توجه: به دلیل اختلال در اینترنت و سامانه تلفنی، برای پشتیبانی از چت آنلاین (آیکن قرمز رنگ پایین سمت راست سایت) استفاده نمایید.
خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای

اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی دیجیتال است که به شما امکان  دسترسی به میلیون‌ها آهنگ، پادکست و موزیک‌ویدیو از هنرمندان سراسر جهان را می‌دهد.

 • خرید مستقیم
 • اکانت

خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای

اکانت پرمیوم اسپاتیفای - ۲ ماهه اکانت مشتری عضو فمیلی
120,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای ۳ ماهه – اکانت مشتری عضو فمیلی
180,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای 1 ماهه – اکانت مشتری فردی
300,000 تومان
اکانت پرمیوم اسپاتیفای - ۶ ماهه اکانت مشتری عضو فمیلی
324,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای 1 ماهه – صاحب فمیلی
408,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای 3 ماهه – اکانت مشتری فردی
660,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای 3 ماهه – صاحب فمیلی
900,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای 6 ماهه – اکانت مشتری فردی
912,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای 6 ماهه – صاحب فمیلی
1,428,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای 12 ماهه – اکانت مشتری فردی
1,500,000 تومان
اکانت پریمیوم اسپاتیفای 12 ماهه – صاحب فمیلی
2,700,000 تومان
اکانت پرمیوم اسپاتیفای – ۳ ماهه اکانت مشتری عضو فمیلی
اکانت پرمیوم اسپاتیفای – ۴ ماهه اکانت مشتری عضو فمیلی

خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای: یک سرویس پخش موسیقی دیجیتال

اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی دیجیتال است که به شما امکان دسترسی به میلیون‌ها آهنگ، پادکست و موزیک‌ویدیو از هنرمندان سراسر جهان را می‌دهد. برای امتحان هم که شده پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای از آدرس جی‌ میل خود برای استفاده رایگان این سرویس امتحان کنید. ثبت‌نام در اسپاتیفای بسیار راحت است و در صورتی که اکانت پرمیوم نداشته باشید هم میتوانید یک ماه به صورت رایگان از سرویس‌های این نرم افزار استفاده کنید.

اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی دیجیتال است.
اسپاتیفای یک سرویس پخش موسیقی دیجیتال است.

اسپاتیفای (Spotify) در حال حاضر از اکتبر 2021 در بیش از 180 کشور در دسترس است. کاربران می توانند موسیقی را بر اساس هنرمند، آلبوم (album) یا ژانر (genre) جستجو کنند و می توانند لیست های پخش (playlists) ایجاد، ویرایش و به اشتراک بگذارند.

چرا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را بخریم ؟

خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای مزایای بی‌شماری دارد و برای کسانی که دوست ندارند حافظه گوشی خود را با آهنگ‌ها اشغال کنند، پیشنهاد می‌شود. با اکانت پرمیوم اسپاتیفای به دریایی از ترانه متصل خواهید شد که هم به صورت آنلاین قابل استفاده هستند و هم به صورت آفلاین؛ می‌توانید تِرَک‌ها و آلبوم‌های مورد نظر خودتان را در خود اپلیکیشن بارگیری کنید و در زمان‌هایی که به اینترنت دسترسی ندارید، به آنها گوش دهید. با این کار، نه ظرفیت گوشی شما اشغال می‌شود و نه نیاز به اینترنت دارید. با اسپاتیفای، سرچ کردن و پیدا کردن موسیقی یا پادکست مناسب در تلفن، رایانه، تبلت و دیگر پلتفرم ها بسیار آسان است. میلیون ها آهنگ و قسمت های مختلف در اسپاتیفای وجود دارد که همگی کاربردی و قابل استفاده هستند. بنابراین چه در حال رانندگی باشید، چه در حال ورزش، چه در مهمانی یا استراحت، موسیقی یا پادکست مناسب همیشه در دسترس شماست. موسیقی که می خواهید به آن گوش دهید را انتخاب کنید یا اجازه دهید اسپاتیفای برای شما را انتخاب کند؛ زیرا که اسپاتیفای یک اپلیکیشن هوشمند است. همچنین می‌توانید پلی لیست های دوستان، هنرمندان و افراد مشهور را مرور کنید یا یک ایستگاه رادیویی ایجاد کنید.

گوش دادن به آهنگ‌ها با نهایت کیفیت فقط برای کاربران پرمیوم اسپایتفای

اگر برای گوش‌هایتان ارزش قائل هستید، همین حالا اکانت پرمیوم اسپاتیفای را از آی‌ گیم خریداری کنید. با داشتن اسپاتیفای پرمیوم، تمامی آهنگ‌ها با کیفیت 320  بیت (320-bit) پخش می‌شوند که نسبت به آهنگ‌های معمولی (128-bit) کیفیت خارق‌العاده‌تری دارند.

