در صورت استفاده از نرم افزار تغییر آی پی احراز هویت برای خرید از سایت الزامی می باشد. پشتیبانی از ساعت 9 الی 23
گیفت کارت گوگل پلی
خرید گیفت کارت گوگل پلی

با گیفت کارت Google Play می‌توانید، هر آنچه که می‌خواهید از Play Store تهیه کنید. با در دست داشتن این گیفت کارت، به راحتی تمامی محصولات موجود در Play Store را خریداری کرده و از آن لذت ببرید.

توجــــه: با توجه به قوانین جدید گوگل، درصورتیکه در حین استفاده از کد گیفت کارت گوگل پلی و یا بعد از ردیم کردن و در حین خرید از پلی استور با ارور عدم مطابقت کشور برخورد نمایید، این وبسایت هیچ گونه مسئولیتی تقبل نمی نماید. با توجه مشکلات جدید بسیاری از کاربران ایرانی در استفاده از این گیفت کارت، خرید این گیفت کارت به منزله پذیرفتن ریسک عدم استفاده از این گیفت کارت تلقی می شود.

با توجه به حساسیت گوگل به گیفت کارت ها (به خصوص گیفت کارت های 5 و 10 دلاری) توصیه می شود به جای خرید گیفت کارت، جهت پرداخت و خرید درون برنامه با آیدی تلگرام @igameChatBot ما تماس بگیرید.
پشتیبانی آی گیم

خرید گیفت کارت گوگل پلی

5 دلاری
150,000 تومان
10 دلاری
333,000 تومان
15 دلاری
499,000 تومان
20 دلاری
592,000 تومان
25 دلاری
727,000 تومان
30 دلاری
998,000 تومان
50 دلاری
1,664,000 تومان
60 دلاری
1,996,000 تومان
75 دلاری
2,222,000 تومان
100 دلاری
3,277,000 تومان
200 دلاری
6,653,000 تومان

آشنایی کامل با فرآیند خرید گیفت کارت گوگل پلی

با توجه به آمار، گیفت کارت گوگل پلی یکی از محبوب‌ترین و پر کاربردترین گیفت کارت‌های موجود در بازار است. کاربران با خرید این گیفت کارت و شارژ اکانت گوگل پلی می‌توانند از انواع سرویس‌ها، نرم افزار و بازی های ارائه شده در Google Play Store و حتی خرید های درون بازی‌ها و نرم افزار بهره مند شوند.

گیفت کارت گوگل پلی: یکی از محبوب‌ترین گیفت کارت‌های موجود در بازار
گیفت کارت گوگل پلی: یکی از محبوب‌ترین گیفت کارت‌های موجود در بازار

 

فروشگاه گوگل پلی استور (Google Play Store): محلی برای دریافت و استفاده از نرم افزارها و بازی های اندروید، فیلم ها و سریال‌های تلویزیونی، کتاب های الکترونیک و کتاب های صوتی است. (البته Google Play Music در حال حاضر با عنوان Youtube Music در دسترس است.) Play Store روی گوشی های اندروید به عنوان یک نرم افزار مرکزی برای دانلود و خرید محتوا به صورت پیش فرض نصب است. معمولا گوگل پلی استور در تلویزیون های اندروید (Android TV)، گوگل تی وی (Google TV)، ستاپ باکس(set-top boxes) و تلویزیون های هوشمند نصب است.

کاربرانی که کارت گوگل را داشته باشند، می‌توانند به اندازه اعتبار گیفت کارت خریداری شده از خدمات و نرم افزارهای فروشگاه گوگل پلی بهره مند شوند. با توجه به جمعیت بالای دارندگان دستگاه های مبتنی بر اندروید، خرید گیفت کارت گوگل پلی اولین گام برای استفاده از خدمات ارائه شده بر روی اصلی ترین فروشگاه اندروید در دنیاست. پس با خرید gift card google play می‌توانید به مجموعه عظیمی از برنامه‌های پلی استور گوگل دسترسی پیدا کنید.

در ادامه با کاربردهای این گیفت کارت، نحوه خرید، قیمت گیفت کارت Google Play ، ریجن‌های کارت گوگل، گوگل پلی گیفت کارت در ایران و نحوه ردیم گیفت کارت در سایت و اپلیکیشن موبایل آشنا خواهید شد.

گیفت کارت گوگل پلی چیست؟

گیفت کارت گوگل پلی یک گیفت کارت فروشگاهی با اعتبار مشخص و برای افزایش اعتبار اکانت گوگل پلی و در نهایت خرید نرم افزار و سرویس برای دستگاه مجهز به سیستم عامل اندروید است. این گیفت کارت کاربردی شبیه به گیفت کارت اپل دارد. یعنی همانطور که با گیفت کارت اپل از فروشگاه های اپل خرید می کنید، می توانید با گیفت کارت گوگل از گوگل پلی استور خرید کنید. این کارت مجازی مشابه کارت‌های هدیه بوده و شما می‌توانید آن را هدیه دهید. ارائه گیفت کارت در ایران عموما به شکل گیفت کارت دیجیتال (e-gift card) صورت می گیرد. به همین دلیل زمانی که خرید گیفت کارت گوگل پلی را انجام دادید، یک کد دیجیتال برای شما ارسال خواهد شد که باید آن را در حساب گوگل خود وارد یا ردیم کنید کنید.

پس ازخرید گیفت کارت گوگل پلی یک کد دیجیتال برای شما ارسال خواهد شد.
پس ازخرید گیفت کارت گوگل پلی یک کد دیجیتال برای شما ارسال خواهد شد.

با وارد کردن این کد در حساب، موجودی اکانت شما به همان میزان افزایش پیدا خواهد کرد. بعد از آن می‌توانید از گوگل پلی استور محتویات موردنظر خود را اعم از هرگونه برنامه، موسیقی، فیلم، کتاب و … تهیه کنید. با خرید هر نوع محتوایی، به همان میزان از اعتبار کارت گوگل کم خواهد شد. گوگل پلی گیفت کارت دارای تاریخ انقضا نیست و می‌توانید هر زمانی که دوست داشتید از آن استفاده کنید. زمانی هم که با پیغام Not active مواجه شدید، نگران منقضی شدن گیفت کارت نباشید. چرا که این پیغام به معنای غیرفعال شدن کد از سوی گوگل می‌باشد و ربطی به انقضای کارت ندارد.

