نرم‌افزار گرامرلی یک ابزار مخصوص تصحیح غلط‌های املایی و نگارشی متون انگلیسی و پیشگیری از سرقت‌های علمی و ادبی است که در سال 2009 در کشور اوکراین توسط الکس شوچنکر و ماکس لیتوین راه‌اندازی شد. وقتی که قصد نوشتن یک مقاله انگلیسی، مکاتبات رسمی از طریق ایمیل و سایر پیام‌رسان‌ها و یا تصحیح نگارشی متن خود را دارید و یا قصد آماده‌سازی خود برای بخش رایتینگ آزمون‌های آیلتس، تافل و دولینگو را دارید، باید یک ویراستار که اشتباهات نگارشی را به شما گوشزد کند، داشته باشید. این ویراستار می‌تواند گرامرلی باشد که همواره آمادگی کمک به شما در نوشتن متون انگلیسی را دارد. در این مطلب از آی گیم با مزایای خرید اکانت پرمیوم گرامرلی و روش‌های معتبر خرید این اکانت آشنا خواهید شد.

نرم‌افزار گرامرلی یک ابزار مخصوص تصحیح غلط‌های املایی و نگارشی متون انگلیسی است.
نرم‌افزار گرامرلی یک ابزار مخصوص تصحیح غلط‌های املایی و نگارشی متون انگلیسی است.

افزونه گرامرلی

گرامرلی با ایجاد یک افزونه هوشمند برای اضافه شدن به مرورگرهای موزیلا، سافاری و کروم خودش را به عنوان یکی از برترین افزونه‌ها در زمینه ویرایش متون انگلیسی معرفی کرده است. همچنین با داشتن اکانت پرمیوم گرامرلی تجربه‌ای تکرار نشدنی در زمینه ویرایش و تصحیح متن را تجربه کنید.

مزایای اکانت پرمیوم گرامرلی نسبت به نسخه رایگان

با وجود این که گرامرلی به‌صورت رایگان هم قابل استفاده است، ولی با استفاده از این نسخه فقط از 10 الی 30 درصد از امکانات گرامرلی بهره‌مند می‌شوید که شامل بررسی املایی متن، اصلاح اشتباهات نگارشی و پیشنهاد لغت جدید با توجه به تم (Theme) متن می‌شود. اما اگر مایل به استفاده کامل از این نرم‌افزار هستید باید اکانت پرمیوم گرامرلی را خریداری کنید. از جمله مزایای نسخه پرمیوم که در نسخه رایگان وجود ندارند به شرح زیر است:

  • بررسی کامل متن از نظر 250 نکته نگارشی و دستوری
  • بررسی دستور زبان انگلیسی و سبک نگارشی نوشته
  • ارائه پیشنهاد برای بهبود سبک نوشته و ساده نویسی
  • غلط گیری حرفه‌ای از نظر گرامر
  • بررسی سرقت علمی یا ادبی
  • پیشنهاد لغت جدید برای استفاده به‌جای لغات تکراری
  • بررسی نشانه گذاری (Punctuation) و ساختار جملات از نظر دستور زبان انگلیسی
مزایای نسخه اکانت پرمیوم گرامرلی
مزایای نسخه اکانت پرمیوم گرامرلی

آیا خرید اکانت پرمیوم گرامرلی در ایران ممکن است؟

همان‌طور که می‌دانید محصولات گرامرلی به دو صورت رایگان و پرمیوم قابل دسترسی هستند. از طرفی دیگر خرید اشتراک سرویس‌های بین‌المللی نظیر اکانت پرمیوم گرامرلی برای کاربران ایرانی تحریم است؛ از این رو که برای خرید این لایسنس، ملزم به پرداخت دلاری با کارت‌های اعتباری نظیر Master Card و Visa Card هستید که تهیه آن حتی ار سایت‌های معتبر خدمات پرداختی با توجه به احراز هویت‌های سخت‌گیرانه کاری دشوار و زمان‌بر است. حال دو روش کلی برای خرید لایسنس پرمیوم گرامرلی وجود دارد. پیش از معرفی این دو روش، به معرفی انواع اکانت‌های پرمیوم گرامرلی می‌پردازیم:

