توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید لول آپ پس فری فایر خرید لول آپ پس فری فایر
خرید لول آپ پس فری فایر

فری فایر یکی از برترین بازی‌های سبک تیراندازی و بقا در دستگاه‌های تلفن همراه است.

خرید لول آپ پس فری فایر

لول آپ پس فری فایر
47,300 تومان

الماس‌های بیشتر با خرید لول آپ پس فری فایر

فری فایر یکی از برترین بازی‌های سبک تیراندازی و بقا در دستگاه‌های تلفن همراه است. در این بازی شما در یک بازی ده دقیقه‌ای فرصت دارید تا در یک جزیره دورافتاده در مقابل 49 بازیکن دیگر از خود دفاع کنید. شما در طول بازی و یا پس از موفقیت از الماس‌ها که ارز رایج این بازی هستند برخوردار می‌شوید. این الماس‌ها راه انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای و افزایش امکانات شما برای پیروزی و پیشرفت در بازی فری فایر هستند. اما راه دیگری هم وجود دارد که جوایز خود را چندبرابر کنید و آن خرید لول آپ پس فری فایر است. در این مطلب با مزایای لول آپ پس در این بازی و امکان خرید آن از آی گیم آشنا می‌‎شویم.

فری فایر یکی از برترین بازی‌های سبک تیراندازی و بقا در دستگاه‌های تلفن همراه است.
فری فایر یکی از برترین بازی‌های سبک تیراندازی و بقا در دستگاه‌های تلفن همراه است.

بازی فری فایر

بازی فری فایر (Free Fire) با نام کامل گارنا فری فایر (Garena Free Fire) یکی بازی نبرد رویال یا تیراندازی و بقا است که برای سیستم‌عامل‌های اندروید و iOS توسعه داده و منتشر شده است. این بازی در سال 2019 به پرطرفدارترین بازی موبایلی دنیا مبدل شد. فری فایر در سال 2019 به رکورد فروش بیش از یک میلیارد دلار رسید. نسخه گرافیکی بهبود یافته فری فایر نیز با نام فری فایر مکس در 28 سپتامبر 2021 منتشر شده است.

لول آپ پس بازی فری فایر چیست

به صورت کلی بازی‌های بتل رویال علاوه بر مهارت و سرعت گیمرها در بازی، تا حد بسیار زیادی به تجهیزات نیز وابسته هستند. بازی فری فایر مجموعه‌ای از اسلحه‌ها، کاراکترها و سایر امکانات شخصی‌سازی است. اما شما به منظور خرید این تجهیزات و پیشرفت در بازی باید اقدام به خرید آن‌ها کنید و هزینه را با استفاده از ارز درون‌برنامه‌ای بازی فری فایر که دیاموند نام دارد، پرداخت کنید. لول آپ بازی فری فایر همان پیشرفت در بازی است که باعث می‌شود، کاراکترها و سلاح‌های بیشتر به همراه جوایز متعدد برای گیمرها فعال می‌شود.

خرید لول آپ پس بازی فری فایر با استفاده از آیدی

خرید لول آپ پس بازی فری فایر با استفاده از آیدی به دو روش انجام می‌شود که یکی از این روش‌ها، خرید لول آپ پس فری فایر از طریق پرداخت درون‌برنامه‌ای است که می‌تواند در کمترین زمان ممکن باعث پیشرفت شما در بازی شود. البته باید گفت که روش‌های بدون پرداخت نیز وجود دارند اما به وقت و هزینه زیادی نیاز دارند. در واقع لول آپ به شما پیشنهاد می‌دهد که بیشتر بازی کنید و خودتان را به مراحل بالاتر برسانید تا بتوانید دیاموند بیشتری به دست بیاورید. ظاهرا بالاترین لول در بازی فری فایر نیز متعلق به یک کاربر هندی است که موفق شده خود را تا سطح 83 برساند.

