استفاده از اسپاتیفای گرین روم به ‌جای استفاده از کلاب هاوس

این روزها شما می‌توانید با قابلیت جدیدی به نام اسپاتیفای گرین روم که کمپانی اسپاتیفای عرضه کرده است، از یک سرویس صوتی آنلاین با کیفیت بهره‌مند شوید. پس از محبوبیت و همه‌گیری برنامه کلاب هاوس سایر شبکه‌های اجتماعی نیز به فکر افزودن این قابلیت افتادند. پیش از استفاده از اسپاتیفای گرین روم، توییتر از یک ویژگی به نام اسپیس رونمایی کرد و بعد از آن هم تلگرام، اینستاگرام، ردیت و دیسکورد از این ویژگی استفاده کردند. حال نوبت به اسپاتیفای رسیده تا خدمتی نوین را به مخاطبان خود ارائه کند. در این مطلب قصد داریم تا به معرفی و نحوه استفاده از اسپاتیفای گرین روم بپردازیم.

اسپاتیفای گرین روم به ‌جای استفاده از کلاب هاوس
اسپاتیفای گرین روم به ‌جای استفاده از کلاب هاوس

فلسفه ارتباطی گرین روم

گرین روم، یک پلتفرم رسانه اجتماعی است که به تازگی از سوی کمپانی اسپاتیفای معرفی شده است. در این فضا کاربران برای برقراری ارتباط با یکدیگر از صدای زنده استفاده می‌کنند. شما به‌وسیله گرین روم اسپاتیفای می‌توانید به راحتی و بدون هرگونه دغدغه در مورد مسائل مورد علاقه خود با سایر افراد گفتگو کنید. از طرفی اخیرا شنیده‌ها نیز حاکی از این است که هنرمندان می‌توانند به شکلی که تا به حال هرگز سابقه نداشته با طرفداران خود ارتباط برقرار کنند.

گرین روم اسپاتیفای چطور عمل می‌کند

به طور کلی می‌توان گفت که گرین روم اسپاتیفای تا حدود بسیار زیادی بر اساس کدهای برنامه‌نویسی موجود در لاکر روم عمل می‌کند. اگر شما از قبل برنامه لاکر روم را بر روی تلفن همراه خود داشته باشید، متوجه خواهید شد که برند و نحوه طراحی آن از اساس تغییر کرده است. برای استفاده از اسپاتیفای گرین روم باید در ابتدا وارد حساب کاربری اسپاتیفای خود شوید.

پس از ورود در ادامه شما می‌توانید با توجه به سلیقه و علایق خود دسته‌بندی خاصی از موضوعات را انتخاب کنید. برای حضور در چت‌های صوتی گرین روم، باید به گروه‌های فعال در اپلیکیشن ملحق شوید. تمامی این مکالمات درون اتاق‌های مجازی انجام می‌شوند که در آن‌ها هر کاربر می‌تواند به راحتی اتاق گفتگوی مخصوص خود را ایجاد کند و با استفاده از تقویم و زمان‌بندی، دوستان خود را به چت روم صوتی خود دعوت کند.

تبادل نظر با استفاده از اسپاتیفای گرین روم
تبادل نظر با استفاده از اسپاتیفای گرین روم

افراد حاضر در اتاق‌های مجازی اسپاتیفای گرین روم به شکل پروفایل‌های دایره‌ای در بالای صفحه خود را نشان می‌دهند. گرین روم اسپاتیفای افزون بر انواع امکانات مدیریتی اتاق‌های مجازی می‌تواند گزینه بی‌صدا یا mute را نیز در دسترس مدیران اتاق‌های مجازی به بهترین شکل ممکن قرار دهد.

لذت بحث و تبادل نظر با استفاده از اسپاتیفای گرین روم

امروزه استفاده از اسپاتیفای گرین روم در بیش از 135 کشور جهان متداول است. این اپلیکیشن کاربردی هم برای سیستم عامل اندروید و هم برای iOS منتشر شده اما هنوز از سوی کمپانی اسپاتیفای خبری مبنی بر ارائه این برنامه به صورت نسخه تحت وب منتشر نشده است. یکی از مزایای استفاده از اسپاتیفای گرین روم این است که شما برای استفاده از این ابزار، برخلاف کلاب هاوس نیازی به کد دعوت ندارید. هدف اسپاتیفای از ارائه گرین روم، فراتر از یک چت روم شنیداری آنلاین است و سازندگان آن در تلاش هستند تا با این کار، هنر، سرگرمی و مسائل مختلف را به شکل درست در بین مردم جهان ترویج کنند.