استفاده از گیفت کارت گوگل مستلزم رعایت نکاتی از جمله یکشان بودن اکانت گوگل پلی شما با اکانت گیفت کارت گوگل خریداری شده است. لذا در زمان خرید باید این نکته را مد نظر داشته باشد. ما در آی گیم سعی کرده ایم گیفت کارت گوگل مربوط به اغلب کشورها را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهیم. مهمترین ریجن های گیفت کارت گوگل مورد استفاده کاربران به شرح زیر هستند:

 • گیفت کارت گوگل پلی آمریکا
 • گیفت کارت گوگل پلی کانادا
 • گیفت کارت گوگل پلی یورو
 • گیفت کارت گوگل پلی فرانسه
 • گیفت کارت گوگل پلی چین
 • گیفت کارت گوگل پلی انگلیس
 • گیفت کارت گوگل پلی روسیه
 • گیفت کارت گوگل پلی استرالیا
 • گیفت کارت گوگل پلی ترکیه

کاربردهای گیفت کارت گوگل پلی

تعداد دستگاه های مجهز به اندروید و افراد که از این دستگاه ها استفاده می‌کنند مشتریان بالقوه خدمات گوگل پلی استور هستند. Google Play Store یک فروشگاه کامل از خدمات، نرم افزارها و محتواهاییست که کاربران توسعه دهندگان نرم افزار و بازی و تولید کنندگان محتوا برای فروش در این فروشگاه قرار داده اند. شاید در حال حاضر بیشترین استقبال از این گیفت کارت در ایران برای خرید درون بازی مثل خرید پول بازی، خرید جم و یا دیگر موارد مشابه باشد.

تمام افراد و یا شرکت هایی که نرم افزارهای خود را روی این فروشگاه در معرض دید کاربران قرار می دهند به دنبال کسب در آمد در ازای خدمات ارائه شده هستند. درآمد مورد نظر می تواند در ازای ارائه رایگان نرم افزار یا محتوا بوده و صرفا به واسطه نمایش تبلیغات اجباری درون آنها باشد. یا اینکه برای خرید اولیه آن هزینه هایی دریافت شود و یا اینکه در نهایت بخشی از نرم افزار، محتوا یا بازی رایگان بوده و برای دسترسی به قسمت های دیگر آن اقدام به خرید درون نرم افزار کنند.

اگر می خواهید از دست تبلیغات مخل اعصاب راحت شوید، نرم افزار، بازی، کتاب یا دیگر موارد را بخرید، اشتراک سرویس یوتیوب یا دیگر سرویس‌های گوگل را بخرید و یا امکانات درون نرم افزار یا بازی را بخرید به خرید گیفت کارت گوگل نیازمند خواهید بود. با این گیفت کارت اعتبار حساب گوگل پلی خود را افزایش داده و به راحتی اقدام به خرید آنچه لازم دارید خواهید کرد.

Google Play Store یک فروشگاه کامل شامل: خدمات، نرم افزار و محتوا است.
Google Play Store یک فروشگاه کامل شامل: خدمات، نرم افزار و محتوا است.

خرید گیفت کارت گوگل پلی

بر خلاف ایران، خرید گیفت کارت گوگل پلی در بسیاری از کشورها به راحتی صورت می‌گیرد، اما در کشورهایی که در لیست تحریم قرار دارند، این کار با اندکی دشواری همراه است. چرا که کاربران با توجه به محدودیت ها حتی در صورت خرید، به محض تشخیص اینکه از کشورهای تحریمی هستند بلافاصله امکان استفاده از گیفت کارت را از دست می دهند.

تغییر IP و مطابقت ریجن اکانت گوگل پلی با ریجن گیفت کارت گوگل پلی و در نهایت پرداخت وجه گیفت کارت با ارز همان کشور از جمله نکاتی هستند که باید حتما و همیشه مد نظر داشته باشید.به طور دقیق‌تر اینکه برای خرید و استفاده از گیفت کارت گوگل، باید به عنوان یک کاربر و با IP کشورهایی اقدام به خرید کنید که در لیست کشورهای تحریم شده نباشند. برای مثال: کشور آمریکا، کشورهای اروپایی مثل فرانسه و انگلیس و حتی ترکیه از جمله کشورهایی هستند که می‌توانید با IP آنها به راحتی اقدام به خرید گیفت کارت گوگل کنید. با انتخاب هر کدام از این کشورها، باید پرداخت را مطابق با ارز همان کشور انجام دهید. برای مثال زمانیکه از IP آمریکا استفاده کردید، باید پرداخت خود را با ارز دلار انجام دهید. کشورهای اروپایی نیز از ارز یورو پشتیبانی می‌کنند و باید با استفاده از این ارز پرداخت خود را انجام دهید.

اما مشکل اصلی در خرید گیفت کارت در ایران پرداخت با ریال یا تومان است. اگر شما به عنوان خریدار IP کشور مورد نظر را در اختیار داشته باشید، اقدام به ساخت اکانت با هویت کشور مورد نظر کنید؛ درنهایت برای پرداخت وجه به مشکل خواهید خورد. راه حل چیست؟ واسطه های خرید راهکار این مشکل هستند. در گذشته، کانال ها و افرادی بودند که اینکار را انجام می‌دادند، اما با گسترش نیاز کاربران و نیاز به تخصص برای انجام این امور، فروشندگان حرفه ای‌تر وارد این بازار شدند. فروشگاه آنلاین آی گیم نیز به عنوان یکی از قدیمی ترین وب سایت‌های این حوزه، خدمات خود با بهترین قیمت و پشتیبانی منحصر به فرد به مشتریان عرضه می‌کند.

در واقع آی گیم با استفاده از واسطه های بین المللی و راه‌های خرید موجود، گیفت کارت را به قیمت عمده خریده و کد دیجیتال آن را به کاربران خود ارائه می دهد. خریداری از سایت‌های مطمئن علاوه بر سهولت در خرید، باعث می‌شود تا کاربران بتوانند به طور مداوم از پشتیبانی آن‌ها استفاده کنند و در صورت بروز هر مشکلی آن را با کارشناسان مطرح کنند. شما می‌توانید برای خرید گیفت کارت 1 دلاری گوگل پلی، خرید گیفت کارت 2 دلاری گوگل پلی و گیفت کارت 15 دلاری گوگل پلی از سایت igame استفاده کنید.

قیمت گیفت کارت گوگل پلی

همانطور که گفتیم برای خرید گیفت کارت گوگل پلی باید از ارز همان کشور استفاده کرد. کاربرانی هم که با روش تغییر آی‌پی نسبت به خرید گیفت کارت اقدام می‌کنند، باید از ارز همان کشور برای پرداخت استفاده نمایند. از این رو این کارت براساس ارزهای مختلفی در بازار موجود است و کاربران باید در هنگام خرید به این نکته توجه داشته باشند.

گیفت کارت گوگل پلی آمریکا در ارزش‌های 5 دلاری، 10 دلاری، 15 دلاری، 20 دلاری، 25 دلاری، 30 دلاری، 50 دلاری، 60 دلاری، 100 دلاری و 200 دلاری موجود است. براساس نرخ دلار و نوسان آن، قیمت کارت‌ها متغیر بوده و به صورت ثابت نخواهد بود. برای خرید گیفت کارت گوگل پلی انگلیس نیز باید از میان اعتبارات 10 پوندی، 25 پوندی، 50 پوندی و 100 پوندی یکی را انتخاب کنید. کاربرانی که از ریجن انگلیس استفاده می‌کنند، باید پرداختشان را براساس ارز پوند انجام دهند.

