بازی کالاف دیوتی وارزون و کالاف دیوتی موبایل را می‌توان از جمله بازی‌های بتل رویال برتر دانست که گرافیک خیره‌کننده آن باعث شده است تا گیمرهای زیادی اقدام به نصب و تجربه آن کنند. این بازی نیاز دارد تا دائما به اینترنت متصل باشد و همواره آن را به نسخه جدید به‌روز کرد. اگر قصد دارید تا این بازی را در سیستم کامپیوتری خود تجربه کنید، پیشنهاد می‌دهیم ابتدا سیستم مورد نیاز بازی وارزون Warzone را با سیستم خود مقایسه کرده و سپس برای دانلود بازی اقدام کنید. برای آشنایی با سیستم مورد نیاز برای تجربه این بازی جذاب، در این مطلب با ما همراه باشید.

بازی کالاف دیوتی وارزون یک بازی‌ بتل رویال برتر
بازی کالاف دیوتی وارزون یک بازی‌ بتل رویال برتر

بررسی حداقل سیستم مورد نیاز بازی وارزون Warzone

بازی کالاف دیوتی وارزون را می‌توان در دسته بازی‌هایی قرار داد که برای تجربه آن حتما باید از سیستم قدرتمندی برخوردار بود. در نظر داشته باشید که برای تجربه این بازی باید موارد مختلفی از جمله ویندوز، نسخه دایرکت ایکس، کارت گرافیک، رم و همینطور سی پی یو یا پردازنده را در نظر داشته باشید.

پردازنده مورد نیاز برای تجربه بازی وارزون

از جمله اصلی‌ترین موارد سیستم مورد نیاز بازی وارزون Warzone، پردازنده یا سی پی یو است. در صورتی که شما مشکل پردازنده دارید، پیشنهاد می‌کنیم که از دانلود این بازی صرف نظر کنید. در نظر داشته باشید که برای تجربه وارزون می‌توان از پردازنده‌های این دو شرکت استفاده کرد:

  • اینتل
  • AMD یا ای ام دی

برای تجربه بازی وارزون با کیفیت حداقلی آن هم با پردازنده اینتل، باید شما پردازنده‌ای با قدرت Core i3 نسل چهارم یعنی 4340 داشته باشید. البته که می‌توان برای تجربه این بازی از پردازنده‌هایی مانند i5 یا i7 نسل سوم نیز استفاده کرد.

این در حالی است که اگر شما پردازنده‌ای با برند AMD دارید، باید قدرت پردازنده شما حداقل معادل AMD FX-6300 باشد. در نظر داشته باشید که بهتر است برای تجربه روان این بازی، از پردازنده‌های سری RYZEN استفاده کنید.

حداقل رم سیستم مورد نیاز بازی وارزون Warzone

اگر قصد تجربه بازی کالاف دیوتی وارزون را در سیستم کامپیوتری خود دارید، پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا درباره رم نیز تحقیقاتی داشته باشید. شاید برای بازی‌های قدیمی برخورداری از یک رم چهار گیگابایتی نیز کافی باشد. اما برای بازی‌های جدیدی مانند کالاف دیوتی وارزون، شما باید حداقل 8 گیگابایت رم داشته باشید. در نظر داشته باشید که برای تجربه این بازی، به هیچ عنوان رم شما نباید کمتر از این میزان باشد.

گرافیک مورد نیاز بازی وارزون

برای تجربه بازی وارزون، شما حتما باید کارت گرافیکی قوی داشته باشید. در غیر این صورت بازی یا برای شما اجرا نخواهد شد، یا افت فریم زیادی را تجربه خواهید کرد. در نظر داشته باشید که که برای تجربه روان کالاف دیوتی وارزون اما با کمترین کیفیت شما باید حداقل یکی از کارت گرافیک‌های GTX670، GTX 1650 و AMD Radeon HD 7950 یا معادل آن‌ها را داشته باشید.

برای تجربه بازی وارزون، شما حتما باید کارت گرافیکی قوی داشته باشید.
برای تجربه بازی وارزون، شما حتما باید کارت گرافیکی قوی داشته باشید.

