کمپانی اکتیویژن در سال 2021 بازی کالاف دیوتی را منتشر کرد و مدتی بعد نسخه دیگری از این بازی را با عنوان نسخه بتا کالاف دیوتی ونگارد (Call of Duty: Vanguard) روانه بازار کرد. این بازی نیز حال و هوای سری و شوتر اول شخص است که گیمرها را به دوران جنگ جهانی دوم می‌برد. اما این نسخه یک تفاوت عمده با نسخه‌های دیگر دارد؛ این بار این جنگ در حیطه وسعی‌تر و بزرگ‌تری قرار داد و گیمر در جبهه‌های متفاوت مشغول مبارزه‌ با نیروهای ایتالیایی، آلمانی، ژاپنی خواهد بود. این جنگ‌ها در مناطق مختلفی مانند آفریقای شمالی، ژاپن، غرب و شرق اروپا رخ می‌دهد به همین دلیل می‌توان گفت طولانی‌ترین حالت داستانی ونگارد است. نسخه بتا کالاف دیوتی ونگارد تنها برای کاربران محدودی عرضه شده و برای وارد شدن به این بازی، باید حتما لیگ در حال برگزاری کال آف دیوتی را دنبال کنید.

Call of Duty: Vanguard
Call of Duty: Vanguard

دریافت کد بازی نسخه بتا کالاف دیوتی ونگارد

برای این که بتوانید کد شرکت در بازی را به صورت رایگان دریافت کنید باید وارد یتویب شد و وارد چالش این شبکه با نام Call of Duty League شوید. باید بعد از ورود به این پیچ بنشیند و بازی گیمرهای حرفه‌ای که در حال بازی هستند را تماشا کنید. هر چقدر بیشتر به تماشای بازی‌ها بنشیند شانس بیشتری هم برای دریافت کد را دارید. در هنگام تماشای بازی‌ها باید روی گزینه Reward کلیک کنید. بعد از کلیک بر روی این دکمه شما به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید. در این صفحه اکتیویژن می‌توانید اکانت خود را انتخاب کنید و این اکانت را به پروفایل خود پین کنید (لینک کنید) تا بتوانید بدون دردسر و به راحتی کد نسخه بتا کالاف دیوتی ونگارد را دریافت کنید. نکته قابل توجه این است که امکان دارد با وقت صرف کردن و تماشای ساعت‌ها از این بازی هم کدی برای شما ارسال نشود. از این جا به بعد به شانس شما بستگی دارد و باید دعا کنید تا در دسته کاربران مورد علاقه اکتیویژن قرار بگیرید تا کد به ایمیل شما ارسال شود.

کرش در نسخه بتا Call Of Duty: Vanguard

گیمرهای که نسخه پی سی این بازی را خریداری و بازی می‌کنند با کرش‌های پیاپی و بسیاری مواجه هستند. برای همین گیمرهای و پلیرهای حرفه‌ای به بررسی علت آن پرداختند و به نتیجه جالبی دست یافتند. افرادی که لانچر بتل دات نت آن‌ها بیش از 100 نفر در لیست دوستانشان (Friends List) قرار داشته باشد با این مشکل مواجه می‌شوند.

راه حل چیست؟

برای این که بتوانید این مشکل را حل کنید دو راه پیش روی خود دارید:

  • تعداد افراد لیست دوستان خود را کاهش دهید.
  • منتظر آپدیت جدید کمپانی اکتیویژن برای رفع مشکل باشید.

علاوه بر موارد ذکر شده یکی دیگر از دلایل کرش پیاپی بازی مربوط به گوشی و یل پلتمرم بازی شماست و ربطی به کمپانی سازنده ندارد. اگر پلتمرم شما از تجهیزات خوبی برخوردار نباشد باعث کرش بازی شده و پلیر را با مشکل مواجه می‌کند.

نسخه بتا کالاف دیوتی ونگارد
نسخه بتا کالاف دیوتی ونگارد

Call Of Duty: Vanguard

در این مقاله در مورد یکی دیگر از بازی‌های محبوب کمپانی معروف و محبوب اکتیویژن یعنی نسخه بتا کالاف دیوتی ونگارد صحبت کردیم. این بازی در فضا و حال و هوای جنگ جهانی دوم و با وسعتی چند برابر و بیشتر از بازی‌های دیگر است. گیمرها در این بازی در همه جبهه‌ها به نبرد می‌پردازند. اما نسخه بتای این بازی در دسترس همگان قرار ندارد و شما برای دریافت کد این بازی باید مراحلی را طی کنید که برای شما شرح داده شد. همچنین در مورد علت کراش‌های پیاپی این بازی نیز صحبت کردیم و راه حل رفع این مشکل را نیز برشمردیم. برای خرید بازی و بازی‌های دیگر می‌توانید به آی گیم مراجعه کنید. اگر شما عزیزان مایل به جمع آوری اطلاعات بیشتر در خصوص نسخه های متفاوت کالاف دیوتی هستید به مقاله” هر آنچه باید در مورد کالاف دیوتی بدانید” مراجعه کنید