اپلیکیشن‌های فیتنس و سلامتی در زندگی امروزی بسیار طرفدار پیدا کرده‌اند و افراد بسیاری تمایل دارند تا از این سرویس‌ها استفاده کنند. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که سرویس های ورزش و سلامتی بسیاری در حال حاضر وجود دارند و شما با توجه به نیاز و شرایط خود می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. از جمله این سرویس‌ها نیز می‌توان به نایکی، آدیداس و جفیت اشاره کرد که هرکدام ویژگی‌های خاص خود را دارند. اگر قصد دارید تا درباره دلایل استفاده از این سرویس‌ها بدانید و بهترین گزینه‌ها در این زمینه به شما معرفی شوند، این مطلب را از دست ندهید.

سرویس های ورزش و سلامتی
سرویس های ورزش و سلامتی

چرا از سرویس های ورزش و سلامتی استفاده کنیم

بسیاری تصور می‌کنند که سرویس های ورزش و سلامتی نمی‌توانند برای شما مفید باشند و آن‌ها را وقت تلف کردن تلقی می‌کنند. اما نکته‌ای که باید در این میان به آن توجه داشته باشید این است که شاید برنامه‌های ورزش و سلامتی مانند یک باشگاه شما را به اجبار جهت انجام یک ورزش وانمی‌دارند، در صورتی که اراده کافی را برای ورزش نداشته باشید، نه تنها این سرویس‌ها، بلکه باشگاه‌های حضوری نیز نمی‌توانند گزینه مناسبی برای شما باشند.

تصور کنید که شما در طول روز را کار می‌کنید و آخر شب به خانه می‌رسید. یا اینکه صبح خیلی زود از خواب بیدار می‌شوید و قصد ورزش دارید. در هر دوی این صورت‌ها، باشگاه‌ها باز نیستند و شما نیاز دارید تا به شکلی دیگر ورزش کنید. اینجاست که اپلیکیشن‌ها ورزشی به کمک شما خواهند آمد و به کمک آن‌ها می‌توانید تندرستی را تجربه کنید.

نکته دیگری که باید درباره اپلیکیشن‌های ورزشی و سلامت در نظر داشته باشید این است که این برنامه‌ها کاملا علمی طراحی شده‌اند و به شکلی کاملا اصولی شما ورزش‌ها را به شما تعلیم خواهند داد. البته در برخی مواقع، برای استفاده از تمام خدمات این سرویس‌ها باید اشتراک آن‌ها را تهیه کنید. البته اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در خصوص اکانت های پرمیوم و امکانات آن ها داشته باشید به بلاگ” چرا بهتر است اکانت پرمیوم بخریم” مراجعه فرمایید.

معرفی برترین سرویس های ورزش و سلامتی

سرویس های ورزش و سلامتی به شما این امکان را می‌دهند تا در هر مکانی بتوانید ورزش کنید. اما در این میان انتخاب یک سرویس شناخته‌شده و معروف می‌تواند مسیر حرکت به سمت تندرستی را برای شما هموار کند. از این رو، در ادامه این بخش قصد داریم تا به معرفی برخی از بهترین سرویس های ورزش و سلامتی برای تلفن‌های همراه بپردازیم.

برنامه تمرین مخصوص نایکی

برنامه جذاب و اصولی Nike Training Club می‌تواند انتخابی مناسب برای شما جهت ورزش باشد. اما باید در این میان به این نکته توجه داشته باشید که این برنامه به دلیل تنوع برنامه‌های ورزشی خود باید ابتدا توسط کارشناس ورزشی شما مورد بررسی قرار بگیرد. در واقع، کارشناس ورزشی شما باید تعیین کند که کدام ورزش‌ها برای شما مناسب است و باید آن‌ها را انجام دهید.

