بازی‌ های آنلاین امکانات متنوعی را در اختیار گیمرها قرار می‌دهند. از جمله این امکانات می‌توان به رقابت با دوستان اشاره کرد. بازی فری فایر یکی از این بازی‌ها است که به شما امکان بازی کردن آنلاین به صورت 24 ساعته را خواهد داد. اما زمانی وجود دارد که شما قصد دارید تا زودتر از همیشه در این بازی پیشرفت کنید. از این رو در فری فایر امکاناتی مانند خرید جم برای شما در نظر گرفته شده است که می‌توانید به کمک آن‌ها زودتر از همیشه در این بازی پیشرفت کنید. در ادامه این مطلب با مزایا و شیوه خرید جم بازی فری فایر از آی گیم آشنا می‌شویم.

در بازی فری فایر، امکاناتی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به جم اشاره کرد.
در بازی فری فایر، امکاناتی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به جم اشاره کرد.

ویژگی‌های بازی فری فایر

احتمالا با بازی‌های وارزون، کال آف دیوتی موبایل، پابجی یا فورتنایت آشنایی دارید. این بازی‌ها دارای نقشه‌های وسیعی هستند که برای مدت خاصی شما را در آن نقشه آزاد می‌گذارند تا با بازیکن‌های دیگر رقابت کنید. در بازی فری فایر هم این روال وجود دارد و شما 10 دقیقه فرصت خواهید داشت که تمام افراد درون نقشه را از بین ببرید.

در بازی فری فایر، امکاناتی وجود دارند که از جمله آن‌ها می‌توان به جم اشاره کرد. خرید جم نه تنها در بازی فری فایر، بلکه در بسیاری از بازی‌های جهان حائز اهمیت است و به همین خاطر هم در طول بازی به سختی به‌دست می‌آید. همچنین شما می‌توانید با خرید جم بازی فری فایر، آن‌ها به سکه تبدیل کنید یا اینکه آن‌ها را به صورت مستقیم استفاده کنید.

همچنین، در این بازی سکه نیز وجود دارد که نسبت به الماس، راحت‌تر به‌دست می‌‎آید. سکه در بازی فری فایر به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید با کمک آن انواع سلاح‌ها و امکانات دیگر را خریداری کنید. در نظر داشته باشید که هم سکه و هم جم در بازی فری فایر امکان خرید دارند.

در فری فایر چه امکاناتی را می‌توان خریداری کرد

فری فایر، بازی شوتری است که برای پیشرفت در آن، می‌توان امکانات ویژه‌ای را خریداری کرد. در نظر داشته باشید که در این بازی، شما می‌توانید به راحتی حتی لول خود را هم بالا ببرید. همچنین به سراغ استارتر پک نیز بروید که ویژگی‌های خاص خود را ارائه می‌دهد. از جمله این ویژگی‌ها هم می‌توان به خرید اسکین‌ های حیوانات، اسلحه‌های افسانه‌ای و تلفیقی از آن‌ها اشاره کرد که در غالب سه نوع پکیج به کاربران این بازی ارائه می‌شوند.

امکانات مربوط به شخصی‌سازی کاراکتر؛ امکانی ویژه در فری فایر

شما می‌توانید در بازی فری فایر به راحتی کاراکتر خود را شخصی‌سازی کنید. در نظر داشته باشید که در این بازی، امکان تغییر چهره کاراکتر نیز برای شما فراهم است و به عنوان یک بازیکن حرفه، می‌توانید اسکین‌ها و امکانات ظاهری متعددی را برای کاراکتر خود خریداری کنید. البته لازم به ذکر است که برای دستیابی به تمام ویژگی‌های ظاهری در بازی فری فایر نیازمند پیشرفت در این بازی و همین‌طور هزینه کردن جم و سکه است که با بازی کردن عادی نمی‌توانید به میزان لازمی از آن‌ها دسترسی پیدا کنید.

خرید و شخصی‌سازی انواع سلاح در بازی فری فایر

به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای، شما می‌توانید در بازی فری فایر انواع سلاح را خریداری کنید. همچنین در صورت برخورداری از شرایط لازم به شما این امکان نیز داده می‌شود تا سلاح‌های خود را شخصی‌سازی کنید. البته که درست مانند شخصی‌سازی کاراکتر، خرید و تقویت سلاح نیز نیازمند هزینه زیادی است و این هزینه را تنها می‌توان با خرید جم و سکه پرداخت کرد.

به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای، شما می‌توانید در بازی فری فایر انواع سلاح را خریداری کنید.
به عنوان یک بازیکن حرفه‌ای، شما می‌توانید در بازی فری فایر انواع سلاح را خریداری کنید.

