اکانت پرمیوم؛ دسترسی ویژه به امکانات برنامه‌های کاربردی

در دنیای امروز پلتفرم ها و برنامه‌های مختلفی وجود دارند که هر کدام از آن‌ها خدمات گسترده ای را به کاربران عرضه می‌کنند. بر همین اساس معمولا پلتفرم‌های مختلف به دو صورت رایگان و پولی عرضه می‌شوند. برخی دیگر از برنامه‌ها نیز حالت پرداخت درون برنامه‌ای دارند. در واقع در این حالت باید حین استفاده از پلتفرم، هزینه امکانات جدید را پرداخت کنید. در این حالت شما باید اکانت پرمیوم نرم‌افزار مورد نظر را خریداری کنید تا از قابلیت های جدید آن برخوردار شوید. مزایای اکانت پرمیوم در هر پلتفرم متفاوت است و با توجه به شرایط آن برنامه مشخص خواهد شد.

مزایای اکانت پرمیوم در هر پلتفرم متفاوت است و با توجه به شرایط آن برنامه مشخص خواهد شد.
مزایای اکانت پرمیوم در هر پلتفرم متفاوت است و با توجه به شرایط آن برنامه مشخص خواهد شد.

تفاوت اکانت معمولی و پرمیوم چیست؟

زمانی که شما یک برنامه کاربردی را نصب می‌کنید، از امکانات مختلفی که در آن وجود دارد بهره‌مند می‌شوید. تیم توسعه دهنده پلتفرم برای درآمدزایی خود برنامه‌ریزی مناسبی انجام می‌دهند. به طور قطع ساخت یک نرم‌افزار و ارائه آن به مردم شامل هزینه‌های زیادی می‌شود. همچنین نیروهای کار زیادی برای ساخت حرفه‌ای یک پلتفرم نیاز است که باید نیازها در این بخش به صورت ویژه بررسی شود. تمامی این موارد هزینه‌زا است که تامین این منابع برعهده استفاده کنندگان از پلتفرم خواهد بود.

مسلما هر پلتفرمی می‌خواهد به درآمدزایی خوبی برسد که به همین علت برخی از قابلیت‌های برنامه را در حالت پولی قرار خواهد داد. اگر دوست دارید که همه قابلیت‌های موجود در نرم‌افزار در اختیار شما قرار بگیرد، باید هزینه مربوط به‌ آن را بپردازید. خوشبختانه در اکثر مواقع مبلغ خرید پرمیوم زیاد نیست و اکثر افراد می‌توانند به راحتی آن را بخرند. امکانات موجود در بخش پرمیوم با توجه به نوع پلتفرم متفاوت خواهد بود. ساختار بعضی از برنامه‌ها به گونه‌ای است که استفاده از آن‌ها با نسخه معمولی عملا امکان‌پذیر نیست.

مزایای اکانت پرمیوم باعث شده است که هر ساله میلیون‌ها نفر برای خرید اکانت پرمیوم برنامه‌های مختلف اقدام کنند.  حال که تفاوت اکانت معمولی و پرمیوم را متوجه شدید، هر چه سریع‌تر برای خرید اکانت پرمیوم برنامه مورد نظر خود برنامه‌ریزی کنید. در ادامه به بررسی برخی از مهم‌ترین پلتفرم‌های جهان و امکانات اکانت پرمیوم آن‌ها خواهیم پرداخت.

مزایای اکانت پرمیوم نتفلیکس چیست

نتفلیکس یه سرویس پخش فیلم و سریال است که در کشور آمریکا فعالیت می‌کند. این پلتفرم از بیش از صد کشور جهان بیننده دارد و هر روز همه بر تعداد این افراد افزوده می‌شود. مزایای اکانت پرمیوم نتفلیکس شامل موارد مختلفی است که یکی از آن‌ها بهره‌مندی از کیفیت پخش 4K است. تمامی فیلم‌ها و سریا‌ل‌ها در نسخه پرمیوم با بالاترین کیفیت ممکن پخش خواهند شد. زمانی که شما نسخه پرمیوم این پلتفرم را تهیه می‌کنید، امکان اتصال همزمان به آن با چند دستگاه فراهم می‌شود.

در این حالت شخص می‌تواند در تلویزیون، لپتاپ و گوشی هوشمند از سرویس نتفلیکس بیشترین بهره ممکن را ببرد. زمانی که اکانت پرمیوم نتفلیکیس داشته باشید، به صورت همزمان به چهار دستگاه مختلف متصل می‌شود. این در حالی است که در اکانت معمولی فقط یک شخص می‌تواند به آن وارد شود. در حالت پرمیوم شما به بیش از صدهزار فیلم سینمایی دسترسی دارید که در نوع خود یک شاهکار محسوب می‌شود. از دیگر مزایای اکانت پرمیوم نتفلیکس این است که امکان دیدن ادامه فیلم از محل قطع شدن را فراهم می‌کند.

