در بازی‌های کامپیوتری می‌توان با استفاده از ارزهای مجازی داخل بازی خریدهایی را انجام داد. در واقع سازنده بازی با ایجاد این پول سعی کرده تا به گیمر کمک کند تا چیزهای مختلفی را در بازی بخرد. در دنیای بازی‌های کامپیوتری به این ارز مجازی که برای خرید درون برنامه‌ای استفاده می‌شود، اصطلاحا جم (Gem) گفته می‌شود. با در اختیار داشتن جم بیشتر، می‌توانید لذت بیشتری نیز از بازی ببرید. به همین دلیل باید یک سایت خرید جم ایده‌آل بشناسید تا بتوانید به جم‌های بیشتری برسید. پس اگر گیمر هستید و می‌خواهید بیشتر با دنیای جم‌ها آشنا شوید، تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

خرید درون برنامه‌ای(gem)
خرید درون برنامه‌ای(gem)

در چه بازی‌هایی امکان استفاده از جم وجود دارد؟

به طور کلی می‌توان گفت که در تمامی بازی‌های رایانه‌ای یک یا چند واحد پولی وجود دارد و تمام این موارد را می‌توان با نام پول بازی شناخت. البته که در بازی‌های محدود از جم یا همان الماس‌ها برای پرداخت‌های ویژه استفاده می‌شود. به همین دلیل در بازی‌های مختلفی می‌توان جم‌ها را دید. به عنوان مثال بازی فری فایر به عنوان پر مخاطب ترین بازی ایرانی از پول درون بازی یا همان جم استفاده می‌کند. بازی‌های محبوبی نیز از جم‌ها برای پرداخت درون برنامه‌ای استفاده می‌کنند که مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • کلش آف کلنز (Clash Of Clans)
  • کلش رویال (Clash Royal)
  • فری فایر (Free Fire)
  • موبایل لجندز (Mobile Legends)
  • هی دی (Hay Day)

بازی‌هایی که در بالا نام برده شدند، تنها بخشی از عنوان‌هایی هستند که از جم پشتیبانی می‌کنند. سایت خرید جم یکی از راه‌هایی است که به جم چنین بازی‌هایی رسید. با داشتن جم‌های زیاد نیز می‌توانید از این بازی‌ها بیشترین لذت ممکن را ببرید.

امکاناتی که با خرید جم کلش آف کلنز در اختیار شما قرار داده می‌شود

جم را می‌توان باارزش‌ترین ارز بازی کلش آف کلنز دانست که با برخورداری از آن قفل‌های زیادی برای شما باز می‌شود. در نظر داشته باشید که در بازی کلش آف کلنز از طریق روش‌های مختلفی می‌توانید جم دریافت کنید؛ اما مقدار جم دریافتی به اندازه‌ای نیست که بتوانید با آن در بازی پیشرفت چشمگیری داشته باشید. شما می‌توانید با کمک جم دیوارهای خود را ارتقا دهید، سازه‌های بیشتری را بسازید و در لحظه سازه‌های زیادی را بسازید. همچنین با کمک جم این بازی، می‌توانید در لحظه ارتش خود را آماده نبرد کنید. تمام این موارد دست به دست هم می‌دهند تا بخواهید برای این بازی جم خریداری کنید.

بازی کلش آف کلنز
بازی کلش آف کلنز

هی دی؛ ساخت بزرگ‌ترین مزرعه در این بازی با کمک جم

هی دی یک بازی در سبک ساخت و ساز و همین‌طور خلاقیت است که در آن می‌توانید مزرعه خود را بسازید. با خرید جم، روند پیشرفت شما در بازی سرعت بیشتری به خود می‌گیرد و می‌توانید مزرعه را سریع‌تر گسترش دهید، مواد بیشتری را پرورش دهید و بفروشید و همچنین به بخش‌های دیگر بازی نیز دسترسی داشته باشید.

به عنوان یک مزرعه‌دار در هی دی، شما می‌توانید با برخورداری از جم به میزان کافی، خوک و حیوانات بیشتری را پرورش دهید. در نظر داشته باشید که در طول بازی امکانات زیادی در اختیار شما قرار می‌گیرند که با کمک جم می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید.

چگونه می‌توان از طریق بازی جم به دست آورد؟

در بخش قبلی مطلب با برخی از بازی‌ها آشنا شدید که از طریق جم امکان پرداخت درون برنامه‌ای دارند. زمانی که شما حساب کاربری خود را در آن‌ها می‌سازید و مشغول بازی می‌شوید، تعداد محدودی جم در اختیار دارد. سپس با شرکت در رقابت‌ها یا مراحل مختلف تعدادی جم به شما داده خواهد شد. چنین روشی که برای به دست آوردن جم قرار داده شده، نیاز به صبر و حوصله زیادی دارد. همچنین وقتی از این روش برای جمع آوری جم استفاده می‌کنید، نمی‌توانید آیتم‌های گران قیمت را بخرید.