با اکانت پرمیوم اسپاتیفای از شر تبلیغات خلاص می‌شوید

کاربران Basic اسپاتیفای پس از هر یک ساعت گوش دادن به موسیقی، نمی‌توانند از نرم افزار به مدت 5 دقیقه استفاده کنند. اما با داشتن اکانت پرمیوم اسپاتیفای 24 ساعت شبانه‌روز، هفت روز هفته، و 365 روز سال را با موزیک‌های مورد علاقه خود سپری کنید.

انتخاب‌هایی نامحدود برای آهنگ‌ها و آلبوم‌ها

تفاوتی نمی‌کند که اکانت رایگان یا پرمیوم داشته باشید؛ در هر دو صورت شما می‌توانید از اسپاتیفای در دستگاه‌های مختلف مانند موبایل، رایانه شخصی و تلویزیون‌های هوشمند استفاده کنید. با این وجود زمانی که بخواهید به سراغ یک آهنگ خاص بروید، اکانت پرمیوم تفاوت بسیار زیادی با اکانت رایگان خواهد داشت.

در اکانت معمولی اسپاتیفای تمامی آلبوم‌ها به صورت شافل برای شما پخش می‌شود و نمی‌توانید یک آهنگ خاص را برای شنیدن انتخاب کنید. این شرایط می‌تواند برای علاقه‌مندان موسیقی بسیار آزاردهنده باشد زیرا هیچ راهی برای خلاص شدن از آن در اکانت معمولی اسپاتیفای وجود ندارد. در حالی که با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای و دسترسی به نسخه پرمیوم شما می‌توانید به راحتی هر آهنگی را که دوست دارید را انتخاب و گوش کنید.

بدون قطع شدن و نویز در اکانت پرمیوم اسپاتیفای موسیقی گوش بدهید

یکی از مهم‌ترین مزایای خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای، شنیدن موسیقی بدون قطع شدن و یا داشتن نویز است. به احتمال فراوان، دفعات زیادی با این مشکل مواجه شدید. اغلب اوقات شما در حال گوش دادن به یک موزیک هستید که ناگهان صدا قطع شده و یا صدای نویز به گوش می‌رسد.

میکس‌های روزانه با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای

شاید بتوان گفت که یکی از جالب‌ترین مزایای اکانت پرمیوم اسپاتیفای، میکس‌های روزانه است. جالب‌تر هم اینکه این میکس هر بار بر اساس سلیقه شخصی شما می‌توانند تغییر کنند. در صورتی که اکانت پرمیوم اسپاتیفای نداشته باشید، ممکن است چندین بار در حین گوش دادن به میکس‌ها، اخطارهای مبنی بر نصب اکانت پرمیوم دریافت کنید که می‌تواند بسیار آزاردهنده باشد. در هر صورت در صفحع رسمی پلتفرم اسپاتیفای، سمت چپ گزینه‌ای به نام Made for you  وجود دارد که از این قسمت می‌توانید به میکس‌های روزانه به راحتی دسترسی پیدا کنید.

فایل‌های شخصی خود را می‌توانید به اکانت پرمیوم اسپاتیفای اضافه کنید

اسپاتیفای پرمیوم به طور معمول تمامی نیازهای موسیقی شما را برطرف می‌کند. اما این امکان وجود دارد که شما آهنگ‌ها و یا آلبوم‌هایی را داشته باشید اما این اکانت نداشته باشد. برای اینکه محتواهای مورد نظر خود را به اکانت پرمیوم اسپاتیفای اضافه کنید، لازم است مراحلی که در ادامه گفته می‌شود را طی کنید. به صفحه اصلی اسپاتیفای پرمیوم رفته و روی settings و سپس local files کلیک کنید. در این قسمت فایل‌هایی از computer my music یا downloads برای شما نمایش داده می‌شود که می‌توانید فایل‌های مورد نظر خود را در این اکانت با استفاده از این گزینه‌ها آپلود کنید.

یک اکانت پرمیوم بخرید و بین خانواده خود به اشتراک بگذارید

یکی دیگر از امتیازاتی که اسپاتیفای برای خانواده‌ها در نظر گرفته است، امکان خرید یک اکانت برای تمامی اعضای خانواده است. اعضای خانواده در زیر یک سقف می‌توانند از حداکثر ۶ اکانت پرمیوم برخوردار شوند. کافی است یکی از اعضای خانواده شما یک و نیم برابر هزینه خرید پرمیوم سینگل را بپردازد، در عوض 6 اکانت پرمیوم با 6 نام کاربری مختلف دریافت می‌کنید.

