روش‌های تقلب در بازی کالاف دیوتی

پلیرها برای افزایش قدرت و پیروزی آسان در بازی کالاف دیوتی موبایل، از انواع چیت‌ها یا همان روش‌های تقلب استفاده می‌کنند. پلیرها با استفاده از چیت کالاف دیوتی می‌توانند به امکانات و توانایی‌هایی دسترسی داشته باشند که پلیرهای عادی، حتی نمی‌توانند آن را تصور کنند. چیت کالاف دیوتی هرچند که یک آیتم کاربردی و جذاب به نظر ‌می‌رسد، اما غیرقانونی است و احتمالا مشکلات متعددی را برای اکانت بازی شما ایجاد می‌کند. در واقع پلیرها در ازای استفاده از چیت باید ریسک قابل توجهی را بپذیرند. به‌هرحال اگر می‌خواهید با انواع چیت در کالاف دیوتی آشنا شوید، با ما در این مطلب همراه باشید.

انواع چیت در کالاف دیوتی

چیت‌های بازی کالاف دیوتی انواع و اقسام مختلفی دارند که استفاده‌های متفاوتی از آن‌ها می‌شود. این چیت‌ها معمولا توسط افرادی ساخته می‌شوند که در زمینه ساخت بازی‌های رایانه‌ای و برنامه‌نویسی تبحر بالایی دارند. این افراد نقاط ضعف بازی را پیدا می‌کنند و یک ابزار برای چیت طراحی می‌کنند. هرچند که اکتیویژن به‌سرعت در حال از کار انداختن این چیت‌ها است، اما چیترها فعالیت خود را متوقف نمی‌کنند. در ادامه با برخی از رایج‌ترین چیت‌های کالاف دیوتی آشنا می‌شویم.

چیت پرش‌های بلند

یکی از عجیب‌ترین و رایج‌ترین چیت‌های بازی کالاف دیوتی موبایل، چیت پرش بلند است. با استفاده از چیت می‌توانید، به‌سادگی تا 50 برابر حالت قبل به بالا بپرید. با استفاده از این چیت می‌توانید به بلندترین نقاط مپ بروید و دشمنان خود را به دردسر بیندازید. البته پیشنهاد می‌شود تنها زمانی از این چیت استفاده کنید که کسی در اطراف شما وجود ندارد. چرا که پرش غیرطبیعی شما، سایر پلیرها را مجبور به گزارش تقلب شما، می‌کند.

چیت رادار کالاف دیوتی موبایل

حتما برایتان جالب است که بدانید رقبای شما در کدام موقعیت مکانی قرار دارند تا در اولین فرصت به سراغ آن‌ها بروید. چیت رادار دقیقا همان چیزی است که این امکان را برای شما فراهم می‌کند. با استفاده از چیت رادار می‌توانید موقعیت دقیق دشمنان را بر روی مپ مشاهده کنید. چیت رادار یکی از انواع چیت کالاف دیوتی است که نسخه‌های مختلفی از آن وجود دارند.

چیت مجیک بولت

همه پلیرهای بازی کالاف دیوتی مهارت لازم برای تیراندازی دقیق را ندارد، بنابراین برخی از آن‌ها به سراغ استفاده از چیت مجیک بولت می‌روند. چیت مجیک بولت یک ابزار جادویی است که به شما کمک می‌کند تمام تیرهای خود را به هدف بزنید. زمانی که از این چیت استفاده می‌کنید، حتی اگر به اطراف دشمن شلیک کنید، تیر به آن برخورد می‌کند. مجیک بولت یکی از چیت‌هایی است که به‌احتمال 99 درصد حساب بازی شما را بن خواهد کرد.

جاسوسی از پشت دیوار؛ یکی از انواع چیت در کالاف دیوتی

کمی عجیب به نظر می‌رسد اما با استفاده از چیت وال هک می‌توانید دشمنان خود را از پشت دیوار یا سایر سازه‌ها مشاهده کنید. با استفاده از وال هک می‌توانید ببینید که دشمنان در پشت دیوارها چه نقشه‌ای دارند و حرکت بعدی آن‌ها چیست. از سوی دیگر با استفاده از این چیت می‌توان کمپرها را به‌سادگی پیدا کرد. این یکی از چیت‌هایی است که احتمالا سایر پلیرها متوجه آن نخواهند شد، اما احتمال بن شدن مستقیم از سوی اکتیویژن را افزایش می‌دهد.

چیت تیراندازی و نشانه‌گیری خودکار؛ ایم بات کالاف دیوتی

یکی از چیت‌هایی که در بیشتر بازی‌های شوتر یافت می‌شود، ایم بات یا همان تیراندازی و نشانه‌گیری خودکار است. با استفاده از این چیت دیگر لازم نیست که نگران تیراندازی به دشمنان باشید، تنها کافی است که نشانه اسلحه را به سمت آن‌ها حرکت دهید و شاهد از بین رفتن آن‌ها باشید. ایم بات کاربردهای بسیاری در جنگ‌های دور و نزدیک دارد و رقبا را به‌خوبی از بین می‌برد. اما لازم است بدانید که در صورت تشخیص ایم بات از سوی کالاف دیوتی، حساب بازی شما برای همیشه بن می‌شود.

