اسنایپرها از محبوب‌ترین سلاح‌ها در بازی پابجی موبایل هستند که توسط پلیرهای حرفه‌ای استفاده می‌شوند. با استفاده از اسنایپر می‌توانید رقبای خود را به بهترین شکل از بین ببرید. اگر می‌خواهید با برترین اسنایپرها در پابجی موبایل و چگونگی استفاده کاربردی و صحیح از آن‌ها آشنا شوید، ما را در این مطلب همراهی کنید

برترین اسنایپرهای پابجی موبایل را بشناسید

قبل از هر چیزی باید بدانید که اسنایپرها به دو دسته تقسیم می‌شوند. دسته اول اسنایپرهایی هستند که به شکل رگبار تیراندازی می‌کنند و برد نسبتا کوتاه و قدرت کمتری دارند. دسته دوم نیز اسنایپرهایی هستند که برد و قدرت بیشتری دارند، اما تک‌تیر هستند. استفاده از اسنایپرهای خودکار و تک‌تیر، بهترین انتخاب برای جنگ‌های دور است. برترین اسنایپرهای پابجی موبایل عبارت‌اند از:

  • اسلحه Win94
  • اسلحه Mosin Nagant
  • اسلحه Kar98K
  • اسلحه M24
  • اسلحه AWM
  • اسلحه Lynx AMR

نکات استفاده از اسنایپرها در پابجی موبایل

در بازی پابجی موبایل، تنها با داشتن یکی از اسنایپرهای معرفی‌شده نمی‌توانید دشمنان خود را شکست دهید. چرا که لازم نکات تکمیلی را در اختیار داشته باشید و در حین استفاده از اسنایپرها به آن توجه کنید. این نکات می‌توانند کارایی و کشندگی اسنایپر شما را چندین برابر کنند.

از اسکوپ‌های مناسب استفاده کنید

بیشتر اسنایپرهایی که در بازی پابجی موبایل وجود دارند، اسکوپ (دوربین) ندارند و باید اسکوپ را جداگانه برای آن‌ها پیدا کنید. اسکوپ‌های بازی پابجی با زوم‌ 2، 3، 4، 6 و 8 در دسترس هستند. برای استفاده از هرچه بهتر از اسنایپرها پیشنهاد می‌شود که از اسکوپ‌های 6 یا 8 استفاده کنید. برای فواصل نسبتا نزدیک نیز نهایتا می‌توانید از اسکوپ 4 استفاده کنید.

موقعیت مناسبی را برای تیراندازی پیدا کنید

برای استفاده دقیق از اسنا‌یپرها در پا‌بجی مو‌بایل، به یک موقعیت مناسب نیاز دارید. برای استفاده صحیح از اسنایپرها لازم است که ثابت بمانید و زاویه دید گسترده‌ای داشته باشید. استفاده از پنجره ساختمان‌ها، قرار گرفتن بر روی بام سازه‌ها و سینه‌خیز شدن بر روی تپه‌ها بهترین موقعیت‌های ممکن برای استفاده از اسنایپرها است. البته باید شرایطی را فراهم کنید که خودتان نیز در تیررس یک اسنایپر دیگر قرار نگیرید.

از smg یا رایفل در کنار اسنایپر استفاده کنید

اسنایپرها مناسب مواقعی هستند که دشمنان در فواصل دور قرار دارند. در واقع با داشتن اسنایپر در جنگ نزدیک کاری از دست شما ساخته نیست. بنابراین لازم است که در کنار اسنایپر، حتما از یک اسلحه smg یا رایفل استفاده کنید تا در صورت نزدیک شدن دشمن، توانایی مقابله با آن را داشته باشید.

فقط در مواقعی که مطمئن هستید، از اسنایپرها در پابجی موبایل استفاده کنید

اگر می‌خواهید در بازی پابجی موبایل هدف خود را از دست ندهید، باید تنها در مواقعی که مطمئن هستید، شلیک کنید. اسنا‌یپر صدای بلندی دارد که در شعاع وسیعی از مپ به گوش می‌رسد. در واقع اسنا‌یپر با یک‌بار شلیک موقعیت خود را تا حدودی فاش می‌کنند. بنابراین لازم است که تنها بعد از یک نشانه‌گیری دقیق و مطمئن، اقدام به تیراندازی با اسنایپر کنید.

در صورت امکان از موس و کیبورد استفاده کنید

با استفاده از موس و کیبورد می‌توانید کارایی اسنایپرها در پابجی موبایل را چندین برابر کنید. موس و کیبورد به شما اجازه می‌دهد که نشانه‌گیری دقیق‌تری داشته باشید و از هر فاصله‌ای بتوانید دشمنان خود را زمین‌گیر کنید.

نبردی هیجان‌انگیز در پابجی موبایل با استفاده از اسنایپرها

در این مطلب سعی کردیم تا برترین نکات آموزشی استفاده از اسنا‌یپرها در پابجی موبایل را با شما در میان بگذاریم. با در نظر داشتن این نکات و داشتن کمی دقت، می‌توانید دشمنان خود را از فواصل دور زمین‌گیر کنید و نتیجه بازی را به سود خود رقم بزنید.