افزایش اعتبار حساب وب مانی برای پرداخت‌های آنلاین

وب مانی یک سیستم پرداخت هوشمند الکترونیکی روسی است که می‌تواند پرداخت‌های آنلاین و انتقال پول را برای کاربران بسیار آسان‌تر کند. این سرویس یک سیستم ایمن و سریع است که می‌تواند در موارد بسیاری از موارد جایگزین کارت‌های اعتباری شود. وب مانی در میان کاربران ایرانی‌ هم بسیار محبوب است و توسط آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما همچنان بسیاری از کاربران اطلاعات لازم درباره کارکرد صحیح و افزایش شارژ وب مانی را در اختیار ندارند و در استفاده از این سیستم دچار سردرگمی می‌شوند. برای آشنایی با روش‌های شارژ کردن اکانت وب مانی و دیگر نکات مهم، با ما در این مطلب همراه باشید.

وب مانی یک سیستم پرداخت هوشمند الکترونیکی روسی است.
وب مانی یک سیستم پرداخت هوشمند الکترونیکی روسی است.

روش‌های شارژ کردن حساب وب مانی

کاربران برای شارژ کردن اکانت وب مانی می‌توانند با توجه به امکانات و شرایط خود یکی از روش‌های ممکن را انتخاب کنند. در ادامه روش‌های رایج شارژ کردن حساب وب مانی را به طور کامل توضیح می‌دهیم تا بتوانید مناسب‌ترین روش را برای خود انتخاب کنید.

با استفاده از بیت‌کوین حساب وب مانی را شارژ کنید

استفاده از بیت‌کوین یکی از روش‌های پرداخت آنلاین است که در افزایش اعتبار وب مانی نیز کاربرد دارد. انجام این کار نسبتا ساده‌تر است، اما ممکن است هزینه‌های بیشتری داشته باشد. برای افزایش شارژ حساب وب مانی با استفاده از بیت‌کوین مراحل زیر را دنبال کنید:

  • مرحله اول: وارد کیف پول مخصوص وب مانی برای بیت‌کوین (X-Purse) شوید
  • مرحله دوم: از داشبورد سمت راست گزینه more را انتخاب کنید
  • مرحله سوم: در این منو گزینه exchange fund را انتخاب کنید
  • مرحله چهارم: میزان ارز دیجیتال و QR کد مربوطه را وارد کنید و سپس گزینه exchange را انتخاب کنید تا فرایند تبدیل کامل شود

شارژ وب مانی با استفاده از حساب‌های بین‌المللی

در این روش شارژ کردن حساب وب مانی به یکی از انواع کارت اعتباری مانند کردیت کارت یا دبیت کارت نیاز دارید. این سریع‌ترین و کم‌هزینه‌ترین روش برای انجام این کار است، اما به دلیل محدودیت ایرانی‌ها در استفاده از حساب‌های بین‌المللی، کمی دشوار است.

برای افزایش اعتبار وب مانی در این روش لازم است مراحل زیر را طی کنید:

  • گام اول: در اولین گام باید وارد سایت رسمی وب مانی شوید و با استفاده از گزینهlogin وارد حساب کاربری خود شوید
  • گام دوم: در این مرحله کد QR را به همراه رمز حساب کاربری خود وارد کنید
  • گام سوم: اطلاعات شخصی و شماره اکانت وب مانی و شماره کیف پول مجازی را وارد کنید و گزینه NEXT را انتخاب کنید
  • گام چهارم: در این مرحله مبلغی که قصد دارید به حساب وب مانی اضافه کنید را به دقت وارد کنید و NEXT را انتخاب کنید (توجه داشته باشید که انتقال هر هزار دلار یا معادل آن، نیازمند پرداخت 8 دلار به عنوان کارمزد انتقال است)
  • گام پنجم: اطلاعات کارت اعتباری، کردیت کارت یا دبیت کارت را به دقت وارد کنید و بر روی گزینه ارسال پیامک (send sms) کلیک کنید تا کد تایید برای شما ارسال شود
  • گام ششم: در این مرحله باید گزینهConfirm و سپسpay  را انتخاب کنید تا فرایند افزایش شارژ حساب وب مانی تکمیل شود

شارژ حساب وب مانی با استفاده از خدمات صرافی‌ها

شارژ کردن اکانت وب مانی با روش مستقیم نیازمند داشتن یک حساب بین‌المللی معتبر است که امکان استفاده از آن در هر لحظه برای شما فراهم باشد. اما بسیاری از کاربران ایرانی به دلایل مختلفی از جمله تحریم‌ها به این حساب‌ها دسترسی ندارد. اگر این حساب‌های بین‌المللی را در اختیار ندارید، می‌توانید به سراغ صرافی‌های فعال در سطح کشور بروید.