اکانت قانونی و اختصاصی

خرید اکانت پرمیوم  گرامرلی از نوع قانونی و اختصاصی به این معناست که اکانتی که به شما تحویل داده می‌شود، فقط توسط شما استفاده می‌شود و شما تنها صاحب این اکانت هستید. توجه داشته باشید که برخی از فروشگاه‌ها اکانت هک‌شده یا کرک شده از یک فرد دیگر را به شما می‌دهند. برای جلوگیری از این امر، فقط و فقط از سایت‌های معتبر این اکانت را خرید کنید. با خرید اکانت اختصاصی می‌توانید آن را بر روی تمام دستگاه‌هایی که دارید اجرا کنید. این نوع اکانت پرمیوم، درطول دوره اشتراک شما، گارانتی دارد و درصورت بروز هرگونه مشکل اکانت شما تعویض خواهد شد. همچنین این اکانت قابلیت شارژ مجدد و تغییر اطلاعات کاربری را نیز دارد.

اکانت اشتراکی

با خرید این اکانت قانونی اشتراکی، درواقع اکانت پیش ساخته قانونی گرامرلی را دریافت می‌کنید. اکانت نوع اشتراکی به این معناست که اکانت تحویل داده شده به شما، به صورت مشترک با کاربران دیگر استفاده می‌شود و نسبت به نوع اختصاصی اندکی متفاوت‌تر است و مزایای کمتری دارد. توجه داشته باشید که این اکانت نیز قانونی است و با اکانت‌های کرک شده یا هک شده غیرقانونی متقاوت است. شما می‌توانید این اکانت را فقط بر روی یک دستگاه خود وارد کنید و اجاره تغییر اطلاعات اکانت را نیز ندارید و درصورت تغییر مشخصات اکانت خود، مانند نام کاربری، رمزعبور و ایمیل، دسترسی شما به سرویس بدون عودت وجه شما مسدود می‌شود.

راهکارهای خرید لایسنس پرمیوم گرامرلی

اگر قصد خرید اکانت پرمیوم گرامرلی را در ایران دارید، باید از سایت‌های واسطه معتبر مانند آی گیم برای خرید مستقیم استفاده کنید. در حال حاضر، خرید از طریق گیفت کارت در این سرویس امکان‌پذیر نیست و گرامرلی گیفت‌کارت‌ها را پشتیبانی نمی‌کند. در این بخش، به بررسی تنها روش خرید اکانت پرمیوم این نرم‌افزار در ایران می‌پردازیم.

خرید مستقیم اکانت پرمیوم گرامرلی

شما می‌توانید بدون هیچ دردسری از سایت‌های معتبر مثل آی گیم، اکانت پرمیوم گرامرلی را خریداری کنید. ابتدا با ساخت حساب کاربری در این سایت‌ها عضو شوید. پس از وارد کردن اطلاعات خود به صورت کامل، ایمیل فرستاده شده را تایید کنید. پس از این مرحله می‌توانید با پرداخت معادل ریالی، اکانت پرمیوم گرامرلی را به‌صورت ماهانه، فصلی و یا سالانه خریداری کنید. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس های انلاین و پرمیوم حرفه ای هستید پیشنهاد می کنیم مقاله” سرویس های حرفه ای آنلاین” را مطالعه بفرمایید.

با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی، یک ناظر کیفی همیشگی برای نوشته‌های خود داشته باشید.
با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی، یک ناظر کیفی همیشگی برای نوشته‌های خود داشته باشید.

با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی یک ویراستار حرفه‌ای داشته باشید

افراد بسیاری از جمله دانشجویانی که در حال آماده‌سازی مقالات و نامه‌نگاری هستند یا افرادی که قصد دارند در مبحث رایتینگ (Writing) آزمون‌های تعیین سطح زبان انگلیسی مانند تافل و آیلتس آمادگی کسب کنند، به یک ویراستار متون انگلیسی که اشتباهات آن‌ها را به طور دقیق بررسی و به آن‌ها اعلام کند و به اصطلاح، ناظر کیفی نوشته‌های آن‌ها باشد، نیاز دارند. برنامه گرامرلی این دغدغه را به طور کامل حل کرده است و شما می‌توانید با خرید اکانت پرمیوم گرامرلی، یک ناظر کیفی همیشگی برای نوشته‌های خود داشته باشید. در این مطلب از سایت آی گیم با روش خرید لایسنس پرمیوم گرامرلی و مزایای این اکانت نسبت به ورژن رایگان آن آَشنا شدیم و روش خرید این اکانت پرطرفدار را شرح دادیم. با خرید مستقیم اکانت پرمیوم گرامرلی از سایت آی گیم خریدی مطمئن و اقتصادی را تجربه کنید.