توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
تماس با ما
با ما تماس بگیرید

به کمک نیاز دارید؟

91005060 021
ما را دنبال کنید

از جدیدترین سرویس ها با خبر شوید

تماس با آی گیم

بازخوردهای شما برای تمام همکاران ما در سایت آی گیم بسیار ارزشمند هستند. ما همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان خود هستیم.بهترین راه برای اینکه بتوانیم اعتماد شما را جلب کنیم، ایجاد رابطه مستمر و صمیمانه باشما همراهان آی گیم است. ما برای اینکه هر روز بهتر از روز قبل باشیم نیازمند شنیدن نظرات، پیشنهادات و حتی شکایات شما دوستان هستیم. 

مشتریان و کاربران گرامی سایت آی گیم، برای تسریع در فرآیند پاسخگویی و پیگیری موارد شما، بهترین راهکار گفتگوی آنلاین (Online chat) با همکاران پشتیبانیست. برای اینکار از پایین سایت روی آیکن چت آنلاین کلیک کنید و گفتگو را با همکاران ما آغاز کنید.

همکاران عزیز یا دوستانی که در حال همکاری با آی گیم هستند و یا قصد شروع همکاری با آی گیم را دارند می توانند از بخش همکاری با آی گیم با ما همراه باشند.
لازم به توضیح است که همکاران ما در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 الی 24 و روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه از ساعت 9 الی 24، با تلگرام، واتساپ و تماس تلفنی در دسترس هستند. تمام سعی ما بر این است که پشتیبانی را در 24 ساعت شبانه روز انجام دهیم. 

راههای ارتباطی ما:

تلفن های پشتیبانی:   02191005060 و 07136362638

بخش شکایات (ارسال مستقیم برای مدیریت سایت): شکایات

آدرس دفتر مرکزی: شیراز، تاچارا، خیابان شهدای دینکان، ساختمان مجتمع چمران، بلوک 5، واحد 543

    لطفا سوالات ، انتقادات و پیشنهادات خود را برای ما بنویسید