یکی از بازی‌های محبوب و برگزیده در سال‌های اخیر با فاصله کالاف دیوتی موبایل و پابجی است. این بازی در سبک اکشن-شوتر و بدون شک در هر قسمت کار خود ویژه و متفاوت کار کرده است. اگر بخواهیم ویژگی‌های این بازی را برشماریم می‌توانیم به گرافیک فوق‌العاده، داستان پردازی قوی، امکان اتصال به اکتیویژن و فیسبوک و… را بیان کرد. در این مقاله با آی گیم همراه باشید تا نحوه اتصال کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن و فیسبوک را به صورت گام به گام فرا بگیرید.

آموزش اتصال اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن

برای این که بتوانید اکانت کالاف دیوتی خود را به اکتیویژن لینک کنید در ابتدا باید این بازی را بر روی گوشی موبایل خود نصب و اجرا کنید. بعد از نصب در صفحه اصلی یا به اصطلاح لابی وارد تنظیمات می‌شویم (شکل چرخ دنده). بعد از این مرحله در تلفن‌ همراه با سیستم عامل اندروید گزینه Link و در سیستم عامل ای او اس (IOS) علامت مثبت (+) را انتخاب می‌کنیم. در مرحله بعد بر روی گزینه Call of Duty کلیک می‌کنیم. بعد از انجام این مراحل شما وارد صفحه مربوط به ثبت حساب کاربری می‌شوید و باید به انتهای صفحه رفته و گزینه CREATE AN ACCOUNT را برگزینید.

یک صفحه جدید برای شما باز می‌شود که باید در آن ایمیل و پسورد مورد نظر خود را وارد کنید. برای انتخاب پسورد یک سری نکات هست که حتما باید به آن دقت کنید. اول این که پسورد شما باید حداقل 8 کاراکتر باشد و دوم این که  حتما باید همراه با عدد باشد. در گزینه بعدی باید لوکیشن (LOCATION) را انتخاب کنید که به دلیل تحریم بهتر است کشور آمریکا را انتخاب کنید. در مرحله بعد تیک‌های بخش چک باکس را زده و بر روی گزینه SIGN UP کلیک کنید. بعد از انجام این مراحل به صورت اتوماتیک به صفحه بازی وارد می‌شوید و پیغام اتصال شما به اکتیویژن فعال شد را مشاهده خواهید کرد. برای جذاب‌تر شدن بازی می‌توانید سی پی کالاف دیوتی موبایل را خریداری کرده تا بتوانید از اسکین‌های بی‌نظیر این بازی به همراه بتل پس استفاده کنید.

آموزش اتصال اکانت کالاف دیوتی موبایل به فیسبوک

برای این که بتوانیم اکانت کالاف دیوتی موبایل را بر روی فیسبوک فعال کنید باید در ابتدا با نرم افزار تغییر آی پی وارد فیسبوک شده و بازی را اجرا کنید. بعد از اجرای بازی بر روی گزینه تنظیمات (علامت + یا شکل چرخ دنده) کلیک کنید. وارد صفحه تنظیمات شده و بر روی گزینه فیسبوک کلیک کنید. اگر از قبل برای خود اکانت فیسبوک دارید فقط کافی است ایمیل یا شماره موبایل حساب خود را به همراه پیش شماره کشور وارد کنید. در قسمت دوم، پسورد فیسبوک را وارد کرده و گزینه Log In را انتخاب کنید. اگر هم که حساب کاربری فیسبوک ندارید فقط کافی است گزینه Create Account را انتخاب کنید و یک اکانت فیسبوک برای خود بسازید.

بعد از انتخاب گزینه Log In به صفحه جدیدی وارد می‌شوید در این قسمت باید نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید و بر روی گزینه بعدی (Next) کلیک کنید. وارد مرحله بعد می‌شوید در این مرحله باید تاریخ تولد خود را به میلادی وارد کنید و دوباره بر روی گزینه بعدی (Next) کلیک کنید. در مرحله بعد باید ایمیل خود را وارد کنید و دوباره بر روی گزینه بعدی بزنید و یا می‌توانید گزینه Sign Up With Phone Number را انتخاب کرده و شمار خود را بنویسید و وارد مرحله بعد شوید. در این بخش باید جنسیت خود را انتخاب کنید و دوباره گزینه بعدی را انتخاب کنید. در صفحه بعدی باید رمز دلخواه خود را وارد کنید و گزینه Sign Up را بزنید. بعد از کلیک بر روی این گزینه باید منتظر بمانید تا کار ثبت حساب فیسبوک انجام شود.

بعد از این که اکانت فیسبوک خود را ثبت کردید امکان دارد برای تایید حساب فیسبوک از بازی به مرورگر منتقل شوید و در اینجا باید اطلاعات اکانت فیسبوک خود را وارد کنید و مجددا Log In کنید. بعد از لاگ این (Log In) یک کد به ایمیل یا  شماره موبایلی که ثبت کرده‌اید ارسال می‌شود. کد را وارد کرده و گزینه Confirm را کلیک کنید. دوباره وارد بازی شوید و در صورت نیاز اطلاعات فیسبوک را وارد کرده و بر روی گزینه Continue as بزنید تا کار اتصال باری به فیسبوک به اتمام برسد.

اکانت کالاف دیوتی موبایل

در این مطلب در مورد چگونگی اتصال اکانت کالاف دیوتی موبایل به اکتیویژن و فیسبوک صحبت کردیم و تمام مراحل آن را گام به گام شرح دادیم تا گیمرها بتوانند به راحتی به این دو متصل شوند. در ضمن اگر مایل هستید در خصوص بازی کالاف دیوتی و خرید آیتم های این بازی اطلاعات بیشتری داشته باشید به مقاله “خرید آیتم‌های درون بازی کال آف دیوتی + ویدیو“مراجعه کنید.