گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla

در جریان رویداد Ubisoft Forward که شب گذشته به صورت زنده پخش شد، اخبار جدید بازی‌هایی از قبیل فارکرای 6 و واچ داگز: لژیون به صورت رسمی منتشر شدند و تاریخ دقیق انتشار این بازی‌ها اعلام شد. اما مهم‌ترین آن‌ها، بازی محبوب و موردانتظار Assassin’s Creed Valhalla بود که یک گیم پلی 30 دقیقه‌ای از آن منتشر شد و برخی از جزئیات بازی را شرح داد.

در ابتدای معرفی بازی اساسینز کرید والهالا یک تریلر از آن منتشر شد که گیم پلی، گرافیک و سیستم مبارزات را به مخاطبان این بازی نشان داد و بعد از آن گیم پلی 30 دقیقه‌ای این بازی نمایش داده شد. در این گیم پلی به جنبه‌های مختلف این بازی مانند، فعالیت‌های جنگی و … اشاره شد. در گیم پلی این بازی سیستم مبارزات وایکینگ‌ها نمایش داده شد و طبق اظهارت یکی از طراحان بازی، گیمرها می‌توانند باسلاح‌هایی مختلف مربوط به دوره وایکینگ‌ها، دشمنان خود را شکست دهند. همچنین یوبی سافت به این مورد اشاره کرد، که اعمال و رفتارهای شما درحین موقعیت‌های حساس بازی، عواقبی دارند.

در گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla شاهد بودیم که شخصیت «Eivor» به مبارزه با یک نفر به نام «Rued» می‌رود و او را شکست می‌دهد. وقتی که Rued دیگر توان مبارزه را نداشت بازی به گیمر دو گزینه را نشان داد. گزینه اول این بود که او را بکشید و گزینه دوم این بود که رهایش کنید. در گیم پلی دیدیم که گزینه دوم انتخاب شد ولی پس از گذشت مدت زمانی Rued یک مراسم عروسی را خراب کرد و شاهزاده محلی را به یک دوئل دعوت کرد. اینجا هم شما می‌توانستید این انتخاب را داشته باشید که جلوی Rued را بگیرید یا هیچ عکس العملی نشان ندهید و ریسک از دست دادن یکی از هم پیمانان‌تان را بپذیرید.

تاریخ انتشار بازی‌های جدید

در این رویداد تاریخ انتشار بازی‌های مهم یوبی سافت هم نیز اعلام شد. بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ 8 آبان 99، بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ 27 آبان 99 و بازی Far Cry 6 که تا به الان فقط یک تریلر سینماتیک از آن پخش شده در تاریخ 30 بهمن 99 منتشر می‌شود.

اگر شما هم به دسته بازی های سبک نقش آفرینی علاقمند هستید می توانید مقاله” 20 بازی برتر سبک نقش آفرینی ” در بلاگ سایت آی گیم را نیز مطالعه کنید.