توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
لجند پس آسفالت
خرید لجند پس آسفالت
3.86 /5

خرید لجند پس آسفالت؛ کلید دسترسی به منابع و آیتم‌های بیشتر بازی آسفالت لجند از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در سبک شبیه‌سازی رانندگی است که توسط شرکت بازیسازی گیم لافت (Gameloft) برای کاربران اندروید و iOS عرضه شده‌است. در این بازی آیتم‌های مختلفی وجود دارند که، می‌توانید برای پیشرفت سریع‌تر و به‌دست آوردن امتیازات بیشتر آن‌ها

ثبت سفارش جدید
اگر محصول مورد نظر خود را در فروشگاه آی‌گیم پیدا نکردید با پشتیبانی تماس حاصل فرماییدتا در اسرع وقت نسبت به تهیه آن اقدام کنیم. برای ثبت سفارش پس از عضویت، به صفحه ثبت سفارش مراجعه کنید..
ثبت سفارش

خرید لجند پس آسفالت؛ کلید دسترسی به منابع و آیتم‌های بیشتر

بازی آسفالت لجند از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در سبک شبیه‌سازی رانندگی است که توسط شرکت بازیسازی گیم لافت (Gameloft) برای کاربران اندروید و iOS عرضه شده‌است. در این بازی آیتم‌های مختلفی وجود دارند که، می‌توانید برای پیشرفت سریع‌تر و به‌دست آوردن امتیازات بیشتر آن‌ها را خریداری کنید. یکی از این آیتم‌های شگفت‌انگیز که مقدار زیادی آیتم و انواع ماشین‌ها را در بازی آسفالت لجند در اختیار شما قرار می‌دهد، لجند پس آسفالت است. با خرید لجند پس آسفالت سریع‌تر از دیگران پیشرفت کنید و از این بازی لذت ببرید.

بازی آسفالت لجند از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در سبک شبیه‌سازی رانندگی است.
بازی آسفالت لجند از محبوب‌ترین بازی‌های موبایل در سبک شبیه‌سازی رانندگی است.

نحوه کارکرد لجند پس چگونه است؟

معمولا در بازی‌های ویدیویی با کسب XP و افزایش سطح، آیتم‌های مختلفی را در طول یک فصل بازی به‌دست می‌آورید. این آیتم‌ها شامل منابع گوناگون و موارد مورد نیاز درون بازی است. قسمتی از این آیتم‌ها رایگان هستند و با هربار افزایش لول، بازی آیتم‌هایی را به عنوان جایزه در اختیار شما قرار می‌دهد. اما بخش دیگری از جوایز رایگان نیستند. بازی آسفالت نیز همانند دیگر بازی‌ها، دارای جوایز مختلفی برای افزایش سطح در این بازی است. قسمتی از جوایز رایگان هستند و می‌توانید بدون پرداخت پول آن‌ها را به‌دست آورید. به‌دست آوردن جوایز ویژه در بازی آسفالت با خرید لجند پس آسفالت امکان پذیر است.

لجند پس آسفالت چه مدت اعتبار دارد؟

هر فصل از بازی آسفالت لجند حدود یک ماه طول می‌کشد تا به اتمام برسد. لجند پس آسفالت مخصوص یک فصل طراحی شده است و با اتمام فصل دیگر اعتباری ندارد و برای هر فصل از بازی آسفالت باید یک لجند پس دیگر خریداری کنید. اما باید بدانید، آیتم‌هایی که با خرید لجند پس به‌دست می‌آیند، دائمی هستند و ارتباطی با مدت اعتبار لجند پس ندارند.

تفاوت لجند پس و گلدن پس چیست؟

گلدن پس یا بلیط طلایی بازی آسفالت، همان بخش رایگان جوایز است که با هربار افزایش سطح کاربر در بازی، به آن اهدا می‌شود. کاربر می‌تواند با ارتقا لول خود، این جوایز را بدون پرداخت پول به‌دست بیاورد. گلدن پس برای تمام بازیکنان در دسترس است و با شروع هر فصل از بازی تغییر می‌کند. اما لجند پس رایگان نیست و فقط با پرداخت پول قابل دسترس است.

لجند پس رایگان نیست و فقط با پرداخت پول قابل دسترس است.
لجند پس رایگان نیست و فقط با پرداخت پول قابل دسترس است.

با خرید لجند پس سریع‌تر از رقبای خود پیشرفت کنید

اگر می‌خواهید در بازی آسفالت سریع‌تر از گیمرهای دیگر پیشرفت کنید، خرید لجند پس یک پیشنهاد فوق‌العاده برای شما است. لجند پس دارای آیتم‌های مختلف بازی است که شما را به یک پلیر حرفه‌ای‌ تبدیل می‌کند و با استفاده از لجند پس می‌توانید از بازی لذت بیشتری ببرید.