با گیفت کارت ایکس باکس، بازی‌های متنوع این کنسول را بخرید

سال‌های زیادی از حضور کنسول‌های بازی در زندگی انسان می‌گذرد و هر روز مدل‌های جدیدی از آن‌ها ساخته می‌شود. ایکس باکس کنسولی است که شرکت مایکروسافت تولید کرده و بسیار محبوب است. برای اینکه بتوانید به بهترین بازی‌های ایکس باکس دسترسی پیدا کنید،‌ باید هزینه آن‌ها را به صورت جداگانه پرداخت کنید. بسیاری از بازی‌های ایکس باکس به صورت رایگان در دسترس نیستند و باید آن‌ها را خریداری کنید. استفاده از گیفت کارت‌ها بهترین روش برای دسترسی به بازی‌های برتر ایکس باکس و مایکروسافت است. در این مطلب به بررسی انواع گیفت کارت‌های ایکس باکس می‌پردازیم.

خرید بازی های متنوع با گیفت کارت های xbox
خرید بازی های متنوع با گیفت کارت های xbox

دنیای گیفت‌ کارت‌های متنوع ایکس باکس

با توجه به جذابیت‌های فراوان کنسول بازی ایکس باکس، میلیون‌ها نفر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. از آنجا که کشور ایران دارای شرایط تحریم است امکان خرید مستقیم در داخل بازی برای ایرانیان ممکن نخواهد بود. از همین رو بهترین راهکار برای ایرانیان استفاده از گیفت کارت‌های ایکس باکس است که در انواع مختلفی وجود دارند. بهتر است که قبل از خرید گیفت کارت‌ها، از عملکرد و کارایی آن‌ها اطلاع حاصل کنید.

گیفت کارت ایکس باکس استور

گیفت کارت ایکس باکس استور Xbox Store Gift Card به صورت ویژه برای خریداری تمامی امکانات ایکس باکس و مایکروسافت ارائه شده است. با استفاده از این گیفت‌کارت می‌توانید برای خرید گلد در داخل بازی‌ها اقدام کنید و اعتبار مورد نیاز خود را خریداری کنید. با استفاده از این گیفت کارت‌ها امکان معامله با طلا نیز وجود خواهد داشت. همچنین در این شرایط به بخش خرید و ویژه‌ها نیز دسترسی دارید و هر آنچه که مورد نیاز باشد را از آن جا می‌خرید.

معرفی گیفت کارت ایکس باکس استور
معرفی گیفت کارت ایکس باکس استور

با توجه به اینکه بازی‌های جدید ایکس باکس به صورت پیوسته ارائه می‌شوند، با استفاده از گیفت کارت ایکس باکس استور می‌توانید برای پیش خرید آن‌ها اقدامات لازم را انجام دهید. یکی دیگر از قابلیت‌های گیفت کارت استور مایکروسافت،‌ دسترسی و خرید فیلم و موزیک است. نکته جالب این است که همه کاربرد‌های گیفت کارت ایکس باکس مشابه با گیفت کارت مایکروسافت است و می‌توان از آن برای خدمات مایکروسافت نیز استفاده کرد.

گیفت کارت گیم پس

تمامی گیمرهای حرفه‌ای دوست دارند که به مجموعه بزرگی از بازی‌ها دسترسی داشته باشند. با توجه به هزینه‌های بالا برای خرید هر بازی‌،‌ امکان دسترسی به همه بازی‌ها کار سختی خواهد بود. شرکت مایکروسافت برای این موضوع چاره‌ای اندیشیده است تا گیمر‌ها بتوانند از به‌روزترین بازی‌ها در این بخش برخوردار شوند. گیفت کارت گیم پس (game pass) به شما این امکان را می‌دهد که به صد‌ها بازی به صورت همزمان دسترسی پیدا کنید. در واقع این محصول یک سرویس اشتراک بازی است که تولیدکنندگان بازی‌ها به عرضه محصولات خود در این بخش می‌پردازند. گیفت کارت گیم پس دارای محدودیت‌های زمانی خاصی است.

معرفی گیفت کارت گیم پس
معرفی گیفت کارت گیم پس

به طور مثال اگر شما گیم پس یک ماهه خریداری کنید، تا پایان مدت آن از بازی‌های موجود در این سرویس استفاده خواهید کرد و نیازی به پرداخت هزینه دیگر برای دریافت آن‌ها نخواهد بود. این محصول بر روی کنسول‌های مختلفی مثل ایکس باکس وان، سری s و سری x فعال است. همچنین با کمک گیفت کارت گیم پس به بازی‌های کامپیوتری و ویندوز نیز دسترسی خواهید داشت. با کمک گیفت‌کارت‌های ایکس باکس می‌توانید از امکانات زیادی همچن خرید آیتم‌ها در بازی برخوردار شوید.

