با خرید اکانت پرمیوم هداسپیس، آرامش درونی را برای خود رقم بزنید

زندگی ماشینی و پرهیاهوی امروزی در شهرهای بزرگ، باعث افزایش استرس و به وجود آمدن اختلالات روانی در افراد شده است. در این شرایط، هرکس به دنبال راهکاری مناسب برای کاهش استرس و رسیدن به آرامش درونی است. پلتفرم هداسپس (Headspace) می‌‌تواند این راهکارها را در اختیار شما بگذارد. با خرید اکانت پرمیوم هداسپس شما می‌‌توانید از امکاناتی مانند تمرینات مدیتیشن و مراقبه ذهنی بهره‌مند شوید. این تمرینات باعث افزایش تمرکز، کاهش استرس و کاهش اختلالات خواب می‌‌شود و در مجموع آرامش درونی را برای شما رقم خواهد زد. در این مطلب با مزایای خرید اکانت پرمیوم Headspace و شیوه کار با این پلتفرم آشنا می‌‌شویم.

 

 

پلتفرم Headspace را بشناسید

سلامت روان جزئی جدایی‌ناپذیر از سلامت جسمی هر فرد به شمار می‌‌آید و بدون برخورداری از سلامت روان ممکن است زندگی شخصی افراد نیز تحت تاثیر قرار بگیرد. امروزه، تامین سلامت روان به یک چالش مهم تبدیل شده است. از جمله راهکارهای بهبود سلامت روان می‌‌توان به یوگا و مدیتیشن اشاره کرد. توسعه‌دهندگان نرم‌افزار هداسپس با تشخیص درست این نیاز، بستری آنلاین را فراهم کرده است که در آن انواع سرویس‌های ‌مدیتیشن و مراقبه ذهنی به کاربران ارائه می‌‌شود.

مدیتیشن مجموعه‌ای از تکنیک‌ها است که قدمت آن تقریبا به 3500 سال پیش بازمی‌گردد و مبدا پیدایش آن نیز کشورهای شرق آسیا بوده است. تحقیقات زیادی این موضوع را به اثبات رسانده‌اند که تمرینات مدیتیشن، استرس را در افراد کاهش می‌‌دهند و جهت ایجاد آرامش درونی و کنترل هیجانات مفید هستند.

پلتفرم هداسپیس روی هر دو سیستم‌عامل اندروید و iOS قابل اجرا است. این پلتفرم مجموعه‌ای از تکنیک‌های ‌مدیتیشن، تکنیک‌های ‌تمرکز حواس و خواب را به کاربران ارائه می‌‌دهد. هداسپیس یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های ‌مرتبط با حوزه سلامت روان در جهان است.

چرا اکانت پرمیوم هداسپس بخریم؟

هداسپیس دارای یک دوره آزمایشی رایگان است که کاربران می‌‌توانند پس از ثبت نام از آن استفاده کنند. این دوره آزمایشی از سه دوره آموزشی تشکیل می‌‌شود که تحت عنوان دوره Basics در دسترس عموم است. همچنین، این دوره آزمایشی رایگان در بخش “Move” دارای مجموعه‌ای از تمرینات تحت عنوان مدیتیشن امروز، رهایی از استرس و اضطراب دوباره و آنتیک‌های ‌بارانی است. دوره مقدماتی هداسپیس شامل 10 جلسه رایگان می‌‌باشد و پس از پشت سر گذاشتن این دوره، برای استفاده از دوره‌های ‌آموزشی بعدی باید اکانت پرمیوم هداسپیس را خریداری کنید. از جمله مزایای اکانت پرمیوم هداسپیس عبارت‌اند از:

  • قیمت‌گذاری مناسب در طرح سالیانه و خانوادگی این سرویس اشتراک پولی
  • قابلیت استفاده روی انواع گوشی‌های ‌هوشمند
  • قابلیت یادآوری روزانه برای انجام تمرینات مدیتیشن
  • ارائه آمارها و نمودارهای دقیق از میزان پیشرفت کاربر

شیوه کار با بخش‌های مختلف اکانت پرمیوم Headspace

پس از خرید اکانت پرمیوم هداسپیس، نرم‌افزار شما را به صفحه اصلی هدایت می‌کند. در بخش “Wake Up” در قالب تعدادی ویدئوی آموزشی، مفاهیمی از جمله رها کردن و دوری از عوامل استراس‌زا برای شما شرح داده می‌شود. نوار پایین صفحه از چهار بخش مراقبه، خواب، حرکت و تمرکز تشکیل می‌شود که در ادامه هرکدام از آن‌ها را بررسی می‌کنیم:

  • بخش مراقبه در اکانت پرمیوم هداسپیس: این بخش شامل دوره‌های مدیتیشن هدفمند است که محور اصلی آن‌ها رها کردن غم، پرورش خلاقیت، افزایش اعتمادبه‌نفس و تمرکز حواس می‌باشد. یک سری آموزش‌های یک جلسه‌ای نیز در این بخش وجود دارند که مختص به موقعیت‌های خاصی مانند کسب آمادگی برای حضور در جلسه سخنرانی یا کنترل اضطراب پیش از پرواز است
  • بخش خواب: مدیتیشن یکی از راه‌های کاهش اختلال خواب است. محتوای بخش خواب نرم‌افزار هداسپیس از جلسات آموزشی و Sleep cast‌ های ‌آرامش‌بخش تشکیل می‌شود که هر فایل معمولا بین 45 تا 55 دقیقه است. از دیگر امکانات این بخش می‌توان به مدیتیشن‌های شبانه، تمرینات تنفسی، رادیوی خواب با 8 ساعت صدای طبیعت و موسیقی‌های بی‌کلام اشاره کرد
  • بخش حرکت: بخش حرکت (Move) از جدیدترین امکانات اکانت پرمیوم هداسپیس است که شامل تعداد زیادی از تمرینات 10 تا 30 دقیقه‌ای می‌شود. این تمرینات روی ارتباط ذهن و بدن تمرکز دارند. کیم گلس و لئون تیلور، قهرمانان المپیک، راهنمای شما در طی این جلسات تمرینی هستند
  • بخش تمرکز در اکانت پرمیوم هداسپیس: بخش تمرکز (Focus) از لیست‌های پخش موسیقی و مراقبه تشکیل می‌شود. با انجام تمرینات تمرکز حواس شما می‌توانید روی فعالیت‌های روزمره خود بهتر تمرکز کنید. از جمله محتواهای صوتی این بخش می‌توان به موسیقی‌هایی با ریتم lo-fi، موسیقی‌های سه‌بعدی، صدای طبیعت و آواز پرندگان اشاره کرد

برای خرید اکانت پرمیوم هداسپیس چقدر باید هزینه کنیم؟

با خرید اکانت پرمیوم هداسپیس از سایت خرید اکانت پرمیوم، شما می‌‌توانید به آرشیو کاملی از محتواهای دیجیتال شامل 400 نوع تمرین مدیتیشن دسترسی داشته باشید. هزینه خرید این سرویس اشتراک پولی، 12.99 دلار به‌صورت ماهانه و 69.99 دلار به‌صورت سالانه است. از طرف دیگر طرح‌های ‌دانشجویی و خانوادگی اکانت پرمیوم اسپیس به‌صرفه‌تر هستند و به ترتیب 9.99 دلار و 99.99 دلار هزینه دربردارد. در طرح خانوادگی هداسپیس شش نفر به‌صورت هم‌زمان می‌‌توانند از اکانت پرمیوم استفاده کنند.

استفاده از اکانت پرمیوم Headspace ؛ روشی علمی برای بهبود سلامت روان

اکانت پرمیوم Headspace با بیش از صدها جلسه تمرینی کوتاه، موضوعات مختلفی از جمله کاهش استرس، کاهش اختلالات خواب و افزایش تمرکز حواس را دربرمی گیرد. در زندگی پرهیاهوی شهری، هداسپیس یک نرم‌افزار بسیار کاربردی برای ایجاد آرامش درونی در افراد است. شما با استفاده از مجموعه تکنیک‌های ‌مدیتیشن هدفمند که در این نرم‌افزار در نظر گرفته ‌شده است، می‌‌توانید یک زندگی شادتر و سالم‌تر را برای خود رقم بزنید.

برنامه‌های ‌آموزشی این نرم‌افزار محبوب در حوزه سلامت روان توسط اندی پادیکومب، از برترین اساتید مدیتیشن ساخته شده‌اند که در قالب محتواهای صوتی و ویدئویی در دسترس کاربران قرار دارد. سازندگان برنامه هداسپیس نهایت دقت را در تولید محتواهایی باکیفیت به خرج داده‌اند و ازنظر علمی این برنامه در سطح بالایی قرار دارد.