گیفت کارت گوگل پلی در قیمت های مختلف موجود است.
گیفت کارت گوگل پلی در قیمت های مختلف موجود است.

استفاده از خدمات گوگل پلی شامل مالیات می شود که با توجه به هر ریجن، مبلغ این مالیات متفاوت است. برای مثال اگر کارت 15 دلاری گوگل پلی را خریداری کردید، نمی‌توانید یک محتوا با ارزش 14 دلار خریداری کنید. چرا که این محتوا ممکن است با احتساب مالیات به مبلغی بیش از 15 دلار برسد و شما نتوانید خرید خود را انجام دهید.

ریجن‌ های گیفت کارت گوگل پلی

ریجن در معنای لغوی به معنای منطقه است و به محل استقرار فرد برای استفاده از کارت‌های هدیه گفته می‌شود. این بدین معنا است که ریجن فرد (منطقه سکونت) باید با ریجن گیفت کارتی که قصد خرید دارید، یکسان باشد. برای مثال اگر هنگام خرید گیفت کارت گوگل پلی IP خود را روی کشور انگلیس قرار دادید، باید حتما گیفت کارت گوگل پلی با ریجن انگلیس را خریداری کنید. این یکی از نکات بسیار مهم هنگام خرید گیفت کارت است و کاربر باید به آن توجه زیادی داشته باشد.

البته یکی از مزایای سرویس گوگل، امکان تغییر ریجن ثبت شده در اکانت است. کاربران می‌توانند به راحتی وارد اکانت خود شوند و ریجن خود را به این روش تغییر دهند؛ برای این کار وارد حساب کاربری خود شوید و منوی country and profits را انتخاب کنید. سپس از لیست کشورهای موجود بر روی کشور موردنظرتان که با ریجن گیفت کارت مطابقت دارد، کلیک کنید. این کار به همین سادگی بوده و ممکن است همان لحظه الی 24 ساعت زمان ببرد.

در رابطه با تغییر ریجن چند نکته را باید در نظر داشته باشید. اولین نکته این است که فقط یک بار در سال امکان تغییر ریجن کشور وجود دارد. پس هنگام تغییر ریجن دقت کافی داشته باشید تا بعدا دچار مشکل نشوید. در غیر این صورت باید یک سال صبر کنید تا بتوانید مجددا کشور خود را تغییر دهید. نکته بعدی این است که اگر حساب گوگل پلی‌ شما موجودی دارد، بهتر است قبل از تغییر ریجن آن را خرج کنید. چرا که موجودی حساب گوگل پلی با کشور تعیین شده مرتبط است و اگر کشور جدید دارای ارز دیگری باشد، نمی‌توانید از موجودی قبلی خود استفاده کنید. تغییر ریجن برای گیفت کارت گوگل پلی بهتر است در شرایطی صورت گیرد که کاربر واقعا کشور محل سکونت خود را تغییر داده و قصد دارد برای حداقل یک سال در آنجا بماند.

گیفت کارت گوگل پلی در ایران

کشور ایران یکی از کشورهای موجود در لیست تحریم بوده و از این رو خرید مستقیم گیفت کارت Google Play و دیگر کارت‌ها، کمی برای کاربران دشوار خواهد بود. کاربران ایرانی و دیگر کاربرانی که جزو کشورهای تحریم هستند، باید از روش دور زدن تحریم‌ها که همان تغییر آی پی است، استفاده کنند. خرید گیفت کارت گوگل پلی با آی‌ پی ایرانی میسر نبوده و اگر در مرحله اول دچار مشکل نشوید، خیلی زود با خطا مواجه خواهید شد و ممکن است حساب گوگل پلی شما بلاک شود.

از این رو کاربران ایرانی باید حتما از روش تغییر آی پی استفاده کنند تا IP شان لو نرود. برای این کار نیاز است تا زبان گوشی خود را بر روی انگلیسی تغییر دهید و سپس کشور ثبت شده در گوشی را به آمریکا تغییر دهید همچنین نیاز است تا زمان گوشی را از حالت +3:30 GMT به آمریکا تغییر هید. بعد از این که هر دو کار را انجام دادید، گوشی خود را ری‌ استارت (restart) کنید تا تغییرات به طور مطلوب اعمال شود.

اگر فکر می‌کنید هنگام  تغییر آی پی ممکن است دچار مشکل شوید، پیشنهاد می‌کنیم از سایت‌های واسطه قابل اطمینان استفاده کنید و کارت گوگل خود را از آنجا خریداری کنید. خرید از سایت‌های مورد اعتماد بسیار مهم بوده؛ چرا که در صورت خرید از سایت‌های تقلبی ممکن است به شما کارت‌های هکی و بی‌اعتبار تحویل داده شود و برای اکانتتان مشکل ایجاد شود. سایت آی گیم یکی از سایت‌های معتبر در زمینه خرید انواع بازی‌های دیجیتال و گیفت کارت‌های بروز دنیا است.

شارژ حساب گوگل به دو شکل

با توجه به این که بسیاری از کاربران تلفن‌های همراه در ایران از سیستم عامل اندروید و فروشگاه گوگل پلی استفاده می‌کنند، باید این نکته را در نظر داشته باشند که دو روش برای شارژ حساب گوگل و گوگل پلی وجود دارد. که از جمله آن‌ها می‌توان به استفاده از گیفت کارت و یا استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی مانند ویزا کارت اشاره کرد.

این نکته را باید بدانید که کشور ایران به سیستم بانکداری بین‌المللی متصل نیست و از این رو، عملا امکان استفاده از کارت‌های اعتباری بین‌المللی برای ایرانیان وجود ندارد. اما در صورتی که شما کارت اعتباری بین‌المللی مانند ویزا کارت یا مستر کارت را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از طریق آن گیفت کارت را خریداری کنید. در عین حال، روش خرید گیفت کارت نیز وجود دارد که می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شارژ حساب گوگل باشد. همچنین خرید گیفت کارت دردسرهای کمتری نیز نسبت به روش خرید از کارت اعتباری بین‌المللی دارد. گیفت کارت‌های گوگل را نیز می‌توان به دو صورت مجازی و فیزیکی تهیه کرد که در کل تفاوت خاصی با هم ندارند.

ردیم گیفت کارت گوگل پلی

اگر از سیستم عامل اندروید برخوردار هستید و قصد دارید تا از طریق گوشی و اپلیکیشن گوگل یعنی پلی استور، عمل شارژ اکانت گوگل پلی را انجام دهید، باید این مراحل را انجام دهید.