البته می‌توان بدون خرید هم در این بازی پیشرفت کرد. اما این پیشرفت به کندی انجام می‌شود و باید برای آن وقت بیشتری بگذارید. یکی از روش‌های رایگان هم برای لول آپ، بازی کردن بیشتر در حالت کلاسیک است. هر چقدر که بیشتر زنده بمانید و بتوانید امتیازهای بیشتری به دست بیاورید، سطح شما نیز ارتقا پیدا می‌کند. علاوه بر وجود این موارد در نقاط مختلف نقشه، با خرید لول آپ پس بعد از اینکه دشمن را نابود کردید، می‎توانید بعضی از آیتم‌های همراه او را برای خود برداشته و یا از محموله‌هایی که از هواپیما به پایین انداخته می‌شوند، استفاده کنید.

خرید لول آپ پس بازی فری فایر با استفاده از آیدی به دو روش انجام می‌شود.
خرید لول آپ پس بازی فری فایر با استفاده از آیدی به دو روش انجام می‌شود.

مزایای خرید لول آپ پس فری فایر

الماس‌ها گوهرها و ارزهای رایج بازی فری فایر هستند که به شما اجازه می‌دهند با استفاده از آن‌ها خریدهای درون‌برنامه‌‌ای داشته باشید. از جمله اقلامی که با استفاده از الماس‌ها می‌توانید خریداری کنید می‌توان به انواع سلاح‌های پیشرفته، مهمات، حیوانات خانگی، پوسته‌های شخصیت‌ها و دیگر امکانات بازی اشاره کرد. این اقلام در فروشگاه درون‌ نرم‌افزار به‌فروش می‌رسند. شما این الماس‌ها را در طول بازی به‌دست می‌آورید و یا می‌توانید آن‌ها را با استفاده از پرداخت دلاری خریداری کنید.

یک قابلیت جالب توجه نیز در بازی فری فایر وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد الماس‌های بیشتری را در بازی به‌دست بیاورید. این قابلیت همان لول آپ پس فری فایر است. شما با خرید لول آپ پس می‌توانید 402 درصد بیشتر الماس دریافت کنید. میزان ارائه الماس‌ها با استفاده از این قابلیت را در مراحل مختلف بازی فری فایر با هم مرور می‌کنیم:

 • Level 2 : 200 diamonds
 • Level 4 : 50 diamonds
 • Level 6 : 50 diamonds
 • Level 8 : 50 diamonds
 • Level 10 : 50 diamonds
 • Level 13 : 50 diamonds
 • Level 16 : 50 diamonds
 • Level 20 : 50 diamonds
 • Level 25 : 50 diamonds
 • Level 30 : 50 diamonds

فعال‌سازی حالت‌های مختلف در بازی فری فایر به کمک لول آپ پس

فری فایر بازی است که در آن همه برای بقای خود تلاش می‌کنند. در این بازی شما با استفاده از لول آپ پس فری فایر می‌توانید به همراه دوستان خود یک گروه چهار نفره تشکیل بدهید. در این بازی آیتم‌های زیادی هستند که می‌توانید به کمک لول آپ پس آن‌ها را انتخاب کنید. در ادامه نگاهی به برخی از این قسمت‌ها خواهیم داشت.

به عنوان مثال در کلش اسکواد ساده، بازی به صورت چهار به چهار است و باید به همراه دوستانتان برای برد تلاش کنید. در کلش اسکواد رنک که تا حد بسیار زیادی شبیه به کلش اسکواد ساده است شما بعد از کسب هر برد ستاره دریافت می‌کنید. همچنین کاپ بازی شما ارتقا پیدا می‌کند. اما با هر باختی که در این حالت به دست می‌آورید، یک ستاره از شما کم کی‌شود.

سبک کلاسیک

در سبک کلاسیک بازی شما با دوستانتان به یک جزیره بزرگ می‌روید. جایی که تعداد پلیرهای آن به 50 نفر می‌رسد و پلیرها هر کدام به گروه‌های چهار نفره تقسیم می‌شوند. در این مود از بازی شما می‌توانید یک نفره، دو نفره و چهار نفره بازی کنید و برای زنده ماندن خود بجنگید.

