توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید بتل پس کالاف دیوتی خرید بتل پس کالاف دیوتی
خرید بتل پس کالاف دیوتی

خرید بتل پس کالاف دیوتی افرادی که طرفدار کالاف دیوتی موبایل (Call Of Duty: Mobile) هستند، حتما بخش بتل پس این بازی را می‌شناسند. شرکت اکتیویژن (Activision) که سازنده این بازی است، در شروع هر فصل کالاف دیوتی موبایل 50 ردیف جایزه جدید را برای کاربران در نظر می‌گیرد. اما برخی از این جوایز نیاز

خرید آفر بتل پس کالاف دیوتی

1.99 آفر بتل پس (ریجن هند)
65,000 تومان
2.99 آفر بتل پس (ریجن ایران)
96,000 تومان
4.99 آفر بتل پس (ریجن اروپا)
160,000 تومان

خرید بتل پس کالاف دیوتی

افرادی که طرفدار کالاف دیوتی موبایل (Call Of Duty: Mobile) هستند، حتما بخش بتل پس این بازی را می‌شناسند. شرکت اکتیویژن (Activision) که سازنده این بازی است، در شروع هر فصل کالاف دیوتی موبایل 50 ردیف جایزه جدید را برای کاربران در نظر می‌گیرد. اما برخی از این جوایز نیاز به پریمیوم پس (Premium Pass) دارند. شما هم با خرید بتل پس کالاف دیوتی می‌توانید این جوایز را به دست بیاورید و از بازی نهایت لذت را ببرید.

آفر بتل پس کالاف دیوتی موبایل
خرید آفر بتل پس کالاف دیوتی موبایل برای ریجن های مختلف

بتل پس کالاف دیوتی چگونه کار می‌کند؟

بتل پس در واقع یک سیستم جایزه دهی برای گیمرهای کالاف دیوتی است که به شکل فروشی در دسترس گیمرها قرار می‌گیرد. در واقع گیمرها بتل پس را خریداری کرده و در ازای تکمیل مراحل جوایز مختلفی را کسب می‌کنند. لازم به ذکر است که بتل پس دارای 50 مرتبه با جوایز گوناگون است که پس از خرید در دسترس گیمر قرار می‌گیرند این جوایز را می‌توان با انجام بازی و تکمیل چالش‌ها در تمام حالت‌های بازی به دست آورد. هنگامی که یکی از مراحل بتل پس تکمیل می‌شود، اعلانی بر روی صفحه، ‌نمایش داده شده و سپس جایزه به گیمر اهدا می‌شود.

در واقع تنها چیزی که برای به دست آوردن جوایز بتل پس لازم است، دریافت XP مورد نیاز است. مراحل و جوایز ابتدایی بتل پس نیازمند مقدار XP اندکی هستند. هرچقدر که پیشرفت کنید و به مراحل بالاتر نزدیک‌تر شوید، میزان این XPافزایش بیشتری پیدا می‌کند.

امتیاز باز کردن هر ردیف جایزه!

زمانی که وارد رقابت‌های بتل پس می‌شوید، امتیازاتی را به دست می‌آورید که می‌توانند یک ردیف جایزه را باز کنند. حال با جوایز به دست آمده می‌توانید کاراکتر بازی خود را تا حد شگفت انگیزی شخصی سازی کرده و به رقابت با دیگران بپردازید. ناگفته نماند که با باز کردن هر ردیف جایزه به شما یک اپیک باکس تعلق می‌گیرد که به تنهایی شامل چند جایزه دیگر می‌شود.

نکته مهمی که باید در مورد تاریخ انقضا بتل پس بدانید

باید توجه داشته باشید که بتل پس‌ها با شروع هر فصل در دسترس هستند. همچنین اعتبار پریمیوم پس دقیقا با توجه به زمان شروع و پایان فصل‌ها تنظیم شده است. به همین دلیل باید در هنگام خرید بتل پس کالاف دیوتی به تاریخ پایان فصل بازی دقت کنید. با توجه به این موضوع نیز می‌توان فهمید که هر پریمیوم پس بین 1 تا 30 روز اعتبار خواهد داشت. همچنین توصیه می‌کنیم که خرید بتل پس را در همان ابتدای فصل انجام دهید تا سرعت رشد و افزایش لول شما بیشتر شود.

آفر بتل پس کالاف دیوتی موبایل
بتل پس با شروع هر فصل قابل خرید و در دسترس است

تفاوت پریمیوم پس یا پریمیوم پس پلاس

شرکت اکتیویژن برای پریمیوم پس دو حالت مختلف در نظر گرفته است. حالت اول که همان پریمیوم پس عادی محسوب می‌شود، در ابتدا هیچ جایزه‌ای را برای شما باز نمی‌کند. اما با خرید پریمیوم پس پلاس در همان لحظه خرید 14 ردیف اول برای شما باز خواهد شد. همچنین اگر از قبل ردیفی را باز کرده باشید، 14 ردیف بعد در اختیار شما قرار می‌گیرد. جالب است بدانید که خرید همین ردیف‌ها از فروشگاه بازی هزینه‌ای به مراتب بیشتر بتل پس پریمیوم دارد.