مزایای اکانت پرمیوم نتفلیکس
مزایای اکانت پرمیوم نتفلیکس

در چنین شرایطی دیگر نیاز نیست که فیلم را از ول ببینید و به راحتی آن را ادامه خواهید داد. با اکانت پرمیوم می‌توانید بیش از ۳۵ هزار سریال جذاب را ببینید و بهترین لحظات را برای خود بسازید.  همانطور که می‌بینید، مزایای اکانت پرمیوم نتلفلیکس بسیار زیاد است و شما با پرداخت هزینه کمی تمامی این موارد را پوشش خواهید داد.

در نظر داشته باشید که نتفلیکس اشتراک‌های مختلفی را ارائه می‌دهد که شما می‌توانید با توجه به بودجه و نیاز خود یکی از آن‌ها را خریداری کنید. در پایه‌ترین نسخه ویژه نتفلیکس، امکان تماشای فیلم با کیفیت 1080 یا همان فول اچ دی وجود ندارد. همچنین در اشتراک پایه امکانات دسترسی همزمان 5 دستگاه به اکانت فراهم نیست و تنها می‌توان دو دستگاه را متصل کرد. به همین خاطر است که پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد تهیه اشتراک نتفلیکس را دارید، نسخه ویژه و کامل آن را انتخاب کنید تا تمام امکانات آن برای شما در دسترس باشند.

مزایای اکانت پرمیوم گرامرلی

یکی دیگر از پلتفرم‌های معروف در جهان که در زمینه ویراستاری زبان انگلیسی فعالیت می‌کند، گرامرلی نام دارد. این برنامه قابلیت‌های زیادی در زمینه ویرایش زبان انگلیسی دارد و از همین رو به عنوان یک مرجع دراین زمینه شناخته می‌شود. شما می‌توانید متن انگلیسی مورد نظر خود را در گرامرلی چک کنید و تمامی ایرادات موجود در آن را بفهمید. این برنامه برای غیر انگلیسی زبانان بسیار مفید است و ایرادات اساسی آن‌ها را در این زمینه صورت ریشه‌ای حل می‌کند.

بزرگترین کابرد این پلتفرم برای غلط‌گیری است و هر ساله میلیون‌ها  نفر در سراسر جهان از آن استفاده می‌کنند. در صورتی که دوست دارید پیشنهادات نگارشی را دریافت کنید، باید از نسخه پرمیوم این برنامه کمک بگیرید. در اکانت معمولی شما فقط به غلط‌گیر نگارشی و املایی مجهز هستید. این در حالی است که در اکانت پرمیوم شما از قابلیت‌های دیگری همچون پیشنهادات نگارشی نیز برخوردار خواهید شد. چنانچه می‌خواهید برای مراکز و نهاد‌های رسمی مثل دانشگاه‌ها نامه یا ایمیل بزنید، حتما از اکانت پرمیوم گرامرلی استفاده کنید.

مزایای اکانت پرمیوم گرامرلی
مزایای اکانت پرمیوم گرامرلی

مزایای اکانت پرمیوم گرامرلی باعث شده تا بسیاری از نویسندگان و محققان در سراسر جهان از آن به صورت پیوسته استفاده کنند. کسانی که می‌خواهند مقالات علمی خود را به صورت رسمی عرضه کنند، حتما باید از گرامرلی نهایت استفاده ممکن را ببرند. نکته بسیار جالب درباره این پلتفرم این است که می‌تواند سرقت ادبی را نیز تشخیص دهد. تمامی این امکانات درجه یک به صورت یک مجموعه درآمده و در اکانت پرمیوم گرامرلی عرضه خواهد شد.

گرامرلی کلمات و جملات را با رنگ‌های مختلف نمایش می‌دهد که هرکدام از این رنگ‌ها دارای مفهوم خاص خود هستند. زمانی که نسخه رایگان گرامرلی را داشته باشید، تمام موارد در مطالب برای شما بررسی نخواهند شد و از این رو، ممکن است متن کیفیت چندان بالایی نداشته باشد. به همین خاطر، پیشنهاد می‌کنیم اکانت پرمیوم گرامرلی را تهیه کنید که مطلب مورد نظر شما از بالاترین کیفیت برخوردار باشد.

مزایا‌ی ا‌کانت پرمیوم اسپاتیفای

گوش کردن به موسیقی در دنیای امروز تبدیل به یک عادت شده و مردم بخشی از زمان خود را برای اینکار اختصاص می‌دهند. با توجه به نیاز ایجاد شده در این بخش، باید سرویس‌های پخش موسیقی با بهترین امکانات ممکن وارد این عرصه شوند. استپاتیفای به عنوان یکی از بهترین سرویس‌های اشتراک‌گذاری موزیک تمام تلاش خود را برای ارائه بهتر خدمات انجام می‌دهد. نکته جالب اینی است که اسپاتیفای هم دارای نسخه رایگان و پرمیوم است که هر کدام از آن‌‌ها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند.

