توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
بلیط طلایی کلش آف کلنز

بلیط طلایی کلش آف کلنز؛ لیست متنوعی از آیتم‌ها، سربازان، جوایز و پاداش‎‌ها شاید شما هم برای بازی کلش آف کلنز از گلد پس یا همان بلیط طلایی کلش آف کلنز استفاده کرده باشید. بلیت طلایی کلش اف کلنز (Gold Pass)، یکی از مرسوم ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین بسته های

خرید بلیت طلایی کلش آف کلنز

خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز
190,000 تومان

بلیط طلایی کلش آف کلنز؛ لیست متنوعی از آیتم‌ها، سربازان، جوایز و پاداش‎‌ها

شاید شما هم برای بازی کلش آف کلنز از گلد پس یا همان بلیط طلایی کلش آف کلنز استفاده کرده باشید. بلیت طلایی کلش اف کلنز (Gold Pass)، یکی از مرسوم ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین بسته های کلش آو کلنز محسوب می شود. با این تفاسیر می توان گفت بعد از جم کلش اف کلنز، این بسته بیشترین درخواست را بین گیمرهای کلش دارد.

اولین بازی معروفی که جای پای خود را در بین گیمرهای ایرانی موبایل باز کرد همین بازی کلش اف کلنز بود. همزمان با همه گیر شدن این بازی، خرید درون بازی نیز رواج زیادی پیدا کرد. این موضوع تا جایی پیش رفت که علی رغم بسیاری از محدودیتها، بازار توانست نمایندگی فروش درون بازی را از سوپرسل دریافت کند. البته در نهایت 1399 این امکان به دلیل محدودیتها مسدود شد و نمایندگی بازار از سمت سوپرسل تمدید نشد.

بلیت طلایی کلش اف کلنز (Gold Pass)، مقرون به صرفه ترین بسته های کلش آو کلنز محسوب می شود.
بلیت طلایی کلش اف کلنز (Gold Pass)، مقرون به صرفه ترین بسته های کلش آو کلنز محسوب می شود.

در مدت زمانی که خرید درون بازی کلش درون بازی به راحتی و با ریال انجام می‌شد، آمار و مشاهدات نشان از استقبال روز افزون از این بازی داشت. اما با ظهور محدودیت ها، نگرانی از نحوه تامین ابزارهای درون این بازی نیز مانند بقیه بازی ها به وجود آمد.

واسطه ها و فروشگاه های زیادی توانستند با ترفندهای مختلف، خرید جم کلش اف کلنز یا دیگر بسته های درون این بازی را در اختیار گیمرهای ایرانی قرار دهند. از جمله این فروشگاه‌ها فروشگاه آی گیم است. این فروشگاه خدمات خود را با تضمین قیمت به مشتریان خود ارائه می دهد.

بلیط طلایی کلش آف کلنز یا بلیت طلایی کلش اف کلنز چیست؟

با خرید بلیط طلایی یا همان گلد پس کلش، جوایز زیادی را درون بازی تصاحب خواهید کرد. از مزایای مهم خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز، آزاد شدن جوایزی فوق‌العاده برای شما است؛ مانند تغییر ماهیانه ظاهر کاراکترهای شما. مهمترین این موارد به شرح زیر هستند:

 • تغییر اسکین برای یک ماه
 • امکان بازسازی سربازها در بازی و افزایش بازدهی و کارکرد آنها
 • تسریع روند ساخت و بهینه سازی عملکرد سربازها یا قلعه ها و ساختمانها
 • قابلیت انتقال سربازان به هم تیمیها با کمترین هزینه
 • استفاده از جم برای بهره مندی از جوایز بیشتر
 • نیاز به صرف منابع و همچنین زمان کمتر به منظور ساخت و ارتقا سربازان، قهرمانان و سازه‌ها
 • ارتقای ظرفیت گنجایش بانک در هر فصل به منظور نگهداری از 25 میلیون واحد طلا، 25 میلیون واحد اکسیر عادی و 250 هزار اکسیر سیاه
 • امکان استفاده از جم به منظور آزادسازی لیست جوایز جدید

بلیط طلایی؛ اقتصادی‌ترین آیتم بازی کلش آف کلنز

به جرات می‌توان که بلیط طلایی اقتصادی‌ترین آیتمی است که می‌توان در کلش آف کلنز خریداری کرد. بلیط طلایی دارای تعداد زیادی از جوایز و امکانات ویژه است که می‌تواند سرعت پیشرفت شما را چندین برابر کند و به شما کمک کند دهکده قوی‌تری داشته باشید. مقادیر زیادی طلا، اکسیر، اکسیر سیاه و جواهر، کتاب‌ها جادویی و … تمام چیزهایی هستند که شما برای پیشرفت سریع‌تر به آن‌ها احتیاج دارید.