بهترین زمان خریداری بتل پس

همان‌طور که می‌دانید که بتل پس بازی کالاف دیوتی را می‌توان در تمام روزهای یک فصل از این بازی خریداری کنید. معمولا هر فصل از بازی کالاف دیوتی حدود دو ماه طول می‌کشد. در واقع تفاوتی ندارد که چه زمانی بتل پس را خریداری می‌کنید. حتی اگر در آخرین ثانیه فصل این آیتم را خریداری کنید، جوایزی که مراحل آن‌ها تکمیل کرده‌اید در اختیار شما قرار خواهند گرفت.

آیتم‌ها جذاب در بتل پس

اول از همه باید بدانید که برخی آیتم‌ها در جوایز بتل پس تکراری هستند. اما باز هم در هر فصل آیتم‌های جدید و جذابی در اختیار شما قرار می‌گیرد. همچنین جوایزی که در بتل پس به دست می‌آورید با پایان فصل پاک نمی‌شوند. بلکه فقط امتیاز بتل پس شما از بین می‌رود.

در هرصورت بتل پس پر از امتیازات و جوایز فوق‌العاده است که به دست آوردن آن‌ها برای گیمرها بسیار شگفت‌انگیز است.

آیتم‌های ویژه‌ای که معمولا در بتل پس کالاف دیوتی وجود دارند، عبارت‌اند از:

 • تفنگ‌های کمیاب
 • مقدار قابل توجهی CP (ارز درون بازی کالاف دیوتی برای خرید آیتم‌ها)
 • جعبه‌های حماسی (اپیک باکس)
 • مقادیر بسیاری آیتم‌های ویژه از جمله جعبه کمک‌های اولیه
 • سلاح‌های حماسه‌ای و آلتیمیت
 • انواع اسکین کاراکترها
 • ماموریت‌های مخصوص برای هر کاراکتر

بتل پس؛ فرصتی عالی برای سبقت از رقبا

بتل پس با قیمت اقتصادی و آیتم‌های ویژه‌ای که در خود جای داده است، یک فرصت عالی برای سبقت گرفتن از دیگر گیمرها به شمار می‌آید. گیمرهای بازی کالاف دیوتی می‌توانند بتل پس این بازی را خریداری کرده و بسیار سریع‌تر از قبل پیشرفت کنند. این پیشرفت و افزایش سطح باعث می‌شود در میدان نبرد حرف‌های بیشتری برای گفتن داشته باشید و بتوانید ساده‌تر از قبل رقبای خود را شکست دهید. همچنین می‌توانید با استفاده جوایز بتل پس ظاهر کاراکتر خود را شخصی‌سازی کرده و در میان دیگر گیمرهای معمولی متمایز به نظر برسید.

آیا خرید بتل پس کالاف دیوتی الزامی است؟

پاسخ به این سوال که آیا خرید بتل پس الزامی است یا خیر، به هدف گیمر از اجرای بازی کالاف دیوتی بستگی دارد. بسیاری از گیمرها خیلی حرفه‌ای نیستند و برایشان اهمیتی ندارد که میدان نبرد چه اتفاقاتی قرار است برایشان بیفتد. این دسته از گیمرها که در بیشتر موارد مبتدی هستند، نیازی به خرید بتل پس ندارند.

اما در طرف مقابل بسیاری از گیمرها بازی کالاف دیوتی را به شکل حرفه‌ای دنبال می‌کنند. افرادی که ساعات بسیاری از روز خود را صرف انجام این بازی می‌کنند و موفقیت در این بازی برایشان بسیاری مهم است. این دسته از افراد باید بتل پس کالاف دیوتی را خریداری کنند تا بتوانند در مقابل رقبای خود عملکرد بهتری داشته باشند و با توجه به حرفه‌ای بودن خود، به آیتم‌های ویژه‌ای دسترسی داشته باشند.

یک‌بار خرید بتل پس برابر است با استفاده دائمی از آن

یکی از نکاتی ویژه‌ای که درباره بتل پس کالاف دیوتی وجود دارد، امکان یک‌بار خرید و استفاده از آن در فصل‌های آینده است. در واقع هر بتل پس تنها تا پایان فصل اعتبار دارد، اما با استفاده از مقداری CP که از این بتل پس دریافت می‌کنید، می‌توانید بتل پس فصل‌های آینده را به شکل رایگان به دست آورید.

آفر بتل پس کالاف دیوتی موبایل
اکثر جوایز بتل پس غیر تکراری هستند و همیشه در اکانت شما خواهند ماند.

