توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید درون بازی
جم کلش آف کلنز
4.92 /5

خرید جم کلش آف کلنز بهترین راه برای دسترسی به بیشترین امکانات در کمترین زمان در این بازی است.

خرید جم کلش اف کلنز

۸۰ جم کلش اف کلنز
40,000 تومان
500 جم کلش اف کلنز
200,000 تومان
1200 جم کلش اف کلنز
400,000 تومان
2500 جم کلش اف کلنز
800,000 تومان
6500 جم کلش اف کلنز
2,000,000 تومان
14000 جم کلش اف کلنز
4,000,000 تومان

جم کلش آف کلنز: بهترین راه دسترسی به بیشترین امکانات در کمترین زمان

قدرت و توانایی بیشتر در بازی کلش؟! خرید جم کلش آف کلنز: هزینه کردن برای به دست آوردن امکانات و ابزارهای درون بازی برای رقابتی جذاب و دیدنی در بازی کلش اف کلنز است. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های بازی‌های مجازی که مورد توجه گیمرها قرار می‌گیرد، این است که این بازی‌ها یک دنیای موازی با دنیای ما خلق می‌کنند. دنیایی که هم با دنیای واقعی در ارتباط است و هم استقلال نسبی دارد.

برای مثال؛ در بازی کلش آف کلنز هم مانند دنیای واقعی برای خرید امکانات و ابزارها و حل سریع مشکلات باید پول بپردازید؛ اما پول یا ارز رایج بازی، دلار و تومان نیست؛ بلکه جم یا سکه و دیگر انواع دارایی است. در این مطلب با کارایی جم‌ها در بازی و روش‌های به‌دست آوردن یا خرید جم کلش آف کلنز آشنا می‌شویم.

بازی محبوب کلش اف کلنز

کلش آف کلنز (Clash of Clans)، در رده محبوب‌ترین بازی‌های استراتژیک در پلتفرم‌های موبایل تحت سیستم‌ عامل‌های اندروید و IOS است. این بازی توسط شرکت محبوب و فنلاندی سوپرسل (Supercell) طراحی و ارائه شده است. کلش آف کلنز نخستین‌بار در سال 2013 میلادی منتشر شد. این بازی به شکل رایگان قابل دانلود است اما برای برخورداری کامل از امکانات درون بازی و پیشبرد سریع‌تر آن می‌توانید از روش خرید جم کلش آف کلنز در فروشگاه‌هایی مانند آی گیم استفاده کنید.

جم‌ کلش اف کلنز؛ ابزاری برای قدرتنمایی

کلش آف کلنز در دسته‌بندی بازی‌های استراتژیک و اکشن قرار می‌گیرد. بنابراین شما با پیشرفت در بازی، وقتی به اهداف خاصی دست پیدا می‌کنید، جم‌ها یا همان جواهرات یا سنگ‌های قیمتی به دستاوردهای شما تعلق می‌گیرد. همچنین دستاوردهای دشوارتر برای شما جواهرات بیشتری به ارمغان می‌آورد.

بعد از نصب کلش آف کلنز روی سیستم عامل موبایل شما، 500 جم به شما تعلق می‌گیرد. 250 جم را برای دریافت آموزش‌ها از دست خواهید داد و دارایی جم شما از این پس، 250 جم باقی‌مانده، جم‌هایی که در بازی به دست می‌آورید و جم‌هایی است که می‌توانید از فروشگاه داخل بازی با روش خرید درون‌برنامه‌ای یا از فروشگاه‌های اینترنتی مانند آی گیم خریداری کنید.

کلش آف کلنز در دسته‌بندی بازی‌های استراتژیک و اکشن قرار می‌گیرد.
کلش آف کلنز در دسته‌بندی بازی‌های استراتژیک و اکشن قرار می‌گیرد.

مزایای خرید جم کلش آف کلنز

خرید جم کلش آف کلنز بهترین راه برای دسترسی به بیشترین امکانات در کمترین زمان در این بازی است. از جم‌ها می‌توانید برای خرید سپرها (Shields) با مدت‌زمان‌های مختلف یا گارد دهکده دو ساعته استفاده کنید که پایگاه شما را در برابر حملات محافظت می‌کند.