پلن های مختلف اسپاتیفای
پلن های مختلف اسپاتیفای

چرا اسپاتیفای را برای گوش دادن به موزیک باید انتخاب کرد

سرویس‌های پخش موسیقی آنلاین بسیار زیادی در بازار وجود دارند که حتی برخی از آنها به صورت کاملا رایگان در اختیارتان قرار خواهند گرفت، اما اسپاتیفای ویژگی‌های بی‌نظیری به کاربران ارائه می‌دهد که دانستن آنها خالی از لطف نیست.

 • اسپاتیفای با اطلاعاتی که از شما دریافت می‌کند (ترانه‌هایی که بیشتر گوش می‌دهید) پلی‌لیست هفتگی را در اختیارتان قرار می‌دهد. این پلی‌لیست (Discover Weekly) در واقع به شما تِرَک‌های مشابه‌ای که به آنها گوش می‌دهید را پیشنهاد می‌دهد.
 • نه تنها از پلی‌لیست خود بلکه از پلی‌لیست کاربران دیگر نیز می‌توانید در اسپاتیفای استفاده کنید. این موضوع کار شما را راحت می‌کند و دیگر نیازی نیست که پلی لیست خودتان را بسازید.
 • در هر دستگاهی که امکان نصب نرم افزار اسپاتیفای هستد، می‌توانید به موسیقی مورد علاقه‌تان گوش دهید. با این ویژگی، کار افرادی که اسپیکر هوشمند دارند بسیار راحت‌تر از گذشته خواهد شد
 • با خرید اکانت‌ قانونی اسپاتیفای در سایت آی‌ گیم می‌توانید از ساعت انتشار موزیک‌های جدید هنرمندان محبوب خود باخبر شوید.

روش‌های استفاده از اکانت پرمیوم اسپاتیفای

اکانت پرمیوم اسپاتیفای با توجه به روش ثبت نامی که کاربران انتخاب می‌کنند، دسترسی های متفاوتی دارد. در صورتی که ثبت نام با استفاده از اپ آیفون باشد، یک هفته به شما اکانت رایگان برای دانلود و پخش موزیک داده خواهد شد. اگر از طریق وب‌سایت اسپاتیفای اقدام کرده باشید، حساب کاربری شما 30 روزه است و اجازه دانلود وپخش موزیک را خواهید داشت. استفاده از آی‌پی کشور ایران هم، 20 ساعت در ماه اشتراک رایگان خواهد داد. با خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای می‌توانید این مدت زمان‌ها را افزایش دهید و از مزایای شگفت‌انگیز آن استفاده کنید.

تفاوت اکانت اسپاتیفای پرمیوم و معمولی

زمانی که شما اشتراک اکانت پرمیوم اسپاتیفای را خریداری می‌کنید، می‌توانید تا 10 هزار آهنگ را در موبایل و یا دسکتاپ خود ذخیره کنید. سپس با استفاده از پنج دستگاه مختلف به آن‌ها دسترسی داشته باشید. چنین قابلیتی با استفاده از اسپاتیفای رایگان در دسترس نیست. اسپاتیفای رایگان مانند یک رادیو کار می‌کند و شما باید به هر چیزی که در نسخه رایگان آن وجود دارد گوش بدهید.

به عنوان مثال در صورتی که تبلیغاتی وجود داشته باشد نمی توانید آن را رد کنید با استفاده از اکانت پرمیوم اسپاتیفای بدون توقف می توانید به موسیقی گوش بدهید و هیچ‌گونه وقفه‌ای را از بابت تبلیغات و یا سرعت اینترنت تجربه نکنید.

در اکانت رایگان اسپاتیفای نمی‌توانید بیشتر از بار در هر ساعت از آهنگ‌ها استفاده کنید و سپس به آهنگ بعدی بروید. این در حالی است که اکانت پریمیوم اسپاتیفای این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا در صورتی که آهنگ را دوست ندارید بدون داشتن محدودیت آن را رد کنید.

از دیگر تفاوت‌های اکانت اسپاتیفای رایگان با پریمیوم اسپاتیفای میتوانیم به قابلیت اتصال اشاره کنیم در صورتی که اشتراک اکانت پرمیوم اسپاتیفای را داشته باشید، ویژگی اسپاتیفای کانکت هم برای شما فعال می‌شود. این قابلیت به شما این اجازه را می‌دهد تا اسپاتیفای را به هر دستگاهی که دارای وای فای می باشد وصل کنید. این یعنی می توانید اکانت اسپاتیفای پرمیوم را به بلندگو‌های تلویزیون، آمازون اکو، رایانه شخصی، گوگل هوم و سایر دستگاه های بی سیم متصل کنید. بعد از اتصال هم می توانید موسیقی را کنترل کنید. چون تلفن شما به عنوان یک کنسول از راه دور در این شرایط عمل خواهد کرد.

