اکانت پرمیوم تریدینگ ویو؛ ضرورتی برای سرمایه‌گذاران دیجیتال

تریدینگ ویو یکی از سایت‌هایی است که فعالان بازارهای معاملاتی آنلاین با آن آشنایی دارند. در این سایت شما می‌توانید نمودار قیمتی انواع ارز از جمله ارز دیجیتال یا حتی جفت ارز را بررسی کنید. همچنین با داشتن اکانت پرمیوم تریدینگ ویو دسترسی شما به تمام امکانات این سایت باز می‌شود و می‌توانید از بخش‌هایی مانند معاملات کاغذی نیز استفاده کنید. در این مطلب قصد داریم تا به طور کامل قابلیت‌هایی که اکانت پرمیوم تریدینگ ویو در اختیار شما قرار می‌دهد را به طور کامل بررسی کنیم.

اکانت پرمیوم تریدینگ ویو چه امکاناتی را در اختیار شما قرار می‌دهد

وب‌سایت مجموعه TradingView دارای بسیاری از ویژگی‌های رایگان است و می‌توان از آن‌ها حتی بدون ثبت نام استفاده کرد. اشتراک نسخه پولی این سایت به شما این امکان را می‌دهد تا به قابلیت‌هایی مانند نمودارهای متعدد، طرح بندی‌ها و فواصل زمانی سفارشی دسترسی کامل داشته باشید.

وب‌سایت مجموعه TradingView دارای بسیاری از ویژگی‌های رایگان است
وب‌سایت مجموعه TradingView دارای بسیاری از ویژگی‌های رایگان است.

شاخص‌ها و نمودارها در اکانت پرمیوم تریدینگ ویو

در نسخه رایگان می‌توانید به ازای هر تب یا صفحه یک نمودار را باز کنید. این در حالی است که در TradingView Premium حداکثر 8 نمودار را در هر صفحه می‌توان بدون هیچ مشکلی باز و استفاده کرد. در نظر داشته باشید که اگر در سایت ثبت نام کرده باشید، به راحتی می‌توانید طراحی نمودارها را تغییر دهید و از میان دوازده تم، یکی را به دلخواه انتخاب کنید. البته که اگر اکانت پرمیوم تریدینگ ویو را تهیه کرده باشید، تم نمودارها بیش از 12 نوع خواهد بود.

در TradingView، طراحی نمودارها را می‌توان تنها با چند کلیک ماوس باز کرد. مشترکین پرمیوم می‌توانند داده‌های نمودار را به اشتراک بگذراند، برای آن‌ها تنظیمات شخصی تعریف کنند و به صورت روزانه روی سفارش‌ها و نمودارهای مالی خود تغییرات ایجاد کنند.

استفاده از ابزار طراحی در اکانت پرمیوم تریدینگ ویو

بیش از 50 ابزار طراحی هوشمند برای همه نمودارها و شاخص‌ها در اکانت پرمیوم تریدینگ ویو در دسترس است. این ابزارها شامل خطوط و روندها، اشکال هندسی، الگوها و حاشیه نویسی هستند. در واقع، این ابزارها که در نسخه پرمیوم تریدینگ ویو در دسترس هستند، می‌توانند کار شما را بسیار آسان کنند. همین موضوع باعث می‌شود که جنبه‌های فنی بازارهای معاملاتی مختلف مانند فارکس را بهتر از قبل درک کنید.

هشدارهای از سمت سرور در پرمیوم تریدینگ ویو

آیا می‌خواهید هشدارهای قیمت را در سطوح خاصی در سهام مورد علاقه خود دریافت کنید؟ با اکانت پرمیوم تریدینگ ویو شما این امکان را دارید تا با چند کلیک ساده این کار را انجام دهید. این قابلیت در نسخه رایگان نیز تا حدودی قابل دسترسی است؛ اما اگر اکانت پرمیوم این سایت را خریداری کنید، به راحتی می‌توانید از تمام ظرفیت آن استفاده کنید.

یک ویژگی خوب اکانت پرمیوم تریدینگ ویو است که این هشدارها را می‌توان بر روی یک قیمت خاص یا حتی نشانگرها یا نقشه‌ها تنظیم کرد. در مجموع، شما بین 12 شرایط مختلف هشدار مورد نظر را می‌توانید انتخاب کنید. دریافت هشدار نیز از روش‌های مختلفی مانند پیامک، فشار به تلفن، از طریق وب هوک‌های مختلف یا ایمیل انجام می‌شود.

تجارت کاغذی در اکانت پرمیوم تریدینگ ویو

اگر در زمینه سرمایه‌گذاری دیجیتال فعالیت می‌کنید، احتمالا با Paper Trading یا معامله کاغذی آشنایی دارید. حال و با داشتن اکانت پرمیوم تریدینگ ویو شما می‌توانید از ماژول معاملات کاغذی برای تمام برنامه‌های خود در این سایت استفاده کنید.