از سنگ‌های قیمتی می توان برای خرید اقلام جادویی از معامله‌گر نیز استفاده کرد. در Builder Base، جم‌ها را می‌توان برای به‌دست آوردن فوری مجموعه پاداش‌های بعدی استفاده کرد. کاربردهای دیگر جم‌های خریداری شده را با هم مرور می‌کنیم:

 • تقویت حملات با تقویت ارتش و سلاح‌ها
 • ارتقا ساختمان تولید اکسیر
 • استفاده در بخش سازندگان (Builders)
 • به‌پایان رساندن سریع‌تر ساخت‌وساز، تحقیق و آموزش
 • ارائه کمک‌های مالی (Donations)
 • خرید منابع (Purchase Resources)
 • خرید اقلام جادویی (Magic Items)
 • خرید اسلات‌های جنگی اضافی (Extra War Slots)
 • انجام خریدهای درون‌برنامه‌ای (In-AppPurchase)
 • صرفه‌‎جویی در وقت
 • برای به‌کار انداختن برخی از طلسم‌ها
 • دستیابی به پیروزی سریع‌تر

زیباسازی دهکده در بازی کلش

از جمله مزایای برخورداری از جم کلش آف کلنز، امکان زیباسازی دهکده بازی است. شما می‌توانید با داشتن جم، انواع آیتم‌ها مانند پرچم‌های خاص و همین‌طور مجسمه‌هایی مانند مجسه پکا را تهیه کنید. این مجسمه‌ها شاید از نظر دفاعی اهمیت چندانی نداشته باشند، اما می‌توانند جلوه بسیار زیبایی را برای دهکده یا همان قبیله شما ایجاد کنند. همچنین بسیاری از این آیتم‌ها را می‌توانید در صورت نیاز به پول بفروشید. در هر آپدیت آیتم‌های زیباسازی زیادی به بازی اضافه می‌شوند که می‌توانید با پرداخت جم تمام آن‌ها را دریافت کنید.

آپگرید کردن سربازان در کلش

یکی دیگر از مزایای برخورداری و خرید جم کلش آف کلنز، امکان مراجعه به آزمایشگاه و تقویت سربازان است. برای تقویت سربازان در برخی مواقع نیاز به اکسیر و در برخی مواقع هم نیاز به اکسیر سیاه دارید. اما با داشتن جم، حتی در صورت خالی بودن مخازن هم می‌توانید سربازان خود را آپگرید کنید. در نظر داشته باشید که آپگرید کردن دو مرحله پرداخت دارد که اولین مرحله برای شروع کار و دومین مرحله برای تقویت آنی است. در صورتی هم که تمایل دارید در لحظه تقویت نیروهای خود را انجام دهید، با پرداخت جم می‌توانید این کار را انجام دهید.

افزایش تعداد کارگر کلش اف کلنز

زمانی که بازی کلش آف کلنز را نصب می‌کنید، یک کارگر در اختیار شما قرار داده می‌شود که با پایان آموزش‌ها، تعداد این کارگرها به دو می‌رسد. شما می‌توانید با پرداخت جم، تعداد کارگرهای خود را تا 5 افزایش دهید. توجه داشته باشید که دومین کارگر ارزشی معادل 250 جم، سومی 500 جم، چهارمی 750 جم و پنجمی 1000 جم دارد. از این رو، اگر می‌خواهید در همان سطوح ابتدایی به این کارگرها دسترسی داشته باشید، باید اقدام به خرید جم کنید. چرا که برخورداری از کارگران زیاد در سطوح پایین می‌تواند سرعت پیشرفت شما را در بازی چند برابر کند. زیرا زمان مورد نیاز برای آپگرید کردن بسیار کم است و با منابع کم هم می‌توانید این کار را انجام دهید.

کلش آف کلنز یک بازی آنلاین چند نفره است.
کلش آف کلنز یک بازی آنلاین چند نفره است.

