استفاده از خریدهای درون برنامه ای؛‌ روش محبوب گیمر‌ها

یکی از محبوب‌ترین روش‌ها برای پیشرفت در بازی‌های مختلف، استفاده از خرید درون برنامه ای است. تقریبا در هر بازی می‌توانید خریدهای درون برنامه‌ای داشته باشید، اما هر بازی خریدهای اختصاصی خود را دارد، مثلا خرید درون بازی کالاف دیوتی سی پی کالاف دیوتی است. تقریبا تمام خریدهای درون برنامه‌ای با دلار انجام می‌شوند و شما هم باید خریدهای خود را با این واحد پولی انجام دهید. در این مطلب با دلایل استفاده از خریدهای درون برنامه ای و محبوبیت آن میان گیمرها آشنا می‌شویم.

چرا به استفاده از خریدهای درون برنامه ای نیاز پیدا می‌کنیم

یکی از محبوب‌ترین روش‌های پیشرفت در بازی‌های مختلف، پرداخت هزینه برای برخورداری از امکانات مختلف آن‌ها است. شما در بازی‌های مختلفی که وجود دارند، به راحتی می‌توانید با پرداخت هزینه از امکانات خاصی برخوردار شوید که در اختیار کاربران رایگان وجود ندارد. در ادامه با برخی از مزایای استفاده از خریدهای درون برنامه‌ای آشنا می‌شویم.

پیشرفت سریع‌تر

یکی از مزایای استفاده از خریدهای درون برنامه‌ای، امکان پیشرفت سریع‌تر در بازی است. برای درک بهتر، تصور کنید که شما در یک بازی شوتر و از طریق پرداخت درون برنامه‌ای چند سلاح و پوشش خاص را خریداری کرده‌اید. با این کار، در مراحل مختلف بازی به صورت قوی‌تری ظاهر می‌شوید و در نتیجه، در مدت کوتاهی، مراحل بیشتری را طی خواهید کرد. پیشرفت سریع‌تر در بازی هم باعث می‌شود که بتوانید لذت بیشتری را از آن بازی ببرید.

کنار زدن راحت‌تر دوستان و رقبا

یکی از لذت‌های بی‌شمار بازی‌های آنلاین، تجربه کردن آن‌ها با دوستان است. رقابت با دوستان زمانی می‌تواند بسیار جذاب باشد که شما در حال شکست دادن آ‌ن‌ها هستید. در غیر این صورت، ممکن است که بازی مورد نظر به تفریحی خسته کننده برای شما تبدیل شود.

تصور کنید که در یک رقابت دوستان شکست می‌خورید. حال شما می‌‌توانید با استفاده از خریدهای درون برنامه‌ای کاراکتر را قوی‌تر کنید. فردای همان روز، دوباره با دوستان خود به رقابت مشغول می‌شوید. اما به دلیل تقویت کاراکتری که در شب قبل انجام داده‌اید، از قدرت بیشتری برخوردار خواهید بود. در نتیجه، به راحتی می‌توانید دوستان خود را شکست دهید. حس برد و ترکیب آن با انتقام می‌تواند یک حس بسیار جذاب و اعتیادآور باشد.

نکته دیگری که در رابطه با رقابت با دوستان وجود دارد این است که شما می‌توانید تا حدی پیشرفت کنید که به عبارتی میان دوستان خود شکست‌ناپذیر باشید. این کار باعث می‌شود که دوستان شما حتی نتوانند در رقابت به شما نزدیک شوند و می‌توانید حس شکست‌ناپذیری را تجربه کنید.

تبدیل شدن به یکی از بهترین‌های جهان

شما با استفاده از خریدهای درون برنامه ای علاوه بر اینکه می‌توانید دوستان خود را شکست دهید، این امکان را هم دارید که با تمام بازیکنانی که در جهان بازی هم حضور دارند به رقابت مشغول شوید. توجه داشته باشید که بسیاری از بازی‌ها دارای رتبه‌بندی یا همان رنک هستند که افراد قوی‌تر در رنک بالاتر قرار می‌گیرند. لازم به ذکر است که بسیاری از بازی‌ها رنک‌بندی را به دو صورت منطقه‌ای و جهانی ارائه می‌دهند. به این صورت که شما می‌توانید که رتبه خود را در داخل کشور یعنی ایران و در جهان جهانی به صورت تفکیک شده و دقیق مشاهده کنید و در صورت تمایل، رتبه دوستان خود را هم مشاهده کنید.

خرید درون برنامه‌ای؛ یکی از نیازهای استریمرها

یک استریمر نیاز دارد که دائما محتوای جدید تولید کند. ازاین‌رو، باید امکانات مختلفی را در طول بازی خریداری کرده باشید که نمی‌توان نمونه آن‌ها را در محتواهای دیگر مشاهده کرد. ازاین‌رو، استفاده از خریدهای درون برنامه ای برای دسترسی به امکانات خاص می‌تواند روشی برای تولید محتوای خاص و جدید باشد. نکته‌ای که در رابطه با نیاز استریمرها برای استفاده از خریدهای درون برنامه ای وجود دارد این است که استریمر باید ابتدا نیاز خود را از محتوای جدید انتخاب کند. چرا که پرداخت‌های درون برنامه‌ای دارای انواع مختلفی هستند و با توجه به گرانی دلار، باید در انتخاب بسته مورد نظر نهایت دقت را به خرج دهید. در غیر این صورت این احتمال وجود دارد که یک بسته اشتباه را خریداری کنید و به اصطلاح پول خود را دور بریزید.

لزوم به استفاده از خریدهای درون برنامه ای برای تجربه لذت‌بخش‌تر

با استفاده از خریدهای درون برنامه ای می‌توانید لذت تجربه یک بازی را برای خود چندین برابر کنید. چرا که با این کار، در رنک بهترین بازیکن‌ها قرار می‌گیرید و به لطف تقویت سریع‌تر کاراکتر می‌توانید دوستان خود را به راحتی کنار بزنید و برنده رقابت‌ها شوید. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر و غنی تر در خصوص بهترین روش خرید درون بازی هستید به مقاله”   بهترین روش خرید درون بازی” مراجعه کنید.