از کجا متوجه بشویم که اشتراک اکانت پرمیوم اسپاتیفای تمام شده است

ابتدا بهتر است وضعیت پلن خود را بررسی نمایید. صفحه حساب کاربری خود را باز کنید و به سراغ برنامه‌های خود بروید. سپس بررسی کنید که آیا اکانت پرمیوم اسپاتیفای شما منقضی شده است یا خیر. در روش دوم می‌توانید بررسی کنید که آیا می‌توانید موسیقی را در رایانه شخصی خود دانلود کنید یا خیر. و یا اینکه می‌توانید ببینید موسیقی که قبلا دانلود کرده‌اید آیا قابل پخش است؟

حل مشکل ثبت نام در اکانت پرمیوم اسپاتیفای

همانطور که می‌دانید اسپاتیفای یکی از بزرگ‌ترین سرویس‌های پخش موسیقی است که محبوبیت آن در ایران به شدت افزایش یافته است. از طرفی تحریم‌ها حتی دوست‌داران موسیقی را نیز با مشکل مواجه کرده است. یکی از روش ها برای حل مشکل ثبت نام در اکانت اسپاتیفای، تغییر آی پی توسط نرم افزار‌ است.

در همین راستا یکی از ساده ترین و موثرترین روش ها استفاده از نرم‌افزار تغییر آی پی معتبر و مناسب می‌باشد. به منظور دسترسی به این ابزار می توانید در گوگل پلی و یا اپ استور جستجو کنید. توجه داشته باشید که از نصب نرم افزار‌های ناشناخته عمدتاً چینی خودداری کنید زیرا هم امن نیستند و هم اینکه اسپاتیفای چنین نرم‌افزارهای را شناسایی می‌کند و اجازه ساخت اکانت را به شما نمی دهد. به منظور تغییر آی پی توسط این نرم‌افزارها می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

ابتدا تاریخچه، کوکی‌ها، پسوردهای ذخیره شده و همه اطلاعات اضافی مرورگر خود را پاک کنید. اگر با مرورگر کروم وارد حساب گوگل خود شده‌اید باید از آن خارج شوید. در صورتی که رایانه شما مجهز به سرویس مکان‌یابی است آن را خاموش کنید. در مرورگر خود سایت اسپاتیفای را باز کنید. در قسمت بالا و گوشه سمت راست بر روی نوشته ثبت نام کلیک کنید. ایمیل، رمز عبور دلخواه، نام کاربری و تاریخ تولد خود را در این مرحله وارد کنید. سپس جنسیت خود را تعیین کرده و دکمه سبز رنگ ثبت نام را بزنید.

از جمله مزیت های اکانت پرمیوم اسپاتیفای می توانیم به عدم وجود تبلیغات که شامل تبلیغات صوتی و بنری می‌شود، کیفیت صدای بهتر( ۱۶۰ کیلوبیت بر ثانیه در نسخه رایگان که در اکانت پریمیوم ۳۲۰ کیلوبیت بر ثانیه است) و همچنین امکان رد شدن از آهنگ ها و تهیه لیستی از آهنگ های مورد علاقه در سبک‌های مختلف شارژ اشاره کرد.

کاربران می‌توانند با پرداخت 9.99 دلار در ماه از سرویس پرمیوم استفاده کنند.
کاربران می‌توانند با پرداخت 9.99 دلار در ماه از سرویس پرمیوم استفاده کنند.

نگاهی به قیمت‌های دلاری و انواع اشتراک‌ها در اکانت پرمیوم اسپاتیفای

کاربران می‌توانند با پرداخت 9.99 دلار در ماه از سرویس پرمیوم استفاده کنند. در صورتی که بخواهید در کنار دوستان و یا خانواده از سرویس پرمیوم اسپاتیفای لذت ببرید، یک پیشنهاد با قیمت 12.99 دلاری در ماه به نام  Spotify Duo وجود دارد که گزینه‌ای مناسبی می‌تواند برای شما باشد.

اگر می‌خواهید به صورت خانوادگی از مزایای اکانت پرمیوم اسپاتیفای استفاده کنید، می‌توانید اکانت فمیلی را با قیمت 14.99 دلار در ماه تهیه کنید. این سرویس قابلیت این را دارد تا از 6 کاربر به صورت مجزا پشتیبانی کند و هیچ‌گونه هزینه اضافی ندارد و می‌توانید خیلی راحت به شکل گروهی از آن‌ استفاده کنید. در صورتی که دانشجو هستید و ایمیل معتبر  @ edu داشته باشید، اسپاتیفای با 50 درصد تخفیف حساب پرمیوم را در اختیار شما می‌گذارد.