روش‌های دریافت رایگان جم کلش و خرید جم کلش آف کلنز

کلش آف کلنز یک بازی آنلاین چند نفره است. در این بازی، بازیکنان، اجتماعاتی به نام قبیله تشکیل می‌دهند، نیروها را آموزش می‌دهند و برای کسب منابع به قبایل دیگر حمله می‌کنند. همانطور که گفته شد، جم‌ها یکی از ارزهای رایج در این بازی هستند و از آن‌ها می‌توانید برای ساخت برخی از مهم‌ترین ساختمان‌های بازی استفاده کنید. سرعت بخشیدن به تولید و تقویت نیروها برای دستیابی به موفقیت‌های بیشتر از دیگر کاربردهای جم‌ها است که باعث می‌شود، همه گیمرها برای دستیابی به آن‌ها تلاش کنند. در ادامه راه‌های رایگان و غیر رایگان دستیابی به جم‌ها را با هم مرور می‌کنیم.

رفع موانع در بازی Clash

هنگامی که مانعی را از سر راه برمی‌دارید، در هر نقطه از 0 تا 6 جم یا جواهر به شما اعطا می‌شود. شما برای پاکسازی موانع از روستای خود نیز پاداش کسب می‌کنید. بعد از رفع 5 مانع، 5 جواهر دریافت خواهید کرد. وقتی 50 مانع را بردارید، 10 جواهر و با حذف 500 مانع، 20 جواهر در بازی Clash of Clans دریافت خواهید کرد.

تکمیل دستاوردها در بازی Clash of Clans

در بازی کلش آف کلنز وقتی به اهداف خاصی دست پیدا می‌کنید، پاداش‌هایی به شما تعلق می‌گیرد. شما می‌توانید این کار را با ارتقا ساختمان‌ها، پیروزی در جنگ‌ها و جمع‌آوری طلا انجام دهید. تکمیل این دستاوردها برای شما پاداش‌هایی از جمله سنگ‌های قیمتی به همراه دارد. هر دستاورد دارای سه سطح است و برای هر سطح پاداش افزایش می‌یابد. با تکمیل تمام دستاوردهای بازی، می‌توانید تا 8637 جواهر یا جم به‌دست آورید.

مدیریت معدن جواهر خود در باز کلش

در زمان باز شدن قفل ساختمان‌ساز در سطح 4 تاون هال (Town Hall)، یک معدن جواهر وجود دارد که شروع به خراب شدن می‌کند ، اما امکان تعمیر آن در سطح سوم Builder Base وجود دارد. ارتقا این معدن، تولید جم‌ها را در Clash of Clans افزایش می‌دهد. البته فقط تا 4.8 جواهر در روز تولید می‌کند ، اما این به مرور زمان افزایش می‌یابد.
در بخش جدید بازی کلش آف کلنز، معدن جواهر می‌تواند نیازهای کوچک شما را از بابت جم برطرف کند. توجه داشته باشید که این معدن دارای مخزن ذخیره‌سازی است و در صورتی که این مخزن پر شود، دیگر الماسی استخراج نخواهد شد. از این رو، همیشه باید به خالی بودن مخزن توجه داشته باشید.

جم کلش اف کلنز رایگان

جعبه جواهری را که گاه و بیگاه در روستای شما ظاهر می‌شود باز کنید. همچنین مراقب هرگونه رویداد جاری باشید که به شما جواهرات پاداش می‌دهد. با پاکسازی درختان و صخره‌ها نیز در روستای خود می‌توانید جواهرات پنهان را پیدا کنید. به یاد داشته باشید که برخی از درختان دوباره رشد می‌کنند، بنابراین به بررسی ادامه دهید!

گیمرهای موبایلی طرفدار سبک استراتژیک همواره کلش آف کلنز را یکی از برترین بازی های موبایلی می شناسند.
گیمرهای موبایلی طرفدار سبک استراتژیک همواره کلش آف کلنز را یکی از برترین بازی های موبایلی می شناسند.

خرید جم کلش آف کلنز از سایت آی گیم

امروزه در برخی از فروشگاه‌های اینترنتی مانند فروشگاه آی گیم می‌توانید از روش خرید اینترنتی بسته‌های جم بازی کلش آف کلنز برای پیشبرد سریع‌تر اهداف بازی استفاده کنید. این روش یکی از سریع‌ترین و آسان‌ترین روش‌ها برای دریافت جم است.

خرید جم کلش اف کلنز در بازی Clash of Clans

هر از گاهی در بخش فروشگاه از نرم‌افزار ممکن است با پیشنهادات فروش جم‌ها از طریق روش خرید درون‌برنامه‌ای روبه‌رو شوید. برای این کار باید اکانت اپل یا گوگل پلی خود را شارژ کنید. این کار با خرید گیفت کارت گوگل پلی برای اندروید یا خرید گیفت کارت اپل برای کاربران IOS به سادگی و با کمترین قیمت در فروشگاه اینترنتی آی گیم قابل خرید است.

نکته دیگری که درباره شارژ اکانت گوگل پلی وجود دارد این است که این سرویس اخیرا محدودیت‌های سنگینی را برای شارژ اکانت اجرا کرده است و بسیاری از اکانت‌هایی که حتی با گیفت کارت گوگل پلی شارژ می‌شوند، مسدود خواهند شد. این اتفاق به دلیل تحریم‌ها علیه اکانت‌های ایرانی رخ می‌دهد.

خرید جم کلش اف کلنز با گیفت کارت
خرید جم کلش اف کلنز با گیفت کارت

حل مشکل خرید جم کلش آف کلنز در اندروید و آیفون با نرم‌افزار تغییر IP

یکی از آیتم‌های موجود در بازی مشهور کلش آف کلنز، جم‌ها یا الماس‌های سبز هستند. کاربران می‌توانند جم‌ها را از طریق از بین بردن سنگ‌ها و درخت‌های روی نقشه، به پایان رساندن برخی ماموریت‌ها و دریافت جایزه یا خرید مستقیم به‎دست بیاورند. اما گاهی گزینه خرید این آیتم برای کاربران ایرانی در اندروید و آیفون غیرفعال است. در این مطلب به بررسی راه حل مشکل خرید جم کلش آف کلنز در اندروید و آیفون می‌پردازیم.

با نرم‌افزار تغییر IP می‌توانید به‌راحتی جم را خریداری کنید

گاهی پیش می‌آید که بنا به دلایل خاص، ارتباط بین IPهای داخلی ایران با سرورهای کلش اف کلنز مختل می‌شود. از این رو، سرور کلش آف کلنز اجازه خرید جم را به کاربرانی که با IP ایران به این بازی متصل شوند را نمی‌دهد. بنابراین برای حل مشکل خرید جم کلش آف کلنز در اندروید و آیفون، کاربران باید ابتدا یک برنامه تغییر IP را در گوشی خود نصب کرده و از آن استفاده کنند. برنامه‌های تغییر IP می‌توانند برای کاربر یک IP مجازی بسازند و به این صورت، علت‌های محدود شدن سرورهای بازی کلش اف کلنز را از بین ببرند. مراحل حل این مشکل به ترتیب عبارتند از:

 • نصب یک ابزار تغییر IP در گوشی
 • بستن و خارج شدن از بازی کلش اف کلنز یعنی فورس استاپ یا Force Stop کردن بازی
 • فعالسازی ابزار تغییر IP در گوشی
 • اجرای دوباره بازی کلش اف کلنز و مراجعه به بخش خرید جم

در صورتی که در آیفون، با فعال کردن نرم‌افزار تغییر IP، همچنان مشکل خرید جم وجود داشت، کاربران باید مراحل زیر را به ترتیب طی کنند:

 • باز کردن بخش Settings یا تنظیمات دستگاه
 • انتخاب گزینه General
 • انتخاب گزینه Restrictions
 • فعالسازی گزینه‌ In-App Purchases
 • فعالسازی ابزار تغییر IP
 • اجرای بازی کلش اف کلنز و مراجعه به بخش خرید جم