با جم در فری فایر چه کارهایی می‌توان انجام داد؟

الماس در فری فایر به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید به راحتی به اسکین‌ها و امکانات خاص این برنامه دسترسی داشته باشید. به عنوان مثال، فری فایر لباس‌های خاص و جذابی را ارائه می‌دهند که شما می‌توانید با توجه به تعداد الماسی که خریداری کرده‌اید، از امکانات این برنامه بهره‌مند شوید.

الماس (Diamonds) ارز درون بازی فری فایر(in-game currency for Free Fire) است و قابل مقایسه با ارز بازی پابجی (PUBG Mobile Unknown Cash) یا ارز بازی اپکس لجندز (Apex Legends Coins) است. این ارز درون بازی (in-game currency) به شما امکان می دهد آیتم هایی مانند؛ اسلحه (weapons)، حیوانات خانگی (pets)، خودروخریداری کنید. همچنین به شخصیت هایی (characters) مانند میشا (Misha)، نیکیتا (Nikita)، کلی (Kelly)، کاپلا (Kapella) و بسیاری دیگر از شخصیت ها دسترسی پیدا کنید. با الماس های خود همچنین می توانید در لاک رویال(Luck Royale) وچرخش الماس (Diamond Spin) شرکت کنید تا به پوسته های مختلف و خاص (various unique skins) و ارتقاء سلاح های (weapon upgrades) منحصر به فرد دست یابید.

همچنین به این نکته هم توجه داشته باشید که در بسیاری از اوقات، از سمت سرور بازی، شما با تخفیف‌هایی مواجه می‌شوید که بسیار وسوسه برانگیز هستند. از این رو وب‌سایت‌های واسطه مانند آی گیم شرایطی را ایجاد کرده‌اند که شما بتوانید این بسته‌های تخفیفی را خریداری کنید. لازم به ذکر است که محتویات این بسته‌ها یکسان نیستند و در طول زمان عوض خواهند شد.

انواع پلن‌های خرید جم در فری فایر

هماوطور که گفته شد، شما می‌توانید در برنامه فری فایر به راحتی از طریق وب‌سایت‌های واسطه، جم خریداری کنید. در نظر داشته باشید که در وب‌سایت‌های واسطه، سه نوع شیوه و پلن برای خرید جم وجود دارد که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شویم.

خرید جم دوبل بازی فری فایر

دوست دارید با پرداخت مبلغی، جم بیشتری را دریافت کنید؟ می‌توانید برای خرید جم بازی فری فایر و دریافت جم بیشتر، به سراغ پلن جم دوبل بروید. همانطور که از نام این پلن پیدا است، شما می‌توانید با پرداخت مبلغی، به میزان دو برابر جم دریافت کنید. به عنوان مثال، در این پلن شما مبلغ خرید 500 جم را پرداخت می‌کنید، اما مشاهده خواهید کرد که 1000 الماس یا شاید هم بیشتر برای اکانت شما واریز شده است. از این رو می‌توان گفت که جم دوبل می‌تواند بسیار برای ایرانیان مقرون به صرفه باشد.

برای بازی فری‌فایر، مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، منطقه تعیین شده است.
برای بازی فری‌فایر، مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، منطقه تعیین شده است.

در نظر داشته باشید که در کنار تمام مزایای خرید جم دوبل، باید گفت که این پلن تنها در زمان‌های مشخص و به مناسبت‌های خاصی ارائه می‌شود که تنها در آن زمان‌ها باید برای خرید آن اقدام کنید. برای این کار هم می‌توانید سری به وب‌سایت‌های واسطه مانند آی گیم بزنید که از زمان ارائه این پلن مطلع باشید. لازم به ذکر است که دریافت این پلن به دلیل ارائه امکانات بیشتر می‌تواند باعث شود که شما سریع‌تر از همیشه در بازی فری فایر پیشرفت کنید.

خرید جم در ریجن‌های مختلف

همانطور که گفته شد، برای بازی فری‌فایر، مانند بسیاری از بازی‌های دیگر، منطقه تعیین شده است. از این رو شما در حین ثبت نام در این بازی، باید تعیین کنید که در چه منطقه‌ای قرار دارید. در بسیاری از اوقات شما سراغ اکانت‌های آمریکایی خواهید رفت. اما برخی هم تصور می‌کنند که این منطقه آنچنان هم مورد نیاز نیست و به تبع آن کشوری متفرقه را در این بازی انتخاب می‌کنند. از این رو می‌توان گفت که کار این افراد برای خرید جم یا هر ویژگی دیگر این بازی، کمی سخت‌تر خواهد بود.