انواع پیشنهاد‌های اشتراک ماهانه در اکانت پرمیوم اسپاتیفای شامل موارد زیر هستند:

 • Spotify Premium Individual (برای افرادی که تنهایی موزیک گوش میدن)
 • Spotify Premium Student (دانشجویانی که موزیک گوش میدن)
 • Spotify Premium Duo (برای افرادی که دو نفری موزیک گوش میدن)
 • Spotify Premium Family (برای خانواده‌هایی که با هم موزیک گوش میدن)

چگونه می‌توانیم وضعیت اشتراک اسپاتیفای پرمیوم را بررسی کنیم

به منظور بررسی اشتراک اسپاتیفای چندین راه پیش روی شما است. در روش اول برای بررسی جزئیات اشتراک اسپاتیفای تنها کاری که باید انجام دهید، ورود به صفحه اکانت است. در منو Subscription را انتخاب کنید. سپس می‌توانید Spotify Premium خود را ببینید و روی VIEW DETAILS کلیک کنید.

چگونه می‌توانیم اشتراک اکانت اسپاتیفای پرمیوم خود را در اندروید بررسی کنیم

به منظور مشاهده اشتراک و پرداخت‌های خود برای اسپاتیفای پرمیوم در سیستم عامل اندروید، وارد صفحه اکانت خود شوید و به قسمت پلن بروید. به منظور بررسی وضعیت اشتراک اسپاتیفای پرمیوم در اندروید می‌توانید این مراحل را طی کنید:

 • بررسی کنید که دقیقا در کدام پلن هستید
 • هزینه پلن خود را بررسی نمایید
 • تاریخ صورتحساب بعدی خود را مشاهده کنید
 • جزئیات پرداخت‌های خود را بروزرسانی کنید
 • پلن خود را تغییر دهید
کاربران ایرانی به ارزش‌ها و مزایای خرید اکانت پرمیوم نرم افزارهای رایج پی برده‌اند.
کاربران ایرانی به ارزش‌ها و مزایای خرید اکانت پرمیوم نرم افزارهای رایج پی برده‌اند.

آموزش انتقال پلی لیست اسپاتیفای

قسمت پلی لیست اسپاتیفای به کاربران اجازه می‌دهد تا موزیک‌های دلخواه خود را دسته‌بندی کنند و در هرکجا که لازم بود، آن‌ها را بدون وقفه گوش دهند. حال ممکن است یکی از دوستان شما پلی لیست شما را از شما درخواست کند یا ممکن است شرایطی پیش بیاید که مجبور شوید پلی لیست اسپاتیفای خود را به اکانت دیگری انتقال دهید. برای آموزش انتقال پلی لیست اسپاتیفای این مطلب را بخوانید.

استفاده از ابزار اسپاتمی بک‌آپ برای انتقال پلی لیست اسپاتیفای

روش‌های بسیاری برای انتقال پلی لیست اکانت اسپاتیفای وجود دارند. مثلا می‌توان به‌صورت دستی همه آهنگ‌های یک پلی لیست را پیدا کرده دوباره آن‌ها دسته‌بندی کنید که زمان زیادی می‌برد و خیلی خسته‌کننده است. در این شرایط باید به دنبال یک روش هوشمند و سریع برای انتقال پلی لیست اسپاتیفای مثل استفاده از ابزار اسپاتمی بک‌آپ باشید.

استفاده از ابزار اسپاتمی بک‌آپ به شما کمک می‌کند تا بدون دردسر پلی لیست اسپاتیفای خود را به اکانت دیگری انتقال دهید. در ادامه آموزش انتقال پلی لیست اسپاتیفای را به‌وسیله ابزار اسپاتمی بک‌آپ را به طور کامل توضیح داده‌ایم.

برای انتقال پلی لیست اسپاتیفای مراحل زیر را دنبال کنید:

 • در ابتدا لازم است مرورگر خود را باز کنید و وارد وب‌سایت رسمی اسپاتیفای شوید
 • رمز و نشانی اکانت اسپاتیفای خود را وارد کرده و گزینه LOGIN را انتخاب کنید
 • حالا یک تب جدید باز کنید و پس از ورود به وب‌سایت اسپاتمی بک‌آپ گزینه Agree را انتخاب کنید (زمانی که گزینه Agree را انتخاب کنید، اطلاعات حساب کاربری اسپاتیفای شما با وب‌سایت اسپاتمی بک‌آپ لینک خواهند شد)
 • مقداری صبر کنید تا دو گزینه Export و import نمایش داده شوند (ممکن است نمایش این دو گزینه چند دقیقه طول بکشد)
 • حالا گزینه Export را انتخاب کنید و صبر کنید که فایل بک‌آپ دانلود شود
 • حال از اکانت اسپاتیفای خارج شده و اکانت مورد نظر را برای انتقال پلی لیست را وارد کنید
 • مجددا به آدرس com مراجعه بروید و همانند قبل گزینه Agree را بزنید
 • حالا در این بخش گزینه import را انتخاب کنید و فایلی که در مراحل قبل دانلود شده بود را انتخاب کنید
 • حالا کافی است به اکانت جدید بروید تا موزیک‌ها و پلی لیست اکانت اول را در آن مشاهده کنید

