هنر موسیقی یکی از هنرهای فراگیر در روزگار مدرن است. یادگیری هر سازی نیاز به صبر دارد و سال‌ها طول می‌کشد تا بتوانید به نوازنده‌ای چیره‌دست تبدیل شوید. بسیاری از افراد ممکن است وقت یا بودجه کافی برای رفتن به کلاس‌های ‌حضوری موسیقی را نداشته باشند. ازاین‌رو بهترین گزینه برای آن‌ها استفاده از سرویس‌های آموزش موسیقی است. یکی از برترین سرویس‌های ‌نرم‌افزاری که شما می‌توانید با استفاده از آن به‌صورت تعاملی گیتار بنوازید، التیمیت گیتار (Ultimate Guitar) نام دارد. شما این امکان را دارید تا با خرید اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار هر زمان که وقت آزاد دارید، به تمرین ساز گیتار بپردازید. در این مطلب با ویژگی‌های ‌اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار و بهترین سایت خرید اکانت پرمیوم آشنا می‌شویم.

با خرید اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار هر زمان که وقت آزاد دارید، به تمرین ساز گیتار بپردازید.
با خرید اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار هر زمان که وقت آزاد دارید، به تمرین ساز گیتار بپردازید.

خرید اکانت ultimate guitar

برنامه آلتیمیت گیتار یک سرویس آموزش موسیقی است که گنجینه‌ای غنی از نت‌های ‌گیتار در سبک‌های ‌مختلف موسیقی مانند آثار کلاسیک و راک و همچنین سایر اطلاعات مربوط به قطعات ازجمله متن ترانه آن‌ها را در خود جا داده است. از ویژگی‌ها مهم این سرویس، رابط کاربری ساده آن است. در آلتیمیت گیتار شما می‌توانید آهنگ محبوب خود را به‌راحتی جستجو کنید. همچنین، می‌توانید تعیین کنید که آیا قصد دارید آکورد بنوازید یا اینکه صرفا انگشت گذاری بخش سولوی آهنگ را تمرین کنید. آهنگ مد نظر خود را با بیس، گیتار یا یوکللی بنوازید. در نهایت، برگه مورد نظر خود را از بین نت‌های ‌مختلف موسیقی انتخاب می‌کنید.

آلتیمیت گیتار در ابتدا در قالب یک انجمن در سال 1998 در روسیه شکل گرفت و تاکنون 10 میلیون کاربر در سراسر جهان به آن پیوسته اند. شما می‌توانید در این انجمن بزرگ از گیتاریست‌ها از محتواهای به اشتراک گذاشته‌شده استفاده کنید. همچنین، این امکان برای شما فراهم شده است تا مصاحبه‌های ‌انجام‌شده با برجسته‌ترین نوازندگان دنیای موسیقی را تماشا کنید و به گنجینه‌ای جامع از محتواهای آموزشی متنی و ویدئویی دسترسی داشته باشید.

فراگیری گیتار به تمرین زیادی نیاز دارد؛ اما آلتیمیت گیتار یک ابزار عالی برای شما است که با آن می‌توانید هر زمان که بخواهید گیتار بنوازید و لحظات خوشی را برای خود رقم بزنید. آلتیمیت گیتار از برترین وب‌سایت‌های ‌آموزش موسیقی است که در آن گیتاریست‌ها گرد هم جمع شده‌اند و به تحلیل انواع نت‌های ‌گیتار و مباحث روز موسیقی می‌پردازند.

نکات مهم اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار

اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار سازهای چندگانه‌ای از جمله باس (Bass)، ترکیبی (Synth)، وکال و درام را شامل می‌شود. همچنین، در این اکانت نمای Fretboard هرکدام از سازها نمایش داده شده است و نسخه‌های ‌آکورد آهنگ‌ها نیز در دسترس کاربران قرار دارد. در ادامه به‌طور مختصر انواع ویژگی‌های ‌اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار را شرح داده‌ایم.

دسترسی به صفحات تب حرفه‌ ای آلتیمیت گیتار (برنامه نت نویسی گیتار)

با خرید اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار یکی از امکاناتی که از آن بهره‌مند خواهید شد، صفحات تب Guitar Pro-Style است. تب‌های ‌گیتار به‌طور معمول با فونت Courier ارائه می‌شوند که حاوی اطلاعات زیادی نیستند. برای بهره‌مندی از اطلاعات بیشتر در صفحات تب، باید از سرویس پرمیوم آلتیمیت گیتار استفاده کنید در این سرویس در تب‌های ‌Guitar Pro-Style اطلاعات غنی درباره زمان‌بندی‌ها و نواها و همچنین طیف گسترده‌ای از عناصر نمادین گنجانده شده است. برای مثال، در اکانت پرمیوم شما می‌توانید خم‌ها، خطوط زیر نت‌ها و نوارهای نمایش داده شده در ” Sweet Child O’ Mine” را مشاهده کنید.

