اهمیت خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌ های بتل‌رویال برای تلفن‌های همراه است که می‌توانید آن را به صورت رایگان دانلود کنید. اما ارز رایج این بازی که سی پی نام دارد کمی سخت به دست می‌آید و امکانات قابل خریداری در این بازی هم از قیمت نسبتا بالایی برخوردار هستند. ازاین‌رو، برای پیشرفت سریع‌تر در این بازی، باید به سراغ خرید این ارز بروید. اما چه دلایلی وجود دارند که باعث می‌شوند تا بخواهید این کار را انجام دهید؟ منظور از بتل پس و بتل پس پلاس در کالاف دیوتی موبایل چیست و آیا سی پی را هم شامل می‌شود؟ برای پاسخ به این سوالات و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دلایل خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، در این مطلب با ما همراه باشید.

کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌ های بتل‌رویال برای تلفن‌های همراه است.
کالاف دیوتی موبایل یکی از محبوب‌ترین بازی‌ های بتل‌رویال برای تلفن‌های همراه است.

سی پی کالاف موبایل؛ ارز رایج و محبوب این بازی بتل‌رویالی

هر بازی ارز رایج خود را دارد. به‌عنوان‌مثال، ارز رایج بازی پابجی موبایل، یوسی و ارز رایج کالاف دیوتی موبایل، ارز CP است. به این معنی که شما با داشتن سی پی کالاف موبایل می‌توانید به امکانات مختلفی که در این بازی وجود دارند، دسترسی داشته باشید. سایت ای گیم یکی از بهترین سایت های خرید سی پی کالاف است.

سی پی کالاف دیوتی را می‌توان با شرکت در مراحل مختلف و با کردن بسته‌های شانسی متنوع به دست آورد. نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که سی پی‌هایی که با شرکت در مراحل مختلف به دست می‌آورید، چندان زیاد نیستند و ممکن است برای دسترسی به یک امکان ساده و خریداری آن، مجبور باشید در چندین مرحله مختلف شرکت کنید. با این کار، این بازی برای شما خسته‌کننده می‌شود و دیگر اشتیاقی به ادامه دادن آن نخواهید داشت. برای جلوگیری از این موضوع، به شما خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را پیشنهاد می‌کنیم.

دلایل خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

دلایل مختلفی وجود دارند که شما را ترغیب به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می‌کنند. پیشرفت سریع‌تر، امکان شکست دادن دوستان، دسترسی به امکانات شخصی‌سازی بیشتر و امکان قرارگیری در رنکینگ برترین‌ها از جمله این دلایل هستند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

پیشرفت سریع‌تر در طول بازی

یکی از اصلی‌ترین دلایل خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، امکان پیشرفت سریع‌تر در بازی است. به‌عنوان‌مثال، تصور کنید که شما در طول این بازی انواع سلاح را خریداری کرده‌اید. با هر بار خرید سلاح، مقداری XP به سطح یا همان لول شما اضافه می‌شود و در نهایت و پس از خرید سلاح و امکانات دیگر متوجه افزایش سطح خود می‌شوید. در عین حال، خرید این امکانات باعث می‌شود که با قدرت بیشتری در بخش‌ها و مراحل مختلف بازی ظاهر شوید و راحت‌تر رقبا را کنار بزنید. در نتیجه، سریع‌تر از قبل با افزایش لول مواجه خواهید شد.

امکان کنار زدن راحت‌تر رقبا و دوستان

تصور کنید که یک شب با دوستان خود کالاف موبایل بازی می‌کنید و در بیشتر مواقع بازی را واگذار می‌کنید. در این صورت ممکن است نتوانید آن‌طور که باید از این بازی لذت ببرید. حال اگر بتوانید در همان شب اقدام به خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل کنید، در فردای همان روز یک کاراکتر تقویت‌شده و تا دندان مسلح را خواهید داشت که می‌تواند هرکسی را از سر راه خود بردارد.

زمانی که پس از تقویت کاراکتر خود در بازی شرکت می‌کنید، متوجه خواهید شد که دوستانتان دیگر در جلوی شما حرفی برای گفتن ندارند و دائما سعی می‌کنند که در طول بازی با شما روبه‌رو نشوند. این اتفاق به این دلیل رخ می‌دهد که رقبا متوجه قدرت شما شده‌اند و تنها برای بقا تلاش می‌کنند. غافل از اینکه، در نهایت این شما خواهید بود که برنده بازی می‌شوید.

