاعیه‌های رسمی کمپانی سازنده باخبر شوید. در قالب این طرح‌ها که برای هر دو سیستم اندروید و آی او اس قابل اجراست، کاربران می‌توانند روزانه یک افزایش نقدی یا یو سی را در حساب کاربری خود داشته باشند.

پرتابل و دسترسی آسان به بازی؛ از دلایل خرید پرایم پابجی موبایل

قابل دسترس بودن در هر زمان و مکان، عاملی بسیار مهم در ارزش‌گذاری بر روی هر بازی در صنعت گیم به شمار می‌آید. اینکه هر فردی می‌تواند به راحتی گوشی را از جیب خود درآورده و وارد دنیای رقابتی و هیجان‌انگیز بازی شود، همان هدف اصلی و دستاورد ارزشمند تیم سازندگان بازی است. چنین حقیقتی باعث می‌شود تا گیمرها بتوانند تجربه‌ای لذت‌بخش از جنس بتل رویال داشته باشند.

خرید آسان پرایم پابجی موبایل در آی گیم

بسیاری از قابلیت‌های بازی پابجی موبایل قفل است و شما باید با مهارت خود آن‌ها را باز کنید. اگر دوست دارید که هر چه سریع تر مراحل مختلف را پشت سر بگذارید، چاره‌ای جز خرید پرایم پابجی موبایل نخواهید داشت. البته نسخه پرایم پلاس موارد کامل‌تری را شامل می‌شود که در نهایت باید از بین آن‌ها بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. با استفاده از نسخه‌های پرایم و پرایم پلاس از یوسی‌های بیشتری برخوردار می‌شوید که در نتیجه در بازی نیز موفق‌تر عمل خواهید کرد.

با توجه به اینکه حجم درخواست‌ها در این زمینه زیاد است، سایت آی گیم عرضه پرایم پابجی موبایل را آغاز کرده است. آی گیم به صورت تخصصی بر روی خرید بازی‌های مختلف کار می‌کند و به کاربران خدمات خود را ارائه خواهد کرد. برای خرید پرایم پابجی موبایل می‌توانید از این سایت معتبر استفاده کنید.