بهترین روش خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای در ایران را از آی‌ گیم بخواهید

چند سالی است که کاربران ایرانی به ارزش‌ها و مزایای خرید اکانت پرمیوم نرم افزارهای رایج پی برده‌اند و به دلیل محدودیت‌ها، کمتر سراغ آن ها رفته‌اند. از روش‌های منسوخ خرید پرمیویم Spotify می‌توان به شارژ کردن گوگل پلی، استفاده از گیفت کارت اسپاتیفای و غیره اشاره کرد. شارژ گوگل پلی برای کاربران ایرانی مسیر پیچیده‌ای دارد و با توجه به نرخ بالای دلار در بازار ایران اصلا به صرفه نیست. در آی‌ گیم، شما با کلیک کردن به روی اشتراک مورد نظر خود، اکانت اسپاتیفای‌تان را به صورت مستقیم شارژ می‌کنید. در ضمن یادتان باشد که تمامی بسته‌های پیشنهادی ما قابل تمدید هستند و پس از اتمام زمان پرمیوم‌تان به راحتی می‌توانید حساب قبلی خود را تمدید کنید.

سوالات متداول

قبل از خرید حتما این موارد را مطالعه بفرمایید

کدام خواننده‌های ایرانی در اسپاتیفای حضور دارند؟

در گذشته اسپاتیفای از خواننده‌های ایرانی چندانی پشتیبانی نمی‌کرد. اما امروز حتی پادکست‌ها و دکلمه‌های ایرانی نیز در این پلتفرم موسیقی وجود دارند. در اسپاتیفای خواننده‌های ایرانی در انواع سبک‌های هیپ‌هاپ، پاپ و راک وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به امیرحسین مقصودلو ملقب به تتلو، سیاوش قمیشی، معین، معین زندی، رضا یزدانی، یاسر بختیاری و سالار عقیلی اشاره کرد. اسپاتیفای تلاش کرده است تا بهترین آهنگ‌های خواننده‌های ایرانی، چه ترک‌های سینگل و چه آلبوم را منتشر کند.

اسپاتیفای پرمیوم چه امکاناتی را ارائه می‌دهد؟

اکانت اسپاتیفای پرمیوم امکانات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان دانلود موزیک‌های دلخواه، امکان تغییر کیفیت استریم موزیک و دانلود آن‌ها، حذف تبلیغات میان موزیک‌ها، امکان گوش دادن به موسیقی به صورت نان استاپ، امکان ساخت و اشتراک پلی لیست شخصی با کاربران دیگر و دسترسی به میلیون‌ها موزیک جذاب اشاره کرد. مهم‌ترین ویژگی اسپاتیفای پرمیوم را می‌توان امکان دانلود موزیک‌ها دانست. با کمک این قابلیت می‌توانید موزیک‌های دلخواه خود را به راحتی دانلود کنید و حتی در زمانی که به اینترنت دسترسی ندارید هم آن‌ها را گوش کنید. توجه داشته باشید که موزیک‌هایی که از اسپاتیفای دانلود می‌کنید، تنها در همین برنامه قابل دسترسی هستند.

چند نوع پلن برای اسپاتیفای پرمیوم وجود دارد؟

به طور کلی می‌توان 4 پلن را برای اسپاتیفای پرموی معرفی کرد. اکانت فردی، دانشجویی، دو نفره و خانوادگی از جمله این پلن‌ها هستند که تنها در تعداد دستگاه‌ها و کنسول‌های قابل دسترسی و هزینه با هم تفاوت دارند. وگرنه، این اکانت‌ها امکانات مشابهی را در اختیار کاربر قرار می‌دهند. توصیه می‌کنیم اگر قصد اتصال به چند دستگاه را دارید، به سراغ اکانت‌های دو نفره یا خانوادگی بروید.

امکان استفاده از اکانت پرمیوم اسپاتیفای در چه پلتفرم‌هایی وجود دارد؟

از اکانت پرمیوم اسپاتیفای می‌توان در 99 درصد پلتفرم‌های هوشمند استفاده کرد. کاربران بعد از خرید اکانت پرمیوم اسپاتیفای می‌توانند از آن در تلویزیون‌های هوشمند، ستاب باکس‌های اندروید، تلفن‌های اندرویدی، تلفن‌های ios و آی‌پدها، انواع کنسول‌های نسل جدید ایکس باکس، کنسول‌های پلی استیشن 4 و 5 و رایانه‌های شخصی استفاده کنند. همچنین این امکان وجود دارد که در تمام پلتفرم از طریق موتور جستجوی گوگل وارد وب‌سایت اسپاتیفای شده و در نسخه تحت وب، اشتراک پرمیوم این سرویس را استفاده کرد.

