بازی موبایل لجند یک بازی استراتژیک و مولتی پلیر آنلاین است که، از بازی‌های بسیار محبوب ویدیویی به شمار می‌رود. استودیوی بازی‌سازی Moonton بازی موبایل لجندز  را برای سیستم‌ عامل‌های IOS و اندروید ارائه کرده است. این بازی با الهام گرفتن از بازی‌های موفق هم‌سبک خودش مانند؛  Crash Team Racing ،DOTA ، League of Legends  و Apex Legends تجربه لذت بخشی از یک بازی استراتژیک را در تلفن‌های هوشمند همراه ایجاد کرده است که قابلیت ساعت‌ها سرگرم کردن کاربران را دارد. در این بازی شخصیت‌های (هیروهای) مختلفی در کلاس‌ های متفاوت در یک میدان جنگ قرار می‌گیرند. در این مطلب با انواع هیرو های بازی موبایل لجند و شیوه طبقه‌بندی آن‌ها آشنا می‌شوید.

عکس بازی موبایل لجند
عکس بازی موبایل لجند

آموزش بازی موبایل لجند

گیم‌پلی بازی موبایل لجند به سبک موبا (Moba) است که به گیمرها انتخاب‌های زیادی را می‌دهد تا بتوانند آن‌ها را مدیریت کرده و در بازی پیش بروند. در دو سمت چپ و راست صفحه دکمه‌هایی برای کنترل بازی وجود دارد. دکمه‌های سمت چپ برای حرکت دادن قهرمان خود و دکمه‌های سمت راست برای ضربه زدن، استفاده از جادوها و قدرت‌های هیروها هستند.

نقشه بازی دو قسمت دارد که هر تیم در یک سمت آن قرار داشته و گیمرها باید برای حمله به تیم مقابل به سمت دیگر نقش برود. برنده بازی تیمی است که قلعه اصلی یا همان قلعه مادر تیم مقابل را تصرف کرده و نابود کند. گیمرها ابتدا باید کلاس خود را انتخاب کرده و با ویژگی‌های قهرمان خود آشنا باشند. چرا که در هر شرایط و مکانی، مهارت‌های این هیروها با هم مرتبط هستند و گیمرها می‌توانند با همکاری هم‌تیمی‌های خود در بازی پیش بروند.

به طور کلی هر یک از هیروها دارای چهار مهارت بوده که در ابتدای بازی سه مهارت در اختیار گیمرها قرار می‌گیرد. اما برای آزاد کردن مهارت چهارم گیمرها باید به یک میزان خاص از امتیاز یا تعداد کشتن دشمنان برسند. برای استفاده از این مهارت‌ها باید از دکمه‌های زرد پایین صفحه استفاده شود.

باید بدانید که برای فعال‌سازی برخی از مهارت‌ها انرژی بیشتری لازم است؛ بنابراین برای اینکه گیمرها بتواند دوباره از آن‌ها استفاده کند باید زمان بیشتری را منتظر بمانند. گیمرها می‌توانند به‌دلخواه خود از جادوهای مختلف هیروها استفاده کنند. به طور کلی 12 نوع جادو در بازی موبایل لجند موجود است که با پیشرفت در بازی و ارتقا سطح گیمرها این جادوها در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

انواع کلاس‌های بازی موبایل لجند

بازی mobile legends برای طبقه‌بندی شخصیت‌ها یا همان هیروهای خود، کلاس‌های مختلفی را معرفی کرده است. شناخت سبک هر کلاس باعث می‌شود تا بتوانید هیروی خود را با توجه به کارایی آن در بازی انتخاب کنید و سریع‌تر به یک بازیکن حرفه‌ای تبدیل شوید. کلاس‌های موبایل لجند به شرح زیر هستند:

 • Marksman: این کلاس شامل هیروهایی می‌شود که از فاصله دور دشمنان خود را هدف می‌گیرند و با میزان آسیب بالا به آن‎ها ضربه می‌زنند. هرچند که حجم خون کمتری نسبت به دیگر هیروها دارند
 • Assassin: این سبک از هیروها می‌توانند در زمان کوتاهی آسیب جادویی زیادی به دشمنان خود وارد کنند. این هیروها، شخصیت‌های کلاس Mage و Marksman را به راحتی از فاصله مناسب نابود می‌کنند. همچنین با سرعت بالایی که دارند در هنگام عقب نشینی دچار مشکل نمی‌شوند
 • Support: این کلاس دارای حجم خون متوسطی است اما میزان آسیب بالایی برای نابودی دشمنان ندارد. این دسته از هیرو های بازی موبایل لجند می‌توانند در هنگام درگیری‌های تیمی برای تیم مقابل بسیار خطرناک باشند. آن‌ها نقش‌هایی از قبیل اهدای سلامتی به تیم خود (Healing)، متوقف کردن دشمنان (Stunning)، بالا بردن میزان آسیب و افزیش سرعت ضربات تیم خود دارند
 • Mega: این کلاس خسارت جادویی بالا و خسارت فیزیکی پایینی دارند. میزان خون آن‌ها متوسط است، ولی با تکیه بر آسیب جادویی بالایی که دارند می‌توانند دشمنان خود را نابود کنند
 • Fighter: این هیروها دارای میزان خون متوسط و خسارت فیزیکی بالایی هستند و می‌توانند در نبردهای رودررو و نزدیک نقش مهمی را ایفا کنند. همچنین ضربات آن‌ها قدرت و سرعت بالاتری نسبت به دیگر هیرو های بازی موبایل لجند دارد
 • Tank: بزرگ‌ترین هیروهای بازی در این دسته هستند. آن‌ها توان آسیب بالایی ندارند ولی دفاع فیزیکی، آسیب جادویی و حجم خون بسیار بالایی دارند؛ که در جنگ‌های گروهی ضربات را دریافت می‌کنند تا هم‌تیمی‌ها راحت‌تر بتوانند دشمنان خود را از بین ببرند

معرفی 20 هیرو بازی موبایل لجند

حال، با شناخت کلاس‌های مختلف هیرو های موبایل لجند می‌توانیم به بررسی جزئیات این شخصیت‌ها بپردازیم. در ادامه این مطلب با بررسی بهترین هیرو های موبایل لجند، کار شما را برای انتخاب کاربردی‌ترین هیرو آسان می‌کنیم.

هیرو Granger یکی از شخصیت های بازی موبایل لجند
هیرو Granger یکی از شخصیت های بازی موبایل لجند

1- هیرو Granger

این هیرو یکی از مرگبارترین هیروهای حال حاضر بازی موبایل لجند است. این هیرو در کلاس Marksman قرار می‌گیرد و یکی از بهترین هیروهای این دسته است. این هیرو با داشتن سرعت بالا و قدرت بسیار زیادی که دارد، حتی در صورت محاصره شدن می‌تواند با سرعت بالای خود فرار کند.

2- هیرو Kimmy

این هیرو نیز دارای قدرت بالایی است. هیروی Kimmy از کلاس Marksman از سرعت و قدرت بسیار بالایی که دارد برای کشتن دشمنان خود استفاده می‌کند. بهتر است که این هیرو را به صورت تدافعی استفاده کنید تا بتواند سطح HP (خون) سایر بازیکنان را پایین بیاورد و با قابلیت ویژه شلیک در حال حرکت خود، آسیب زیادی به آن‌ها وارد کند. برای ارتقا سطح بازی خود بهتر است که بازی با این هیرو را تجربه کنید.

3- هیرو Grock

این هیرو که از کلاس Tank به شمار می‌آید، هم می‌تواند به عنوان یک نیروی دفاعی مورد استفاده قرار گیرد و هم آسیب زیادی به دشمنان خود بزند. با توجه به ابعاد بزرگ این قهرمان، بهتر است از آن برای ایجاد اختلال در حرکت بازیکنان دشمن نیز استفاده شود. از طرف دیگر، این هیرو به این راحتی‌ها آسیب نمی‌بیند؛ پس شما می‌توانید به عنوان نیروی تهاجمی نیز از او استفاده کنید.

هیرو Khufra در موبایل لجند
هیرو Khufra در موبایل لجند

4- هیرو Khufra

این هیروی بسیار محبوب از کلاس Tank به عنوان کنترل کننده در بازی معروف شده است. این شخصیت می‌تواند روی مهارت و سرعت سایر بازیکنان دشمن تاثیر بگذارد و قدرت آن‌ها را تا میزان قابل توجهی کاهش دهد. اگر به یک هیرو نیاز دارید که علاوه بر قدرت بالا، بتواند نیروهای حریف را ضعیف کند، بهتر است بازی با این هیرو را یاد بگیرید.

5- هیرو Harith

این هیرو از کلاس Mega با داشتن قدرت جادویی بالا و سرعت بالایی که دارد، می‌تواند روی زمان Cooldown تاثیر بگذارد و آن‌را کاهش دهد. همچنین هیروی Harith دارای مهارت انفعالی می‌باشد که می‌تواند تا 45 درصد روی شکست دادن سایر بازیکنان و بیهوش کردن آن‌ها تاثیرگذار باشد. اگر بتوانید سپر جادویی اورا به دست آورید، بسیار قوی‌تر خواهد شد. ولی به دست آوردن این هیرو در بازی موبایل لجند کار سختی است.

6- هیرو Yi Sun Shin

این هیرو از استراتژیک ترین هیروها است که به تازگی در فصل جدید بازی موبایل لجند معرفی شده است. این هیرو از دو کلاس Assassin و Marksman به شمار می‌آید که بسته به فاصله‌ای که از دشمن دارد نقش عوض می‌کند. این هیرو دشمن دور را با کمانی که در دست دارد مورد آسیب شدیدی قرار می‌دهد و وقتی که دشمن به او نزدیک است، مانند یک Fighter اتک فیزیکی بالای خود را به نمایش می‌گذارد. این شخصیت از هیرو های بازی موبایل لجند مخصوص افرادی است که هوش استراتژیکی بالایی دارند.

هیرو Valir در بازی موبایل لجند
هیرو Valir در بازی موبایل لجند

7- هیرو Valir

یکی از بهترین و قدرتمندترین هیرو های بازی موبایل لجند، هیروی Valir است. این هیرو بسیار قدرتمند است و می‌تواند با قابلیت‌های خود در ضدحمله به خوبی دشمن را غافلگیر کند. Valir به خوبی می‌تواند در عملکرد و قابلیت‌های دیگر هیروها اخلال ایجاد کند. این کار باعث می‌شود که علاوه‌بر ضربه به دشمنان، از پیشروی آن‌ها نیز جلوگیری شود. قدرت Valir ‌می‌تواند به صورت تصاعدی با ضربه به دشمنان دیگر بالا برود؛ یعنی هرچه بیشتر با Valir به دشمنان ضربه وارد کرده و به آن‌ها آسیب برسانید، Valir می‌تواند نیرومندتر شود.

8- هیرو Gusion

اگر یک هیروی قاتل و سریع می‌خواهید، Gusion مناسب شما است. Gusion یکی از سریع‌ترین هیرو های بازی موبایل لجند است که بسیاری از بازیکنان به آن لقب آدم‌کش حرفه‌ای داده‌اند. سرعت بالای Gusion باعث می‌شود که بازیکنان با استفاده از آن بتوانند در سریع‌ترین زمان ممکن دشمنان خود را به قتل برسانند. ویژگی سرعت در نبردها اهمیت زیادی دارد؛ چرا که شما می‌توانید بدون آسیب دیدن، به هیروهای دیگر آسیب وارد کنید و آن‌ها را از بین ببرید. با اطمینان می‌توان گفت که Gusion، یکی از بهترین هیرو های بازی موبایل لجندز است.

9- هیرو Kaja

هیروی Kaja یکی دیگر از هیروهای خوب بازی موبایل لجند است که بسیاری از بازیکنان به علت قدرت و سرعت بسیار خوب آن، این هیرو را برای مبارزات خود انتخاب می‌کنند. اگر توانایی بالایی در بازی موبایل لجندز داشته باشید، باز هم برای برنده‌شدن در این بازی به یک هیروی خوب نیاز دارید. Kaja می‌تواند یک انتخاب ایده‌آل برای مبارزات مختلف در بازی موبایل لجندز باشد.

هیرو Cyclops در موبایل لجند
هیرو Cyclops در موبایل لجند

10- هیرو Cyclops

یکی از بهترین هیروها در کلاس Mage، هیروی Cyclops است. این هیرو سابقه زیادی در بازی موبایل لجندز دارد و برای بسیاری از گیمرهای قدیمی این بازی شناخته شده است. قدرت تخریب Cyclops بسیار زیاد است و با قابلیت‌های Stardust Shock و Planets Attack می‌تواند به سرعت دشمنان خود را از بین ببرد. مدتی بود که Cyclops در بازی موبایل لجندز ضعیف شده بود اما در به‌روزرسانی‌های جدید بازی، این هیرو به یکی از قدرتمندترین هیروهای بازی تبدیل شده است. از قابلیت‌های دیگر Cyclops می‌توان به Star Power Lockdown و Crowd Control اشاره کرد که می‌توانند در میدان نبرد بسیار مفید باشند.

11- هیرو Alice

یکی دیگر از بهترین هیروهای کلاس Mage، هیروی Alice است. این هیرو نیز مانند Cyclops مدتی بود که استفاده زیادی نداشت اما با آپدیت‌های جدید موبایل لجندز، قابلیت‌های خوبی مانند Spell Vamp بالا به شخصیت آن اضافه شده است. Alice را می‌توان یکی از بهترین هیروها در این کلاس دانست؛ چرا که این هیرو می‌تواند با مجهز بودن به آیتم‌های Spell Vamp به یکی از قوی‌ترین هیرو های بازی موبایل لجندز تبدیل شود.

یکی دیگر از قابلیت‌های مهم Alice، امکان بازیابی سلامت خود با Spell Vamp است. با این قابلیت شما در صحنه نبرد، دیگر نباید نگران میزان سلامت Alice باشید. همچنین در درگیری‌ها، Alice با قابلیت Blood Ode Ultimate می‌تواند به سرعت سلامت خود را بازیابی کرده و از مرگ نجات پیدا کند. شاید Alice به اندازه دیگر هیرو های بازی موبایل لجند قدرت ضربه‌زدن به دشمن را نداشته باشد اما با قابلیت ریکاوری سلامت خود می‌توان بدون نگرانی از آن در میدان نبرد استفاده کرد.

12- هیرو Kagura

آخرین هیروی لیست، Kagura از کلاس Mage است. این هیرو یکی از سخت‌ترین هیروها برای کنترل است اما اگر استفاده از آن ‌را یاد بگیرید، می‌توانید با آن، تمام دشمن‌های خود را به راحتی از بین ببرید. هیروی Kagura از آن دسته از هیروها است که با قدرت تخریب بالا می‌توانند آسیب زیادی به دشمنان خود وارد کنند.

یکی از اصلی‌ترین قابلیت‌های Kagura، قابلیت Seimei Umberella Open است که با استفاده از آن می‌توان ضربه‌های سنگینی به دشمن وارد کرد. همچنین با استفاده از این قابلیت، سرعت نیروهای دشمن نیز کاهش پیدا می‌کند. Kagura دارای قبلیت Yin Yang Overturn Ultimate نیز می‌باشد که  به بازیکن در زمان نبرد کمک بسیاری زیادی می‌کند. کومبو Kagura به صورت تکی است اما با ضربه‌های قدرتمند، می‌تواند دشمن خود را به سرعت از پای درآورد.

هیرو Aamon در موبایل لجند
هیرو Aamon در موبایل لجند

13- هیرو Aamon

یکی دیگر از هیروهای بازی مبایل لجند، آمون است. این هیرو هر بار که با یکی از مهارت‌های خود به دشمن ضربه می‌زند، وارد حالت استتار شده و در این حالت نمی‌توان او را هدف قرار داد. یکی دیگر از توانایی‌های این شخصیت این است که، هر بار که مهارتی را به کار می‌گیرد یا با یک حمله مهارتی یا Basic پیشرفته به دشمن ضربه می‌زند، زره خود را شارژ می‌کند.

با 5 بار شارژ زره، آمون در حمله بعدی خود 6 shards را به سمت هدف پرتاب می‌کند که هر قطعه 40 تا 100 (+ 15 درصد کل قدرت جادویی) آسیب به دشمن وارد می‌کند. سپس shards در اطراف هدف پراکنده می‌شوند.

قابلیت‌ های هیرو آمون در یک نگاه

از جمله قابلیت‌های این شخصیت عبارت است از:

 • سرعت حرکت: 250
 • قدرت حمله فیزیکی: 115
 • سرعت حمله:878
 • قدرت دفاع جادویی: 15
 • قدرت دفاع فیزیکی: 19
 • مانا: 455
 • قدرت قانون مانا:2
 • زره نامرئی

14- هیرو Akai

یکی دیگر از شخصیت های بازی موبایل لجند که به معرفی قابلیت‌های آن می‌پردازیم آکای است. آکای در جهت هدف شلیک می‌کند و 300 تا 400 (+50% کل حمله فیزیکی) آسیب فیزیکی به دشمنان وارد می‌کند. اگر آکای در طول این فرآیند به یک قهرمان دشمن ضربه بزند، او را به مدت 0.5 ثانیه به هوا می‌اندازد و می‌تواند یک بار در همان جهت بچرخاند.

Akai می‌تواند حرکت  Headbutt.png Headbutt را در حین چرخش سنگین انجام دهد. آکای ​​با بدن خود به زمین می‌کوبد و 270 تا 420 (+ 6 درصد کل HP) به دشمنان منطقه آسیب فیزیکی وارد می‌کند.

قابلیت‌ های هیرو آکای در یک نگاه

از جمله قابلیت‌های این شخصیت عبارت است از:

 • سرعت حرکت: 260
 • قدرت حمله فیزیکی: 115
 • سرعت حمله:85
 • قدرت جادویی: 0
 • قدرت دفاع جادویی: 10
 • قدرت دفاع فیزیکی: 19
 • مانا: 422
 • قدرت قانون مانا: 12
 • قدرت زره: 24
 • کلاس: Fighter

 15- هیرو Aldous

یکی دیگر از کاراکتر های موبایل لجند آلدوس است. آلدوس بعد از هر 2 حمله اولیه، در حمله اولیه بعدی خود یک سپر 500 (+3 × تعداد پشته سرقت روح) به مدت 3 ثانیه به دست می‌آورد. این قابلیت فقط هر 5 ثانیه یک بار فعال می‌شود. همچنین آلدوس انرژی درونی خود را رها می‌کند تا حمله اولیه بعدی خود را تقویت کند و 200 تا 450 (+ 100٪ کل حمله فیزیکی) آسیب فیزیکی وارد کند.  هنگام حمله این هیرو  به مینیون‌ها و کریپ‎ها، آسیب Basic Attack تقویت شده تا 300 درصد افزایش می‌یابد.

یکی دیگر از قابلیت‌های آلدوس این است که می‌تواند به مدت 5 ثانیه دید همه دشمنان را به دست می‌آورد. در طول این مدت، اگر آلدوس دوباره از این مهارت استفاده کند، می‌تواند به سمت یک قهرمان دشمن حرکت کند. هنگامی که آلدوس به آن قهرمان دشمن ضربه می ‌زند، آسیب فیزیکی معادل 400 تا 750 به دشمن وارد می‌کند و دشمن را برای 1 ثانیه به عقب می‌راند.

قابلیت‌ های  هیرو آلدوس در یک نگاه

از جمله قابلیت‌های این شخصیت عبارت است از:

 • سرعت حرکت: 260
 • قدرت حمله فیزیکی: 129
 • سرعت حمله:85
 • قدرت جادویی: 0
 • قدرت دفاع جادویی: 10
 • قدرت دفاع فیزیکی: 22
 • مانا: 405
 • قدرت قانون مانا: 18
 • قدرت زره: 24
 • کلاس: Fighter
هیرو Balmond در موبایل لجند
هیرو Balmond در موبایل لجند

16- هیرو Balmond

یکی از بهترین هیرو فایتر موبایل لجند بالبوند است. این هیروی بازی لجند پس از اصابت سلاحش به هدف، بلافاصله به مدت 2 ثانیه 30 درصد حرکت دشمن را متوقف می‌کند. این هیرو به مدت 3 ثانیه، تبر بزرگ را (7 بار) تکان می‌دهد و به طور مداوم (+ 50 درصد کل حمله فیزیکی) آسیب فیزیکی به دشمنان نزدیک وارد می‌کند.

هر بار که یک دشمن توسط این مهارت مورد اصابت قرار می‌گیرد، آسیب بعدی که توسط این مهارت به این دشمن وارد می‌شود 25 درصد افزایش می‌یابد.

قابلیت‌ های هیرو بالموند در یک نگاه

از جمله قابلیت‌های این شخصیت عبارت است از:

 • سرعت حرکت: 260
 • قدرت حمله فیزیکی: 116
 • سرعت حمله:85
 • قدرت جادویی: 0
 • قدرت دفاع جادویی: 10
 • قدرت دفاع فیزیکی: 25
 • مانا:
 • قدرت قانون مانا: 0
 • قدرت زره: 0
 • کلاس: Fighter

17- هیرو Carmilla

یکی دیگر از هیروهای این بازی کارمیلا است. کارمیلا دفاع فیزیکی و جادویی را از قهرمانان دشمن در حالی که به آن‌ها آسیب وارد می‌کند دزدیده و دفاع دشمن تنها یک بار در 5 ثانیه قابل سرقت است. یکی از قابلیت‌های این هیرو این است که 2 گل زر را احضار می‌کند که به مدت 5 ثانیه دور او می‌چرخند.

هنگامی که گل‌های به دشمن ضربه می‌زنند، سرعت چرخش را افزایش می‌دهند و ۱۰۰ تا ۲۰۰ (+۵۰٪ کل قدرت جادویی) آسیب جادویی به هدف وارد می‌کنند. کارمیلا همچنین انرژی حمام خون را جمع می‌کند و سرعت حرکت خود را تا 70 درصد افزایش می‌دهد.

قابلیت‌ های هیرو کارمیلا در یک نگاه

از جمله قابلیت‌های این شخصیت عبارت است از:

 • سرعت حرکت: 197
 • قدرت حمله فیزیکی: 118
 • سرعت حمله: 112
 • قدرت جادویی: 0
 • قدرت دفاع جادویی: 10
 • قدرت دفاع فیزیکی: 13
 • مانا: 477
 • قدرت قانون مانا: 37
 • قدرت زره: 0
 • کلاس: Support

18- هیرو Faramis

یک از بهترین هیروهای موبایل لجند برای رنک، یک پزشک با استعداد است که برای مطالعه طاعون مرموز به Necrokeep آمده است. اما به جای یافتن کلید کنترل زندگی و مرگ، با Vexana بانوی سرزمین نفرین شده و دختری که دو بار به زندگی غم انگیز او نور خورشید را آورده بود، ملاقات کرد.

فرامیس با عهد به یافتن راهی برای برگرداندن نفرین و جبران محبت وکسانا، داوطلبانه توسط مه فرسوده شد و از خود به عنوان نمونه تحقیقات خود استفاده می‌کند.

قابلیت‌ های هیرو فرامیس در یک نگاه

از جمله قابلیت‌های این شخصیت عبارت است از:

 • سرعت حرکت: 260
 • قدرت حمله فیزیکی: 222
 • سرعت حمله:94
 • قدرت جادویی: 0
 • قدرت دفاع جادویی: 10
 • قدرت دفاع فیزیکی: 36
 • مانا: 0
 • قدرت قانون مانا: 19
 • قدرت زره: 0
 • کلاس: Support
هیرو Hilda
هیرو Hilda

19- هیرو Hilda

یکی از بهترین هیرو تانک موبایل لجند، هیلدا است. این هیرو در هر ثانیه 2 درصد از Max HP خود را بازسازی می‌کند. هیلدا  می‌تواند قدرت رونیک شمشیر بزرگ را فعال ‌کند و سرعت حرکت خود را 60 درصد به مدت 3 ثانیه افزایش دهد. این هیرو این توانایی را دارد که روی هدف دشمن قفل کند و هر بار  (+ 100 درصد کل حمله فیزیکی) آسیب فیزیکی وارد ‌کند.

اسکین هیلدا می‌تواند حداکثر 3 بار آزاد شود و حمله دوم به محیط اطراف هدف هم آسیب وارد می‌کند و حمله سوم می‌تواند هدف و دشمنان اطراف را به طور موقت به عقب برگردانید. همچنین؛ هیلدا به سمت دشمن تعیین‌شده می‌پرد و با قدرت ضربه می‌زند و آسیب فیزیکی وارد می‌کند و به طور موقت هدف را ثابت می‌کند. هر کشتن قدرت قدرت حمله فیزیکی او را 25 درصد افزایش می‌دهد.

قابلیت‌ های هیرو هیلدا در یک نگاه

از جمله قابلیت‌های این شخصیت عبارت است از:

 • سرعت حرکت: 260
 • قدرت حمله فیزیکی: 123
 • سرعت حمله:84
 • قدرت جادویی: 0
 • قدرت دفاع جادویی: 10
 • قدرت دفاع فیزیکی: 24
 • مانا: 0
 • قدرت قانون مانا: 19
 • قدرت زره: 0
 • کلاس: Tank

20- هیرو Zilong

هیروی بعدی که به معرفی قابلیت‌های آن می‌پردازیم زیلونگ است. زیلونگ پس از هر 3 حمله اولیه، در حمله اولیه بعدی خود Dragon Flurry را به دست می‌آورد. این هیرو به هدف 4 بار حمله می‌کند و  150 درصد آسیب حمله اولیه (هر کدام 37.5٪ آسیب فیزیکی) را وارد .

قابلیت‌ های هیرو زیلونگ در یک نگاه

از جمله قابلیت‌های این شخصیت عبارت است از:

 • سرعت حرکت: 265
 • قدرت حمله فیزیکی: 123
 • سرعت حمله:964
 • قدرت جادویی: 0
 • قدرت دفاع جادویی: 10
 • قدرت دفاع فیزیکی: 25
 • مانا: 405
 • قدرت قانون مانا: 16
 • قدرت زره: 0
 • کلاس: Fighter

بهترین آیتم‌ های بازی موبایل لجند کدام‌اند؟

ابتدا باید بدانید که گیمرها برای دریافت آیتم‌های بازی موبایل لجند باید واحد پولی بازی یعنی طلا یا همان Gold داشته باشند. گیمرهای می‌توانند با کشتن هیولاها یا زدن ضربه نهایی به آن‌ها طلا به دست آورند. البته مقدار طلایی که گیمرها به دست خواهند آورد به تعداد هیولاهای کشته‌شده به دست آن‌ها بستگی دارد. جالب است بدانید که هر گیمری که هیولا بکشد، هم‌تیمی‌های او نیز طلا دریافت خواهند کرد.

بدیهی است که هر چه گیمرها طلای بیشتری در بازی موبایل لجند به دست آورند، آیتم‌های بیشتری را می‌توانند خریداری کنند. در نتیجه قدرت و سطح آن‌ها در بازی افزایش پیدا خواهد کرد. باید اشاره کرد با کشتن هیروهای دیگر به‌وسیله ضربه نهایی می‌توان طلای این بازی را به دست آورد. به طور کلی آیتم‌های بازی موبایل لجند به چهار دسته مختلف تقسیم شده که شامل Basic، Mythical، Advanced و Legendary می‌شوند.

جالب است بدانید که آیتم‌های بازی موبایل لجند طبق دسته‌بندی‌های چهارگانه خود انواع مختلفی دارند که عبارتند از:

 • آیتم‌های اولیه: این آیتم‌ها مواردی هستند که در ابتدای بازی با پول اولیه‌ای که گیمر در اختیار دارد، آن‌ها را به دست خواهد آورد
 • آیتم‌های ابزاری: چنین آیتم‌هایی در واقع موارد مصرفی و ترینکت‌ها هستند
 • آیتم‌های دفاعی: برای افزایش مقاومت هیروها بهترین آیتم‌های بازی موبایل لجند، همین آیتم‌های دفاعی هستند که شامل میزان Health، زره‌ها و مقاومت در برابر جادو می‌شوند
 • آیتم‌های تهاجمی: بهترین آیتم‌ها برای تقویت سرعت عمل هیروها استفاده از آیتم‌های تهاجمی برای ارتقا سرعت حمله و Critical STRIKE Chance هستند
 • آیتم‌های جادویی: این آیتم‌ها بهترین موارد برای تقویت Ability Power هیروها به شمار می‌روند
 • آیتم‌های حرکتی: با استفاده از این آیتم‌ها گیمرها می‌توانند سرعت حرکت هیروهای خود را در نقشه بازی موبایل لجند به میزان زیادی افزایش دهند

شخصیت‌پردازی حرفه‌ای در هیرو های بازی موبایل لجند

یک نکته مهم در انتخاب هیرو های بازی موبایل لجند این است که شما باید با توجه به استعداد و سبک بازی خود و همچنین کلاس هیرو، آن را در بازی انتخاب کنید. بازی موبایل لجنز با تنوع هیروهایی که دارد، باعث شده تا گیمرهایی با سلایق گوناگون بتوانند هیروی مورد علاقه خود را انتخاب کنند. در این مطلب با انواع هیرو های بازی موبایل لجند و قابلیت‌های آن‌ها در بازی آشنا شدیم. شما می‌توانید با خواندن این مطلب پیش از شروع بازی، بهترین شخصیت‌ها را با توجه به سبک بازی خود، انتخاب کنید تا در بازی های ویدیویی موفقیت بیشتری کسب کنید.