چگونگی تغییر دادن جیمیل بازی کلش آف کلنز

کلش آف کلنز قطعا پرطرفدارترین بازی موبایلی است که تا کنون منتشر شده است. این بازی پس از گذشت 9 سال همچنان برای گیمرها جذاب است و پیشرفت در این بازی برای آن‌ها بسیار اهمیت دارد. بنابراین لازم است دهکده بازی کلش اف کلنز و پیشرفت‌های آن را با روشی مطمئن ذخیره کنند. استفاده از حساب جیمیل برای ذخیره بازی کلش مطمئن‌ترین و آسان‌ترین روش است. در این بین ممکن است برخی از افراد بخواهند به دلایل مختلفی از جمله فروش اکانت یا امنیت بیشتر اقدام به تغییر جیمیل کلش کنند. برای آشنایی با روش‌های تغییر جیمیل کلش و نکات مهم دیگر در این زمینه با ما در این مطلب همراه باشید.

کلش آف کلنز قطعا پرطرفدارترین بازی موبایلی است که تا کنون منتشر شده است.
کلش آف کلنز قطعا پرطرفدارترین بازی موبایلی است که تا کنون منتشر شده است.

چگونگی تغییر جیمیل کلش آف کلنز

به طور معمول چیزی به‌عنوان آپشن تغییر جیمیل بازی کلش وجود ندارد. برای تعویض جیمیل بازی کلش لازم است، یک ترفند ساده را امتحان کنید. این ترفند چیزی نیست جز ارتباط با تیم پشتیبانی سوپرسل و ارسال پیام‌هایی که آن‌ها را متقاعد به پذیرش درخواست تغییر جیمیل می‌کند.

مراحل تغییر جیمیل کلش آف کلنز

تغییر دادن جیمیل کلش آف کلنز خیلی پیچیده نیست و عموما از یک الگوی یکسان پیروی می‌کند. برای انجام این کار باید دقت بالایی داشته باشید، چرا که تیم پشتیبانی تنها در دفعه اول درخواست شما را بررسی می‌کند و در دفعات بعدی احتمالا پاسخی دریافت نخواهید کرد. پس لازم است مراحل انجام این کار را با دقت و طبق دستورالعمل ذکر شده انجام بدهید.

برای تغییر جیمیل کلش مراحل زیر را دنبال کنید:

 • مرحله اول: وارد بازی کلش آف کلنز شوید
 • مرحله دوم: از سمت راست صفحه گزینه چرخ‌دنده را انتخاب کنید تا وارد بخش تنظیمات (setting) شوید
 • مرحله سوم: در منوی تنظیمات گزینه راهنمایی و پشتیبانی را انتخاب کنید
 • مرحله چهارم: در این بخش وارد یک منوی جداگانه خواهید شد. لازم است از بالا سمت راست بر روی گزینه ارتباط با ما کلیک کنید
 • مرحله پنجم: در این مرحله لازم است به زبان انگلیسی متنی مبنی بر درخواست تغییر جیمیل اکانت خود، یک دلیل قانع‌کننده، نام اکانت، تگ اکانت و یک ایمیل وارد کنید و گزینه ارسال را انتخاب کنید (اگر دانش کافی در زبان انگلیسی ندارید، می‌توانید برای نگارش صحیح از مترجم گوگل استفاده کنید)
 • مرحله ششم: حالا باید منتظر پاسخ تیم پشتیبانی باشید (پاسخگویی تیم پشتیبانی کلش معمولا کمتر از یک روز طول می‌کشد)
 • مرحله هفتم: در این مرحله باید اطلاعاتی که تیم پشتیبانی از شما می‌خواهند را با دقت بالایی برای آن‌ها ارسال کنید. این اطلاعات معمولا شامل تاریخ حدودی شروع بازی، نام دستگاه و میزان xp اکانت کلش شما است
 • مرحله هشتم: در آخرین مرحله اگر اطلاعات را به‌درستی ارسال کرده باشید به‌احتمال 99 درصد درخواست شما مبنی بر تغییر جیمیل کلش پذیرفته خواهد شد

جملات پیشنهادی برای تغییر جیمیل اکانت کلش

اگر به دنبال تغییر جیمیل اکانت کلش هستید و نمی‌دانید باید چه متنی را آماده کنید، نگران نباشید. در ادامه برخی از کاربردی‌ترین جملات در این زمینه را برای شما آماده کرده‌ایم که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. در صورت امکان بهتر است متن‌ها را عینا کپی نکنید وتغیراتی در آن‌ها به‌وجود بیاورید. متون پیشنهادی برای ارسال به تیم پشتیبانی سوپرسل عبارت‌اند از:

