تولید محتواهای تصویری جذاب در برنامه طراحی گرافیکی کانوا

انتقال طرح ها در کانوا که یک سرویس طراحی، تدوین و تولید محتوا می‌باشد در سالیان اخیر بسیاری از کاربران را به خود جذب کرده است. ممکن است شما در این برنامه چندین حساب کاربری داشته باشید یا اینکه بخواهید اطلاعات حساب کاربری خود را تغییر دهید و یا اینکه بخواهید از طراحی‌های دوستانتان استفاده کنید. در این زمینه مهم‌ترین نگرانی و دغدغه شما این است که آیا در نتیجه این تغییر حساب، تمامی طرح‌ها و زحمات شما از دست می‌رود یا خیر؟! در این مطلب قصد داریم تا تمامی مراحل لازم برای انتقال طرح ها در کانوا را مورد بررسی قرار دهیم.

برای انتقال طرح ها در کانوا ابتدا به قسمت تمام طرح‌ها یا All your design بروید.
برای انتقال طرح ها در کانوا ابتدا به قسمت تمام طرح‌ها یا All your design بروید.

انتقال طرح ها در کانوا با مراجعه به قسمت All your design

برای انتقال طرح ها در کانوا ابتدا به قسمت تمام طرح‌ها یا All your design بروید. در این قسمت شما می‌توانید تمامی طرح‌های جدید و یا قدیمی خود را مشاهده کنید. یکی از طرح‌های خودتان را که می‌خواهید آن را انتقال دهید، انتخاب کنید. اکنون بر روی نماد سه نقطه که با رنگ بنفش مشخص شده است، کلیک کنید. در نهایت بر روی گزینه اشتراک گذاری کلیک کرده تا صفحه جدید برایتان باز شود. برای انتقال طرح ها در کانوا بر ریو گزینه کپی کردن لینک کلیک کنید.

در مرحله سوم باید تیم جدیدی که به عضویت آن درآمده‌اید را انتخاب کنید. حال که لینک را در مرحله دوم کپی کرده‌اید، باید طبق مرحله سوم یک تیم جدید انتخاب کنید. در نوار جستجوی مرورگر خود لینک را پیست کرده و سپس آن را اجرا کنید. در این صفحه مشاهده می‌بینید که طرح شما اجرا شده است. گزینه فایل را کلیک کرده و سپس گزینه Make a copy  را انتخاب کنید.

معرفی بخش‌های اصلی برای انتقال طرح ها در کانوا

اگر به طور کلی در کار کردن با نرم‌افزار و دنیای طراحی و گرافیک مبتدی هستید، نیازی به هیچ نگرانی نیست زیرا برنامه کانوا برخلاف نرم‌افزارهای حرفه‌ای و تخصصی مانند فتوشاپ، رابط کاریری جذاب و به مراتب راحت‌تری دارد. در حقیقت می‌توان اینطور گفت که این برنامه به خصوص برای افراد غیر طراح ساخته شده است و شما می‌توانید به راحتی با هر سطحی از اطلاعات با این برنامه کار کنید. برای انتقال طرح ها در کانوا لازم با این قسمت‌ها به صورت کامل آشنا شوید.

بخش All your designs

در این قسمت انتقال طرح ‌ها در کانوا شما می‌توانید برای انتقال طرح ها در کانوا به همه طراحی‌هایی که قبلا انجام داده‌اید دسترسی داشته باشید.

شما می‌توانید به راحتی با انتقال طرح ‌ها در کانوا از ابزارهای مختلف گرافیکی آن استفاده کنید.
شما می‌توانید به راحتی با انتقال طرح ‌ها در کانوا از ابزارهای مختلف گرافیکی آن استفاده کنید.

نوار Brand Kit

در نسخه پرو برای انتقال طرح ‌ها در کانوا برنامه می‌توانید به راحتی از این بخش استفاده کنید. با استفاده از این گزینه می‌توانید کیت برند خود را با رنگ، قلم و آرم خود به بهترین شکل ممکن طراحی کنید.

منوی Create a team

با استفاده از این منو می‌توانید یک تیم برای خود تشکیل دهید. به صورت کلی دو نوع تیم در این برنامه وجود دارد: تیم‌هایی که به صورت رایگان در دسترس شما قرار می‌گیرند و تیم‌های کانوا حرفه‌ای که در این زمینه فعال هستند.

انتقال طرح ‌ها در کانوا برای خلق آثاری با کیفیت عالی

شما می‌توانید به راحتی با انتقال طرح ‌ها در کانوا از ابزارهای مختلف گرافیکی آن استفاده کنید. این پلتفرم هم به شکل سایت و هم به صورت اپلیکیشن در دسترس شما قرار می‌گیرد. از طرفی این برنامه نسخه پرو هم دارد که می‌توانید از طریق پرداخت هزینه از تمامی امکانات آن استفاده کنید. از جمله مهم‌ترین خصوصیات این برنامه که باعث محبوبیت آن شده می‌توانیم به دسترسی به میلیون‌ها عکس، پوستر و لوگو المنت، ویرایش تخصصی عکس و فیلم و 100 گیگ فضای ذخیره‌سازی اشاره کنیم.