به طور کلی می‌توان گفت که تمام جم‌های خریداری شده با اکانت اصلی از کشور آمریکا هستند. اما اگربه سراغ این این پلن خرید جم بروید، هیچ تضمینی مبنی بر این که در آینده، این جم از اکانت حذف خواهد شد، وجود نخواهد داشت. در نقطه مقابل، شما می‌توانید در این پلن، اکانت‌ها را با هزینه‌ای کمتر نسبت به دیگر انواع روش‌ها خریداری کنید.

خرید جم تحویل فوری

نوعی دیگری از امکان خرید جم در بازی فری فایر وجود دارد که شما می‌توانید با توجه به شرایط خود، به سراغ آن بروید. خرید جم تحویل فوری، همانطور که از نامش پیدا است، در زمان سریع‌تری برای شما واریز خواهد شد. در نظر داشته باشید که این واریز سریع‌تر، هزینه بیشتر را هم برای شما درپی خواهد داشت. پس اگر عجله‌ای برای دریافت جم ندارید، می‌توانید به صورت عادی، آن را خریداری کنید. لازم به ذکر است که جم تحویل فوری در این برنامه به صورت کاملا قانونی و با ریجن آمریکا خریداری شده و به شما تحویل داده می‌شود.

خرید جم با ارسال روزانه

نوع دیگری هم در خرید جم بازی فری فایر وجود دارد که شما می‌توانید در مدت مشخصی، روزانه یا هفتگی، جم دریافت کنید. به عنوان مثال، تصور کنید که شما اشتراک یک ماهه فری فایر را خریداری کرده‌اید. در زمان خرید، به شما 100 جم تعلق می‌گیرد و بعد از آن، روزانه در حدود 60 جم را تا 30 روز دریافت می‌کنید.

اما نوع دیگری از فری فایر اشتراکی وجود دارد که به صورت هفتگی است. شما با خرید جم بازی فری فایر به مدت هفتگی، روزانه در حدود 60 الماس را دریافت خواهید کرد. این در حالی است که در پلن هفتگی دیگر خبری از شارژ اولیه نیست.

خرید جم فری فایر با ایدی

در روش خرید جم بازی فری فایر با ایدی تگ، تنها نیاز به نام کاربری و آیدی شما در بازی است. بعد از انجام خرید، جم خریاری توسط شما در داخل بازی شارژ می‌شود. در روش خرید جم فری فایر به کمک آیدی تگ، قیمت جم نسبت به روش معمولی عمدتا گران‌تر برای بازیکن تمام می‌شود. از طرفی، هم سرعت دریافت جم‌ها سریع‌تر هست و هیم اینکه تعداد جم‌های دریافتی بیشتر و یا گاهی حتی دو برابر است.

خرید گیفت کارت جم فری فایر؛ میانبری برای پیروزی در نبردها

با خرید گیفت کارت جم فری فایر دیگر نیازی نیست نام و آیدی خود در بازی فری فایر را در سایت‌های فعال در این زمینه ثبت کنید. بلافاصله بعد از خرید گیفت کارت فری فایر کد گیفت کارت فری فایر به شما در داخل سایت نمایش داده می‌شود و به ایمیل شما نیز لینکی ارسال خواهد شد.

کاربران می‌توانند با استفاده از کد گیفت کاررت، حساب کاربری خود در فری فایر را شارژ کنند. این کار به طور معمول تنها 2 دقیقه از وقت شما را می‌گیرد. به طور معمول هم بیشتر گیفت کارت‌ها تاریخ انقضا ندارند، به همین دلیل گزینه مناسبی برای هدیه دادن به دوستان هستند.

روش استفاده از گیفت کارت فری فایر

در اولین مرحله لازم است آی پی خود را از ایران به کشور دیگری تغییر داده و سپس وارد سایتی که قصد خرید از آن را دارید بشوید. تصاویر بازی‌های مختلفی را در این قسمت مشاهده می‌کنید. بر روی بازی فری فایر کلیک کنید. گزینه پلیر آیدی را انتخاب نمایید. در این مرحله آیدی خودتان را در بازی وارد کنید. حتما در بالای صفحه بررسی کنید که مشخصات شما درست وارد شده باشد. کد گیفت کارت خریدرای شده را در قسمت Garena Prepaid Card Password وارد کنید. در نهایت هم بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.

ارزش جم در فری فایر بیشتر است یا سکه؟

در نظر داشته باشید که در بازی فری فایر، شما می‌تواند انواع سکه و جم را در پلن‌های متنوع خریداری کنید. اما این سوال برای برخی از کاربران وجود دارد که ارزش سکه بالاتر است یا جم. به طور کلی می‌توان گفت که ارزش جم بالاتر از سکه است و سخت‌تر هم می‌توان آن را دریافت کرد. این در حالی است که سکه در عین برخورداری از ارزش کمتر، راحت‌تر به‌دست آورده می‌شود.