خرید راحت بتل پس با آی گیم

متاسفانه با وجود تحریم‌های آزاردهنده خرید بتل پس کالاف دیوتی برای کاربران ایرانی ساده نیست؛ زیرا به کارت‌های بانکی خارجی نیاز دارد. اما نیازی نیست که نگران باشید و کافیست انجام این کار را به سایت آی گیم بسپارید. ما در سایت آی گیم این امکان را به وجود آورده‌ایم تا بتوانید به راحتی بتل پس این بازی جذاب را خریداری کنید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.36 /5
افزودن دیدگاه
0905725****
در 30 دی 1401
سلام آفر بتل پس این سیزن موجوده؟؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر بله
میلاد
در 27 دی 1401
سلام اگه ما اشتباهی بتل پس بخریم ولی اون رو قبلاً خریده باشیم پول برمیگرده به حسابمون یا نه
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر اگر افری که خریداری میکنید توی اکانتتون موجود نباشه مبلغ برگشت میخوره
danyal
در 24 آذر 1401
افر سیزن 11 موجود هست؟
  پاسخ آی گیم
  سلام چه اقری مدنظرتون هست؟ افر بتل پس؟
اتا
در 12 آذر 1401
با سلام میخواستم بدونم اگه افر بتل پس ریجن ایران بخریم یا همون ۳ دلاری بازم میتونیم بخریم یا نه؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر افربتل پس هر سیزن یک بار قابل خرید هست
Mosareza
در 28 آبان 1401
سلام کد تخفیف کی میزارین
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر درحال حاضر موجود نیست اطلاع رسانی میکنیم در صورت موجود شدن
0903546****
در 21 آبان 1401
سلام آفر سیزن جدید ۱۰ کی میاد؟!؟!؟
  پاسخ آی گیم
  سلام هست تو بازی
0992878****
در 19 آبان 1401
سلام خدمت تمام خدمه ای گیم ببخشید کی افر ها موجود میشه؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر موجوده
محمد صادق
در 19 آبان 1401
سلام خسته نباشید من مشتری سابقتان هستم و خواستم بدونم آفر بتل پس این سیزن که سیزن ۱۰هستش رو کی میارید بقیه سایت ها دارن ولی قیمت هایشان خیلی بالاست و منم علاقه ای برای خرید از سایتهای دیگر ندارم میخواستم بدونم شما کی آفر بتل پس ریجن ایران میارید ممنون میشم جواب بدید
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر موجوده عزیز
0916996****
در 6 آبان 1401
سلام وقت بخیر .بتل پس و باندل پس کی موجود میشن
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر بتل پس رو باید با سی پی خریداری کنید
0996201****
در 23 مهر 1401
سلام خوبید من از سایت شما دو بار خرید کردم میشه بگه mمیتک کی میاد
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیز لطفا به پشتیبانی مراجعه کنید
میلاد
در 19 مهر 1401
سلام به تیم محبوب دلها ای گیم ❤️امیدوارم حالتون خوب باشه ببخشید دو روز دیگه بتل پس سیزن ۸ تموم میشه ایا افر موجود هست ❤️؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر بله روی سایت موجود هست
0904***4507
در 12 مهر 1401
سلام با تشکر فراوان از سایت خوبتون من ۴ دفعه خرید کردم ازتون و واقعا وقتی خرید میکردم اطمینان داشتم.و بهترین تجربه بازی کردنم رو با شما دارم که این همه به رضایت مشتری اهمیت میدید. خواستم تشکر کنم .
  پاسخ آی گیم
  سلام ممنون از اعتمادتون و لطفی که به ما دارید خوشحالیم که خرید رضایت بخشی رو با ما تجربه کردید.
میلاد
در 7 مهر 1401
سلام افر بتل پس سیزن هشت کی میاد ؟ اگه میشه تاریخ دقیقش بگید ممنون میشم
  پاسخ آی گیم
  سلام تاریخ دقیق مشخص نیست.
0904***4507
در 2 مهر 1401
سلام اگه من بتل پس رو به تایر اخر برسونم و افر رو بخرم بتل پس باز میشه و جوایزرو دریافت میکنم؟
  پاسخ آی گیم
  سلام بله
09338659646
در 19 شهریور 1401
سلام خسته نباشید من تا الان سه بار از سایتتون خرید کردم ممنونم بابت زحماتتون و اینکه این افر برای بتل پس سیزن هشت هم هست؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر ممنون از اعتمادتون افر بتل پس برای همین سیزن هست
امیر علی غلامی
در 12 شهریور 1401
سی پی
فرسام
در 13 مرداد 1401
پک گرند فورس کی موجود می کنید
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیزم فعلا موجود نیست در بازار جهانی به محض موجود شدن در سایت ای گیم قرار داده میشود
حسین
در 9 مرداد 1401
عالی
0913****334
در 2 مرداد 1401
سلام پس چرا آفر بتل پس رو موجود نمیکنید 4 روز دیگه از من تمومه ها
  پاسخ آی گیم
  آفر بتل پس موجود شد.
ابوالفضل
در 2 مرداد 1401
موجود نیست
  پاسخ آی گیم
  سلام افر بتل پس اول و اخر هر سیزن موجود میشه