گیفت کارت لایو گلد ایکس باکس

اگر عاشق بازی‌های آنلاین در کنسول ایکس باکس هستید،‌ حتما باید از گیفت کارت لایو گلد (live gold) برای این منظور استفاده کنید. در صورتی که شما این گیفت کارت را تهیه کنید، امکاناتی نظیر پلی استیشن پلاس دریافت می‌کنید. البته خدمات ارائه شده توسط گیفت کارت لایو گلد فقط به همین موضوع محدود نمی‌شود. شرکت مایکروسافت برای کسانی اکه از این گیفت کارت استفاده می‌کنند برنامه ویژه‌ای دارد و هر ماهه دو بازی رایگان را به آن‌ها هدیه می‌دهد.

خرید گیفت کارت لایو گلد ایکس باکس
خرید گیفت کارت لایو گلد ایکس باکس

هزینه هر بازی به صورت میانگین ۵۰ دلار است. این بدان معناست که هر ماهه شما حدود ۱۰۰ دلار بازی را به صورت رایگان دریافت می‌کنید که یک فرصت بی‌نظیر برای شما خواهد بود. به طور کلی برای اجرای بازی‌های آنلاین مختلف همچون فورتنایت و اپکس لجندز به این اشتراک مهم نیاز خواهید داشت. در بین انواع گیفت‌ کارت‌های ایکس باکس، این محصول به دلیل پشتیبانی از بازی‌های آنلاین طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است.

گیفت کارت گیم پس آلتیمیت

گیفت کارت گیم پس آلتیمیت (xbox game pass ultimate) دارای تمامی ویژگی‌های گیم پس است ولی قابلیت‌های بیشتری را به شما ارائه خواهد داد. این محصول امکانات لایو گلد را نیز برای شما فراهم می‌آورد. در واقع می‌توان گفت که این گیفت کارت ترکیبی از گیم پس و لایو گلد است که امکانات موجود در هر دوی آن‌ها را برای شما در نظر می‌گیرد. همچنین امکانات ویژه EA PLAY نیز در اختیار شما قرار داده می‌شود تا در بازی‌ها از آن بهره‌مند شوید. در صورتی که از این گیفت کارت فوق‌العاده استفاده کنید، دیگر نیازی به خرید لایو گلد برای بازی‌های آنلاین نخواهید داشت.

معرفی گیفت کارت گیم پس آلتیمیت
معرفی گیفت کارت گیم پس آلتیمیت

از آنجا که آلتیمیت ویژگی‌های گیم پس و لایو گلد را به صورت همزمان دارد، قیمت آن نسبت به سایر گیفت‌ کارت‌ها کمی بالاتر است. پس از اینکه خرید گیم پس آلتیمیت را انجام دادید، تمامی بازی‌های فوق‌العاده کمپانی Electronic Arts برای شما رایگان خواهد شد. این شرکت ارائه‌دهنده بهترین بازی‌ها در کنسول‌های مختلف است که بیشتر با نام اختصاری خود EA شناخته می‌شود. از بین گیفت کارت‌های ایکس باکس، گیم پس آلتیمیت بیشترین امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهد که با استفاده از آن می‌توانید به بهترین بازی‌ها دسترسی پیدا کنید.

لذت بازی در ایکس باکس با خرید گیفت‌ کارت

اگر نگاهی به بازی‌های مهم کنسول ایکس باکس بیندازیم‌،‌ متوجه خواهیم شد که برای اکثر آن‌ها باید هزینه مشخصی را پرداخت کنیم. با توجه به شرایط سخت پرداخت ارزی در ایران، استفاده از گیفت کارت‌های ایکس باکس بهترین گزینه برای خرید بازی‌های این کنسول خواهد بود. این گیفت‌ها کارت‌ها انواع مختلفی مانند: گیم پس، گیم پس آلتیمیت، ایکس‌باکس استور و لایو گلد دارند که هر کدام از آن‌ها امکانات خاصی را در اختیار شما قرار خواهند داد. خوشبختانه امکان خرید گیفت کارت‌های ایکس باکس در ایران نیز فراهم است و شما پس از انجام خرید خود به بهترین بازی‌های این کنسول محبوب دسترسی پیدا خواهید کرد.اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در خصوص دنیای گیم و گیفت کارت های محبوب گیمرها کسب کنید به بلاگ” گیمرها بیشتر کدام گیفت کارت‌ها را می‌خرند” مراجعه کنید.