آیا نسخه رایگان اسپاتیفای راضی‌کننده است؟

همان‌طور که می‌دانید سرویس اسپاتیفای دارای دو حالت پرمیوم (فروشی) و معمولی (رایگان) است. بخش رایگان این سرویس تا حدودی نیازهای کاربران از یک سرویس پخش موسیقی را رفع می‌کند و تجربه‌ای متفاوت برای آن‌ها است. اما بخش رایگان این سرویس دارای محدودیت‌های زیادی در استفاده است. در بخش رایگان اسپاتیفای قادر نخواهید بود که موسیقی‌ها را دانلود کنید و در حالت آفلاین از این سرویس استفاده کنید. همچنین برای استفاده از نسخه رایگان اسپاتیفای مجبور هستند در میان موسیقی‌ها به تبلیغات آزاردهنده‌ای گوش دهید. با توجه به این شرایط، نمی‌توان گفت که نسخه رایگان اسپاتیفای راضی‌کننده است.

آیا اسپاتیفای برترین سرویس پخش موسیقی جهان است؟

آمار نشان می‌دهد که اسپاتیفای پرطرفدارترین و پرکاربردترین سرویس پخش موسیقی در سراسر جهان است و فضایی را برای رقبا باقی نگذاشته است. این سرویس دارای 195 میلیون کاربر ویژه است. همچنین در مجموع این سرویس دارای بیش از 400 میلیون کاربر از سراسر جهان است.

