سبقت از رقبا با خرید سی پی وارزون

سی پی ارز رایج بازی کالاف دیوتی وارزون است که با آن می‌توانید به راحتی در این بازی پیشرفت کنید و به یکی از بهترین پلیرهای این بازی بتل‌رویال موبایلی تبدیل شوید. در بازی کالاف دیوتی وارزون این امکان را دارید که با خرید سی پی وارزون، امکاناتی مانند بسته کمک‌های اولیه را خریداری کنید و شانس بالاتری در موفق شدن در بازی داشته باشید.

کالاف دیوتی وارزون موبایل ۲۰۲۲ (Call Of Duty Warzone Mobile 2022) احتمالا ترکیبی از نسخه ی وارزون کنسول و وارزون کامپیوتر (version of the PC) است و انتظار می‌رود که دارای سطح گرافیک بازی وارزون کنسولی (console-level graphics) به همراه نقشه‌های زیادی برای بازی (maps to play) باشد.

کالاف دیوتی وارزون موبایل محصول جدید مجموعه کالاف دیوتی
کالاف دیوتی وارزون موبایل محصول جدید مجموعه کالاف دیوتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ارز رایج این بازی و خرید سی پی وارزون از آی گیم، با ما همراه باشید.

معرفی کالاف دیوتی وارزون و ارز رایج آن

بازی Call of Duty: Warzone یک بازی رایگان از سری مجموعه‌های Call of Duty می‌باشد که توسط Infinity Ward و Raven Software برای ایکس باکس، پلی استیشن و ویندوز توسعه یافته است. این بازی دارای سه حالت اصلی Battle Royale، Plunder و Resurgence است که می‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

بازی Call of Duty: Warzone که در 9 مارس 2020 معرفی شد و توانست به رکورد بیش از 6 میلیون بازیکن در 24 ساعت دانلود و بازی برسد. البته که تعداد دانلود این بازی به 15 میلیون پس از 3 روز رسید. همچنین در 10 مارس 2022، اکتیویژن رسما تایید کرد که Digital Legends Entertainment، Beenox، Activision Shanghai Studios، Solid State Studios و Demonware در حال توسعه نسخه موبایلی کالاف دیوتی وارزون با کد Project Aurora هستند.

بازی Call of Duty: Warzone یک بازی رایگان از سری مجموعه‌های Call of Duty می‌باشد.
بازی Call of Duty: Warzone یک بازی رایگان از سری مجموعه‌های Call of Duty می‌باشد.

سی پی کالاف دیوتی

ارز Call of Duty Points (CP) ارز درون بازی وارزون است که می‌توانید با داشتن آن اقدام به خرید آیتم‌های مختلف در این بازی کنید. شما می‌توانید با CP خود، اقدام به خرید اقلام و لوازم جانبی جدیدی که با هر فصل جدید در طول سال اضافه می‌شود، سطح یا همان لول خود را افزایش دهید. همچنین دارندگان Battle Pass می‌توانند از CP خود برای باز کردن قفل Tiers هم استفاده کنند.

روش‌های دریافت سی پی کالاف دیوتی وارزون

شما برای دریافت سی پی کالاف دیوتی وارزون می‌توانید ساختمان‌ها را برای پیدا کردن بسته‌های پول جست‌وجو کنید. پول در بسته‌های کوچک در خانه‌های مختلف و اتاق‌های آن‌ها پخش می‌شود. بسته‌های بزرگ‌تر را هم می‌توانید در داخل کیسه‌ها و جعبه‌های لوازم پیدا کنید.

یکی از روش‌ها برای به دست آوردن سی پی کالاف دیوتی وارزون، غارت دشمنان است. اگر به توانایی خود در حذف بازیکنان دیگر اطمینان دارید و در حال انجام یک بازی بتل‌رویال هستید، با کشتن رقبا و استفاده از منابع آن‌ها می‌توانید سی پی خوبی را به دست بیاورید. البته توجه داشته باشید که اگر می‌خواهید سریع‌تر از بازیکنان دیگر در بازی خود پیشرفت کنید، غارت دشمنان و یا جست‌وجوی خانه‌ها کارساز نیستند. بلکه باید به سراغ خرید این ارز بروید.

با خرید سی پی وارزون به چه آیتم‌ هایی دسترسی دارید

سی پی کالاف دیوتی وارزون فقط برای استفاده در همین بازی در دسترس است و نمی‌توانید از آن برای خرید آیتم‌های دیگر در بازی‌هایی مانند کالاف دیوتی موبایل یا کلد وار استفاده کنید. با خرید سی پی وارزون یا همان کش کالاف دیوتی وارزون می‌توانید خود را قوی‌تر از همیشه کنید.

یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین امکاناتی که با خرید CP بازی کالاف دیوتی Warzone به دست می‌آورید، امکان شخصی‌سازی کاراکتر بازی است. مخصوصا در بازی‌های بتل‌رویال، امکان شخصی‌سازی کاراکتر یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌هایی است که می‌توانید با دسترسی به آن، کاراکتری خاص و متمایز نسبت به کاراکترهای دیگر داشته باشید.

امکان شخصی‌سازی کاراکترها با خرید سی پی وارزون
امکان شخصی‌سازی کاراکترها با خرید سی پی وارزون

یکی دیگر از مزایای خرید پول (سکه) بازی کالاف دیوتی Warzone، امکان خرید بسته‌های تقویتی مانند کمک‌های اولیه است. با خرید بسته کمک‌های اولیه می‌توانید در بازی‌های بتل‌رویال شانس بالاتری برای بقا و موفق شدن داشته باشید.

آی گیم؛ ارائه دهنده سی پی بازی کالاف دیوتی وارزون

ما در سایت آی گیم به عنوان بزرگ‌ترین ارائه دهنده سی پی کالاف دیوتی وارزون، انواع بسته‌های سی پی را با قیمت مناسب ارائه می‌دهیم و می‌توانید خرید سی پی وارزون را در مدت چند دقیقه انجام دهید. توجه داشته باشید که شارژ اکانت هم بسته به شرایط مختلف می‌تواند از چند دقیقه تا یک ساعت زمان‌بر باشد و پیشنهاد می‌کنیم که صبور باشید.