در روزهای اخیر، چندین عکس که به نظر برای بازی Call of Duty: Warzone Mobile هستند، افشا شده و در اینترنت در حال دست‌به‌دست شدن هستند. فردی که در گذشته هم اطلاعات و تصاویر بازی Call of Duty را افشا کرده است، اسکرین‌شات‌‌های بازی کالاف دیوتی وارزون را نیز به اشتراک گذاشته است. این تصاویر مربوط به زون گولاگ و سایر مناطقی است که در نقشه وردانسک بازی موجود است.

گان و محیط بازی وارزون موبایل
گان و محیط بازی وارزون موبایل
نمایی از بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل
نمایی از بازی کالاف دیوتی وارزون موبایل
نمای بازی وارزون موبایل
نمای بازی وارزون موبایل
مپ و هواپیمای بازی وارزون موبایل
مپ و هواپیمای بازی وارزون موبایل

شرکت اکتیویژن در ماه مارس اعلام داشت که روی ساخت بازی کالاف دیوتی وارزون نسخه موبایل کار می‌‌‌کند. نسخه اولیه این بازی در سال 2020 انتشار پیدا کرد و تنها ظرف 13 ماه، رکورد کم‌سابقه 100 میلیون گیمر را به خود اختصاص داد.

نقشه نسخه موبایلی وارزون
نقشه نسخه موبایلی وارزون

نسخه موبایل این بازی پرطرفدار، در حال حاضر نسخه آلفا است. سازندگان بازی کالاف دیوتی وارزون، یک سری ایمیل دعوت را برای گیمرها منتخب ارسال کرده‌اند. اگر از قبل برای دسترسی به این بازی ثبت نام کرده‌اید یا اینکه جزو گیمرهای حرفه‌ای بازی‌‌های کالاف دیوتی هستید، پس اینباکس خود را چک کنید و نام Project Aurora را در بین ایمیل‌‌های خود جستجو کنید. ممکن است، شما هم این ایمیل دعوت را دریافت کرده باشید.

کالاف دیوتی وارزون موبایل در مرحله آلفا
کالاف دیوتی وارزون موبایل در مرحله آلفا

سازندگان بازی اعلام کردند که نسخه آلفا را در سطح محدودی عرضه می‌‌‌کنند. ازاین‌رو، صرفا تعداد کمی از گیمرها می‌‌‌توانند پیش از عرضه عمومی بازی، آن را تجربه کنند. هدف شرکت سازنده از این کار، شناسایی ایرادات احتمالی بازی و برطرف کردن آن‌ها است.

Project Aurora
Project Aurora

 

همان‌طور که سازندگان بازی بتل رویال  Call of Duty: Warzone Mobile – به آن Project Aurora نیز گفته می‌‌‌شود – اعلام کرده‌اند، این بازی تجربه جدیدی را برای گیمرها رقم خواهد زد. هدف اصلی سازندگان، ایجاد تجربه‌ای حرفه‌ای از بازی‌‌های سبک بتل رویال برای طیف گسترده‌ای از گیمرها است. اکتیویژن، اکنون در حال کار روی فصل جدیدی از بازی کالاف دیوتی وارزون است که ممکن است در 2023 عرضه شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بازی وارزون می توانید این مقاله را مطالعه فرمایید.