چیت حرکت سریع

چیت حرکت سریع از رایج‌ترین انواع چیت بازی کالاف دیوتی است. با استفاده از این چیت سرعت حرکت پلیر در میدان نبرد به بیش از 5 برابر می‌رسد. بعد از نصب این چیت تنها کافی است که مثل قبل راه بروید تا به‌سرعت از نقطه‌ای به نقطه دیگر بروید. ناگفته نماند که این چیت کاملاً قابل تشخیص است. سایر پلیرها متوجه سرعت غیرطبیعی شما می‌شوند و با استفاده از گزینه report و ارسال گزارش به تیم پشتیبانی کالاف دیوتی، حساب بازی شما را مسدود می‌کنند.

بدون لگد تیراندازی کنید

چیت تیراندازی بدون لگد یکی از چیت‌های نسبتا سبکی که در بازی کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. با استفاده از این چیت می‌توانید در حین تیراندازی بدون لگد، دقت بالایی داشته باشید و تمام تیرهای خود را به هدف بزنید. استفاده از این چیت در مواقعی کاربرد دارد که در حال استفاده از یک اسلحه سنگین با نرخ لگد بالا هستید.

چیت کالاف دیوتی را از کجا دانلود کنیم؟

انواع چیت بازی کالاف دیوتی را می‌توانید در وب‌سایت‌های مختلف پیدا کنید. در واقع با یک سرچ ساده در سطح اینترنت می‌توانید به تعداد زیادی چیت بازی کالاف دیوتی موبایل دسترسی پیدا کنید. چیت بازی کالاف دیوتی در بیشتر مواقع رایگان است، اما افرادی نیز وجود دارند که این چیت‌‌ها را به‌صورت پولی در دسترس گیمرها قرار می‌دهند. ناگفته نماند که باید در دانلود و نصب چیت‌ها دقت بالایی به نکات امنیتی داشته باشید. چرا که این چیت‌ها توسط افراد و گروه‌هایی با هویت نامعلوم ساخته می‌شوند که ممکن است با نفوذ به موبایل شما، اطلاعات شخصی شما را هک کنند.

آموزش خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل

در بازی کالاف دیوتی ممکن است که به دلایل مختلفی، به خروج از اکانت خود نیاز پیدا کنید. بسیاری از افراد برای خروج از اکانت خود، بازی را حذف و مجددا نصب می‌کنند، اما در این میان یک روش بهتر برای انجام این کار وجود دارد. برای آموزش خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل، با ما در این مطلب همراه باشید.

به‌سادگی از اکانت خود خارج شوید

خروج از اکانت کالاف دیوتی بسیار ساده است. برای انجام این کار تنها لازم است که بازی کالاف دیوتی را باز کنید و بر روی gear کلیک کنید. گزینه gear در سمت راست بالا قرار دارد. بعد از انتخاب این گزینه، وارد بخش تنظیمات بازی می‌شوید. حال در بخش تنظیمات باید وارد داشبورد Legal and Privacy شوید. بعد از این که Legal and Privacy را انتخاب کردید، گزینه LOG OUT در پایین صفحه سمت راست نمایان می‌شود. حالا لازم است که گزینه LOG OUT را انتخاب کنید و سپس با فشردن گزینه Ok، خروج از اکانت کالاف دیوتی موبایل را تکمیل کنید.

آیا خارج شدن از اکانت کالاف دیوتی محدودیتی دارد؟

بازی کالاف دیوتی محدودیتی را برای دفعات خروج از حساب کاربری تعیین نکرده است. اما ممکن است که سرور بازی در صورت خارج شدن مکرر از حساب، به آی‌پی شما مشکوک شود و برخی محدودیت‌های چندساعته را برایتان ایجاد کند.

خر‌و‌ج از ا‌کا‌نت کا‌لاف دیو‌تی آسان است

همان‌طور که در این مطلب خواندید، خروج از حساب بازی کالاف دیوتی بسیار آسان است و تنها با چند کلیک ساده انجام می‌شود. با استفاده از این آموزش دیگر لازم نیست که برای خروج از حساب خود، بازی را مجددا نصب کنید و زمان بسیاری را هدر دهید.

چیت کالاف پیشنهاد خوبی برای شما نیست

با استفاده از انواع چیت بازی کالاف دیوتی می‌توانید به توانایی‌ها و امکاناتی دسترسی داشته باشید که سایر پلیرها را به زانو در می‌آورند. اما باید توجه داشته باشید که در صورت استفاده از این تقلب‌ها، حساب بازی شما برای همیشه یا برای مدتی طولانی مسدود می‌شود. از سوی دیگر در صورت استفاده از چیت، بازی برای سایر پلیرها آزاردهنده خواهد شد. خودتان نیز بعد از چند بار استفاده از چیت، ذوق بازی کردن را از دست می‌دهید. پس پیشنهاد می‌شود که برای موفقیت در بازی کالاف دیوتی به سراغ چیت‌ها نروید.