با گسترش فناوری‌های ارتباطی و نیاز روزافزون به ارتباطات تجاری جهانی، بسیاری از مردم جهان از جمله ایرانیان تلاش می‌کنند تا زبان‌های خارجی مانند انگلیسی را یاد بگیرند. از این رو آزمون‌ها و کلاس‌های مختلفی در این زمینه به‌وجود آمده‌اند. اما با شیوع کرونا، بسیاری از این آزمون‌ها و کلاس‌ها تعطیل شده‌اند. در این میان همچنان کلاس‌های آنلاین و نرم‌افزارهای آموزش زبان مانند دولینگو وجود دارند که افراد مختلف می‌توانند از طریق آن‌ها زبان‌های خارجی را یاد بگیرند و در آزمون‌های آنلاین زبان شرکت کنند. نرم‌افزار دولینگو دارای اکانت پرمیوم می‌باشد که در ادامه این مطلب از آی گیم قصد داریم تا به معرفی و بررسی اکانت پرمیوم دولینگو بپردازیم.

دولینگو و دولینگو پرمیوم، برنامه‌های آموزش زبان‌های مختلف در جهان هستند که در آن‌ها زبان خارجی تدریس می‌شود.
دولینگو و دولینگو پرمیوم، برنامه‌های آموزش زبان‌های مختلف در جهان هستند که در آن‌ها زبان خارجی تدریس می‌شود.

آشنایی با امکانات ویژه دولینگو پرمیوم

دولینگو و دولینگو پرمیوم، برنامه‌های آموزش زبان‌های مختلف در جهان هستند که در آن‌ها زبان خارجی به جذاب‌ترین شکل ممکن تدریس می‌شود. اما میان دولینگو و دولینگو پرمیوم تفاوت‌هایی وجود دارد که در ادامه این بخش قصد داریم تا به آن‌ها بپردازیم. اشاره به این نکته هم خالی از لطف نیست برنامه دولینگو به نسخه پرمیوم خود، دولینگو پلاس می‌گوید.

حذف تبلیغات در اکانت پرمیوم دولینگو

یکی از تفاوت‌هایی که میان اکانت پریموم Duolingo و نسخه رایگان آن وجود دارد، عدم نمایش تبلیغات است. زمانی که شما قصد دارید تا از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید، تبلیغات بسیاری را مشاهده خواهید کرد که باعث می‌شوند تا از استفاده از این برنامه پرطرفدار پشیمان شوید.

این در حالی است که اگر به سراغ خرید اکانت پرمیوم برنامه دولینگو بروید، می‌توانید به راحتی و بدون هیچگونه تبلیغات اضافی، نهایت استفاده را از این برنامه کنید. در نظر داشته باشید که این تنها امکانات دولینگو پلاس نیست و مزایای دیگری مانند زبان‌های بیشتر را هم دارد.

زبان‌های بیشتر برای یادگیری در اکانت پرمیوم دولینگو

یکی از مزایای استفاده از دولینگو، زبان‌های یادگیری زیاد این برنامه است. برنامه دولینگو این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید با کمک آن به تحصیل در انواع زبان‌های خارجی رایج در دنیا مانند انگلیسی، فرانسوی و اسپانیای بپردازید. اما زبان‌های یادگیری در دولینگو رایگان محدود هستند و باید نسه پرمیوم را خریداری کنید.نسخه پرمیوم دولینگو این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید انواع زبان‌های خارجی که در نسخه رایگان قابل دسترس نیستند را یاد بگیرید. از از جمله این زبان‌ها هم می‌توان به اسپانیایی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی، روسی، پرتغالی، ترکی، هلندی، ایرلندی، دانمارکی، سوئدی، اوکراینی، اسپرانتویی، لهستانی، مصری، مجارستانی، نروژی، عبری، ولزی، عربی، لاتین، هاوایی، گالیک اسکاتلندی، ویتنامی، کره‌ای، ژاپنی، انگلیسی و زبان بسیار خاص والرین اشاره کرد.

یکی از تفاوت‌هایی که میان اکانت پریموم Duolingo و نسخه رایگان آن وجود دارد، عدم نمایش تبلیغات است.
یکی از تفاوت‌هایی که میان اکانت پریموم Duolingo و نسخه رایگان آن وجود دارد، عدم نمایش تبلیغات است.

انجمن گفت و گو در اکانت پرمیوم دولینگو

در انجمن گفت و گو که اکانت پرمیوم دولینگو به شما ارائه می‌دهد، می‌توانید مشکلات و پرسش‌های خود را بیان کنید. این بخش دارای محتوای بسیار مفیدی است و مانند برنامه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام شما می‌توانید در این بخش، مطالب مهم و آموختنی را به اشتراک بگذارید. در نظر داشته باشید که این بخش تنها در نسخه تحت وب دولینگو قابل دسترسی است.

کلوپ آموزش در اکانت پرمیوم دولینگو

اگر از دولینگوهای اندروید یا آی او اس استفاده می‌کنید، می‌توانید به سراغ کلوپ این برنامه بروید. فضای کلوپ بیشتر مناسب افرادی است که هنوز به دنبال یادگیری زبان هستند و به تسلط کامل دست پیدا نکرده‌اند. زبان‌آموزان در این بخش می‌توانند به بحث و گفت و گو و البته بازی بپردازند.

