تریدینگ ویو یکی از سایت‌های برتر تحلیل بازارهای معاملاتی فارکس و ارز دیجیتال است که سه نوع اشتراک ویژه با عناوین پرو، پرو پلاس و پرمیوم برای آن وجود دارد. اکانت پرمیوم گران‌ترین نسخه اشتراکی تریدینگ ویو است که می‌توانید با پرداخت سالانه حدودا 599 دلار آن را دریافت کنید. اما چه دلیلی باعث این همه محبوبیت و البته هزینه بالای این نوع اکانت شده است؟ قابلیت های اکانت پرمیوم تریدینگ ویو کدام‌اند؟ با کمک تریدینگ ویو می‌توان به چه امکاناتی دست پیدا کرد؟ برای پاسخ به این سوالات، در این مطلب با ما همراه باشید.

تریدینگ ویو یکی از سایت‌های برتر تحلیل بازارهای معاملاتی فارکس و ارز دیجیتال است
تریدینگ ویو یکی از سایت‌های برتر تحلیل بازارهای معاملاتی فارکس و ارز دیجیتال است

تریدینگ ویو و سه نوع اکانت اشتراک آن

سایت تریدینگ ویو سه نوع اکانت اشتراکی تریدینگ ویو را ارائه می‌دهد که هرکدام از این اکانت‌ها مزایای خاص خود را دارند. اکانت پرو با قیمت 155 دلار به صورت سالانه، اکانت پرو پلاس با قیمت سالانه 299 دلار و اکانت پرمیوم با قیمت سالانه 599 دلار از جمله این اکانت‌ها هستند.

تریدینگ ویو پرو

تریدینگ ویو در نسخه پرو امکانات کمتری را نسبت به دو اکانت اشتراکی دیگر در اختیار شما قرار می‌دهد. به‌عنوان‌مثال، در این نوع اکانت، شما به 5 اندیکاتور دسترسی دارید. همچنین می‌توانید دو نمودار مختلف را به صورت هم‌زمان مشاهده کنید که این امکان در اکانت پایه و رایگان وجود ندارد.

تریدینگ ویو پرو پلاس

تریدینگ ویو پرو پلاس امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان نمایش ده اندیکاتور مختلف به صورت هم‌زمان اشاره کرد. همچنین شما می‌توانید در این نوع اکانت، 4 نمودار را به صورت هم‌زمان مشاهده کنید.

تریدینگ ویو پرمیوم؛ کامل‌ترین اکانت این سرویس

تریدینگ ویو پرمیوم از تمام اکانت‌های این سرویس، امکانات بیشتری دارد و تمام آن‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. به همین دلیل است که قیمت این اشتراک بسیار بیشتر از اشتراک‌های دیگر تریدینگ ویو است و از محبوبیت بالایی برخوردار است.

قابلیت های جذاب اکانت پرمیوم تریدینگ ویو

تریدینگ ویو پرمیوم امکانات متعددی را در اختیار شما قرار می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به دسترسی به اندیکاتورها و نمودارهای بیشتر اشاره کرد. همین موضوع باعث می‌شود که ارزش این نوع اکانت نسبت به انواع دیگر بسیار بیشتر باشد.

امکان مشاهده بیش از 25 اندیکاتور مختلف به صورت هم‌زمان

در اکانت بیسیک یا همان رایگان تریدینگ ویو امکان مشاهده چند اندیکاتور به صورت هم‌زمان وجود ندارد. این امکان در نسخه پرو وجود دارد اما تنها 5 اندیکاتور را می‌توانید به صورت هم‌زمان مشاهده کنید. این در حالی است که این عدد برای نسخه پرو پلاس به عدد 10 می‌رسد. اما با داشتن اکانت پرمیوم این سرویس، شما به بیش از 25 اندیکاتور روی یک نمودار دسترسی دارید که این امکان بسیار برای افراد حرفه‌ای مناسب و ضروری است.