 1. در ابتدا از اتصال گوشی خود به اینترنت مطمئن شوید.
 2. سپس وارد برنامه گوگل پلی شوید و از طریق منوی حساب، وارد اکانت خود شوید.
 3. در مرحله بعد باید وارد بخش Payment & methods شوید. (در زبان فارسی معادل روش‌های پرداخت خواهد بود.)
 4. سپس در صفحه بعدی باید گزینه Redeem Gift Code یا همان استفاده از کد هدیه را انتخاب کنید.
 5. در مرحله بعدی نیز یک کادر برایتان ظاهر می‌شود که باید در آن کد گیفت کارت خریداری شده خود را به طور دقیق و درست وارد کنید.

در وارد کردن کد دقت کنید، چرا که در صورت ورود اشتباه کد، ردیم با موفقیت انجام نخواهد شد.

بعد از این که کد گیفت کارت گوگل پلی را به طور درست وارد کردید، دکمه Redeem را بزنید تا عملیات با موفقیت به پایان برسد.

مراحل ردیم گیفت کارت گوگل پلی با استفاده از موبایل
مراحل ردیم گیفت کارت گوگل پلی با استفاده از موبایل

تا اینجای کار به راحتی قابل انجام است؛ اما ممکن است برای برخی کاربران نیاز به وارد کردن یک زیپ کد باشد. این Zip Code شامل یک کد پستی از کشور آمریکا بوده که شما می‌توانید از طریق اینترنت یک کد پستی معتبر پیدا کرده و در آن وارد کنید. نکته دیگری که در هنگام ردیم گیفت کارت گوگل پلی باید بدانید این است که اگر آی پی کشورتان ایرانی باشد، با پیغام خطای عدم شارژ حساب و تلاش مجدد روبرو خواهید شد. پیغام Error redeeming code. Error Code: PRS-GCRPM-01. Learn more از جمله خطاهایی است که برای کاربرانی نمایش داده می‌شود که آی‌ پی کشورشان را بر روی آمریکا قرار نداده‌اند. همچنین اگر از آدرس و کد پستی درست استفاده نکنید، ممکن است با این پیغام مواجه شوید.

ارور دیگری که ممکن است در این عملیات با آن مواجه شوید، پیغام Code country does not match your account country است. این پیغام زمانی ظاهر می‌شود که کاربر ریجن گیفت کارت خود را مطابق با ریجن اکانتش انتخاب نکرده است. برای حل این مشکل تنها کاری که می‌توانید انجام دهید این است که یا اکانت جدیدی با ریجن گیفت کارت خریداری شده بسازید و کدتان را در آن ردیم کنید و یا کشور اکانتتان را همانطور که آموزش داده شد، تغییر دهید. برای خرید اعتبار گوگل پلی یا همان خرید ردیم کد گوگل پلی از سایت آی‌گیم اقدام کنید.

ردیم گیفت کارت گوگل پلی در سایت گوگل پلی

برای استفاده از گیفت کارت گوگل پلی با استفاده از وب سایت Google Play باید این مراحل را دنبال کنید.

 1. در ابتدا نیاز است تا یک نرم افزار تغییر آی پی را بر روی سیستم خود نصب کنید. پیشنهاد می‌کنیم از برنامه‌های پولی استفاده کنید و اصلا سراغ برنامه‌های رایگان نروید.
 2. بعد از نصب برنامه تغییر آی پی، آن را اجرا کنید و با ریجن آمریکا به آن متصل شوید.
 3. سپس وارد سایت گوگل پلی به آدرس https://play.google.com/ شوید. در این سایت باید از بخش ورود یا همان Sign in اطلاعات حساب خود را وارد کنید و وارد اکانتتان شوید.
 4. بعد از ورود به حساب کاربری، از سمت چپ گزینه ردیم را پیدا کنید و بر روی آن کلیک کنید.

  ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی از طریق سایت
  ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی از طریق سایت
 5. در مرحله بعدی کد گیفت کارت خریداری شده از شما پرسیده شده و باید آن را به طور درست در کادر وارد کنید.
  ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی

  ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی

 6. بعد از ورود کد گیفت کارت، بر روی گزینه Redeem کلیک کنید تا عمل شارژ حسابتان انجام شود.
 7. اگر با پیغام یا اروری مواجه نشدید، یعنی عمل ردیم به طور موفقیت‌آمیز انجام شده و موجودی حسابتان افزایش پیدا کرده است. بعد از آن می‌توانید وارد برنامه شده و از محتویات پولی آن استفاده نمایید.

لازم است بدانید که از آبان ماه سال 1399 یک محدودیت و تحریم جدید از سمت گوگل برای تمامی افراد در سراسر دنیا اعمال شده است: بدین معنا که گیفت کارت گوگل پلی هر کشوری باید در همان کشور ردیم شود. برای مثال: گیفت کارت گوگل پلی برزیل باید در همان کشور برزیل ردیم شود، گیفت کارت گوگل پلی استرالیا حتما باید در کشور استرالیا ردیم شود: در غیر اینصورت کاربر با ارور- Couldn’t complete your transaction. Gift cards can only be used in the country where they were purchased– به معنای -عدم تطابق کشور گیفت کارت خریداری شده با کشور اکانت- برخورد می کند. اما یک روش وجود دارد که تنها برای 40 درصد افراد پاسخ می دهد اگر مایل هستید می توانید فیلم آموزش ردیم گیفت کارت گوگل پلی (جدیدترین فیلم آموزش ردیم گیفت کارت گوگل پلی) را مشاهده بفرمایید. جالب است بدانید که این مشکل ردیم کارت گوگل پلی تنها مختص کشور ایران و کاربران ایرانی نیست.

آیا امکان خرید گیفت کارت Google Play رایگان وجود دارد؟

از زمانی که اندروید و گوگل پای خود را به ایران باز کرد، شاهد وجود تحریم‌‌ها و عدم امکان پرداخت در سرویس‌های گوگل بوده‌ایم. امروزه بسیاری از کاربران با مشکل پرداخت از گوگل پلی مواجه هستند. در عین حال، سیاست‌های سخت‌‌گیرانه گوگل نیز باعث شده است که بسیاری به سراغ خرید گیفت کارت بروند.

گیفت کارت یکی از مطمئن‌ترین روش‌ها برای شارژ حساب گوگل پلی بود. اما امروزه از این روش به دلیل محدودیت‌هایی که دارد، دیگر روش مقرون به‌صرفه‌ای برای خرید شارژ گوگل پلی نیست. در واقع، گوگل در ماه‌های اخیر سیاست خود را در برابر کشورهای تحریم‌شده مانند ایران تغییر داده است و شما در صورت شارژ کردن حساب کاربری نیز نمی‌توانید خرید کنید.

با توجه به ریسک بالای استفاده از گیفت کارت پس از خرید و همین‌طور نوسانات ارز که باعث شده است قیمت گیفت کارت سر به فلک بکشد، بسیاری به دنبال این هستند که گیفت کارت گوگل پلی را به صورت رایگان خریداری کنند. از این رو، این افراد باید به دنبال برنامه‌هایی باشند که بتوانند این خدمات را ارائه کنند. اما پیش از معرفی این برنامه باید در نظر داشه باشید که آن‌ها به صورت غیرقانونی فعالیت می‌کنند و باعث می‌شوند که اکانت گوگل شما به صورت دائمی مسدود و بلاک شود.