حالت کاستوم

در حالت کاستوم بازی فری فایر شما می‌توانید با رقبای خود بازی کنید و آن‌ها را به چالش بکشید. همچنین در این حالت از بازی می‌توانید تعداد یخ، تیر، بمب و هر آیتمی را که دوست دارید، بی‌نهایت کنید. در حالت کاستوم کلش اسکواد، گروه‌های چهار نفره با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

الیت پس بازی فری فایر

در الیت پس، بازی فری فایر هر ماه یک الیت جدید به بازی اضافه می‌کند که وسایل مختلفی مانند اسلحه، کوله، دنس و همچنین کارت الماس دارد. لباس‌های این بخش از الیت پس بسیار جذاب هستند. الیت را شما می‌توانید تنها با 600 جم خریداری کنید.

حرکت آزادانه پلیر؛ یکی از مزایای جذاب خرید لول آپ پس بازی فری فایر

یکی از قابلیت‌های جذاب در بازی فری فایر که با استفاده از خرید لول آپ پس بازی می‌توانید به آن دسترسی داشته باشید، حرکت آزادانه بازیکن است. گیمرها به کمک چنین قابلیتی می‌توانند به صورت دلخواه درست مانند یک انسان واقعی به گشت و گذار در نقاط مختلف نقشه بپردازند و خود را به مکان خاصی در مپ بازی محدود نکنند. در این شرایط انتخاب نوع اسلحه و سبک مبارزه تماما بر عهده گیمر است. شما می‌توانید با مخفی شدن، تیراندازی با اسلحه خودکار، استتار، استفاده از تفنگ تک تیرانداز، نبرد رودرور با حرکات رزمی و یا حتی فرار از رقیبان به تنها هدف خود در این دنیای بی‌نهایت، یعنی زنده ماندن دست پیدا کنید.

خرید لول آپ پس فری فایر راهی برای بیشتر زنده ماندن در این بازی و ثبت رکوردهای موفقیت خیره‌کننده است.
خرید لول آپ پس فری فایر راهی برای بیشتر زنده ماندن در این بازی و ثبت رکوردهای موفقیت خیره‌کننده است.

خرید لول آپ پس فری فایر در کوتاه ترین زمان ممکن

خرید لول آپ پس فری فایر راهی برای بیشتر زنده ماندن در این بازی و ثبت رکوردهای موفقیت خیره‌کننده است؛ در این بازی، جم فری فایر حرف اول را می‌زنند و شما می‌توانید با استفاده از آن‌ها پوسته‌ شخصیت‌های مختلف را امتحان کنید، از سلاح‌های بیشتر و برتر بهره‌ بگیرید و به یکی از افسانه‌های بازی فری فایر در مبدل شوید. ما در فروشگاه اینترنتی آی گیم امکان خرید آسان لول آپ پس این بازی را فراهم کرده‌ایم. کافیست محصول مورد نظر را انتخاب و مراحل خرید آن را در آی گیم طی کنید تا در فری فایر بدرخشید.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.50 /5
افزودن دیدگاه
Behzad
در 28 شهریور 1401
جایزه های لول آپ فری فایر چیه؟ خرید لول آپ پس فری فایر با ایدی امکان پذیره؟ بیشترین لول در فری فایر چیه؟
  پاسخ آی گیم
  با اتمام چالش های درنظر گرفته شده جم بهتون میده. خیر باید با اطلاعات سفارش بدید. مشحص نیست.
سینا
در 19 شهریور 1401
عاللللی
  پاسخ آی گیم
  خوشحالیم که راضی هستید.
AxA
در 30 مرداد 1401
برای سرور های دیگه بجز خاورمیان هم میشه؟
  پاسخ آی گیم
  بله گلوبال هست
0901****056
در 21 اردیبهشت 1401
سلام خسته نباشید قیمت لول آپ که بقیه جاها آرزون تره مثلاً ۲۸/۰۰۰ ولی شما ۳۱/۰۰۰ تومن می‌دید من یکی از خریدار های سایت شما هستم لطفاً قیمت ها را کمتر کنید
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. بله حتما قیمت اصلاح شد به ۲۷ هزارتومان
0937***735
در 22 بهمن 1400
ممنون از سایت خوبتون
  پاسخ آی گیم
  ممنونم از لطفتون