دیکشنری شخصی در  اکانت پرمیوم دولینگو

زمانی که شما از اکانت پرمیوم دولینگو برای یادگیری زبان استفاده می‌کنید، هوش مصنوعی این برنامه کلمات مهمی را که در هر درس یاد گرفته‌اید، تشخیص می‌دهد و آن‌ها را در لیست درست مانند یک دیکشنری غنی مرتب می‌کند. از این رو، هر زمانی که شما تمایل داشتید، می‌توانید به سراغ این بخش بروید و کلماتی را که قبلا آموخته‌اید، مرور کنید.

داستان‌های متنوع؛ از جمله امکانات اکانت پرمیوم دولینگو

یکی از گزینه‌های متنوعی دولینگو برای یادگیری بیشتر در نسخه پرمیوم خود در اختیار کاربران قرار می‌دهد، امکان خواندن داستان است. در واقع این داستان‌ها یک شبیه‌سازی کوچک از بخش درک مطلب آزمون‌های واقعی هستند و در آخر هر داستان از خواننده درباره متن سوال‌هایی خواهد شد که او باید بتواند به آن‌ها پاسخ دهد. این قابلیت تنها در نسخه وب این برنامه و تنها برای زبان‌های آلمانی، فرانسوی، پرتغالی و اسپانیایی وجود دارد. البته این قابلیت در آینده زبان‌ها و پلتفرم‌های بیشتری شامل خواهد شد.

آزمون‌های نامحدود اکانت پرمیوم دولینگو

اکانت پرمیوم دولینگو به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید به صورت نامحدود و در هر زمانی که تمایل داشتید، آزمون‌های مختلفی را پشت سر بگذارید. این آزمون‌ها تمام زمینه‌ها و بخش‌های آموزش زبان را شامل می‌شوند و از این رو شما می‌توانید با داشتن دولینگو پلاس، تمام روز را صرف آموزش زبان و گذراندن آزمون‌های مختلف کنید.

دستگاه‌هایی که از دولینگو پشتیبانی می‌کنند

دولینگو پلاس تقریبا در تمام پلتفرم‌های رایج در جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. شما می‌توانید این برنامه را در تلفن‌های اندرویدی و آی او اس خود داشته باشید. همچنین اگر هم قصد استفاده از این برنامه در سیستم‌های کامپیوتری خود دارید، می‌توان گفت که دولینگو این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید آن را در انواع سیستم عامل‌های ویندوز، مک و لینوکس نصب کنید. البته نسخه دیگری هم وجود دارد اگر تمایل به نصب برنامه نداشتید، می‌توانید به سراغ آن بروید. این نسخه هم تحت وب می‌باشد که امکانات خاص خود را به استفاده‌کنندگان ارائه می‌دهد.

استفاده از دولینگو برای مهاجرت

دولینگو یکی از معتبرترین آزمون‌های زبان جهان است و افراد مختلفی همواره برای دریافت ویزای کشورهای مختلف، به سراغ گذراندن این آزمون می‌روند. دولینگو این امکان را به شما خواهد داد تا بتوانید با کمک مدرک آزمون معتبر آن، در دانشگاه‌ها و مدارس کشورهای مختلف اروپایی و آمریکایی پذیرفته شوید. پس همین حالا برای دریافت اکانت پرمیوم دولینگو اقدام کنید.

دولینگو یکی از برنامه‌هایی است که تلاش می‌کند تا آموزش زبان را برای مردم دنیا، آسان‌تر از قبل کند.
دولینگو یکی از برنامه‌هایی است که تلاش می‌کند تا آموزش زبان را برای مردم دنیا، آسان‌تر از قبل کند.

خرید اکانت پرمیوم دولینگو از آی گیم

دولینگو یکی از برنامه‌هایی است که تلاش می‌کند تا آموزش زبان را برای مردم دنیا، آسان‌تر از قبل کند. این برنامه به شما این امکان را خواهد داد تا با دریافت نسخه پرمیوم، بتوانید در هر ساعت از شبانه‌روز و بدون هیچ تبلیغی، به یادگیری زبان‌های مختلف جهان بپردازید. این برنامه در نسخه پرمیوم خود، زبان‌های زیادی را پوشش می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به زبان بسیار خاص والرین اشاره کرد. اما اگر قصد خرید نسخه پرمیوم این برنامه را داشتیم، باید سراغ چه وب‌سایتی برویم؟
ما در آی گیم همواره تلاش می‌کنیم تا خدمات متنوعی از جمله فروش انواع اکانت‌ و همینطور گیفت‌کارت‌های مختلف برای برنامه‌های متنوع را به شما ارائه دهیم. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ما و خرید اکانت پرمیوم دولینگو، به بخش اکانت‌های پرمیوم این وب‌سایت مراجعه کنید. اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در خصوص اکانت های آموزشی داشته باشید پیشنهاد می کنیم مقاله”اکانت های‌‌‌ ‌حرفه ای آموزشی” را مطالعه بفرمایید.