شما می‌توانید به راحتی با استفاده از خرید اکانت پرمیوم گرامرلی از بهترین امکانات یک سرویس آنلاین تحت وب استفاده کنید. این پلتفرم به منظور جلوگیری از سرقت ادبی و همچنین غلطگیری و نگارش دقیق در سال 2009 و در کشور اوکراین توسط الکس شوچنکر و ماکس لیتوین طراحی و توسعه پیدا کرد.

با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی دیگر هیچ‌گونه محدودیتی نخواهید داشت. اشتراک این اکانت متن مورد نظر شما را با استفاده از 250 قاعده دستور زبان انگلیسی بررسی می‌کند و در صورت یافتن هرگونه اشتباه آن را سریعا به نویسنده اعلام می‌کند. در این مطلب قصد داریم تا با اکانت پرمیوم گرامرلی، کاربردها و نکات پیش از خرید آن به طور مفصل آشنا شویم.

خرید اکانت پرمیوم گرامرلی بدون هیچ‌گونه محدودیتی
خرید اکانت پرمیوم گرامرلی بدون هیچ‌گونه محدودیتی

اکانت پرمیوم گرامرلی چه کاربردهایی دارد

همه ما در زمان نوشتن یک متن، مقاله و یا ایمیل حتما اشتباهات نگارشی، املائی و یا دستور زبان خواهیم داشت. شما می‌توانید با استفاده از خرید اکانت پرمیوم گرامرلی از سوی این پلتفرم ایرادات خود را ببینید و آن‌ها را رافع کنید. سرویس هوشمند پرمیوم گرامرلی با استفاده از آخرین ابزارها گرامر و املای متن را به صورت کامل بررسی می‌کند و در صورتی که قسمتی از متن نیازمند لغات دیگر باشد، پیشنهادات جایگزین را به شما ارائه می‌کند.

خریدی مطمئن با یادگیری نحوه دقیق استفاده از اکانت پرمیوم گرامرلی

پس از خرید اکانت پرمیوم گرامرلی هنگامی که متن یا مقاله خود را در آن بارگذاری می‌کنید، این سرویس سریعا شروع به تجزیه و تحلیل متن می‌کند. تنها در طی چند ثانیه تمامی ایرادهای نگارشی و لغوی به شما نشان داده خواهد شد. با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی حتی می‌توانید جملات را نیز آنالیز کنید و خطاها را تنها با یک کلیک ساده مطابق با پیشنهادات این پلتفرم تغییر دهید. خرید این اکانت را به خصوص برای دانشجویان پیشنهاد می‌کنیم.

استفاده از امکانات متنوع با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی

در نسخه پریمیوم اکانت گرامرلی امکانات بسیار بیشتری در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. به عنوان مثال اگر شما از نسخه رایگان گرامرلی استفاده کنید، تنها اشتباهات لغوی درون متن برای تصحیح به شما نشان داده می‌شود و پیشنهادات کمتری به صورت کلی دریافت می‌کنید. اما با خرید ورژن پرمیوم گرامرلی این پیشنهادات به بیشترین میزان می‌رسند که می‌توانید متونی دقیق و با نهایت کیفیت داشه باشید.

از دیگر فواید خرید اکانت پرمیوم گرامرلی می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • بررسی دقیق دستور زبان
  • غلط‌گیری کاملا حرفه‌ای
  • سنجش میزان خوانایی متن
  • دریافت حداکثر پیشنهادات لغوی و دستوری به صورت کاملا دقیق
  • جستجوی غلط املائی و جلوگیری از سرقت ادبی

خرید اکانت پرمیوم گرامرلی؛ انتخابی هوشمندانه با یک پلتفرم کاربردی

اگر قصد پاس شدن در آزمون‌هایی مانند تافل و یا آیلتس را دارید، به شما پیشنهاد استفاده از اکانت پرمیوم گرامرلی را می‌دهیم. این ورژن از برنامه گرامرلی گنجینه‌ای از لغات و دستورات زبان را در اختیار شما قرار می‌دهد. در این آزمون‌های مهم، رایتینگ از اهمیت زیادی برخوردار است و نمره زیادی نیز دارد.

افرادی که می‌خواهند از این بخش نمره بالایی کسب کنند می‌توانند با تمرین رایتینگ در منزل و بررسی آن توسط اکانت پرمیوم گرامرلی تنوع لغات زیادی را در متن ببینند و در صورت نیاز به اصلاح، تغییرات لازم را اعمال کنند.

