اخبار فصل جدید کالاف دیوتی؛ هیجان فوق‌العاده در راه است!

بازی کالاف دیوتی موبایل که توسط کمپانی اکتیویژن در سال 2019 برای پلتفرم‌های اندروید و IOS عرضه شد، در چند سال اخیر توانسته به یکی از محبوب‌ترین بازی‌های شوتر پلتفرم‌های موبایل تبدیل شود. باید بدانید که هر ماه یک فصل جدید برای این بازی عرضه می‌شود.

اخبار فصل جدید کالاف دیوتی
اخبار فصل جدید کالاف دیوتی

در حال حاضر آخرین فصلی که برای کالاف دیوتی موبایل عرضه شده است، فصل هفتم آن یعنی New Version City می‌باشد. اما فصل جدید کالاف دیوتی موبایل که هشتمین فصل این بازی هیجان‌انگیز در سال 2022 است، با نام Train To Nowhere تا چند روز دیگر برای گیمرها عرضه خواهد شد.

تغییرات ساختاری فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

با توجه به تریلری که اخیرا پخش شد، در فصل 8 بازی کالاف دیوتی موبایل شاهد تغییرات زیادی در بخش‌های مختلف این بازی شاهد خواهیم بود. یعنی در این فصل جدید یک مپ و تعدادی اسلحه جدید به بازی اضافه شده است. همچنین بتل رویال فصل 8 با تغییرات زیادی همراه خواهد بود. باید اشاره کرد به دلیل محبوبیت فصل فعلی بازی کالاف دیوتی موبایل یعنی فصل هفتم آن به دلیل معرفی کراس اور Ghost in the Shell، سطح انتظارات از فصل 8 این بازی بسیار بالا رفته است.

نقشه اکسپرس (Express) در فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

مپ اکسپرس اولین بار سال 2012 در بازی Call of Duty: Black Ops II معرفی شد. این مپ به یکی از محبوب‌ترین مپ‌ها برای بازی‌های چندنفره در بازی‌های کالاف دیوتی تبدیل شده و یک بار دیگر در بازی‌های کالاف دیوتی قرار گرفت. در واقع این مپ برای دومین بار در سال 2020 و بازی Call of Duty: Black Ops – Cold War قرار داده شد.

اکنون در فصل 8 کالاف دیوتی موبایل سال 2022 دوباره شاهد این مپ خواهیم بود. مپ اکسپرس طراحی منحصربه‌فردی از یک ایستگاه قطار دارد که گیمرها در آن به نبرد با یکدیگر می‌پردازند. با توجه به تم فصل 8 کالاف دیوتی موبایل، احتمالا در این مپ قطارهای سریع‌السیر عبور خواهند کرد و در صورت قرار داشتن روی ریل‌ها، گیمرها قبل از اینکه بتوانند عکس‌العملی نشان دهند، کشته خواهند شد.

پرک جدید اسپای کرفت (Spycraft) در فصل جدید کالاف دیوتی موبایل

برای اولین بار پرک اسپای کرفت (Spycraft) در بازی Call of Duty: Black Ops II معرفی شد و اکنون این پرک وارد فصل 8 بازی کالاف دیوتی موبایل شده است. گیمرها با پرک اسپای کرفت می‌توانند تجهیزات دشمنان خود را هک کرده و آن‌ها را تصاحب کنند. به این ترتیب می‌توانند این تجهیزات را علیه دشمنان خود به کار ببرند. گیمرها برای به دست آوردن این پرک باید چالش‌های فصل جدید را انجام دهند.

اسلحه‌های جدید در بازی کالاف دیوتی موبایل
اسلحه‌های جدید در بازی کالاف دیوتی موبایل

با پرک اسپای کرفت در نسخه موبایل بازی کالاف دیوتی، گیمرها می‌توانند تجهیزات مختلفی از دشمنان خود را هک و تصاحب کنند. از جمله این تجهیزات می‌توان به سیستم‌های تروفی (Trophy Systems)، مین‌های زمینی، موشک‌های ضد هوایی (SAM Turrets)، سلاح‌های Sentry Guns، سپرهای قابل گسترش (Transform Shields) و جعبه‌های مهمات اشاره کرد. البته همچنان مشخص نشده که برای به دست آوردن پرک اسپای کرفت چه چالش‌هایی باید انجام شوند.

