درباره بازی سایبرپانک 2077

بسته الحاقی بازی سایبرپانک 2077 که از زمان انتشار با مشکلات جدی مواجه بوده است در سال 2023 منتشر خواهد شد و به دست طرفداران می‌رسد. این خبر توسط شرکت سی‌دی پراجکت رد که یک ناشر و توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیویی لهستانی است تایید شده است. از آنجا که این بازی از ابتدا آن محصولی نبود که بازیکنان انتظار آن را داشتند استودیو سی‌دی پراجکت رد در تلاش برای اصلاح آن بود. این شرکت اعلام کرده است که هنوز بر بهبود بیشتر بازی سایبرپانک 2077 کار می‌کند و به زمان بیشتری نیاز دارد. بسته توسعه‌دهنده بازی مدت‌هاست که در دست توسعه قرار دارد و استودیو سی‌دی پراجکت رد آن را ارتقا می‌دهد.

این بازی با وجود مشکلاتی که از ابتدا داشت جزء مهم‌ترین بازی‌های دنیای ویدیوگیم در سال‌های اخیر بوده است. سایبرپانک 2077 یک بازی اکشن جهان باز است که در سال 2077 و در آینده‌ای که احتمالا تکنولوژی تمام ابعاد زندگی انسان را تسخیر کرده است رخ می‌دهد. داستان بازی در شهری به نام نایت سیتی اتفاق می‌افتد که یک ابرشهر است و بدن انسان‌ها در آن پر از قطعات بزرگ و کوچک الکترونیکی شده است. در این شهر که از لحاظ جنایی وضعیت خوبی ندارد شما یک خلافکار کوچک هستید که به دنبال قطعه‌ای خاص می‌گردید. از این قطعه فقط یک عدد وجود دارد و باعث جاودانگی انسان می‌شود. گیمرها به شدت به این بازی توجه نشان داده و در کنار همه عناوین کوچک و بزرگ نام سایبرپانک هم آورده می‌شد.

بسته الحاقی بازی Cyberpunk 2077

استودیو سی‌دی پراجکت رد به تازگی در نشست مالی خود اعلام کرد که این بسته الحاقی برای بازی سایبرپانک 2077 سرانجام در سال 2023 به بازار عرضه خواهد شد. اگرچه این انتظار بسیار طولانی شده است و ممکن است بسیاری را ناامید کرده باشد اما این اعلام قطعی هم زمان برای برخی گیمرها خبر خوبی است. سی‌دی پراجکت رد اعلام نکرد که این تنها بسته الحاقی بازی است یا خیر اما آن‌ها قبل از زمان انتشار بازی گفته بودند که در آینده میزبان دو بسته الحاقی پولی خواهد بود.

سی‌دی پراجکت رد و بازی سایبرپانک در سال 2023

سی‌دی پراجکت رد به عنوان بزرگ‌ترین شرکت تجارت عمومی بازی‌های ویدیویی در لهستان و اروپا هم اکنون درحال کار بر روی نسخه جدید بازی ویچر یعنی نسل 9 ویچر 3 و نیز بسته الحاقی بازی سایبرپانک 2077 است. این شرکت که در سال 1994 توسط مارچین ایوینسکی و میخاو کیچینسکی تاسیس شد در ورشو لهستان قرار دارد. نسخه‌های مختلف بازی ویچر که بازی بسیار محبوب و موفقی بوده است، تاکنون  مهم‌ترین پروژه‌های سی‌دی پراجکت رد بوده است.