با تایید استودیو سانتا مونیکا گزینه نیو گیم پلاس (New Game Plus) در بهار سال 2023 به بازی خدای جنگ رگناروک (God of War Ragnarok) اضافه خواهد شد. بازی خدای جنگ رگناروک یک بازی اکشن بسیار عظیم در تاریخ بازی‌های پلی‌استیشن به شمار می‌رود. این بازی به تمام جویندگان تروفی پلاتینیوم و تجربه‌کنندگان تمام محتویات بازی، ده‌ها ساعت گیم پلی را ارائه می‌دهد.

بسیاری از گیمرها تمام این کارها را انجام داده و به دنبال  محتویات جدید در این بازی هستند. چندی پیش اریک ویلیامز عنوان کرد که احتمال توسعه بازی خدای جنگ رگناروک وجود دارد اما احتمال انتشار بسته الحاقی بسیار پایین است. اخیزا استود سانتا مونیکا توییتی را منتشر کرد که در آن انتشار ویژگی پرتقاضای نیو گیم پلاس را در بهار سال 2023 تایید شد.

جزئیات نیوم گیم پلاس بازی God of War Ragnarok

نیو گیم پلاس بازی خدای جنگ رگناروک در قالب یک به‌روزرسانی رایگان در بهار سال 2023 منتشر خواهد شد. در صورت تمام کردن بازی، گیمر می‌تواند با حفظ تمام سلاح‌ها، آیتم‌ها و مهارت‌هایی که به دست آورده، یک ماجراجویی جدید را آغاز کند. استودیو سانتا مونیکا در توییت خود اعلام کرد که تا قبل از انتشار ویژگی نیو گیم پلاس بازی خدای جنگ رگناروک، جزئیات بیشتری از این به‌روزرسانی را منتشر خواهد کرد.

بازی خدای جنگ رگناروک در اولین هفته انتشار خود حدود 5.1 میلیون نسخه فروش داشت. در واقع سریع‌ترین فروش در میان بازی‌های اول شخص پلی‌استیشن متعلق به این بازی است. شاید جالب باشد بدانید که بازی خدای جنگ رگناروک در مراسم گیم اواردز 2022 جوایز بسیار زیادی را دریافت کرد. برخی از این جوایز شامل بهترین روایت، بهترین بازی اکشن و ماجراجویی، بهترین طراحی صوتی و بهترین موسیقی می‌شوند. لازم به ذکر است که بازی خدای جنگ رگناروک اخیرا گزینه Photo Mode را در دسترس گیمرها قرار داده است.

پیش‌بینی‌ها درباره نیو گیم پلاس خدای جنگ رگناروک

بازی خدای جنگ (God of War) 2018 نیز با یک نیو گیم پلاس همراه بود. حدود چند ماه پس از انتشار این بازی، ویژگی نیو گیم پلاس در طی یک به‌روزرسانی رایگان در اختیار گیمرها قرار گرفت. با این به‌روزرسانی، گیمرها شاهد تغییرات و محتویات جدید بسیاری بودند. از جمله مهم‌ترین تغییرات این بازی می‌توان به مجموعه زره‌ها، گزینه‌های شخصی‌سازی و الگوهای حمله جدید دشمنان اشاره کرد. لازم به ذکر است که همچنان استودیو سانتا مونیکا مشخص نکرده که نیو گیم پلاس بازی خدای جنگ رگناروک هم با چنین تغییراتی همراه خواهد بود یا خیر. بنابراین باید منتظر اخبار جدید از استودیو سانتا مونیکا باشیم.