فروشگاه ا‌پیک گیمز همانند سال‌های قبل به مناسبت کر‌یسمس بازی‌های رایگانی را به گیمرها هدیه می‌دهد. کاربران اپیک گیمز از اواسط دسامبر تا اوایل سال میلادی جدید فرصت دارند تا این بازی‌ها از اپیک گیمز دریافت کنند. برای بررسی بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز برای کریسمس با ما همراه باشید.

هر روز یک بازی جدید از اپیک گیمز دریافت کنید

فروشگاه اپیک گیمز به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین توسعه‌دهندگان بازی‌های ویدئویی بار دیگر میزبان جشنواره سال نو و جشن کر‌یسمس است. کاربران به مدت دو هفته می‌توانند هر روز یک بازی جدید را از این فروشگاه به شکل رایگان دریافت کنند. تاریخ مشخصی برای ارائه این جوایز تعیین نشده است، اما پیش‌بینی می‌شود ارائه این جوایز تا چند روز بعد از سال نو میلادی ادامه داشته باشند.

در سال‌های گذشته بازی‌های را‌یگا‌ن فروشگاه ا‌پیک گیمز برای کر‌یسمس شامل عناوین پرطرفداری بودند که بسیاری از گیمرها را به اپیک گیمز علاقه‌مند کردند. این بازی‌ها کاملا مشابه جعبه هدیه‌های صبح کریسمس هستند. یعنی که تا زمانی که باز نشود کسی از محتوای درون آن خبر ندارد؛ بنابراین همه بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز برای کریسمس اسرارآمیز و سورپرایز به شمار می‌آیند.

البته باید بدانید که تمام بازی‌های رایگانی که به مناسبت کر‌یسمس به گیمرها ارائه می‌شوند تنها به مدت 24 ساعت در دسترس هستند. هرکدام از این بازی‌ها نیز در ساعت 8 صبح به‌وقت گرینویچ منتشر می‌شوند؛ بنابراین شاید لازم باشد که از قبل برای خود یک هشدار تعیین کنید یا این که ساعت خود را کوک کنید تا این جوایز را از دست ندهید.

پیش‌بینی می‌شود که بازی‌های فوق‌العاده‌ای همانند سال‌های قبل در این رویداد به گیمرها هدیه داده شوند. گمانه‌زنی‌های بسیاری درباره ارائه بازی‌های فال گایز، پابجی و وارفریم به‌عنوان بازی‌های را‌یگان فروشگاه ا‌پیک گیمز برای کریسمس وجود دارند. تاکنون نیز به‌عنوان اولین جوایز اپیک گیمز در تاریخ 15 دسامبر و 16 دسامبر به ترتیب بازی‌های Horizon Chase Turbo و Bloons TD 6 به کاربران هدیه داده شده‌اند.

هدایای اپیک گیمز تا چه زمانی ادامه خواهند داشت؟

تاکنون اپیک گیمز اطلاعاتی درباره تاریخ آخرین هدایای خود به گیمرها منتشر نکرده است. البته با توجه به اطلاعات موجود از سال‌های قبل می‌توان حدس زد که این هدایا به مدت 13 الی 16 روز در دسترس باشند. البته که همه چیز به نظر اپیک گیمز بستگی دارد.

با بازی‌های رایگان فروشگاه اپیک گیمز برای کریسمس جشن بگیرید

گیمرها از سراسر دنیا می‌توانند با بهره‌مندی از بازی‌های رایگان اپیک گیمز تعطیلات سال نو میلادی را به بهترین شکل ممکن جشن بگیرند و لحظاتی به‌یادماندنی را برای خود بسازند. اپیک گیمز علاوه بر بازی‌های رایگان تخفیفات ویژه‌ای نیز به مناسبت کریسمس به کاربران خود ارائه می‌دهد.