امکان تنظیم بیش از 400 آلارم

یکی از قابلیت های اکانت پرمیوم تریدینگ ویو، امکان تنظیم بیش از 400 آلارم مختلف است. این میزان در نسخه پرو پلاس به 100، در نسخه پرو به 20 و در نسخه بیسیک به تنها 10 آلارم کاهش پیدا می‌کند. آلارم‌های ذکر شده این امکان را دارند تا به صورت هم‌زمان روی نمودارهای مختلف فعال شوند و موارد متنوعی را به شما گوشزد کنند. همچنین، شما می‌توانید در اکانت پرمیوم تریدینگ ویو، آلارم‌های شخصی‌سازی شده هم داشته باشید که این امکان در اکانت‌های دیگر این سرویس وجود ندارد

امکان مشاهده 8 نمودار مختلف به صورت هم‌زمان

در نسخه رایگان تریدینگ ویو تنها می‌توان یک نمودار را به صورت هم‌زمان مشاهده کرد. این عدد در نسخه پرو به 2، در نسخه پرو پلاس به 4 و در نسخه پرمیوم به 8 می‌رسد. همچنین شما می‌توانید در نحوه نمایش و ترکیب نمودارها هم تغییراتی ایجاد کنید.

تایم فریم‌های کمتر؛ یکی از قابلیت های اکانت پرمیوم تریدینگ ویو

شما با داشتن پرمیوم تریدینگ ویو این امکان را دارید تا تایم فریم نمودارها را دست‌کاری و پایین بیاورید. این امکان تا جایی وجود دارد که تایم فریم‌ها به زمان ثانیه‌ای برسند که در هر سایت آنالیزی نمی‌توان این قابلیت را مشاهده کرد. ضمنا، شما می‌توانید آلارم‌های خود را برای این تایم فریم‌ها ثبت کنید.

امکان تعیین زمان ثبت بودن آلارم در هر چارت

در تریدینگ ویوهای بیسیک، پرو و پرو پلاس، شما می‌توانید آلارم‌های روی هر چارت را برای مدت نهایتا دو ماه نگهداری کنید. این در حالی است که در اکانت پرمیوم تا زمانی که خودتان آلارمی را حذف نکرده باشید، آن هشدار فعال خواهد بود.

قابلیت های مشترک اکانت‌های اشتراک در تریدینگ ویو

برخی از امکانات وجود دارند که در اکانت‌های پولی تریدینگ وجود به صورت مشترک ارائه می‌شوند. به‌عنوان‌مثال، اگر هر یک از اکانت‌های پرو، پرو پلاس و یا پرمیوم تریدینگ ویو را خریداری کنید، تمام پیام‌های تبلیغاتی در سایت برای شما حذف خواهند شد. همچنین این امکان وجود دارد که در بخش شبکه اجتماعی آن هم پیام‌های تبلیغاتی را خاموش کنید.

شما همچنین در تریدینگ ویو این امکان را دارید که در قسمت واچ لیست، رنگ نمودارها را بر اساس اهمیت آن‌ها مشخص کنید. این امکانی است که در نسخه رایگان وجود ندارد و برای استفاده از آن باید حتما یکی از اکانت‌های پولی تریدینگ ویو را خریداری کرده باشید.

سه نوع اکانت تریدینگ ویو وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به پرو، پرو پلاس و پرمیوم اشاره کرد.
سه نوع اکانت تریدینگ ویو وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به پرو، پرو پلاس و پرمیوم اشاره کرد.

امکان اعمال تنظیمات روی کندل استیک‌ها از جمله دیگر مواردی هستند که با خرید یکی از اکانت‌های پولی تریدینگ ویو، به آن‌ها دسترسی خواهید داشت. به لطف این تنظیمات، می‌توانید در ظاهر نمودار خود تغییراتی ایجاد کنید که خواناتر باشند.

قبل از خرید اکانت‌های تریدینگ ویو، قابلیت‌های آن‌ها را بررسی کنید

سه نوع اکانت تریدینگ ویو وجود دارد که از جمله آن‌ها می‌توان به پرو، پرو پلاس و پرمیوم اشاره کرد. تریدینگ ویو پرمیوم امکانات بسیار بیشتری را نسبت به اکانت‌های دیگر ارائه می‌دهد که از جمله آن‌ها می‌توان به امکان دسترسی هم‌زمان به 25 اندیکاتور اشاره کرد. این در حالی است که در نسخه پرو پلاس، تنها به 10 اندیکاتور دسترسی دارید. برای اطلاع از نحوه استفاده از سایت تریدینگ ویو به مقاله” استفاده از سایت تریدینگ ویو” مراجعه کنید.