دسترسی به امکانات شخصی‌سازی و تقویتی بیشتر

از جمله مهم‌ترین و جذاب‌ترین دلایل خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل، دسترسی به امکانات شخصی‌سازی و تقویتی کاراکتر در این بازی است. زمانی که شما به اندازه کافی سی پی داشته باشید، به راحتی می‌توانید انواع سلاح و پوشش را برای کاراکتر خود خریداری کنید. همچنین دست شما برای انجام شخصی‌سازی هم بسیار باز خواهد بود.

توجه داشته باشید که امکانات شخصی‌سازی که در کالاف دیوتی موبایل وجود دارند، زمینه‌های مختلفی را شامل می‌شوند. به‌عنوان‌مثال، در طول این بازی ممکن است بخواهید برای اسلحه خود آویزی را تهیه کنید یا اینکه رنگ آن را تغییر دهید. تمام این امکانات در این بازی فراهم هستند و با پرداخت سی پی می‌توانید این کار را انجام دهید.

امکان قرار گرفتن در رنکینگ بهترین بازیکن‌ها

زمانی که شما کاراکتر خود را تقویت می‌کنید، در مراحل بیشتری شرکت می‌کنید و برنده می‌شود. این برنده شدن تاثیر به سزایی در افزایش سطح شما دارد و در نهایت می‌توانید خود را در لیست بهترین بازیکن‌های کالاف موبایل قرار دهید.

قرار گرفتن در رنکینگ برترین‌ها حس بسیار خوبی دارد. تصور کنید که دوستانتان نام شما را در این لیست مشاهده می‌کنند و می‌خواهند که خود را به شما برسانند. همچنین قرار داشتن شما در لیست برترین‌ها یک افتخار هم برای آن‌ها خواهد بود.

خرید برخی از بسته‌های الحاقی

بسته‌های الحاقی (DLC) معمولا با پرداخت پول واقعی یا همان دلار خریداری می‌شوند. اما شما در بعضی از مواقع خاص با پرداخت ارز رایج بازی می‌توانید بعضی از این بسته‌های الحاقی را خریداری کنید. کالاف دیوتی موبایل یکی از این بازی‌ها است که می‌توانید با برخورداری از سی پی به مقدار مورد نیاز، بعضی از دی ال سی‌های آن را خریداری کنید.

بسته‌های متنوع خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل

کالاف دیوتی موبایل بسته‌های متنوعی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد که با پرداخت سی پی یا پول واقعی مانند دلار می‌توانند آن‌ها را خریداری کنند. دو بسته یا پک مخصوص با عناوین بتل پس و بتل پس پلاس در این بازی وجود دارند که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

بتل پس کالاف موبایل

بتل پس یکی از گزینه‌های خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل است که اعتبارهای مختلفی دارد و با توجه به شرایط و نیاز خود می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید. توجه داشته باشید که در بتل پس کالاف موبایل علاوه بر اکسین‌ها متنوع، سی پی این بازی را هم دریافت خواهید کرد. لازم به ذکر است این نوع پک یک برادر بزرگ‌تر هم دارد که امکانات بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد.

بتل پس پلاس بازی کالاف دیوتی

زمانی که بتل پس معرفی کالاف دیوتی موبایل معرفی شد، به سرعت محبوبیت بالایی پیدا کرد. اما در گذر زمان، این پک محبوبتی خود را تا حدودی از دست داد. این‌گونه بود که سازندگان کالاف دیوتی موبایل تصمیم گرفتند تا پکی را معرفی کنند که بتواند جایگزین بتل پس شود و این بازی را به دوران اوج خود برگرداند. این‌گونه بود که بتل پس پلاس معرفی شد.

بتل پس یکی از گزینه‌های خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل است.
بتل پس یکی از گزینه‌های خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل است.

امروزه بازی کالاف دیوتی موبایل پک‌های مختلفی را شامل می‌شود که از جمله آن‌ها می‌توان به بتل پس پلاس اشاره کرد. تفاوت این پک با بتل پس معمولی در اسکین‌ها و تایرهای بیشتر است و همچنین با خرید آن سی پی بیشتری را هم دریافت می‌کنید. توجه داشته باشید که بتل پس پلاس دارای قیمت بالاتری نسبت به بتل پس معمولی است. اما با توجه به امکاناتی که در اختیار شما قرار می‌دهد، باید بگوییم که بسیار مقرون به صرفه و ارزشمند است.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از مراکز معتبر

دلایل متعددی برای خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به پیشرفت سریع‌تر در بازی، کنار زدن راحت‌تر رقبا و قرار گرفتن در رنکینگ برترین‌ها اشاره کرد. اگر قصد خرید سی پی این بازی را دارید، پیشنهاد می‌کنیم از خدمات معتبر سایت ای گیم در این زمینه استفاده کنید. در غیر این صورت ممکن است که اکانت شما بن شود و دیگر نتوانید از آن استفاده کنید.