از جمله برنامه‌هایی که گیفت کارت رایگان گوگل پلی را ارائه می‌دهند می‌توان بهFreemyApps ، JunoWallet ، GiftBox ، AppNana ، Tap Cash Rewards و Cubie Rewrd اشاره کرد. همچنین علاوه بر گیفت کارت گوگل پلی، شما می توانید گیفت کارت های Amazon ، ایکس باکس ،Spotify ، اسکایپ ، eBay و غیره را نیز دریافت کنید. برای به‌دست آوردن این گیفت کارت‌ها نیز شما باید در برنامه‌های ذکر شده کاری را انجام دهید و در ادامه، به عنوان جایزه گیفت کارت را دریافت خواهید کرد.

نکات حیاتی در خرید و استفاده از گیفت کارت گوگل پلی

 • یکی از نکات خیلی مهمی که قبل از خرید باید به آن توجه کرد، این است که استفاده از گیفت کارت هر کشوری، فقط در همان کشور میسر است. از این رو کاربرانی که در لیست کشورهای تحریم قرار دارند، از جمله کاربران ایرانی، باید مراقب باشند تا گوگل پلی کشورشان را شناسایی نکند.
 • کلیه خدماتی که از طریق خرید گیفت کارت گوگل پلی به آن دست خواهید یافت، شامل خدمات مجازی بوده و هیچ محصول فیزیکی برایتان ارسال نخواهد شد.
 • محصولاتی همچون نرم افزارهای پولی، فیلم و سریال از جمله محصولات الکترونیکی هستند که کاربران می‌توانند با کارت گوگل آن‌ها را خریداری کنند.
 • حتما برای خرید گیفت کارت گوگل پلی از سایت‌های معتبر استفاده کنید. خرید از سایت‌ها یا کانال های فیک و نامعتبر، سبب شده تا کلاهبرداران از شما سوء استفاده کرده و حتی امنیت اکانت شما را به خطر بیاندازند.
 • این گیفت کارت فقط مختص به سرویس گوگل پلی بوده و در سایر بخش‌های گوگل قابل استفاده نمی‌باشد.
 • هنگام خرید گیفت کارت به مبلغی که قصد خرید آن را دارید توجه کنید. چرا که این کارت هدیه قابل شارژ مجدد نیست و نمی‌توانید آن را دوباره شارژ کنید.
 • زمانی که کارت گوگل را خریداری کردید، از فروشنده تمام اطلاعات آن را درخواست کنید. اطلاعاتی همچون کد گیفت کارت (کد دیجیتال 12 رقمی)، شناسه امنیتی و تاریخ انقضا از جمله محتویات بسیار مهمی است که باید داشته باشید.
 • در هنگام خرید حتما به ریجن گیفت کارت دقت کنید زیرا که هر گیفت کارت تنها دارای یک ریجن است که حتما باید با ریجن (منطقه) اکانت شما مطابقت داشته باشد.
 • امکان مرجوع کردن گیفت کارت خریداری شده و یا تعویض آن به هیچ وجه وجود ندارد. لذا باید در هنگام خرید دقت کافی داشته باشید تا بعدا دچار مشکل نشوید.
 • اگر کد گیفت کارت را در یک حساب فعال وارد کردید، دیگر نمی‌توانید آن را در حساب دیگر استفاده کنید. این بدین معنا است که انتقال اعتبار از یک حساب به حساب کاربری دیگر وجود ندارد و به هیچ وجه نمی‌توانید اعتبار را به اکانت دیگر انتقال دهید.
 • اگر حساب گوگل پلی خود را شارژ کردید، ولی هنگام خرید درون برنامه‌ای با مشکل مواجه شدید، از اتصال نرم افزار تغییر آی پی اطمینان حاصل کنید.

 

گیفت کارت گوگل پلی در فروشگاه گوگل پلی ردیم می‌شود.
گیفت کارت گوگل پلی در فروشگاه گوگل پلی ردیم می‌شود.

خرید gift card google play

اگر جزو افرادی هستید، که دوست دارید به دنیای وسیعی از برنامه‌ها و محتویات گوگل پلی استور دسترسی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم برای خرید gift card google play اقدام کنید. این گیفت کارت را می‌توانید در مبالغ مختلف از 5 دلار الی 200 دلار تهیه کنید و میزان اعتبار اکانت خود را افزایش دهید. با استفاده از این گیفت کارت می‌توانید به کلیه خدمات سرویس گوگل پلی دسترسی پیدا کنید. خدماتی از جمله خرید بازی‌های پولی، پرداخت درون برنامه‌ای و بازی‌ها، خرید فیلم، موزیک و نرم افزارهای غیر رایگان از امکاناتی است که با خرید گیفت کارت گوگل پلی به آنها دسترسی پیدا خواهید کرد.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

آیا خرید از گوگل پلی شامل مالیات می‌شود؟

بله. در بسیاری از موارد شما نمی‌توانید با کارت ده دلاری خود یک برنامه 9 دلاری را خریداری کنید. زیرا قیمت آن برنامه با احتساب مالیات بیشتر از 10 دلار خواهد شد. میزان این مالیان بستگی به ایالتی دارد که شما در هنگام وارد کردن کد گیفت کارت انتخاب کرده‌اید.

آیا گیفت کارت گوگل پلی تاریخ انقضا دارد؟

خیر. در مواردی که خطای Not Active برای یک کد ظاهر می‌شود، گیفت کارت شما منقضی نشده است. بلکه آن کد از سوی گوگل غیرفعال شده است.

آیا امکان انتقال اعتبار از یک حساب کاربری به حساب کاربری دیگر وجود دارد؟

خیر. اعتبار گیفت کارت Google Play تنها در حسابی قابل‌استفاده است که در زمان وارد کردن کد لاگین بوده است. امکان استفاده از این کد در دو حساب کاربری وجود ندارد و نمی‌توان اعتبار آن را به حساب دیگری انتقال داد.

چرا باید برای خرید گیفت کارت گوگل پلی از طریق سایت‌های معتبر اقدام کرد؟

به دلیل اینکه گیفت کارت یک مفهوم ناآشنا در میان مردم کشور ما است، بسیاری از کلاه‌برداران از این فرصت برای کسب سود استفاده می‌کنند. این افراد با ارائه کدهای منسوخ‌شده یا اشتباه، پول شما را بدون ارائه هیچ خدمتی به جیب می‌زنند. به همین دلیل لازم است که گیفت کارت خود را از طریق فروشگاه‌های معتبر و شناخته‌شده خریداری کنید.

آدرس واقعی یا Zip Code را چگونه می‌توان پیدا کرد؟

با استفاده از گوگل مپ می‌توانید وارد کشور گیفت کارت خود شده و از این طریق یک آدرس واقعی را پیدا کنید.

آیا باید کشور حساب کاربری با کشور گیفت کارت تطابق داشته باشد؟

بله. در غیر این صورت خطای Code country does not match your account country نمایش داده می‌شود. پس لازم است پیش از وارد کردن کد، کشور اکانت خود را بر روی کشور گیفت کارت تنظیم کنید. گیفت کارت‌های گوگل پلی که در آی گیم به فروش می‌رسند، مخصوص کشور آمریکا هستند.

کمترین و بیشترین مقدار اعتبار گیفت کارت گوگل پلی چقدر است؟

کمترین میزان اعتبار گیفت کارت گوگل پلی 5 دلار و بیشترین میزان اعتبار آن 200 دلار است که البته در این میان گیفت کارت 15 دلاری نیز موجود است که بیشترین طرفدار را نیز از آن خود کرده است.

با خرید گیفت کارت گوگل پلی چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

می‌توان کلیه نرم افزارها، آلبوم‌های موسیقی و کتاب‌های غیر رایگان و فیلم های دلخواه را از فروشگاه گوگل پلی خریداری کرد.

با خرید گیفت کارت گوگل پلی می‌‌توان از تمام برنامه های گوگل پلی استفاده کرد یا محدودیتی وجود دارد؟

بله بسته به میزان اعتبار گیفت کارت خود می‌توانید از امکانات فروشگاه گوکل پلی استفاده کنید.

آیا امکان مرجوع شدن گیفت کارت وجود دارد؟

خیر. با توجه به مجازی بودن این محصول امکان مرجوعی و عودت وجه به مشتری وجود ندارد چرا که در لحظه امکان منقضی شدن کد وجود دارد.

چرا در برخی موارد به مشکل معتبر نبودن کد برمی‌خوریم؟

بعضی از این کدها به صورت دستی توسط سایت فروشنده تایپ می‌شوند و امکان اشتباه تایپی در آن‌ها وجود دارد. در صورت ردیم این کد با ارور Invalid Code روبرو می‌شوید. در این شرایط باید کد خریداری‌شده را به سایت فروشنده تحویل دهید و بررسی و تصحیح کد خود را از آن‌ها درخواست دهید.

آیا گیفت کارت پنج دلاری گوگل وجود دارد؟

بله. کمترین قیمت گیفت کارت‌های گوگل از پنج دلار شروع می‌شود.

در صورت بلاک شدن حساب کاربری گوگل چه باید کرد؟

در صورتی که اکانت گوگل پلی شما بلاک شده باشد، تنها راه پیش روی شما برای باز شدن اکانت گوگل این است که اگر برای مثال، اکانت شما روی آمریکا تنظیم شده است، با یک شماره آمریکا با گوگل تماس بگیرید و درخواست کنید که حساب شما را از مسدودی در بیاورد. می‌توانید این کار را از طریق پیام دادن به پشتیبانی آنلاین گوگل انجام دهید.

ردیم کردن گیفت کارت گوگل پلی به چه معناست؟

ردیم گیفت کارت گوگل پلی به معنای شارژ کردن اکانت شما و فعالسازی کد اعتباری گیفت کارت است که توسط شما خریداری شده است.

