گلو وال چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

یکی از آیتم‌هایی پرطرفدار بازی گارنا فری فایر، گلو وال است. با استفاده از گلو وال ها در فری فایر می‌توانید یک سد محکم در برابر دشمنان بسازید و میزان آسیب‌رسانی آن‌ها را کاهش دهید. اگر می‌خواهید با برترین استراتژی‌های استفاده از گلو و‌ا‌ل‌ها در بازی فر‌ی فا‌یر آشنا شوید، با ما در این مطلب همراه باشید.

برترین استراتژی‌های استفاده از گلو وال ها در فری فایر

انواع گلو وال در بازی فری فایر اهمیت بالایی در روند بازی دارند. در واقع گیمرهایی که بتوانند از این آیتم به‌درستی استفاده کنند، نتیجه نبرد را به سود خود رقم خواهند زد. استفاده از گلو وال‌ها ممکن است که کمی پیچیده باشد. بنابراین لازم است که یک راهنمای کامل استفاده از گلو وال را در اختیار داشته باشید. در ادامه برترین استراتژی‌های استفاده از این آیتم را معرفی کرده‌ایم.

رفتن به نقاط مرتفع با گلو وال ها در فری فایر

در بازی فری فایر با استفاده از گلو وال‌ها می‌توانید به نقاطی از مپ بروید که دسترسی به آن‌ها در حالت عادی، ممکن نیست. با رفتن به نقاط مرتفع در بازی فری فایر زاویه دید و برد نشانه‌گیری وسیع‌تری خواهید داشت و از این طریق می‌توانید دشمان خود را به‌سادگی از بین ببرید.

بعد از تیراندازی گلو وال بسازید

در استراتژی شماره یک می‌توانید گلو وال را قبل از لیک تیر، ایجاد کنید. برای استفاده از این استراتژی باید سرعت عمل بالایی داشته باشید تا بتوانید رقبا را به دردسر بیندازید. در این استراتژی بعد از شلیک و ساخت گلو وال، آسیب بالایی به رقبا وارد می‌شود، اما آن‌ها نمی‌توانند آسیب قابل توجهی به شما وارد کنند. در چنین شرایطی مهمات رقبا کاهش پیدا می‌کند و در این شرایط می‌توانید با یک تصمیم‌گیری سریع و غافل‌گیرکننده در کنار پینگ مناسب، ضربه نهایی را به آن‌ها وارد کنید.

با پرداخت جم گلو وال را ارتقا دهید

با استفاده از نارنجک‌های گلو وال می‌توانید پوشش دفاعی قدرتمندی بسازید. شما می‌توانید با پرداخت مقدار کمی جم بازی فری فایر می‌توانید گلو وال را ارتقا دهید و از آیتم نارنجک در ارتقا آن استفاده کنید. از سوی دیگر با خرید حیوان همراه می‌توانید مقاومت گلو وال خود را افزایش دهید و در نبر با رقبا، ظرفیت‌های بیشتری برای مبارزه تن‌به‌تن داشته باشید.

گلو وال را تنها در مواقع ضروری استفاده کنید

گلو وال ها در فری فایر از آیتم‌هایی هستند که به شکل محدود در محیط بازی وجود دارند. در واقع پیدا کردن گلو وال، رابطه مستقیم با شانس شما دارد. در چنین شرایطی که گلو وال‌ها بسیار محدود هستند، لازم است که تنها در مواقع ضروری از این آیتم‌ها استفاده کنید. بنابراین لازم است کهه تمرکز خود را بر روی استفاده از این آیتم نگذارید، چرا که در صورت نداشتن آن در شرایط حساس، با مشکل روبرو خواهید شد.

با استفاده صحیح از گلو وال ها در فری فایر شکست‌ناپذیر شوید

اگر بتوانید به شکل صحیح از گلو وال ها در فری فایر استفاده کنید، به یک پلیر شکست‌ناپذیر تبدیل می‌شوید که رقبای خود را یکی پس از دیگری نابود می‌کند. علاوه بر این، با خرید جم فری فایر می‌توانید گلو وال‌ها را ارتقا دهید و امکانات جدیدی را به آن‌ها اضافه کنید. بنابراین اگر به دنبال استفاده حداکثری از این آیتم هستید، خرید جم فری فایر پیشنهاد مناسبی برای شما است.