شخصیت های بازی فری فایر
شخصیت های بازی فری فایر

در بازی فری فایر استاد شوید

فری فایر یکی بهترین بازی‌های سبک بتل رویال و شوتر است که برای تلفن‌های همراه منتشر شده است. در این بازی گیمرهای حرفه‌ای حضور دارند که برای پیروزی مقابل آن‌ها باید یک سری از نکات را بدانید. برای آشنایی با رازهای موفقیت در بازی فری فایر این مطلب را بخوانید.

رازهای موفقیت در بازی فری فایر را بشناسید

همواره پلیرهای حرفه‌ای یک سری نکات را رعایت می‌کنند که در گذشت زمان و در اثر تجربه آن‌ها را یاد گرفته‌اند. اما لازم نیست که شما این موارد را شخصا تجربه کنید، چرا که در ادامه قصد داریم رازهای موفقیت در بازی فری فایر را شرح دهیم.

در یک موقعیت ثابت نمانید

یکی از اشتباهاتی که پلیرهای حرفه‌ای فری فایر انجام نمی‌دهند، ثابت ماندن است. آن‌ها همیشه در حال جنب‌وجوش هستند و به‌سختی می‌توان آن‌ها در موقعیت مناسب گیر انداخت و به آن‌ها شلیک کرد. پس لازم است که در اولین قدم پرجنب‌وجوش باشید و در یک موقعیت ثابت و بی‌حرکت نمانید.

خیلی درگیر مقدار لوت نباشید

بسیاری از گیمرهای مبتدی فری فایر همواره به دنبال لوت بیشتر و آیتم‌های خاص در محیط بازی هستند و در بیشتر مواقع خیلی سریع کشته می‌شوند. اگر بیشتر از بازی به لوت اهمیت دهید، به‌احتمال بسیار به یک بازیکن مبتدی تبدیل خواهید شد، چرا که فری فایر یک بازی بتل رویال است و هدف آن مقاومت بیشتر است نه کسب آیتم‌ها و سلاح‌های بیشتر. در چنین شرایطی لازم به مقدار لوت خود اکتفا کنید و تنها در صورت امکان به سراغ لوت‌های بیشتر بروید.

پنل کنترل را شخصی‌سازی کنید

در بازی فری فایر امکانی وجود دارد که به‌وسیله آن می‌توانید پنل کنترل که شامل دکمه‌های تیراندازی، نشانه‌گیری و حرکت است را شخصی‌سازی کنید. اگر تنظیمات کنترل را به‌درستی با توجه به سبک بازی خود تنظیم کنید، سریع‌تر و حرفه‌ای‌تر خواهید شد. برای انجام شخصی‌سازی پنل کنترل لازم است به بخش setting و سپس پنل control بروید.

برای پیروزی منفعل باشید

یکی از رازهای موفقیت در بازی فری فایر، منفعل بودن است. منفعل بودن بدین معناست که لازم نیست همیشه اول به سراغ رقبای خود بروید و با ریسک بالایی بازی کنید. برای دوام بیشتر و در نتیجه افزایش شانس پیروزی در بازی فری فایر لازم است که گاهی کمپ کنید، از مناطق خلوت عبور کنید و بگذارید که رقبا به سراغ شما بیایند.

با رازهای موفقیت در بازی فری فایر حرفه‌ای شوید و از این بازی لذت بیشتری ببرید

در این مطلب سعی کردیم تا نکاتی مهم را درباره پیروزی و حرفه‌ای‌تر شدن در بازی فری فایر به شما معرفی کنیم. اگر نکات ذکر شده را رعایت کنید، شانس پیروزی شما بسیار افزایش می‌یابد و علاوه بر موفقیت در نبردها، لذت بیشتری از این بازی مهیج خواهید برد.

در فری فایر بهترین شوید

در بازی فری فایر امکانات متنوعی در اختیار شما قرار داده می‌شود. این امکانات با پرداخت دلاری یا با خرید سکه و جم قابل دسترسی هستند که از جمله آن‌ها می‌توان به اسکین‌های متنوع، سلاح‌های مختلف و افسانه‌ای و بوست لول (Level Boost) اشاره کرد.

به دلیل وجود تحریم‌ها خرید مستقیم این امکانات فراهم نیست و از این رو باید به سراغ وب‌سایت‌های واسطه رفت. ما در آی گیم تلاش می‌کنیم تا خرید امکانات متنوع در بازی‌هایی مانند فری فایر را از طریق خرید درون برنامه ای از گوگل پلی برای شما فراهم کنیم. برای خرید از آی گیم کافی است بسته‌های جم مورد نیاز خود را در پلن‌های مختلف، انتخاب و مراحل خرید را با استفاده از درگاه پرداخت مطمئن ما طی کنید.