نظرات کاربران

نظرات خود را با ما و دیگران به اشتراک بگذارید

امتیاز کاربران
3.97 /5
افزودن دیدگاه
0919891****
در 16 بهمن 1401
با خرید این اشتراک یا اکانت محدودیت ها برداشته میشه؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر بله
0915951****
در 15 بهمن 1401
من زیاد خرید میکنم ولی اگر بخوام دوتا سایت معرفی کنم در کل سایت ها ک از هر نظر عالی هستند همین ای گیم هست.
  پاسخ آی گیم
  سلام خیلی ممنونم لطف دارید
0913337****
در 14 بهمن 1401
عالی بود بلافاصله اکانت تخویل داده شد
  پاسخ آی گیم
  خوشحالیم که راضی بودید عزیز
احمد
در 11 بهمن 1401
خرید اکانت اسپاتیفای ارزان در سایت شما واقعا امکان پذیره قیمت اکانت پرمیوم اسپاتیفای سایت شما از همهههه جا واقعا پایینتره ای گیم ممنونم لطفا همین جور بمونید
  پاسخ آی گیم
  خیلی ممنون از لطفی که به ما دارید خوشحالیم که از قیمت ها راضی هستید
0910702****
در 2 بهمن 1401
با آی گیم خیلی سریع تونستم اکانت پرمیوم اسپاتیفای خریداری کنم
  پاسخ آی گیم
  ممنون از خریدتون
Alireza Rafiei
در 1 بهمن 1401
سپاتیفای چقدر اینترنت مصرف میکند ؟ آموزش پرمیوم كردن spotify بذار ای گیییم خرید اکانت اسپاتیفای individual زدم ازتون مرسی IGAME
  پاسخ آی گیم
  مقدار مشخصی اعلام نشده اما مصرفش پایینه میتونید از سایت سفارش بدید ممنون از اعتمادتون
زهرا هاشمی زاده
در 27 دی 1401
اکانت اسپاتیفای قانونی چنده؟ اسپاتیفای پرمیوم هست؟
زهرا هاشمی زاده
در 26 دی 1401
سایت ایگیم واقعا عالیه ممنونم ازتون قیمت ها محشره دوستام معرفی تون کردن
  پاسخ آی گیم
  سلام روزتون بخیر ممنون از اعتمادتون لطف دارید.
0936950****
در 22 دی 1401
سلام وقت بخیر کاش امکان ثبت نام کلی هم میزاشتین،بنده الان چند روزه نمیتونم ثبت نام انجام بدم و همش اخطار میده برنامه،کاش برای کسانی که اکانت نداشتن ثبت نام انجام میدادین اگه مثل بنده مشکل داشتن(اخطار تشخیص ربات در اخر صفحه اسپاتیفای هرکار میکنم هست با هر نرم افزار تغییر ای پی امتحان کردم)
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر با نرم افزار تغییر ای پی امریکا امتحان کنید مشکلتون حل میشه
Alireza Rafiei
در 17 دی 1401
خرید اکانت اسپوتیفای شرایطش چیه؟ خرید پریمیوم اسپاتیفای بهتره یا اپل موزیک؟ پریمیوم سازی اکانت اسپاتیفای خودتون انجام میدید اگر خرید اکانت اسپاتیفای spotify بزنم؟ قیمت اکانت اسپاتیفایدر ایی گیم عالیه
  پاسخ آی گیم
  سلام وقتتون بخیر برای خرید اکانت های اسپاتیفای اکانتی که به ما میدید نباید پریموم باشه و همچنین نباید لیمیت باشه و برای استفاده ازش حتما باید از ای پی ثابت امریکا استفاده کنید سلیقه ای هست ولی پیشنهاد ما اسپاتیفای هست بله انجام میدیم
0921135****
در 30 آذر 1401
سلام خسته نباشید ریجن تمام پریمیوم هایی که انجام میدید آمریکا هستش؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر بله
محمد
در 28 آبان 1401
اکانت اسپاتیفای پرمیوم چند روزه میدین؟ قیمت خرید اکانت اسپاتیفایهمینا هست که زدین ؟ خرید spotify premium بزنم اکیه ؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر مدت های مختلف موجوده که روی سایت میتونید مشاهده کنید بله
پریسا
در 12 آبان 1401
خرید اشتراک اسپاتیفای دارم قیمت خرید اکانت اسپاتیفای تون به صرفه هست خودتون پرمیوم میکنین برام ؟ خرید اکانت اسپاتیفای اک تیک چیه
  پاسخ آی گیم
  بله انجام میدیم واستون
Kazemian
در 10 آبان 1401
چگونه اکانت اسپاتیفای را پریمیوم کنیم ؟چگونه اسپاتیفای را از حالت شافل خارج کنیم ؟خرید اکانت اسپاتیفای individual انجام میدین؟
  پاسخ آی گیم
  سلام وقت بخیر از سایت میتونید سفارش بدید هنگام بخش پایین گزینه قطع شافل داره بله موحود هست روی سایت
yasser
در 5 آبان 1401
خرید اکانت اسپاتیفای ارزان میدید؟ آموزش ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران بذارین
  پاسخ آی گیم
  بله عزیز روی سایت موجود هست چشم
محمد صابر
در 2 آبان 1401
ویژگی های اکانت پرمیوم اسپاتیفای خیلی به صرفه هست برای خرید اکانت اسپاتیفای spotify من آموزش پرمیوم كردن spotify رو از بلاگتون خوندم عالی بود قیمت اشتراک اسپاتیفای تون عالیه
  پاسخ آی گیم
  بله اکانت پریمیوم اسپاتیفای بسیار کاربردی هست
کاربر ناشناس
در 1 آبان 1401
اکانت پرمیوم اسپاتیفای چیست ؟ چگونه اکانت اسپاتیفای بخریم از سایتتون ؟ خرید اکانت اسپاتیفای هکی هم دارین ؟ خرید اکانت اسپاتیفای امریکا قانونی داشتم ازتون خیلی راضیم
  پاسخ آی گیم
  اکانت پریمیوم قابلیت های اضافه تری مثل عدم تبلیغ قابلیت رد کردن اهنگ ها بدون محدودیت و ... رو برای شما فراهم میکنه که اجازه میده بدون محدودیت به میلیون ها اهنگ دسترسی داشته باشید. روی سایت از صفحه اکانت های پریمیوم / اکانت پریمیوم اسپاتیفای میتونید خریدتون رو انجام بدید. خیر تمام اکانت ها قانونی هستند
ایلیا
در 13 مهر 1401
خرید اکانت اسپاتیفای دارم چه نوع اکانت پرمیوم اسپاتیفای رو دارید؟ خرید اشتراک اسپاتیفای در سایت شما قانونیه؟
  پاسخ آی گیم
  دوست عزیز از سایت میتونید سفارشتون رو ثبت کنید اکانت های اسپاتیفای عضو فمیلی ، صاحب فمیلی ، فردی روی سایت موجود هست و همه موارد کاملا قانونی هستند.
اسپاتیفای
در 1 مهر 1401
خرید اکانت اسپاتیفای قانونی ای گیم فقط کارتون عالیه قیمت ها عجیب بی نظیره
ادرین
در 29 شهریور 1401
فرق اسپاتیفای پریمیوم و رایگان رو متوجه شدم خرید اکانت پریمیوم اسپاتیفای در ای گیم تضمینی هست با پشتیبانی؟ خرید اشتراک پرمیوم اسپاتیفای تحویلش چقدر طول میکشه؟ خرید ویو اسپاتیفای هم میفروشین؟
  پاسخ آی گیم
  بله عزیز با تضمین پشتیبانی هست بین یک تا 12 ساعت خیر