 • .My clash of clans account has been saved due to my mistake while registering in another Gmail. Please accept my request to change Gmail
 • .My Clash of Clans account was mistakenly saved to my work Gmail. Please change my game Gmail so that I don’t get into more problems
 • .My Gmail account is insecure and my Clash of Clans account is compromised. Please connect a new Gmail to my clash of clans account

چند بار می‌توان جیمیل حساب کلش آف کلنز را تغییر داد؟

به طور معمول تعویض جیمیل بازی کلش بیش‌تر از یک‌بار امکان‌پذیر نیست. تیم پشتیبانی کلش به‌منظور حفظ حریم شخصی و ایمنی بیشتر مجوز تعویض جیمیل را در دفعه اول نیز با سخت‌گیری نسبی صادر می‌کند. بنابراین در حین مراحل تغییر جیمیل کلش باید بسیار دقت داشته باشید و همچنین از معتبر بودن و دردسترس بودن اطلاعات جیمیل خود اطمینان حاصل کنید.

به‌کارگیری سوپرسل آیدی به‌عنوان جایگزین جیمیل

در برخی از موارد مشاهده شده است که روش ارتباط با پشتیبانی کارساز نبوده و تغییر جیمیل کلش انجام نشده است. در چنین مواقعی تنها راه حل باقی مانده استفاده از سوپرسل آیدی است. سوپرسل آیدی نقشی مشابه جیمیل دارد و بازی شما را در فضایی امن ذخیره می‌کند.

اکانت‌های کلش آف کلنز می‌توانند به‌صورت هم‌زمان از سوپرسل آیدی و جیمیل استفاده کنند؛ اما در صورت فعال‌سازی سوپرسل آیدی، جیمیل عملا بی‌استفاده می‌شود. به طور واضح‌تر باید گفت که در چنین شرایطی حتی با داشتن جیمیل نیز لازم است به سوپرسل آیدی حساب نیز دسترسی داشته باشید. این در حالی است که امکان ورود به اکانت کلش آف کلنز به‌تنهایی با سوپرسل آیدی امکان‌پذیر خواهد شد.

برای ساخت سوپرسل آیدی مراحل زیر را طی کنید:

 • مرحله اول: صفحه اصلی بازی کلش از سمت راست با انتخاب آیکون چرخ‌دنده وارد تنظیمات شوید
 • مرحله دوم: گزینه سوپرسل آیدی (supercell id) را انتخاب کنید
 • مرحله سوم: گزینه شروع را بزنید و ایمیل خود را دو بار وارد کنید (ایمنی و دردسترس بودن این ایمیل را بررسی کنید تا اکانت خود را از دست ندهید)
 • مرحله چهارم: وارد ایمیل خود شوید و از طریق صندوق دریافتی (inbox) ایمیل سوپرسل را باز کنید
 • مرحله پنجم: کد ارسالی سوپرسل را با دقت وارد کنید و گزینه submit را انتخاب کنید تا اکانت کلش شما به سوپرسل آیدی متصل شود

سوپرسل آیدی دائمی است

اگر اکانت کلش شما برای اهمیت بسیاری دارد، باید در اتصال سوپر سل آیدی و ایمیل انتخابی دقت بالایی داشته باشید. چرا که سوپرسل آیدی دائمی است و بر خلاف جیمیل هیچگونه شانسی برای تغییر دادن یا بازیابی آن ندارید.

استفاده از حساب جیمیل برای ذخیره بازی کلش مطمئن‌ترین و آسان‌ترین روش است.
استفاده از حساب جیمیل برای ذخیره بازی کلش مطمئن‌ترین و آسان‌ترین روش است. 

امکان ذخیره‌سازی دوباره پیشرفت در بازی با تغییر جیمیل کلش

ذخیره کردن اکانت کلش برای تمامی پلیرهای حرفه‌ای این بازی امری ضروری است و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. چرا که پیشرفت در بازی کلش بسیار دشوار است و نیازمند گذشت زمان بسیار و خرید جم کلش اف کلنز است. پس لازم است که در صورت تغییر جیمیل خود، جیمیل این بازی را نیز با توجه به مراحلی که در این مطلب گفته‌ایم، تغییر دهید.