حال فرض کنید که می‌خواهید تمام این آیتم‌ها را به شکل جداگانه خریداری کنید. در چنین شرایطی باید مبلغی ده‌ها برابر هزینه بلیط طلایی پرداخت کنید تا بتوانید آیتم‌های بلیط طلایی را کسب کنید. این در حالی است که بلیط طلایی تمام آیتم‌ها را با تنها با پرداخت چند دلار در اختیار گیمرهای کلش آف کلنز می‌گذارد.

بهترین زمان برای خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز

ابتدا بهتر است جزئیاتی را از قوانین خرید و نگهداری گلد پس یا بلیط طلایی کلش آف کلنز بدانید.

 • هر گلد پس صرفا در همان فصلی که خریداری شده قابل استفاده است
 • در کلش اف کلنز معادل یک ماه واقعیست و یک روز مانده به انتهای هر میلادی، دیگر امکان مشاهده و خرید این ابزار را ندارید.
 • شما می تواند نهایتا 8 گلد پس را در اکانت سوپرسل خود ذخیره کنید.

پس توجه داشته باشید که با توجه به این شرایط، سعی کنید در اوایل هر فصل اقدام به خرید گلد پس کنید تا بتوانید از ادامه فصل نهایت لذت را ببرید.

تکلیف گیمرهایی که گلد پس را در میانه فصل خرید کرده‌اند، چیست

بلیط طلایی بازی کلش آف کلنز را زمانی می‌توان آزاد کرد که امتیاز شما به حد نصاب رسیده باشد. این امر ممکن است در اواسط فصل برای شما رخ بدهد. به عبارتی این امکان وجود دارد شما که گلد پس را تنها برای کسری از فصل در اختیار داشته باشید. بهتر است بدانید که اعتبار بلیط طلایی کلش آف کلنز صرفا مختص به فصلی است که خرید آن انجام شده است.

در همین زمینه بهتر است به دقت به نکات زیر توجه کنید:

 • 24 ساعت مانده به پایان هر فصل از بازیی، بلیط طلایی از فروشگاه حذف می‌شود
 • گلدپس در بازی با استفاده از صفحه Season Challenges قابل خرید است
 • خرید بلیط طلایی بازی کلش آف کلنز تنها مختص همان فصل است و برای فصول بعدی به هیچ‌عنوان تمدید نخواهد شد
 • هر فصل دقیقا به مدت یک ماه در تقویم رسمی به طول می‌انجامد. یان موضوع به این معنا است که فصل جاری در ماه فوریه، 28 روزه و فصل مربوط به مارس نیز 31 روزه است. این موضوع به دلیل راحتی در پردازش پرداخت‌های درون برنامه‌ای در تایم زون‌های مختلف جهانی است
 • نکته بسیار مهمی که گیمرها باید به آن توجه کنند این است که شما تنها قارد به نگهداری حداکثر 8 گلدپس هستید و تا زمانی که هر کدام را فعال یا اهدا نکنید، در شناسه مربوط به سوپرسل شما دخیره می‌شوند. همچنین خریدهای شما به حساب کاربری متصل به شناسه سوپرسل که با استفاده از آن وارد فروشگاه سوپرسل شده‌اید، واریز می‌شود

مدت زمان فعال‌سازی بلیط طلایی کلش آف کلنز

به طور کلی فرایند فعال‌سازی محصول خریداری شما کمتر از 15 دقیقه زمان خواهد برد. نکته بسیار مهمی که در این زمینه باید به آن توجه کنید این است که باید در فرم خرید اطلاعات خود را به صورت کامل و دقیق وارد کنید.