فضای مورد نیاز بازی وارزون

با توجه به اینکه بازی کالاف دیوتی وارزون یک بازی بسیار باکیفیت و آنلاین است، طبیعی است که حجم زیادی از فضای هارد شما را اشغال کند. از این رو، برای تجربه روان این بازی، شما باید حداقل فضای 175 را در اختیار آن قرار دهید.

نسخه دایرکت ایکس بازی وارزون

برای داشتن یک تجربه مناسب و روان از بازی کالاف دیوتی وارزون، پیشنهاد می‌دهیم که ابتدا نسخه دایرکت ایکس خود را بررسی کنید. در صورتی که دایرکت ایکس ویندوز شما کمتر از 12 باشد و آن را ساپورت نکند، بهتر است دور وارزون را خط بکشید.

دسترسی به اینترنت بازی وارزون

همانطور که گفته شد، بازی کالاف دیوتی وارزون یک بازی آنلاین و بتل رویال است. از این رو، برای داشتن یک تجربه آنلاین و روان، پیشنهاد می‌کنیم که اینترنتی با پهنای باند بالا را خریداری کنید که می‌توان تاثر مستقیم روی تجربه این بازی بگذارد.

ویندوز مورد نیاز بازی وارزون

در نظر داشته باشید که برای تجربه بازی‌های جدید، باید نوع ویندوز را نیز در نظر گرفت. باری تجربه بازی کالاف دیوتی وارزون، شما نیاز دارید تا از سیستمی استفاده کنید که حداقل از یک ویندوز 64 بیتی 7 یا 10 استفاده کند.

سیستم پیشنهادی بازی وارزون Warzone

برای داشتن یک تجربه مناسب از بازی کالاف دیوتی وارزون، پیشنهاد می‌کنیم که شما به کیفیت پایین بسنده نکنید و این بازی را در یک سیستم قوی تجربه کنید. از این رو، در ادامه قصد داریم تا سیستم پیشنهادی این بازی را برای شما بررسی کنیم.

از جمله سیستم های پیشنهادی مورد نیاز برای بازی وارزون Warzone بهترین انتخاب برای شما ویندوز 10 یا 11 آن هم تنها از نوع 64 بیتی خواهد بود. در نظر داشته باشید که برای داشتن یک تجربه مناسب از این بازی، باید پردازنده‌ای قوی را هم در اختیار داشت.

اگر قصد دارید تا تجربه‌ای روان و با کیفیت حداکثری را از بازی وارزون داشته باشید، پردازنده شما باید حداقل Intel Core i5-2500K یا از نوع AMD Ryzen R5 1600X یا پردازنده‌های معادل آن‌ها باشد. از این رو، باید به نوع پردازنده توجه ویژه داشته باشید.

تجربه بازی کالاف دیوتی وارزون با بالاترین کیفیت نیازمند برخورداری از کارت گرافیک قدرتمند است. از این رو، شما باید برای تجربه این بازی با کیفیت حداکثر، کارت گرافیک‌هایی معادل GTX 970، GTX 1660 یا AMD Radeon R9 390 داشته باشید. در ادامه لیستی از برخی سیستم‌های پیشنهادی دیگر مورد نیاز برای تجربه بازی وارزون برای شما قرار دارد:

  • دایرکت ایکس 12
  • رم حداقل 12 گیگابایت
  • برخورداری از حافظه حداقل 175 گیگابایت
  • دسترسی به اینترنت پرسرعت
برای بازی، باید 8 گیگابایت رم و 4 گیگابایت گرافیک داشته باشید.
برای بازی، باید 8 گیگابایت رم و 4 گیگابایت گرافیک داشته باشید.

وارزون؛ بازی آنلاینی که برای تجربه آن باید سیستمی قوی داشت

بازی کالاف دیوتی وارزون را می‌توان از جمله بازی‌هایی دانست که برای تجربه آن باید از سیستم گیمینگ قوی برخوردار بود. برای تجربه این بازی، شما حداقل باید 8 گیگابایت رم و 4 گیگابایت گرافیک داشته باشید. در غیر این صورت، بهتر است که دور این بازی را خط بکشید و به سراغ بازی‌های مشابه بروید. در ضمن اخیرا شایعه هایی در خصوص انتشار نسخه موبایلی وارزون منتشر شده است که میتوانید در مقاله”بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل؛ از شایعه تا واقعیت” مطالعه فرمایید.