در این برنامه بیش از ۴۰ میلیون موزیک وجود دارد که می‌توانید به همه آن‌ها دسترسی پیدا کنید. مزایای اکانت پرمیوم اسپاتیفای شامل مواردی زیادی می‌شود که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. در صورتی که شما اکانت پرمیوم این پلتفرم را خریداری کنید، به تمامی آهنگ‌های جدید که به تازگی منتشر شده‌اند دسترسی خواهید داشت. همچنین در نسخه پرمیوم خبری از انواع تبلیغات نخواهد بود و بدون هیچ مزاحمتی به گوش کردن آهنگ مورد نظر خواهید پرداخت.

به غیر از موارد گفته شده، کیفیت صدا در نسخه پرمیوم بهتر است و شما از شنیدن بهترین آهنگ‌ها لذت خواهید ببرد. بزرگترین مزیت اکانت پرمیوم این است که به شما امکان پخش به صورت آفلاین را می‌دهد. این در حالی است که شما در حالت عادی نمی‌توانید از این قابلیت خاص بهره‌مند شوید. مسلما در این روش مصرف اینترنت شما نیز به شدت پایین می‌آید و در هزینه‌های شما صرفه‌جویی زیادی صورت می‌پذیرد. با توجه به اینکه نسخه پرمیوم بهترین امکانات را برای شما در نظر گرفته است، بهتر آن است که نسخه پرمویم اسپاتیفای را دانلود کنید و از شنیدن موسیقی‌ها در آن لذت ببرید.

لذت گوش دادن به موسیقی دلخواه حتی بدون اینترنت، تجربه‌ای است که تنها کاربران ویژه اسپاتیفای می‌توانند به آن دسترسی داشته باشند. دانلود موزیک در اسپاتیفای به این صورت است که شما موزیک مورد نظر را دانلود می‌کنید و تنها می‌توانید از داخل برنامه به آن دسترسی داشته باشید. همچنین این امکان وجود دارد که کیفیت‌های موزیک‌های دانلود را نیز انتخاب کنید.

شرح کامل مزایای ا‌کانت پرمیوم اپل موزیک

شرکت اپل یکی از بزرگترین کمپانی‌ها در جهان تکنولوژی است هر ساله شاهد محصولات جدیدتری از آن هستیم. پلتفرم اپل موزیک توسط این شرکت ساخته شده و در اختیار عموم مردم قرار گرفته است. تمامی آهنگ‌های موجود در این پلتفرم در بالاترین کیفیت ممکن پخش می‌شوند که همین مورد محبوبیت آن را چندین برابر کرده است. در این سرویس می‌توان به بیش از هفتاد میلیون موسیقی و پادکست دسترسی داشت که هر کدام از آن ها مخاطبان خاص خود را دارند.

برای استفاده از این سرویس باید حق اشتراک ماهانه بپردازید. همچنین در این قسمت رادیو آنلاین نیز قرار داده شده تا مخاطبان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. مزایای اکانت پرمیوم اپل موزیک شامل موارد دیگری همچون دسترسی به پلی لیست‌های متنوع می‌شود. در واقع شما می‌توانید آهنگ‌هایی با سبک مورد علاقه خود انتخاب کنید و در زمان‌های خالی از شنیدن آن‌ها لذت ببرید. اپل در این برنامه از هوش مصنوعی قوی استفاده کرده است که می‌تواند به سرعت علاقه شما را تشخیص داده و بهترین موزیک‌ها را برای شما نمایش دهد.

مزایای ا‌کانت پرمیوم اپل موزیک
مزایای ا‌کانت پرمیوم اپل موزیک

در نسخه پرمیوم اپل موزیک، این برنامه بر روی اپل آی دی شما قرار خواهد گرفت. در این روش شما می‌توانید با سایر دستگاه‌های اپل خود نیز به این سرویس متصل شوید و از خدمات ویژه آن استفاده کنید. ساختار یکپارچه و منظم این پلتفرم باعث شده تا میلیون‌ها نفر در دنیا از این برنامه محبوب و درجه یک استفاده کنند. این پلتفرم برای کسانی که دستگاه‌های شرکت اپل را خریداری کرده‌اند ارائه می‌شود  که به همین علت یک پلتفرم خصوصی محسوب می‌شود.

با خرید ا‌کانت پرمیوم از قابلیت‌های بیشتر برخوردار شوید

به طور کلی داشتن اکانت پرمیوم می‌تواند شما را از قابلیت‌های بیشتری برخوردار کند. مزایای اکانت پرمیوم در هر برنامه یا پلتفرمی متفاوت است و شما باید آن را به صورت دقیق بررسی کنید. هنگامی که به تازگی یک برنامه کاربردی را نصب کردید، احتمالا نیازی به اکانت پرمیوم حس نمی‌کنید. بعد از اینکه از اکانت معمولی استفاده کردید، کم کم به قابلیت‌‌های اکانت پرمیوم و اهمیت ویژه آن پی خواهید برد. در حال حاضر به دلیل وجود تحریم‌ها، امکان تهیه اکانت‌های پرمیوم برنامه‌های خارجی فراهم نیست. در چنین شرایطی بعضی از سایت‌های ایرانی فروش اکانت‌های پرمیوم را انجام می‌دهند. در این حالت شما می‌توانید به راحتی انواع اکانت‌های پرمیوم را خریداری کنید و از خدمات موجود در این بخش بهره‌مند شوید.