Assassin's Creed Valhalla
دو بازی مورد انتظار اساسینز کرید والهالا و فارکرای 6

گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla

در جریان رویداد Ubisoft Forward که شب گذشته به صورت زنده پخش شد، اخبار جدید بازی‌هایی از قبیل فارکرای 6 و واچ داگز: لژیون به صورت رسمی منتشر شدند و تاریخ دقیق انتشار این بازی‌ها اعلام شد. اما مهم‌ترین آن‌ها، بازی محبوب و موردانتظار Assassin’s Creed Valhalla بود که یک گیم پلی 30 دقیقه‌ای از آن منتشر شد و برخی از جزئیات بازی را شرح داد.

در ابتدای معرفی این بازی یک تریلر از آن منتشر شد که گیم پلی، گرافیک و سیستم مبارزات را به مخاطبان این بازی نشان داد و بعد از آن گیم پلی 30 دقیقه‌ای این بازی نمایش داده شد. در این گیم پلی به جنبه‌های مختلف این بازی مانند، فعالیت‌های جنگی و … اشاره شد. در گیم پلی این بازی سیستم مبارزات وایکینگ‌ها نمایش داده شد و طبق اظهارت یکی از طراحان بازی، گیمرها می‌توانند باسلاح‌هایی مختلف مربوط به دوره وایکینگ‌ها، دشمنان خود را شکست دهند. همچنین یوبی سافت به این مورد اشاره کرد، که اعمال و رفتارهای شما درحین موقعیت‌های حساس بازی، عواقبی دارند.

در گیم پلی بازی Assassin’s Creed Valhalla شاهد بودیم که شخصیت «Eivor» به مبارزه با یک نفر به نام «Rued» می‌رود و او را شکست می‌دهد. وقتی که Rued دیگر توان مبارزه را نداشت بازی به گیمر دو گزینه را نشان داد. گزینه اول این بود که او را بکشید و گزینه دوم این بود که رهایش کنید. در گیم پلی دیدیم که گزینه دوم انتخاب شد ولی پس از گذشت مدت زمانی Rued یک مراسم عروسی را خراب کرد و شاهزاده محلی را به یک دوئل دعوت کرد. اینجا هم شما می‌توانستید این انتخاب را داشته باشید که جلوی Rued را بگیرید یا هیچ عکس العملی نشان ندهید و ریسک از دست دادن یکی از هم پیمانان‌تان را بپذیرید.

تاریخ انتشار بازی‌های جدید

در این رویداد تاریخ انتشار بازی‌های مهم یوبی سافت هم نیز اعلام شد. بازی Watch Dogs: Legion در تاریخ 8 آبان 99، بازی Assassin’s Creed Valhalla در تاریخ 27 آبان 99 و بازی Far Cry 6 که تا به الان فقط یک تریلر سینماتیک از آن پخش شده در تاریخ 30 بهمن 99 منتشر می‌شود.