شارژ گیفت کار‌ت موبا‌یل لجند به آسان‌ترین روش ممکن

بازی موبایل لجند یکی از بازی‌های جذاب موبایلی است که بسیاری از کاربران آن از طریق خرید گیفت کارت یا همان الماس بازی اقدام به شارژ حساب کاربری خود برای پیشرفت سریع‌تر می‌کنند. اما بسیاری از این افراد با روش صحیح شارژ گیفت کارت موبایل لجند با استفاده از الماس آشنایی ندارند و نمی‌توانند از گیفت کارت خود به درستی استفاده کنند. برای این منظور، در این مطلب با روش شارژ گیفت کارت موبایل لجند آشنا می‌شویم.

شارژ گیفت کارت موبایل لجند
شارژ گیفت کارت موبایل لجند

اهمیت خرید گیفت کا‌رت برای باز‌ی موبا‌یل لجندز

بازی موبایل لجند یک بازی رقابتی است که می‌توانید آن را با دوستان خود تجربه کنید. حال، اگر می‌خواهید تا سریع‌تر از دوستان خود در این بازی پیشرفت کنید، خرید گیفت کارت و اعمال اعتبار آن در بازی موبایل لجند می‌تواند یک انتخاب مناسب باشد. زمانی که اعتبار گیفت کارت (الماس بازی) را در بازی موبایل لجند اعمال می‌کنید، به راحتی می‌توانید انواع دسترسی و امکانات را برای بازی خود خریداری کنید. در نتیجه، سرعت پیشرفت شما در این بازی رشد چشمگیری پیدا می‌کند و راحت‌تر از قبل می‌توانید دوستان خود را در مراحل مختلف شکست دهید.

روش شارژ گیفت کا‌رت موبا‌یل لجند

نکته مهمی که در رابطه با شا‌رژ گیفت کارت موبا‌‎یل لجند وجود دارد، این است که برای این منظور باید وارد سایت این بازی یعنی m.mobilelegends.com شوید. در ادامه گزینه‌های مختلفی برای شما نمایش داده می‌شوند که از میان آن‌ها باید گزینه Redeem را انتخاب کنید.

وارد کردن کد گیفت کارت

بعد از کلیک روی گزینه Redeem، موارد مختلفی از جمله Redemption code برای شما نمایش داده می‌شوند. برای شارژ گیفت کارت موبایل لجند، باید در اولین فیلد، کد گیفت کارت را نهایت دقت وارد کنید. توجه داشته باشید که کد گیفت کارت باید با رعایت حروف بزرگ و کوچک وارد شود. در غیر این صورت، اعمال نخواهد شد.

پس از وارد کردن کد گیفت کارت، در بخش بعدی که Game ID نام دارد، باید نام کاربری خود را در بازی وارد کنید. بعد از این کار، باید در بخش بعدی روی گزینه Send کلیک کنید تا یک کد اعتبارسنجی برای ایمیل شما ارسال شود. سپس، باید آن کد را در بخش Verification Code وارد کنید. در پایان، باید روی گزینه Redeem کلیک کنید تا اعتبار گیفت کارت برای اکانت شما اعمال شود.

شا‌رژ گیفت کار‌ت موبا‌یل لجند؛ کاری بدون دردسر

شارژ گیفت کارت موبایل لجند یکی از آسان‌ترین ردیم‌های ممکن است که تنها با ورود به سایت، وارد کردن کد گیفت کارت و کد احراز هویت به راحتی می‌توانید حساب کاربری خود را در این بازی شارژ کنید. لازم به ذکر است که در مواقعی ممکن است بدون نرم‌افزارهای تغییر آی پی سایت این بازی برای شما باز نشود. ازاین‌رو، جای نگرانی وجود ندارد و با کمک این نرم‌افزارها می‌توانید وارد سایت شوید.