نقطه قوت بازی کلش آف کلنز برگزاری مسابقات و چالش‌ها میان هم‌کلنی‌ها و بازیکنان است.
نقطه قوت بازی کلش آف کلنز برگزاری مسابقات و چالش‌ها میان هم‌کلنی‌ها و بازیکنان است.

اعتبار هر گلد پس چقدر است؟

اعتبار هر گلد پس چیزی حدود یک ماه است. در واقع به اتمام رسیدن هر فصل از بازی کلش آف کلنز، گلد پس نیز اعتبار خود را از دست می‌دهد و گیمر باید دوباره آن را خریداری کند. از سوی دیگر گلد پس را زمانی می‌توان فعال کرد که سطح امتیازها به حدنصاب خرید آن رسیده باشد. در واقع ممکن است گلد پس را فقط در قسمتی از فصل در اختیار داشته باشید و بتونید جوایز آن را کسب کنید. البته شما می‌توانید با بازی کردن مداوم و انجام ماموریت‌های بازی از تمام ظرفیت گلد پس بهره برده و جوایز بیشتری را کسب کنید.

چالش‌های فصلی و بلیت طلایی کلش اف کلنز

به جرات می‌توان گفت که یکی از مهم‌ترین نقاط قوت بازی کلش آف کلنز همواره برگزاری مسابقات و چالش‌هایی میان هم‌کلنی‌ها و بازیکنان مختلف در سراسر جهان بوده است. تا به امروز در بخش جنگ میان قبیله‌ها تا حدی این انتظار برآورده شده بود اما در جدیدترین آپدیتی که از این بازی منتشر شده است، این قسمت رنگ و بویی تازه به خود گرفته است.

در این نسخه جدید از بازی کلش اف کلنز هر بازیکنی با توجه به پاداش‌ها و جوایزی که برای هر چالش به صورت روزانه، ماهیانه و یا فصلی در نظر گرفته شده است، برای شرکت در این مسابقات و چالش‌های جدید انگیزه‌ فراوانی خواهد داشت. در این قسمت شما دیگر نیازی به عضویت در قبیله و یا ادمین کلن بودن برای آغاز چالش‌ها و مسابقات نخواهید داشت. در جدیدترین نسخه آپدیت شده بازی کلش آف کلنز، چالش‌ها به صورت کلی به دو دسته چالش‌های سطح نقره‌ای و طلایی تقسیم‌بندی می‌شوند. شما برای اینکه بتوانید در سریع‌ترین زمان ممکن به سطح طلایی برسید، باید بلیط طلایی کلش آف کلنز را خریداری کنید.

بخش رایگان بلیط طلایی

اگر تاکنون تجربه بازی کلش آف کلنز را داشته باشید، می‌دانید که بلیط طلایی دارای یک بخش رایگان نیز است. بخش رایگان بلیط طلایی شرایطی مشابه بخش پولی دارد و در زمان یکسان شروع شده و به اتمام می‌رسد. بخش رایگان بلیط طلایی در دسترس تمام گیمرهای کلش آف کلنز است و جوایز بسیار خوبی را نیز در ازای انجام ماموریت‌ها به گیمرها می‌دهد. با این حال به‌هیچ‌وجه نمی‌توان جوایز بخش رایگان را با بخش پولی بلیط طلایی مقایسه کرد. معمولا آیتم‌هایی که در بخش رایگان وجود دارند، خیلی ویژه نیستند و به دست آوردن آن‌ها بدون انجام ماموریت‌ها نیز خیلی دشوار نیست.

تفاوت میان بلیط طلایی، کارت طلایی و یا همان گلد پس کلش چیست

یکی از سوالات متداولی که ذهن بسیاری از گیمرهای این بازی را به خود مشغول کرده است، تفاوت میان عبارت یاد شده است. در پاسخ باید گفت که هر سه عبارت بالا یک معنا دارند که با توجه به ترجمه عبارت ” Gold pass ” اسامی و تعابیر مختلفی از آن برداشت می‌شود.

خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز بدون استفاده از رمز عبور جیمیل

شما می‌توانید به راحتی با فعال کردن سوپرسل آیدی و انتخاب گزینه سوپرسل آیدی در هنگام تهیه بلیط طلایی کلش اف کلنز این بلیط طلایی را بدون داشتن هرگونه مشکل تهیه کنید. با انجام این کار سایت مورد نظر برای خرید بلیط، رمز عبور شما را به طور کاملا خودکار درون خود ذخیره خواهد کرد. پیشنهاد ما به شما استفاده از سوپرسل آیدی است زیرا دردسر و مسئولیت کمتری داشته و باعث می‌شود تا خرید شما با سرعت خیلی بیشتری انجام شود.