اکانت پرمیوم گرامرلی بر روی چه دستگاه‌هایی پشتیبانی می‌شود

با اکانت پرمیوم گرامرلی می‌توانید در دیوایس‌های مختلف برنامه مخصوص به خودتان را داشته باشید. همچنین می‌توانید با دانلود افزونه‌های آن برای مرورگرهایی مانند فایرفاکس و کروم از امکانات کاربردی این پلتفرم هوشمند استفاده کنید. این ورژن را در گوشی خود نصب کنید تا هر جا که نیازی به تایپ کردن داشتید، گرامرلی غلط‌های شما را بررسی کرده و سریعا آن را تصحیح کند.

نکات مهم پیش از خرید اکانت پرمیوم گرامرلی

اکانت اختصاصی پرمیوم گرامرلی بر روی ایمیل شما فعال می‌شود و تنها شما به آن دسترسی دارید. درنتیجه باید از به اشتراک گذاشتن آن با سایر افراد خودداری کنید. پس از خرید اکانت پرمیوم گرامرلی ایمیلی از سوی گرامرلی برای شما ارسال می‌شود که با تایید آن، اکانت گرامرلی شما فعال و شارژ خواهد شد. اعتبار اختصاصی این حساب کاربری 19 روز است.

اکانت پرمیوم گرامرلی محدودیتی برای تمدید در دوره‌های بعدی ندارد. بنابراین اگر از قبل اکانتی داشته باشید می‌توانید به راحتی آن را تمدید کنید. امکان تغییر اطلاعات نیز با این حساب کاربری وجود دارد. نکته مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که اکانت اختصاصی خریداری شده از طرف شما به طور همزمان قابلیت استفاده بر روی 5 دستگاه را دارد. فرایند پرمیوم‌سازی حساب شما بین 1 تا 6 ساعت زمان خواهد برد.

خرید اکانت پرمیوم گرامرلی
خرید اکانت پرمیوم گرامرلی

وضعیت دسترسی کاربران ایرانی به پرمیوم گرامرلی

اشتراک‌هایی مانند اکانت پرمیوم گرامرلی برای کشور ایران تحریم است. زیرا برای خرید این اکانت اختصاصی ماهانه باید مبلغی را به صورت دلاری پرداخت کنید. از طرفی نیاز به حساب‌های بانکی بین‌المللی و هزینه بالای خرید به صورت دلار و همچنین تهیه از سایت‌های خارجی با توجه به احراز هویتی که انجام می‌شود، بسیار دشوار است. اما شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه‌های معتبر اینترنتی اشتراک پرمیوم گرامرلی را به دو صورت اختصاصی و اشتراکی و با قیمتی مناسب تهیه کنید.

با اکانت پرمیوم گرامرلی دستیاری هوشمند در کنار خود داشته باشید

اکانت پرمیوم گرامرلی سه بسته به صورت ماهانه، فصلی و سالانه دارد. بسته ماهیانه آن با پرداخت مبلغی معادل 29.95 دلار، بسته فصلی با 59.94 دلار و در نهایت بسته سالیانه با هزینه کلی 139.92 دلار قابل تهیه است. این اکانت اختصاصی بر پایه هوش مصنوعی عمل می‌کند و باعث می‌شود بتوانید ارتباط بهتری برقرار کنید. آمارها نشان می‌دهند که امروزه ده‌ها هزار کاربر برای بهبود ادبیات نوشتاری و تایپ متون مختلف از این ابزار کاربردی استفاده می‌کنند. اگر مایل هستید با جزییات بیشتری در خصوص کاربرد اکانت پرمیوم گرامرلی بدانید به مقاله”نکات مهم اکانت پرمیوم گرامرلی” مراجعه فرمایید.

با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی در اصل می‌توانید یک معلم زبان انگلیسی حرفه‌‌ای را همیشه در کنار خود داشته باشید تا علاوه بر تصحیح متون به فرایند یادگیری نیز کمک شود. با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی دیگر دغدغه‌ای برای نگارش یک متن استاندارد نخواهید داشت. سایت آی گیم یک مرجع مطمئن و با کیفیت برای خرید اکانت پرمیوم انواع سرویس ها است. اکانت پریمیوم گرامرلی از دسته اکانت های پر فروش در ایران می باشد اگر مایل هستید تا با دیگر اکانت های پرفروش در ایران آشنا شوید به مقاله ” اکانت های پرمیوم پرفروش” مراجعه کنید.