سکه‌های طلا در دنیای پلاتو

اگر اهل بازی‌های مختلف باشید، قطعا با پلاتو آشنا هستید. نرم افزاری که روی تلفن همراه اندرویدی یا آیفون شما نصب شده و ده‌ها بازی گوناگون را در اختیارتان می‌گذارد. همچنین در این بازی می‌توانید دوستان جدید پیدا کنید و به صورت آنلاین مشغول بازی‌های مختلفی مثل منچ، مونوپولی، بیلیارد، فوتبال مهره‌ای، تخته نرد، گلف، بولینگ و… شوید. همچنین با خرید سکه بازی پلاتو امتیازات ارزشمندی به دست می‌آورید و می‌توانید از بازی‌ها لذت بیشتری ببرید. البته برای خرید سکه باید مراحل خاصی را دنبال کنید که در ادامه مطلب با آن‌ها آشنا خواهید شد.

خرید سکه بازی پلاتو
خرید سکه بازی پلاتو

خرید سکه بازی پلاتو چه مزایایی دارد؟

به طور کلی با برنده شدن در رقابت‌ها برنامه پلاتو تعداد مشخصی سکه را به شما جایزه می‌دهد. اما در صورتی که تشنه رقابت هستید و می‌خواهید سریع‌تر از دوستانتان پیشی بگیرید، امکان به دست آوردن سکه‌های بیشتر با پرداخت درون برنامه‌ای را دارید. برای مثال با پرداخت سکه‌های پلاتویی کارت‌های بازی، تصویر پس زمینه صفحه چت، قاب تصویر پروفایل، تصویر بنر پروفایل را با طرح دلخواهتان در اختیار خواهید داشت. البته که این شخصی سازی جذابیت بازی‌های پلاتو را بیشتر از قبل خواهند کرد.

مراحل خرید سکه بازی پلاتو

متاسفانه بسیاری از کاربران تصور می‌کنند که خرید سکه بازی پلاتو کار مشکلی است. اما باید بدانید که این کار چندان پیچیده نیست و صرفا با طی کردن چند مرحله ساده به پایان می‌رسد. همچنین تمامی مراحل در نرم افزار رسمی بازی پلاتو انجام خواهد شد. به همین دلیل قبل از اینکه مراحل خرید را آغاز کنید، نرم افزار پلاتو را از طریق پلی استور (Play Store)‌ یا ‌اپ استور (App Store) دانلود و نصب نماید.

مرحله اول: اتصال حساب کاربری به ایمیل و تعریف رمز عبور

اولین مرحله‌ای برای خرید سکه بازی پلاتو باید انجام دهید، اتصال حساب کاربری به ایمیل یا رجیستر شدن اکانت است. با انجام این کار اکانت با ایمیل شما سینک شده و احتمال از دست رفتن اطلاعات صفر می‌شود. به همین دلیل اگر نمی‌خواهید که سکه‌های اکانت از دست بروند، حساب کاربری را به ایمیل معتبری که استفاده می‌کنید، متصل نمایید.

برای انجام این کار وارد صفحه اصلی نرم افزار پلاتو شده و روی تصویر پروفایل خود در گوشه چپ و بالای صفحه ضربه بزنید. در صفحه باز شده حساب کاربری خود را می‌بینید که در گوشه بالایی و راست تصویر علامت تنظیمات یا همان چرخ‌دنده وجود دارد. با لمس این آیکون نیز تنظیمات پلاتو باز شده و باید گزینه اول یا Register Account‌ را لمس کرد.

با ورود به صفحه اختصاصی رجیستر اکانت سه گزینه پیش رو خواهید داشت. در گزینه اول می‌توانید اکانت را با وارد کردن ایمیل رجیستر کرده و در گزینه دوم امکان وارد کردن کد رجیستر اکانت را دارید. ناگفته نماند که گزینه سوم مخصوص رجیستری اکانت پلاتو با اپل آیدی یا اکانت گوگل است.

مرحله دوم: ورود به حساب کاربری در صورت وجود اکانت رجیستر شده

اگر در گذشته اکانت داشتید و قصد خرید سکه بازی پلاتو را دارید، باید وارد حساب کاربری خود شوید. البته که استفاده از نام کاربری یا پلاتو آیدی کافی نیست و باید با ایمیل لاگین کنید. البته که انجام این کار مسیر پیچیده‌ای را برای شما ایجاد نخواهد کرد. کافیست در همان تنظیمات کاربری گزینه دوم یا Login With Existing Account‌ را لمس کرده و با وارد کردن ایمیل و کد ورود به حساب کاربری لاگین کنید.

چالش برانگیزترین مرحله‌ای که در خرید سکه بازی پلاتو وجود دارد، پرداخت مبلغ بسته سکه است.
چالش برانگیزترین مرحله‌ای که در خرید سکه بازی پلاتو وجود دارد، پرداخت مبلغ بسته سکه است.

مرحله سوم: شروع خرید و انتخاب تعداد سکه مورد نیاز

حالا که حساب کاربری را برای خرید سکه بازی پلاتو آماده کرده‌اید، می‌توانید مراحل اصلی خرید را آغاز کنید. در اولین قدم نرم افزار پلاتو را باز کرده و  وارد حساب کاربری شوید. در پایین قسمت پایین تصویر پروفایل و متن بیو می‌توانید تعداد سکه‌های فعلی را ببینید. در کنار این رقم گزینه خرید یا BUY قرار داده شده که با لمس کردن آن بسته‌های سکه پلاتو نمایش داده می‌شود. همچنین می‌توانید که تعداد سکه مورد نیاز را در میان بسته‌های 2000، 5500، 12000، 20000، 27500 و 75000 عددی انتخاب کنید.

مرحله چهارم: پرداخت مبلغ بسته سکه

چالش برانگیزترین مرحله‌ای که در خرید سکه بازی پلاتو وجود دارد، پرداخت مبلغ بسته سکه است. به طور کلی بسته‌های سکه بازی با توجه به تعداد قیمت 1.99 تا 49.99 دلاری دارند که باید با استفاده از کارت بانکی پرداخت شوند. متاسفانه به خاطر تحریم‌های موجود کاربران ایرانی نمی‌توانند که این پرداخت را با کارت‌های بانکی داخلی انجام دهند. البته که استفاده از کارت بانکی تنها راه موجود نیست؛ زیرا کاربران ایرانی امکان استفاده از راه‌های ساده‌تر و سریع‌تر را خواهند داشت.

راه‌های جایگزین پرداخت برای کاربران ایرانی

در صورتی که می‌خواهید خرید سکه بازی پلاتو را در داخل ایران به شیوه اصولی و مطمئن انجام دهید، دو راه پیش‌رو دارید. همچنین باید بدانید که این راه‌ها تنها روش خرید تضمینی موجود در داخل کشور بوده و شما را به سکه‌ها می‌رسانند. به همین دلیل از دنبال کردن سایر روش‌ها خودداری کرده تا از اطلاعات ارزشمند و وقتتان به خوبی مراقبت کنید.

خرید سکه بازی پلاتو با گیفت کارت ها
خرید سکه بازی پلاتو با گیفت کارت ها

استفاده از گیفت کارت‌ ها

اولین و ساده‌ترین راهی که برای خرید سکه بازی پلاتو وجود دارد، خرید و استفاده از گیفت کارت‌های معتبر است. با استفاده از گیفت کارت‌ ایتونز (iTunes)‌ یا گوگل پلی (Google Play) می‌توانید حساب کاربری را شارژ کنید. سپس با طی کردن مراحل و رسیدن به مرحله پرداخت از اعتبار گیفت کارت کمک بگیرید تا دیگر نیازی به کارت اعتباری یا پرداخت آنلاین نداشته باشید.

کمک گرفتن از سایت‌ های معتبر گیفت کارت و پرداخت درون برنامه‌ای

برخی از سایت‌ های داخلی مثل ای گیم گیفت کارت‌ های دیجیتالی را می‌فروشند یا پرداخت درون برنامه‌ ای را انجام می‌دهد. برای مثال می‌توانید؛ از گیفت کارت‌های ای گیم استفاده کنید تا درگیر پیدا کردن گیفت کارت فیزیکی نشوید. همچنین در صورتی که ایمیل، نام کاربری و رمز عبور را در اختیار این سایت‌ها بگذارید، با انتخاب بسته سکه در سایت و پرداخت به صورت ریالی سکه‌های مورد نظرتان را به دست می‌آورید.

خرید گیفت کارت از سایت های داخلی
خرید گیفت کارت از سایت های داخلی

مراقب سایت‌ های جعلی باشید!

متاسفانه برخی از سایت‌های خرید سکه پلاتو معتبر نیستند. به همین دلیل ممکن است که اطلاعات شما در معرض خطر قرار بگیرد یا با پرداخت هزینه به گیفت کارت و سکه‌ها نرسید. به همین دلیل قبل از هرگونه پرداخت اعتبار سایت و گیفت کارت مورد نظر را بررسی کنید. اگر مایل به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص پرداخت درون بازی و برنامه ای هستید پیشنهاد می کنیم، مقاله پرداخت درون برنامه ای گوگل پلی را مطالعه بفرمایید.