تمرینات مختلفی در زمینه‌های متنوعی در برنامه سرویس ورزش و سلامتی نایکی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به یوگا اشاره کرد. در واقع، برنامه نایکی طراحی شده است تا شما بتوانید با کمترین امکانات نیز ورزشی باکیفیت را تجربه کرده و افزایش ضربان قلب و جاری شدن خون در رگ را احساس کنید. از جمله نقاط مثبت برنامه نایکی می‌توان به طبقه‌بندی مجموعه تمرینات اشاره کرد که تمام بازه‌های سنی را شامل می‌شود.

FitOn
FitOn

معرفی اپلیکیشن معروف FitOn

یکی دیگر از سرویس های ورزش و سلامتی برنامه جذاب FitOn Workouts & Fitness Plans است که می‌تواند انتخابی مناسب برای ورزش شما باشد. نکته مثبت و جذاب درباره این اپلیکیشن این است که شما می‌توانید به صورت کاملا رایگان به تمام تمرینات این برنامه دسترسی داشته باشید.

برای هر نوع تمرین دستورالعمل وجود دارد و در صورتی که تمرینی را بلد نبودید، به راحتی می‌توانید از این دستورالعمل‌ها استفاده کنید. اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که در این برنامه تمرینات دارای تنوع بالایی در زمینه‌های مختلف هستند. از جمله این زمینه‌ها نیز می‌توان به هوازی، HIT، حرکات موزون، یوگا و Barre اشاره کرد.

برنامه جذاب JEFIT

از جمله دیگر سرویس های ورزش و سلامتی می‌توان به برنامه JEFIT Workout Planner Gym Log اشاره کرد. این برنامه توسط بسیاری از کارشناسان ورزشی تایید شده است و اکنون نیز بیش از 8 میلیون کاربر از آن استفاده می‌کنند.

در برنامه جفیت شما می‌توانید به بیش از 1300 تمرین وزنی دسترسی داشته باشید که زمینه‌های مختلفی از جمله وزنه‌برداری، پاورلیفتینگ و یوگا را شامل می‌شوند. البته اشاره به این نکته خالی از لطف نیست که در این برنامه جذاب تمام تمرینات در نسخه رایگان قابل دسترسی نیست و برای این منظور باید نسخه پریمیوم آن را تهیه کنید.

JEFIT
JEFIT

برنامه فیتنس شرکت Adidas

از جمله برترین سرویس های ورزش و سلامتی می‌توان به برنامه آدیداس اشاره کرد که نام کامل آن Adida Training by Runtastic است. شعار این سرویس ورزش و سلامتی، ورزش کوتاه و فوری روزانه است که می‌تواند انرژی تمام روز شما را تامین کند. همچنین در صورت تداوم ورزش به صورت بلندمدت، تناسب اندام را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.

یکی از ویژگی‌های اساس برنامه ورزشی آدیداس این است که این سرویس امکانات زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. همچنین بخشی در این برنامه با عنوان تمرینات هفت دقیقه‌ای وجود دارند که شما در طول روز تنها هفت دقیقه ورزشی می‌کنید. اما در گذر زمان، همین هفت دقیقه بسیار روی تناسب اندام و نشاط روزانه شما موثر خواهد بود.

برنامه‌های ورزش و سلامتی؛ سرویس‌هایی مورد نیاز در زندگی روزمره

سرویس های ورزش و سلامتی در زندگی امروزی بسیار طرفدار پیدا کرده‌اند و از این رو، برندهای ورزشی برتر جهان از جمله نایکی و آدیداس نیز تلاش کرده‌اند تا وارد این عرصه شوند. از جمله برترین سرویس های ورزش و سلامتی می‌توان به نایکی، آدیداس، جفیت و فیت‌آن اشاره کرد. هرکدام از این برنامه‌ها امکانات خاص خود را ارائه می‌دهند و برای دسترسی به تمام امکانات برخی از آن‌ها نیاز دارید تا اشتراک پریمیوم را تهیه کنید. اگر مایل هستید اکانت پریمیوم این برنامه ها را خریداری کنید و شک دارید به بلاگ” چرا بهتر است اکانت پرمیوم بخریم؟ ” مراجعه کنید.