Ubisoft Forward
نمایی از بازی Rainbow Six Quarantine

حدود چند هفته پیش مراسم Ubisoft Forward برگزار شد که شرکت یوبی سافت در آن توضیحاتی در مورد بازی‌های جدیدش را به طرفداران ارائه کرد. حالا روز گذشته مشخص شد که یک مراسم یوبی‌سافت فوروارد جدید به زودی در ماه سپتامبر برگزار می شود، اما هیچ خبری درمورد روز و ساعت دقیق آن اعلام نشد. احتمال دارد، یوبی‌سافت در این مراسم نگاهی به بازی‌هایی همچون Rainbow Six Quarantine و Gods & Monsters بیاندازد.

بازی Rainbow Six Quarantine اولین بار در مراسم E3 2019 معرفی شد و قرار بود که این بازی در سبک PvE و نبرد با زامبی‌ها باشد. بازی Gods & Monsters هم در مراسم E3 2019‌ معرفی شد. این بازی در سبک جهان باز و نقش آفرینی است و استودیو سازنده بازی Assassin’s Creed: Odyssey مسئولیت ساخت آن را بر عهده دارد.

Gods and Monster
نمایی از بازی Gods & Monsters

این دو بازی که عدم حضورشان در مراسم یوبی سافت فوروارد قبلی حس می‌شد، حالا به احتمال بالایی در مراسم جدید حضور دارند و تاریخ دقیق انتشار آن‌ها و جزئیات دیگری از آن‌ها منتشر می‌شود. آقای Frédérick Duguet مدیر مالی ارشد شرکت یوبی سافت تایید کرد که هر دوی این بازی ها قرار بود که قبل از پایان مارچ 2021 (فروردین 1400) منتشر شوند، ولی حالا احتمال دارد که یکی از این بازی‌ها در بین تاریخ 2021 تا مارچ 2022 منتشر شود. او همچنین در ادامه اظهار داشت به دلیل شیوع ویروس کرونا، اکثر کارمندان Ubisoft در خانه مشغول به فعالیت هستند، اما هم اکنون کارمندان شرکت‌های یوبی سافت در چین و فرانسه به محل کار خود بازگشته‌اند و ما از این موضوع بسیار خوشحال هستیم.

اگر مایل هستید در خصوص دنیای بازی سازی و کمپانی های برتر اطلاعات جامع تری کسب کنید مقاله ” کمپانی‌های برتر بازی سازی “در بلاگ آی گیم را مطالعه فرمایید.