حل مشکل خرید جم کلش آف کلنز

همان‌طور که در این مطلب مطالعه کردید، حل مشکل خرید جم کلش آف کلنز در هر دو پلتفرم به‌راحتی و با انجام چند کار ساده امکان‌پذیر است. البته باید دقت داشته باشید که در صورت اتصال مجدد به بازی بدون استفاده از نرم‌افزار تغییر IP، امکان خرید جم غیرفعال خواهد شد و باید مراحل بالا را از ابتدا انجام دهید.

خرید آسان و ایمن جم کلش آف کلنز

گیمرهای موبایلی طرفدار سبک استراتژیک همواره کلش آف کلنز را به عنوان یکی از برترین بازی های موبایلی چند سال اخیر می شناسند. آن ها با خرید جم کلش آف کلنز، لذت بازی کردن در این سرزمین رنگارنگ و پر ماجرا را با قدرت و توانایی بیشتری ادامه می دهند.اگر با خرید گیفت کارت اقدام به خرید درون بازی می کنید یا اینکه خرید جم کلش را به واسطه می سپارید، همواره از فروشنده یا فروشگاه و نحوه کار آن مطمئن باشید. خرید با تضمین قیمت و تحویل سریع از جمله مزایای خرید از فروشگاه آی گیم است که همواره مخاطبان را به سمت این فر وشگاه هدایت می کند.

برچسب ها :

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

مدت زمان شارژ اکانت بعد از خرید جم کلش آف کلنز چقدر است؟

معمولا اکانت شما پس از این‌که از سایت ما خرید کردید، طی 30 دقیقه الی 1 ساعت، بسته به زمان خرید شما (روز تعطیل یا کاری)، شارژ خواهد شد.

چگونه برای خرید جم کلش آف کلنز به آی گیم اعتماد کنیم؟

فروشگاه آی‌گیم تمامی اطلاعات کاربران را به صورت رمزنگاری شده در دیتابیس خود نگه می‌دارد و تا زمان شارژ اکانت، اطلاعات شما باقی خواهند ماند. پس از شارژ اکانت نیز این اطلاعات برای همیشه پاک خواهند شد.

روش خرید جم کلش آف کلنز از آی گیم چیست؟

ابتدا وارد سایت Igame.market شده، سپس به صفحه خرید جم کلش آف کلنز مراجعه می‌کنید، مقدار جم موردنیاز خود را انتخاب کرده، سپس ایمیل اکانت سوپرسل خود را وارد کرده و پس از طی کردن این مرحله پشتیبانی با شما تماس گرفته و کد ورود را از شما دریافت می‌کند. لازم به ذکر است، شما می‌توانید با استفاده از تمامی کارت‌های بانکی خود که عضو شبکه شتاب هستند، اقدام به خرید کنید. بانک‌هایی مانند بانک سپه، ملی، سامان، ملت، کشاورزی، صادرات، پارسیان، تجارت و غیره. توجه داشته باشید که برای خریدهای بیشتر از 100 هزار تومان نیاز به رمز پویا می‌باشد.

ساده‌ترین روش خرید جم کلش آف کلنز چیست؟

خرید از فروشگاه آی گیم به عنوان یک سایت معتبر، بهترین و راحت‌ترین روش برای دریافت جم بازی کلش آف کلنز است. زیرا دیگر روش‌ها مانند خرید با گیفت کارت یا مستر کارت، امکان به مشکل خوردن دارند (به خصوص به دلیل تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران). شما با پرداخت کم‌ترین کارمزد ممکن می‌توانید اکانت کلش آف کلنز خود را شارژ کنید.

آیا امکان خرید بلیط طلایی کلش آف کلنز از آی گیم وجود دارد؟

بله شما می‌توانید از طریق سایت آی گیم نسبت به خرید بلیط طلایی بازی کلش آف کلنز و دیگر آیتم های بازی کلش آو کلنز اقدام کنید.