بهترین کشور برای ساخت ولت گوگل کدام کشور است؟

اگر نیاز به استفاده از گیفت کارت گوگل پلی دارید، پیشنهاد می‌کنیم که کشوری را برای تنظیم ولت خود در نظر بگیرید که در ساخت اکانت خود استفاده کرده‌اید. بهتر است کشور اکانت خود را با استفاده از برنامه‌های تغییر آی‌پی به کشورهای نظیر آمریکا، انگلستان، کانادا و استرالیا تغییر دهید و کشوری که برای ساخت ولت وارد می‌کنید با آن یکسان باشد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.47 /5
افزودن دیدگاه
محمد طاها
در 3 خرداد 1401
خوب
  پاسخ آی گیم
  سپاس
علیرضا محمدی راد
در 1 خرداد 1401
خیلی خوبه
  پاسخ آی گیم
  ممنون از لطفتون
0936****751
در 30 اردیبهشت 1401
سلام. میخواستم بدونم شما Google One رو هم تمدید میتونین بکنین؟ هر ماه قیمتش 2 دلار هست
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. متاسفانه امکان پرداختش نیست چون باید حتما با اکانت خودتون پرداخت بشه.
پویان
در 18 اردیبهشت 1401
بسیار عالی و زیبا
  پاسخ آی گیم
  سلام بسیار متشکریم.
king
در 14 اردیبهشت 1401
سلام آیا گیفت کارت گوگل پلی دارای تاریخ انقضا هستند؟همچنین برای ردیم میتونیم از سرور مجازی استفاده کنیم؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. خیر تاریخ انقضا ندارند اما بهتره سریعا بعد از خرید استفاده بشن. بله تحت شرایط خاصی میتونید ردیم کنید اما استفاده نمیشه کرد.
شاهین
در 14 اردیبهشت 1401
خیلی عالی است
  پاسخ آی گیم
  ممنون از لطفتون
hamed
در 12 اردیبهشت 1401
رویه خود اکانتم شارژ نمیکنید؟ گیفت کارت امریکا 100 دلاری دارید؟
  پاسخ آی گیم
  ۱۰۰ دلاری موجود هست اما امکان شارژ وجود نداره
RoSaA
در 7 اردیبهشت 1401
سلام آیا شما خود ردیم هم انجام میدید روی اکانت مشتری ؟ برنامه شبیه ساز چیه و چرا حتما باید با برنامه شبیه ساز روی کامپیوتر انجام بشه؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. نه متاسفانه ردیم نمیکنیم چون ریسک بالایی داره. بله حتما نیاز به شبیه ساز اندروید روی کامپیوتر هست.
0917****965
در 7 اردیبهشت 1401
کد گیفت کارت چند ‌‌‌ دقیقه یا چند ساعته ارسال میشه ؟
  پاسخ آی گیم
  حداکثر طی ۱۰ دقیقه بعد از تماس با شما و تایید نهایی ارسال میشه. این روند فقط برای گیفت کارت های گوگل پلی هست.
0990****705
در 4 اردیبهشت 1401
عالی
  پاسخ آی گیم
  ممنون از لطفتون
آها
در 2 اردیبهشت 1401
سلام میخواستم بگم با شبیه ساز بلو استکس میشه انجام داد؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. بله اما ریسکش زیاد هست.
0918****244
در 2 اردیبهشت 1401
سلام ببخشید گیفت کارت لیر کی موجود میشه و اینکه واسه کالاف میتونم استفاده کنم
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. گیفت کارت لیر موجود هست عزیز اما توصیه نمیکنیم استفاده کنید.
Hesam
در 27 فروردین 1401
برا فری فایر میخوام تو وات ساپ اموزش رختن جم برام بفرستید
  پاسخ آی گیم
  توی اینستاگرام ما میتونید چک کنید نحوه استفاده رو اما توصیه ما این هست که خود خرید رو بدید ما انجام بدیم.
محسن
در 26 فروردین 1401
گیفت کارت 5 دلاری آمریکا چندتا سیپی کالاف دیوتی موبایل میشه؟
  پاسخ آی گیم
  420 سی پی میشه عزیز
ahoora
در 26 فروردین 1401
سایت تون خیلی باحاله
  پاسخ آی گیم
  ممنون از لطفتوون
matin
در 25 فروردین 1401
سلام من 25لیری گیفت کارت بگیرم شما ردیم میکنید ‍؟
  پاسخ آی گیم
  سلام عزیز. نه متاسفانه ما ردیم انجام نمیدیم و حتی اگر ردیم هم کنیم باز هم زمان خرج کردن با ارور کشور مواجه میشید. توصیه ما استفاده از سرویس خرید درون برنامه ما هست.
Reza
در 23 فروردین 1401
سلام شما امکان شارژ دلار ب جیمیل دارید برخی از قسمت های بازی.lifeafter با فد نمیشه فعال کرد اگه امکانش دارید اطلاع رسانی کنید
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیز. بله به پشتیبانی سایت پیام بدید براتون خریدتون رو انجام میدن
ali
در 21 فروردین 1401
سلام وقت بخیر من کامنت هارو خوندم و دیدم که نوشتید بری خرید از گیفت کارت استفاده نکنید و خریدتون رو به ما بسپارید. من الان برای یه بازی خرید 1 دلاری دارم این رو چطوری برام انجام می دید چیزی تو سایت پیدا نکردم
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. بله درسته. لطفا به ایدی تلگرام @igamehelp پیام بدید. همکاران ما خرید شما رو انجام میدن.
کارت گوگل پلی
در 17 فروردین 1401
ایا خرید درون بازی را میتوانم با گیفت کارت گوکل پلی انجام بدهم؟ شما ویدیوی اموزش فعالسازی گیفت کارت گوگل پلی به روش جدید را دارید؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. توصیه ما این هست که به هیچ عنوان از گیفت کارت گوگل پلی برای خرید استفاده نکنید و خریدتون رو به ما بسپارید.
0993****541
در 10 فروردین 1401
من الان میخوام با موبایل ردیم کنم میشه کمک کنید
  پاسخ آی گیم
  نه متاسفانه در حال حاضر قابل ردیم روی موبایل نیست گیفت کارت ها و حتما نیازمند شبیه ساز اندروید هست که این روش هم ریسک زیادی داره.
0991****216
در 14 اسفند 1400
برای من زده معوق و علامت خطا پول هم ازم کسر شده و هیچ گیفت کارتی برام ارسال نشده الان چیکار کنم؟؟
  پاسخ آی گیم
  دوست عزیز برای گیفت کارت های گوگل پلی ما قبل از خرید تماس میگیریم و خرید شما رو تائید میکنیم. متاسفانه طی تماس همکاران من شما پاسخگو نبودید. لطفا از طریق آی دی تلگرام ما سفارش خودتون رو پیگیری و تائید بفرمایید.
0912****815
در 13 اسفند 1400
در هنگام پروسه خرید اشاره ای به احراز هویت نکردید خرید رو که انجام دادم پول رو پرداخت کردم تازه وارد پروسه احراز هویت شدم که با وجود آ پلود مدارکم یک ساعته هنوز گیفت کارت برام ارسال نشده تازه نوشتید تحویل آنی
  پاسخ آی گیم
  دوست عزیز همینطور که در سایت هشدار داده شده در صورتی که از نرم افزار های تغییر آی پی استفاده کنید، نیاز به احراز هویت هست. ضمن اینکه گیفت کارت های گوگل پلی رو ما بدون تائیدیه مشتری ارسال نمیکنیم به خاطر مشکلات اخیر.
Abolfazl
در 11 اسفند 1400
گیف کارت ۸دلاری
  پاسخ آی گیم
  میتونید تلگرام تشریف بیارید و درخواست بدید.
K. A
در 11 اسفند 1400
چنت درصد تضمین میکنید که کد گیفت کارت سالم هست؟؟
  پاسخ آی گیم
  دوست عزیز گیفت کارت ها 100% سالم هستند اما به طور کلی توصیه نمیکنیم از گیفت کارت استفاده کنید چون ریسک ردیم بالا هست.
قاسم باقری
در 11 اسفند 1400
منم سی پی لازم دارم
  پاسخ آی گیم
  میتونید از سایت سی پی خریداری کنید عزیز.
پیکی بلایندرز فصل اخر
در 9 اسفند 1400
با کارت گوگل پلی میتونم فصل اخر پیکی بلایندرز رو بخرم؟
  پاسخ آی گیم