بانک فصلی و تفاوت آن با مخزن اصلی بازی در چیست

تمامیی جوایز و پاداش‌های دریافت شما در قسمت چالش‌های فصلی به این بانک انتقال پییدا می‌کند. در واقع این بانک به نوعی نقش مخزن و انبار شماره 2 را ایفا می‌کند. از جمله کارایی‌های جالب این مخزن می‌توانیم به افزایش 2برابری پاداش‌ها و جوایز دریافتی در طول حملات و جنگ‌ها میان قبایل مختلف اشاره کنیم. به عنوان نمونه اگر شما از یک حمله 100هزار سکه بدست بیاورید، 100 هزار سکه دیگر نیز به بانک فصلی شما اضافه می‌شود. این یعنی افزایش 2 برابری غنائمی که در طول هر نبرد به دست می‌آید.

البته ناگفته نماند که این مخزن ظرفیت محددی دارد. شما در حالت عادی یا همان سطح نقره‌ای تنها می‌توانید 5 میلیون طلا، 5 میلیون اکسیر بنفش و 50 هزار اکسیر سیاه یا نفت تهیه کنید. به همین دلیل به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز تمامی محدودیت‌ها را از بین برده و غنائم خود را 5 برابر کنید.

بازی کردن در کلش آو کلنز رایگان است و نیاز به هیچ هزینه ای ندارد.
بازی کردن در کلش آو کلنز رایگان است و نیاز به هیچ هزینه ای ندارد.

در صورت انجام ندادن مراحل، تکلیف جوایز بلیط طلایی چیست؟

در بسیاری از مواقع گیمرها با برخی از موانع روبرو می‌شوند و نمی‌توانند تمام مراحل بلیط طلایی را پشت سر بگذارند. یا این که به مراحل پایانی نزدیک می‌شوند، اما قادر به دریافت آخرین جوایز نیستند. لازم به ذکر است که همیشه آخرین جوایز بلیط طلایی بسیار کمیاب‌تر و باارزش‌تر از دیگر جوایز هستند. در چنین شرایطی اگر گیمر نتواند مراحل بلیط طلایی را تکمیل کند، باقی جوایز را از دست می‌دهد، چرا که به‌جز تکمیل ماموریت‌ها هیچ روشی برای به دست آوردن جوایز این بخش وجود ندارد.

آیا خرید بلیط طلایی الزامی است؟

سوالی که برای بسیاری از گیمرها به وجود می‌آید این است که آیا خریداری بلیط طلایی الزامی است؟ آیا می‌توان بدون خریداری این آیتم از کلش آف کلنز لذت کافی برد؟ پاسخ به این دسته از سوالات کاملا به گیمر و هدف او بستگی دارد. بسیاری از گیمرها خیلی حرفه‌ای نیستند و فقط برای سرگرم شدن دقایقی از روز را صرف انجام کلش آف کلنز می‌کنند. این دسته از گیمرها لازم نیست این آیتم را خریداری کنند و می‌توانند با همان سرعت آهسته خود پیشرفت کنند.

اما در این بین بسیاری از گیمرها بازی کلش آف کلنز را بسیار حرفه‌ای‌تر انجام می‌دهند و زمان زیادی از روز خود را صرف انجام آن می‌کنند. این دسته از گیمرها لازم است بلیط طلایی را خریداری کنند تا در مقابل رقبای خود عملکرد بهتری داشته باشند و سریع‌تر پیشرفت کنند. در واقع می‌توان گفت که بلیط طلایی یک آیتم ضروری برای گیمرهای حرفه‌ای بازی کلش آف کلنز به شمار می‌آید.

چطور راحت و سریع بلیط طلایی کلش بخریم؟

شاید خرید درون بازی یکی از ساده ترین کارهایی باشد که در حین بازی با آن مواجه خواهید شد. کافیست وارد بازی شده، به قسمت Session Challenge رفته، حالا Get Gold Pass را بزنید و OK کنید.