برنامه آلتیمیت گیتار یک سرویس آموزش موسیقی است
برنامه آلتیمیت گیتار یک سرویس آموزش موسیقی است

استفاده از کانال‌ های ‌ساز با خرید اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار

از نکات جالب‌توجه در مورد اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار این است که در هریک از تب‌ها برای هر بخش از آهنگ، چند کانال جداگانه از انواع ساز ارائه می‌شود. برای مثال، این تب‌ها ممکن است ساز باس را در خود گنجانده باشند و علاوه بر آن برای هر بخش از ساز باس، کانال‌های ‌متفاوتی نیز وجود داشته باشد. در این مورد، یک منوی ساده در سمت چپ تب ظاهر می‌شود و کاربر به‌راحتی می‌تواند ابزار مورد نظر خود را انتخاب کند. در این قسمت، اغلب آهنگ‌ها پیانو، ترکیبی (Synth) و آهنگ‌های ‌گیتار به نمایش درمی‌آیند که هریک تب‌های مختص به خود را دارند. این رابط کاربری ساده، کمک قابل‌توجهی به امر آموزش موسیقی می‌کند.

دسترسی به نسخه آکورد هر آهنگ با خرید اکانت ultimate guitar

با خرید کانت پرمیوم آلتیمیت گیتار، شما این مکان را پیدا می‌کنید تا به نسخه‌های ‌آکورد هر آهنگ دسترسی پیدا کنید. این قابلیت به شما کمک می‌کند تا بتوانید در کوتاه‌ترین زمان گزینه‌های ‌مختلف آکورد هر آهنگ را انتخاب کنید؛ بدون توجه به اینکه آهنگ به سبک سنتی آکوستیک یا ریتم سازگار با آکورد اجرا شود.

زبانه chord در بالای پنل ابزار قرار دارد. با استفاده از این زبانه شما می‌توانید نسخه تب و آکورد هر آهنگ را انتخاب کنید. چنانچه در آهنگ، تنها یک ساز یا مضراب نواخته نمی‌شود، برای آگاهی از ایده اصلی آن آهنگ و دنبال کردن خط بیس آن، می‌توانید از مرجع آکورد کمک بگیرید. اگر قصد دارید اطلاعات جامع‌تری درباره آهنگ مورد نظر خود کسب کنید می‌توانید به بخش instrument sections مراجعه کنید. این قابلیت بسیار مفید است که البته چندان مورد توجه کاربران نیست.

با خرید کانت پرمیوم آلتیمیت گیتار، به نسخه‌های ‌آکورد هر آهنگ دسترسی پیدا کنید.
با خرید کانت پرمیوم آلتیمیت گیتار، به نسخه‌های ‌آکورد هر آهنگ دسترسی پیدا کنید.

نامحدود آموزش موسیقی ببینید با خرید بهترین برنامه آموزش گیتار

سرویس آلتیمیت گیتار از بزرگ‌ترین سرویس‌های ‌آموزش موسیقی است که در قالب یک انجمن بزرگ از گیتاریست‌ها فعالیت می‌کند. در این سرویس جدیدترین آموزش‌های ‌مرتبط با ساز گیتار و مصاحبه‌های ‌ویدئویی با نوازندگان برجسته ‌ساز گیتار در دسترس عموم قرار دارد. با خرید اکانت پرمیوم آلتیمیت گیتار شما می‌توانید به قابلیت‌های ‌این سرویس به‌صورت نامحدود دسترسی داشته باشید. از جمله این قابلیت‌ها می‌توان به حذف تبلیغات، امکان استفاده از سرویس به‌صورت آفلاین، دسترسی به صفحات تب حرفه‌ای و نسخه آکورد هر آهنگ اشاره کرد که لذت نوازندگی گیتار را برای شما دوچندان خواهد کرد. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات ما و خرید اکانت پرمیوم دولینگو، به مقالات اکانت‌های پرمیوم در بلاگ آی گیم مراجعه کنید و مقالات مختلفی در رابطه با اکانت پرمیوم گرامرلی، اکانت پرمیوم اپل موزیک، اکانت پرمیوم کانوا، اکانت پرمیوم اسکیل شر، اکانت پرمیوم اسپاتیفای، اکانت پرمیوم دیزنی پلاس، اکانت پرمیوم Memrise، اکانت پرمیوم بوسو، اکانت پرمیوم کالم، اکانت پرمیوم تریدینگ ویو، اکانت پرمیوم یوتیوب، اکانت پرمیوم دولینگو، اکانت پرمیوم اسکیل شر، اکانت پرمیوم کانوا و… مطالعه کنید.