  همچین امکانی هنوز وجود نداره دوست عزیز.
Mohamad mahdi
در 7 اسفند 1400
عالی عه عالی
ارشام
در 4 اسفند 1400
دلار خیلی خوبی هست
  پاسخ آی گیم
  ممنون
محمد
در 2 اسفند 1400
سلام من گیفت کارت لیر ترکیه خریدم اون قسمتی که کد پستی میخواد رو وارد کردم شماره تلفن ام نیاز داره شماره خودمو میزنم میگه به اطلاعات بیشتری نیاز داریم اطلاعات خواسته شده رو تکمیل میکنم اما اتفاقی نمیوفته چیکار کنم ؟
  پاسخ آی گیم
  سلام. در صورت دریافت پیام نیاز به اطلاعات بیشتر متاسفانه گیفت کارت شما بلاک شده و کاری نمیشه انجام داد.
سهیل
در 27 بهمن 1400
خیلی خوبه این برنامه.
سیدکریم مشکوانی
در 21 بهمن 1400
گیفت کارت میخوام
  پاسخ آی گیم
  میتونید از سایت تهیه کنید اما توصیه ما به جای خرید سفارش خرید درون بازی یا برنامه هست.
MortazaAlizada
در 19 بهمن 1400
بسیار عالی است
  پاسخ آی گیم
  ممنونم از لطف شما
زدیم کارت گوگل پلی
در 19 بهمن 1400
شما روش ردیم جدید گیفت کارت گوگل پلی رو میدونین؟
  پاسخ آی گیم
  بله آموزشی توی اینستاگرام قرار دادیم اما توصیه میکنیم به جای خرید گیفت کارت گوگل پلی، خرید درون برنامه ای تون رو بفرمایید ما براتون انجام بدیم.
خرید درون بازی
در 19 بهمن 1400
خرید درون بازی تمام بازی ها رو با گیفت کارت گوگل پلی میتونم انجام بدم؟
  پاسخ آی گیم
  بله اما با توجه به ریسک گیفت کارت گوگل پلی توصیه نمی کنیم. بهتره خرید درون بازی یا درون برنامه ایتون رو بفرمایید ما براتون انجام بدیم.
محمد باقر
در 17 بهمن 1400
اقا پرداخت درون برنامه ای دارم میتونم از کارت گوگل پلی استفاده کنم؟ اگر نه راهنماییم کنین؟
  پاسخ آی گیم
  توصیه میکنیم خریدتون رو بدید ما براتون انجام بدیم. خرید گیفت کارت ریسکش بسیار زیاد هست و باید روش ردیم رو بلد باشید.
محمد طاها شه یخش
در 16 بهمن 1400
عالی
  پاسخ آی گیم
  ممنون از لطفتون
0937****324
در 15 بهمن 1400
سلام خیلی دیر سفارشات رو انجام میدید لطفاً پیگیری کنید من بعد از چند ساعت هنوز کد برام ارسال نشده
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست گرامی، با عرض پوزش بابت تاخیر به وجود آمده. دلیل تاخیر تاییده تلفنی برای گیفت کارت گوگل است. اما حق با شماست و در اسرع وقت نسبت به اضافه کردن نیروی پشتیبانی اقدام خواهد شد. ممنون از ارسال نظر شما
علی
در 12 بهمن 1400
سلام وقت به خیر به نظرتون چند درصد احتمال ردیم این گیفت کارت با روش گفته شده وجود داره؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. بین 50-60% با روش جدید میتونید ردیم کنید
google play
در 11 بهمن 1400
گیفت کارت گوگل پلی آمریکا 5 دلاری چه قیمته؟
  پاسخ آی گیم
  قیمت گیفت کارت به صورت متغیر هست و روزانه تغییر میکند. شما میتونید قیمت گیفت کارت را از همین صفحه مشاهده کنید.
giftcard
در 8 بهمن 1400
کد گبفت کارت گوگلپلی رو به کجا میفرستین؟
  پاسخ آی گیم
  پیامک میشه خدمتتون
مصطفی
در 7 بهمن 1400
سلام وقتتون بخیر با توجه به اینکه امریکا گرون درمیاد خود شما از کجا میزنید ؟ ترکیه هم که گرون کرده از برزیل میزنید ؟ ممنون میشم جواب بدید
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیز. ما به دلیل خرید عمده قیمت کمتری برامون حساب میشه و همه شارژ ها به حساب امریکا انجام میشن.
0915***442
در 28 دی 1400
عالیه ممنون
  پاسخ آی گیم
  سلام دوست عزیز، خوشحالیم که از سرویس دهی آی گیم راضی بودید
سینا دربندسری
در 16 دی 1400
لطفا اگر راهی برای شارژ اکانت گوگل دارید راهنمایی کنید. دوماه گذشته من 60 دلار از دست دادم. هم زمانبر هست و هم مشکل مسدودی برخوردم. اگر راهی برای شارژ مستقیم دارید توی سایت هم بذارید تا به جای گیفت کارت ازش استفاده کنیم. سینا دربندسری
ناشناس
در 14 دی 1400
چرا نمیتونم استفاده کنم
  پاسخ آی گیم
  همینطور که قبل از خرید هشدار دادیم، شما باید روش ردیم جدید رو بلد باشید. لطفا به اینستاگرام ما مراجعه کنید تا روش جدید رو ببینید
عرفان
در 30 آذر 1400
سلام خسته نباشید
مهران
در 28 آذر 1400
دوستان یه راهکار معرفی کنید انقد بن نشه این گیفت کارتا، گوگل پدرمون رو درآورد که :(
  پاسخ آی گیم
  یک راهکار توی اینستاگرام قرار دادیم میتونید چک کنید. اما برای بلاک نشدن باید اکانت جدید و ای پی تمیز داشته باشید.
ارسلان نیلی فرد
در 27 آذر 1400
من برای کتاب گیفت کارت خریدم بن شد. شما کتاب میتونید بخرید بیادش رو اکانت من؟
  پاسخ آی گیم
  میتونید برای راهنمایی در این مورد با ایدی تلگرام ما پیام بدید.
علی
در 7 آذر 1400
چجوری خرید کنیم
  پاسخ آی گیم
  با خواندن هشدارها، میتونید انلاین خرید کنید
09352773635
در 6 آذر 1400
سلام احراز هویت چثدر زمان میبره بنده تا فردا گیفت کارتو لازم دارم
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. عزیز احراز هویت اگر در طول ساعات پشتیبانی باشه حداکثر 10 دقیقه انجام خواهد شد.
Taha
در 17 آبان 1400
با سلام بنده گیف کارت ۵دلاری آمریکا از شما خریدم اما هیچ کدی برام نیامد پولو گرفتین اما گیف کارتو شارژ نکردید
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. دوست عزیز شما میتونید با ایدی تلگرام ما تماس بگیرید اما همه سفارشات که پرداخت شدند حداکثر طی ۱۰ دقیقه ارسال میشن
Maryam Ebrahimi
در 15 آبان 1400
سلام وقت بخیر در رابطه با مشکلی با گبفت کارت گوگلپلی که ردیم نمیشه شما راه حلی دارید؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. بله توی اینستاگرام میتونید این روش رو ببینید. https://www.instagram.com/p/CUpRWEAjMd9/
Yazdan
در 14 آبان 1400
من الان گیفت کارت کشوره ترکیه خریدم ولی نمیشه وارد کرد باید شماره بزنم الان چیکار کنم؟
  پاسخ آی گیم
  لطفا با پشتیبانی تلگرام ما تماس بگیرید.
مرجان راد
در 5 آبان 1400
گبفت کارت هاتون عالیه من بیش از 100 دلار خرید کردم و مشکلی نبوده اصلا
  پاسخ آی گیم
  ممنون از لطفتون. خوشحالیم که راضی بودین
پوریا
در 19 شهریور 1400
ممنونم واقعا اولین سایتی بود ک کارمو بدون دردسر را ه انداخت ، سپاس فراوان
  پاسخ آی گیم
  ممنونم از لطف شما.
09133681341
در 19 شهریور 1400
نه تنها خرید به صورت آنی نیست بلکه زمان نسبتا زیادی باید منتظر موند تا تهیه بشه و به مشتری داده بشه.
  پاسخ آی گیم
  عذرخواهی میکنم از تجربه ای که داشتید. خرید های ما حداکثر 10 دقیقه بعد از خرید ارسال میشن اما متاسفانه خرید شما مشکلی براش پیش اومده بود و چون بامداد بود صبح مشکل رو رفع کردند و خدمتتون ارسال کردند.
آیدا
در 26 فروردین 1400
عالی بود، سریع بدون دنگ و فنگ ثبت وخرید شد. آف هم بذارید
arman laghaei
در 25 فروردین 1400
با این گیفت کارت میشه کتاب هم خرید از گوگلی پلی؟