بهتر است بدانید که بازی کردن در کلش آو کلنز رایگان است و نیاز به هیچ هزینه ای ندارد. اما خرید ابزارها و بسته هایی مانند گلد پس کلش، می‌تواند سرعت، قدرت و لذت بازی را برای شما، چند برابر کند. در واقع این ابزارهای درون بازی باعث افزایش قدرت شما در بازی و برنده شدن در رقابتهایست که برنده شدن در آنها کمتر از برنده شدن در یک بازی فیزیکی نخواهد بود. هر زمان که قصد خرید درون این بازی یا هر بازی دیگری را دارید می توانید به فروشگاه آی گیم سر بزنید. مطمئن باشین که بهترین قیمت و سریعترین تحویل را با ما تجربه خواهید کرد.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
4.41 /5
افزودن دیدگاه
امیرعلی
در 12 بهمن 1401
خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز از گوگل پلی بخوام بزنم شما انجام میدیدن؟ خرید کارت طلایی کلش و خرید بتل پس کلش اف کلنز میزنین
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر بله انجام میدیم بله روی سایت موجود هستن
0921756****
در 10 بهمن 1401
سلام ببخشید کلا 8 بار بیشتر نمیتونیم بلیط طلایی بخریم؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر هر سیزن یک بار میتونید بخرید
سپهر
در 5 آبان 1401
گرفتن بلیط طلایی کلش چجوره ؟ بلیط طلایی کلش چیست خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز ارزان
  پاسخ آی گیم
  روی سایت موجود هست میتونید سفارش بدید با خرید بلیط طلایی میتونید به تمام جوایز فصل دسترسی پیدا کنید.
0918***9199
در 11 مهر 1401
من خرید زدم حالا نوشته به دلیل اشتباه در اطلاعات ارسالی به حالت انتظار درآمده است. لطفا اطلاعات این سفارش را با دقت بیشتر در پنل کاربری، قسمت سفارشات ویرایش نمایید. الان من نمیدونم کجا ویرایش کنم لطفا بهم بگین
  پاسخ آی گیم
  دوست عزیز از طریق پنل کاربری اطلاعات صحبح جدید رو وارد کنید و اصلاح کنید اطلاعات رو
ana
در 26 شهریور 1401
خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز یا همون خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز در سایتتون نیاز به احراز هویت داره؟ بلیط طلایی کلش اف کلنز بهتره یا کارگر کلش؟ خرید بلیت طلایی کلش با گیفت کارت امکان پذیره؟ من سایت خرید بلیت طلایی کلش اف کلنز معتبر بودم شمارو پیدا کردم
  پاسخ آی گیم
  احراز هویت برای خرید های بالای یک میلیون هست. بله با گیفت کارت امکان پذیر هست اما به دلیل حساسیت های زیاد گوگل پلی توصیه میشه با گیفت کارت انجام ندید و از آی گیم بلیط طلایی رو خرید کنید تا ما براتون انجام بدیم.
Yekta
در 4 مرداد 1401
سلام خرید بلیط طلایی کلش دارم تحویل پول درون بازی تون چطوریه؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر. وارد اکانت شما میشیم و خریدتون رو انجام میدیم. کافیه اطلاعات اکانت سوپرسل خودتون رو برای ما ارسال کنید.
Matin-mai!
در 11 دی 1400
Dadash damet garm! Gheimataton aalie;) khili donbalsh migshtam, belakhare to site Shoma peida shod 😉😃
  پاسخ آی گیم
  خوشحالیم که قیمت ها راضی کننده هستند. امیدواریم پشتیبانی هم بتونه نظر شما رو جلب کنه
Nima Ramezani
در 11 دی 1400
من الان چهار ساله دارم کلش بازی میکنم و از جاهای زیادی خرید کردم و جدیدا با ای گیم اشنا شدم و پر سرعت ترین سایته
  پاسخ آی گیم
  خوشحالیم که تونستیم نظر مثبت شما رو جلب کنیم
Nima Ramezani
در 11 دی 1400
من هیچ جا به این خوش قیمتی جای ندیدم عالیه این سایت
  پاسخ آی گیم
  خوشحالیم که راضی بودید. ما تضمین قیمت داریم، پس از قیمت محصولاتمون مطمئن باشید