در چنین شرایطی باید به سراغ سایت خرید جم بروید و با یک سوال پرتکرار در ذهن خود سر و کله بزنید. بسیاری از گیمرهای بر این باورند که با وجود روش‌های رایگان به دست آوردن جم، چرا باید آن‌ها را خرید؟ برای پاسخ به این سوال کافیست به تعداد جم‌هایی که با هر بازی به دست می‌آورید دقت کنید. حال خواهید دید که چقدر برای رسیدن به یک پک 100 عددی جم 1 دلاری وقت بگذارید.

مزایای استفاده از جم

حال که با اهمیت استفاده از سایت خرید جم آشنا شدید، باید بدانید که جم‌ها به تنهایی چه مزایای ارزشمندی دارند. بدون شک با فهمیدن این مزایا به خرید جم‌ها اعتیاد پیدا می‌کنید؛ چون جم‌ها نقش سوخ موشک برای پیشرفت در بازی را دارند. در ادامه مطلب بیشتر به جزئیات معرفی این مزایا می‌پردازیم.

افزایش سرعت پیشرفت بازی

اولین و بزرگترین مزیت یک سایت خرید جم این است که شما را به الماس‌های زیادی می‌رساند. الماس‌هایی که می‌توانید برای خرید آیتم‌ها یا اتمام زمان انتظار ساخت آن‌ها استفاده کنید. برای مثال: در بازی کلش آف کلنز اگر در حال ساخت یک آیتم باشید که حدود 10 روز زمان ساخت دارد. با خرج کردن چند جم در همان لحظه به آیتم مورد نظر می‌رسید. بدون شک چنین اتفاقی سرعت پیشرفت بازی را بالاتر می‌برد.

بیشتر شدن جذابیت‌ها

از دیگر مزایای که با خرید جم به دست می‌آورید، بیشتر شدن جذابیت‌های بازی است. به خصوص در زمان‌هایی که تازه بازی را شروع کرده‌اید، جذابیت بازی چندان چشمگیر نیستند. اما در صورتی که چند جم را همان ابتدای بازی بخرید، می‌توانید در زمان بسیار کوتاهی پیشرفت کنید و به لول‌های بالا برسید. در چنین شرایطی جذابی بازی نیز بیشتر می‌شود.

خرید آیتم‌ها

آیتم‌هایی که در درون بازی وجود دارند، با جم‌ها قابل خریداری هستند. برخی از آیتم‌های کلش آف کلنز (Clash Of Clans) ، کلش رویال (Clash Royal) ، فری فایر (Free Fire) ، موبایل لجندز (Mobile Legends) و هی دی (Hay Day) به تعداد جم زیادی نیاز دارند. اگر هم بخواهید از طریق بازی کردن به تعداد جم مورد نظر برسید، قطعا باید وقت زیادی را در نظر بگیرید. ولی همیشه برای خرید آیتم‌های بازی نیازی نیست که خیلی زمان بگذارید. کافیست به یک سایت خرید جم سر بزنید و الماس‌های بازی مورد نظرتان را بخرید. حالا تعداد جم کافی را در اختیار دارید و آیتم در اکانت شما اضافه خواهد شد.

شخصی سازی بیشتر بازی

اگر از بازی‌هایی مانند موبایل لجند لذت می‌برید، قطعا شخصی سازی کاراکتر بازی جذابیت زیادی برای شما خواهد داشت. آیتم‌های خاص که برای شخصی سازی شخصیت بازی ساخته شده‌اند، معمولا با تعداد زیادی جم قابل خریداری هستند.

یک سایت خرید جم خوب چه ویژگی‌هایی دارد؟

بدون شک الان که با مزایای ارزشمند جم‌های آشنا شدید و به دنبال یک سایت خرید جم می‌گردید، باید به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید. در این بخش مطلب قصد داریم به شما بگوییم که یک سایت خوب برای خرید جم بازی‌های مختلف چه ویژگی‌هایی دارد.

پشتیبانی از بازی‌های متنوع

همانطور که در ابتدای مطلب مشاهده کردید، بازی‌های متنوعی هستند که از جم‌ها برای پرداخت درون برنامه‌ای پشتیبانی می‌کنند. به همین دلیل شما هم باید به دنبال سایتی باشید که بتوانید از طریق آن جم بازی‌های مختلف را خریداری کنید.

پرداخت امن و واریز فوری جم‌ها

یک سایت خرید جم در کمترین زمان ممکن خدمات مورد نظر را به شما ارائه می‌کند. شما برای خرید جم‌ها نباید زمان زیادی را منتظر بمانید و چندین بار با سایت تماس بگیرید. بلکه بعد خرید از طریق روش‌های امن، جم‌ها باید در کمترین زمان ممکن به اکانتتان اضافه شوند.

با آی گیم یک سایت خرید جم خوب را بشناسید

آی گیم با ارائه خدمات مختلف سعی دارد که به شما یک سایت خرید جم ایده‌آل را معرفی کند. مهم نیست که قصد خرید جم کدام بازی آنلاینی را روی چه پلتفرمی دارید. کافیست نام بازی را در سایت جست و جو کنید تا بسته‌های الماس با تعداد گوناگون مقابل چشمانتان قرار بگیرد.