توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.

همکاری با آی گیم

با توجه به تغییر سیاست های این مجموعه و لزوم ارائه سرویس گسترده تر و حرفه ای تر، آی گیم در نظر دارد برای جلب رضایت مشتریان و همکاران در تمام زمینه های کاری به صورت فعال تر و اختصاصی تر فعالیت های خود را ارائه نماید.

همکاری با آی گیم

به همین منظور آی گیم از این پس همکاری های خود در دو زمینه زیر به مشتریان و همکاران عزیز ارائه می دهد:

ارائه خدمات به مشتریان عزیز

درخصوص ارائه خدمات به مشتریان، سعی مجموعه بر این است که در کنار بازی های پر طرفداری همچون کالاف دیوتی، فری فایر و بازی های موبایلی، خدمات بهتری به خدمات و بازی های بیشتری که جامعه آماری بالایی دارند را ارائه کند.

برنامه های آی گیم نیز در همین راستا تدوین شده است و بازی هایی مانند گیم آو ترونز، آسفالت و دیگر بازیها و برنامه به ترتیب تقاضای بازار و درخواست مشتریان عزیز در برنامه کوتاه مدت ما برای ارائه ی خدمات بهتر قرار دارد.

در همین راستا، از تمام مشتریان عزیز در زمینه های مختلف و بازی های موبایلی، کامیوتری و کنسول های بازی مجدانه درخواست همیاری در این زمینه را داریم و امیدواریم با کمک هم مشکلات خرید امکانات مورد نیاز شما را با بهترین کیفیت مرتفع نماییم.

البته آی گیم برای دوستانی که دارای روابط و جامعه آماری خوبی بین دوستان و آشنایان خود دارند نیز برنامه هایی دارد. این دوستان می توانند با معرفی آی گیم به دوستان خود، در ازای خریدهای دوستان خود مبالغ و جوایزی را در کیف پول خود دریافت کنند. این مبالغ در زمان خرید امکان استفاده به عنوان بخش از خریدهای بعدی شما را شامل خواهد شد.

برای اینکه بتوانید از این طرح استفاده کنید کافیست به پنل کاربری خود بروید. اطلاعات تکمیلی را در پروفایل خود تکمیل کنید و پس از ثبت این اطلاعات، از بخش همکاری در فروش، لینک همکاری در فروش را برداشته و این لینک را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

البته برنامه های دیگری نیز برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز آی گیم داریم که به مرور زمان آن را با شما در میان خواهیم گذاشت.

ارائه خدمات به همکاران و فروشگاه های فعال

هر چند آی گیم به عنوان مجموعه ای برای ارائه خدمات به مشتریان نهایی در صنعت بازی و گیفت کارت پا به عرصه ی بازار گذاشته است، اما این مجموعه صرفا به دنبال ارائه خدمات به مشتریان نیست و می داند که ماندگاری در هر بازاری نیازمند همکاری منصفانه و متعهدانه در همکاری با فعالین این حوزه است.

آی گیم با ارائه زیر ساخت های فنی و چارچوب های مدون در زمینه همکاری با فعالان حوزه های کاری خود، دست فعالین این حوزه را برای همکاری شفاف و سودمند می فشارد.

شما فعال این حوزه می توانید برای ارائه خدمات بهتر و ارزان تر به مشتریان و بازار هدف خود، با آی گیم همراه باشید و از یکی از روش های زیر برای همکاری با ما استفاده نمایید:

همکاری به عنوان فروشنده خدمات (B2B)

دراین نوع همکاری، فروشگاه ها و دوستانی که خرید برای مشتریان و دوستان خود را انجام می دهند می توانند خدمات مورد را از آی گیم و با قیمت همکار تهیه کرده و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهند.

مسلما زیر ساخت آی گیم و تعهد، پشتیبانی و نام آی گیم در این زمینه می تواند به آرامش خیال این عزیزان و مشتریان آنها کمک شایانی داشته باشد.

برا اطلاع بیشتر از پلن همکاری B2B و ارتباط با همکاران و مسئولین این قسمت می توانید به صفحه همکاری با آی گیم و همکاری با  فروشندگان خدمات مراجعه نمایید.

همکاری در فروش (Affiliate)

در مدل همکاری در فروش، شما دوستان و همراهانی که جامعه آماری بزرگی از دوستان فعال در حوزه کاری آی گیم دارید و تمایل به داشتن فروشگاه و حواشی آن را ندارید و یا قصد تمرکز روی این کار را ندارید، می توانید با ارجاع این عزیزان و خرید و تعاملات این دوستان با سایت آی گیم از پورسانت این همکاری بهره مند شوید.

همکاری در فروش آی گیم

برای اطلاع از جزئیات مدل همکاری در فروش مراجعه نمایید.

واحد همکاری های حرفه ای

آی گیم