شارژ کردن اکانت وب مانی با روش مستقیم نیازمند داشتن یک حساب بین‌المللی معتبر است.
شارژ کردن اکانت وب مانی با روش مستقیم نیازمند داشتن یک حساب بین‌المللی معتبر است.

صرافی‌ها یکی از بهترین گزینه‌ها با افزایش شارژ حساب وب مانی هستند. می‌توانید به صرافی‌ها مراجعه کرده و این کار را به سادگی انجام دهید. برای انجام این کار تنها لازم است که ارز مورد نظر خود را به صرافی اعلام کنید و آدرس حساب وب مانی خود را در اختیار آن‌ها قرار دهید تا آن را به حساب شما انتقال دهند. میزان کارمزدی که صرافی‌ها از شما دریافت می‌کنند، بیشتر از روش مستقیم است. لازم به ذکر است که باید یک صرافی معتبر و منصف پیدا کنید تا علاوه بر حفظ امنیت، در هزینه‌ها نیز صرفه‌جویی کنید.

افزایش اعتبار وب مانی با صرافی‌های آنلاین و سایت‌های واسطه

یکی دیگر از روش‌های رایج افزایش اعتبار وب مانی در ایران استفاده از خدمات آنلاین صرافی‌ها و سایت‌های واسطه است. اگر به دنبال شارژ کردن حساب وب مانی در سطح اینترنت بگردید، با سایت‎‌های واسطه و صرافی‌های آنلاین بسیاری روبرو خواهید شد. بسترهای بسیاری در سطح اینترنت وجود دارد که مشابه صرافی‌های فیزیکی فعالیت دارند. این سایت‌های واسطه و صرافی‌های آنلاین از شما مبلغی را به‌عنوان کارمزد دریافت می‌‌کنند و ارز و اعتبار مورد نظر شما را به حساب وب مانی انتقال می‌دهند.

لازم به ذکر است که باید در این روش بسیار دقت داشته باشید تا در دام کلاهبرداران نیفتید. در سطح اینترنت سایت‌های بسیاری در این زمینه فعالیت دارند که همه آن‌ها ایمن و قابل اعتماد نیستند؛ بنابراین لازم است قبل از استفاده از خدمات این‌گونه سایت‌ها، به نظرات کاربران، مجوزها و معتبر بودن آن‌ها توجه داشته باشید.

انتقال اعتبار در میان دو حساب وب مانی

یکی دیگر از روش‌های افزایش شارژ حساب وب مانی، انتقال اعتبار از حساب دیگری است. برای انجام این کار باید یک حساب وب مانی دارای اعتبار داشته باشید و با استفاده از ابزارهای بخش Transfer اعتبار آن را به حساب وب مانی مورد نظر انتقال دهید. استفاده از این روش خیلی کاربرد نیست اما در برخی از مواقع می‌تواند کارساز باشد.

با استفاده از وب مانی پرداخت‌های آنلاین آسان و سریع خواهید داشت

وب مانی یکی از بهترین سرویس‌های مالی اینترنتی است که کاربران ایرانی می‌توانند از خدمات آن استفاده کنند و امور مربوط به پرداخت‌های آنلاین و انتقال اعتبار را آسان‌تر سازند. با استفاده از وب مانی می‌توانید به آسانی، خریدوفروش بیت‌کوین انجام بدهید و از آن سود خوبی کسب کنید. علاوه بر این، وب مانی قوانین سخت‌گیرانه‌ای ندارد و برخلاف سیستم‌هایی همچون پی پال، بسیار کمتر و تنها در صورت لزوم حساب‌های کاربران خود را بلاک می‌کند.

وب مانی یکی از بهترین سرویس‌های مالی اینترنتی است.
وب مانی یکی از بهترین سرویس‌های مالی اینترنتی است.

از سوی دیگر سیستم وب مانی امکان پرداخت اتوماتیک آنی را برای کاربران خود فراهم کرده است. با استفاده از این ویژگی، پرداخت‌هایی از جمله فارکس که نیاز به پرداخت در لحظه دارند، ممکن می‌شوند. با افزایش شارژ وب مانی به‌سادگی از این سرویس استفاده کنید و معاملات مالی خود را بدون دردسر انجام دهید. اگر مایل به مقایسه سرویس وب مانی و پرفکت مانی هستید به مقاله” وب مانی یا پرفکت مانی ؟” مراجعه کنید.