تغییرات بتل پس (Battle Pass) فصل تازه کالاف دیوتی

در فصل 8 بازی کالاف دیوتی موبایل، 50 سطح بتل پس معرفی می‌شود. این بتل پس دارای آیتم‌های رایگان و پرمیوم است که گیمرها می‌توانند به دست بیاورند. از جمله آن‌ها می‌توان به اپراتورها، بلوپرینت‌های سلاح‌ها، کارت‌های تماس (Calling Cards)، سی پی کالاف دیوتی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد. گیمرها با رسیدن به سطح‌های مختلف بتل پس می‌توانند برخی از آیتم‌های رایگان را به دست بیاورند. از جمله این آیتم‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سطح 14: قابلیت Igniter در کلاس بتل رویال
  • سطح 21: اسلحه اسنایپ 20 میلیمتری ZRG
  • سطح 50: کارت تماس Spider Chow

جالب است بدانید که با خرید بتل پس پرمیوم کالاف دیوتی موبایل در فصل 8 جوایز مختلفی را می‌توانید به دست بیاورید. به عنوان مثال یکی از این جوایز کاراکتر Misty Barton است که یک اسکین اپراتور بوده و به عنوان مامور مخفی عمل می‌کند. یکی دیگر از این جوایز کاراکتر Seraph Tombstone است که یک جاسوس دوجانبه به شمار می‌رود. از دیگر جوایز بتل پس پرمیوم می‌توان به اسکین اپراتور Nocturnal Elite در بازی Call of Duty: Vanguard و اسکین کاراکتر آدلر (Adler) اشاره کرد. همچنین در این جوایز بلوپرینت سلاح‌هایی مانند M13، CBR4، S36، M4 و تک‌تیرانداز 20 میلیمتری ZRG وجود دارد.

اگر اشتراک بتل پس گرند فورس (Ground Forces) را خریداری کنید، می‌توانید به اسکین اپراتور Park که یک جاسوس دوجانبه است، دسترسی داشته باشید. همچنین می‌توانید یک بلوپرینت جدید از اسلحه AK-47 و یک اسکین جدید کوله‌پشتی را به دست بیاورید. با این اشتراک ایکس پی‌های بازیکن و ایکس پی‌های سلاح‌ها تا 10 درصد تقویت می‌شوند.

اسلحه‌های جدید در فصل هشتم بازی کالاف دیوتی موبایل

همان‌طور که اشاره کردیم در سطح 21 بتل پس بازی کالاف دیوتی موبایل یک اسلحه جدید تک‌تیرانداز 20 میلیمتری ZRG در اختیار گیمرها قرار خواهد گرفت. جالب است بدانید که یک سلاح جدید دیگر در فصل جدید کالاف دیوتی موبایل به بازی اضافه شده است. این اسلحه که یک سلاح سرد به شمار می‌رود چاقوی پروانه‌ای خواهد بود. گیمرها برای به دست آوردن این چاقوی پروانه‌ای باید چالش‌های فصل جدیدی کالاف دیوتی موبایل را انجام دهند.

جالب است بدانید که اسلحه تک‌تیرانداز 20 میلیمتری ZRG برای اولین بار در بازی Call of Duty: Balck Ops – Cold War معرفی شد. باید اشاره کرد که این اسلحه در حال حاضر یکی از بهترین اسنایپرها در بازی Call of Duty: Warzone به شمار می‌رود. در هر دو بازی اسلحه تک‌تیرانداز 20 میلیمتری ZRG سرعت بالایی در تیراندازی و نشانه‌گیری داشته‌اند. به همین دلیل در کالاف دیوتی موبایل هم می‌تواند یک اسلحه بسیار کاربردی برای گیمرها باشد. چاقوی پروانه‌ای ابتدا در دو بازی Call of Duty: Black Ops III و Call of Duty: Modern Warfare 2019 معرفی شد. این چاقو بیشتر در سری بازی‌های Counter-Strike: Global Offensive محبوبیت زیادی پیدا کرد.

تاریخ انتشار فصل هشتم بازی کالاف دیوتی موبایل

بسیاری از گیمرهایی که کالاف دیوتی موبایل را بازی می‌کنند تقریبا هر ماه منتظر انتشار فصل جدید این بازی هستند. چرا که در هر فصل، تغییرات ساختاری زیادی در بازی ایجاد می‌شود و اسلحه‌ها و امکانات زیادی به بازی اضافه خواهد شد. فصل هشتم بازی کالاف دیوتی موبایل با نام Train to Nowhere روز چهارشنبه هفتم سپتامبر 2022 ساعت پنج عصر به وقت گرینویچ منتشر خواهد شد. در واقع فصل جدید با پایان بتل پس فصل هفتم این بازی عرضه می‌شود.

گیم پلی فصل جدید بازی کالاف دیوتی موبایل
گیم پلی فصل جدید بازی کالاف دیوتی موبایل

فصل جدید بازی کالاف دیوتی موبایل را از دست ندهید

در هشت ماه گذشته سال 2022 هفت فصل از بازی بسیار محبوب کالاف دیوتی موبایل منتشر شده و اکنون فصل هشتم این بازی آماده انتشار است. همان‌طور که گیمرها پیش‌بینی می‌کردند، تغییرات جدیدی در این بازی اعمال شده که شامل یک مپ و دو اسلحه جدید می‌شود. همچنین گیمرها در بتل پس فصل هشت می‌توانند چند کاراکتر جدید را برای خود آزاد کنند. با توجه به این موارد، فصل جدید کالاف دیوتی موبایل بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود.