بازی Call of Duty: Modern Warfare 2؛ عنوان مورد انتظار کالاف دیوتی

نکته‌ای که باعث اهمیت بالای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 میان گیمرهای ایرانی شده است، تیزر این بازی می‌باشد. در تیزر این بازی نکته‌ای که وجود دارد که شایعه شده است بر طبق آن، بازی کالاف دیوتی مدرن وارفر دو در ایران هم جریان خواهد داشت. در این مطلب به بررسی این خبر می‌پردازیم.

Call of Duty: Modern Warfare 2
Call of Duty: Modern Warfare 2

آیا شاهد رخ دادن بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در ایران هستیم

عنوان جدید و مورد انتظار Call of Duty: Modern Warfare 2 است. این بازی در تاریخ 18 خرداد و در ساعت 21:30 به وقت ایران به صورت رسمی معرفی خواهد شد. برای این بازی تیزرهای متنوعی با مدت‌زمان‌های کوتاه معرفی شده‌اند که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، یک تیزر 11 ثانیه‌ای است. در این تیز، یکی از سربازان ویژه تنها یک جمله کوتاه اما بسیار مهم را بیان می‌کند.

تریلر پرحاشیه و 11 ثانیه‌ای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در توییتر این بازی منتشر شد. این کلیپ توانست در همان ساعات ابتدایی توجه کاربران زیادی را به خود جلب کند. در این تیز نکته‌ای وجود داشت که بسیار جلب توجه می‌کرد.

در تیزر 11 ثانیه‌ای بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، سرباز ویژه در بی‌سیم خود می‌گوید: «او را نمی‌توانیم در ایران دستگیر کنیم.». همین یک جمله کافی است که بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 به یکی از مورد انتظارترین بازی‌های شوتر در سال 2022 برای ایرانیان تبدیل شود.

نکته‌ای که در رابطه با صحبت‌های سرباز ویژه وجود دارد این است که او به عدم امکان دستگیری فردی در ایران اشاره کرده است. به همین خاطر، ممکن است بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 هیچ ارتباطی به ایران نداشته باشد. در واقع، ممکن است تنها در یک بخش کوچک از یک مرحله نام ایران برای بازاریابی و جذب مخاطب بیان شده باشد.

کالاف دیوتی مدرن وارفیر 2
کالاف دیوتی مدرن وارفیر 2

در عین حال این امکان هم وجود دارد که جمله کوتاه سرباز ویژه در تیزر بازی Call of Duty: Modern Warfare 2، آغازگر یک جنگ بزرگ باشد که ایران هم بخشی از آن است. ازاین‌رو، باید تا هجدهم خرداد صبر کرد تا متوجه شد منظور دقیق سازنده این نسخه از کالاف دیوتی یعنی اکتیویژن چیست و ایران چه نقشی در این بازی دارد.

بازی کالاف دیوتی مدرن وارفیر 2؛ یک بازی با تیزر 11 ثانیه‌ای پرحاشیه

بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 یکی از بازی‌های مورد انتظار 2022 است که به دلیل ذکر نام ایران در یکی از تیزرهای آن، به یکی از بازی‌‍‌های جذاب میان ایرانیان تبدیل شده است. این بازی امشب و در تاریخ هجدهم خرداد 1401، و در ساعت 21:30 به وقت ایران معرفی خواهد شد. عرضه رسمی این بازی هم در آبان 1401 خواهد بود. اگر راغب به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی هیجانی وارزون هستید پیشنهاد میکنیم مقاله”افشای تصاویر بازی کالاف دیوتی وارزون نسخه موبایل” را مطالعه بفرمایید.