سایت TradingView این قابلیت را دارد تا در طولانی مدت استراتژی‌های معاملاتی شما را مورد بررسی قرار دهد.
سایت TradingView این قابلیت را دارد تا در طولانی مدت استراتژی‌های معاملاتی شما را مورد بررسی قرار دهد.

تجارت کاغذی در واقع، یک تجارت شبیه‌سازی شده است که می‌تواند استراتژی‌های معاملاتی شما را مورد ارزیابی و بررسی قرار دهد. همچنین به لطف اکانت پرمیوم TradingView شما می‌توانید یک Watch list نیز از معاملات شبیه‌سازی‌شده خود بسازید.

امکان اسکن بازارهای معاملاتی  در اکانت پرمیوم تریدینگ ویو

سایت TradingView این قابلیت را دارد تا در طولانی مدت استراتژی‌های معاملاتی شما را مورد بررسی قرار دهد و با توجه به معیارهای دریافت شده از سمت شما، سهام‌های مناسب را نشان دهد. البته که این قابلیت تنها در نسخه پرمیوم قابل دریافت است.

انجمن‌؛ بخشی که با اکانت پرمیوم تریدینگ ویو به آن دسترسی پیدا می‌کنید

مشترکین Pro+ و مشترکین Premium سایت تریدینگ ویو می‌توانند به چت‌های انجمن دسترسی داشته باشند. البته که در این انجمن‌ها خبری از آموزش نیست و به این هدف نباید وارد آن شد. در واقع، در این انجمن‌ها شما می‌تواند درباره معاملات روزانه و موارد اینچنین صحبت کنید و استراتژی‌های خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

نشانگر‌های تکنیکال در اکانت پرمیوم تریدینگ ویو

اگر از نسخه رایگان تریدینگ ویو استفاده می‌کنید، احتمالا این موضوع را می‌دانید که در برخی مواقع بعضی از شاخص‌های فنی وجود ندارند و این موضوع می‌تواند برای برخی سرمایه‌گذاران و کاربران این سایت عذاب‌آور و مشکل‌ساز باشد. این در حالی است که با داشتن اکانت پرمیوم تریدینگ ویو شما می‌توانید به تمام این شاخص‌ها که تنوع آن‌ها به 25 نوع می‌رسد، دسترسی کامل داشته باشید. اکانت پریمیوم تریدینگ ویو از دسته اکانت های پر فروش در ایران می باشد اگر مایل هستید تا با دیگر اکانت های پرفروش در ایران آشنا شوید به این مقاله مراجعه کنید.

قابلیت TradingView Forex در نسخه پرمیوم تریدینگ ویو

یک ویژگی مثبت در اکانت پرمیوم TradingView وجود دارد که در آن کاربران می‌توانند بازارهای فعلی فارکس را بررسی کنند. برای این کار شما باید از نوارهای کناری روی گزینه ارزها کلیک کرده و در بخش Markets فارکس را انتخاب کنید.

بازارهای رایج فارکس معمولا به در دو قالب جفت ارز EUR/USD و USD/JPY انجام می‌شوند
بازارهای رایج فارکس معمولا به در دو قالب جفت ارز EUR/USD و USD/JPY انجام می‌شوند

بازارهای رایج فارکس معمولا به در دو قالب جفت ارز EUR/USD و USD/JPY انجام می‌شوند و سرمایه‌گذاران به صورت پیشفرض نیز می‌توانند همین جفت ارزها را مشاهده کنند. البته که در نسخه پرمیوم شما می‌توانید به جفت ارزهای دیگر نیز دسترسی داشته باشید.

نسخه TradingView Pro؛ برادر کوچک‌تر پرمیوم

از روی قیمت‌گذاری تریدینگ ویو می‌توان به قابلیت‌های هر اکانت پی برد. در حالی که TradingView Basic رایگان است و حداقل امکانات را در اختیار شما قرار می‌دهد، نسخه‌های Pro بین 14.95 تا 29.95 دلار در ماه قیمت دارند و امکاناتی بیشتر را ارائه می‌دهند. معامله‌گرانی که می‌خواهند به بازارهای بیشتر دسترسی داشته باشند، این امکان را دارند تا از TradingView Premium با 59.95 دلار در ماه استفاده کنند. البته که در حال حاضر ما به شما پیشنهاد می‌کنیم از همان ابتدا نسخه پرمیوم تریدینگ ویو را خریداری کنید تا تمام امکانات آن برای شما قابل دسترسی باشد. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سرویس های انلاین و پرمیوم حرفه ای هستید پیشنهاد می کنیم مقاله” سرویس های حرفه ای آنلاین” را مطالعه بفرمایید.