در دنیای اعجاب‌انگیز گیمرها، هر روز با یک بازی جدید رو به رو می‌شویم. هر بار که یک بازی جدید عرضه می‌شود، بازیکنان را بیشتر از قبل هیجان زده و کنجکاو می‌کند. از زمانی که تریلر بازی Cyberpunk 2077 منتشر شده است، تمام طرفداران بازی به دنبال بررسی قابلیت‌های ویژه این بازی هستند. بازی سایبر پانک 2077 از دسته بازی‌های جذاب و پرطرفداری است که ذهن بسیاری ازبازیکنان را درگیر خود کرده است. اکنون سوال این است که چه چیزی سبب شده است تا بازی سایبر پانک توجه همگان را به خود جلب کند؟! مطلب حاضر می‌کوشد تا قابلیت و ویژگی‌های چشم گیر بازی سایبر پانک 2077 را به علاقه‌مندان ارائه دهد، پس با ما همراه باشید.

سایبر پانک 2077
سایبر پانک 2077

حالت مولتی پلیر بازی Cyberpunk 2077

حالت مولتی پلیر بازی‌ها همیشه پر‌طرفدار بوده‌اند. جمع شدن در محفل دوستان و تجربه یک بازی هیجان‌انگیز می تواند لذت بخش تر از بازی در تنهایی باشد. کمپانی CD Projekt رسما تأیید کرد که بازی Cyberpunk 2077 دارای حالت مولتی پلیر خواهد بود، اما تا زمانی که تمام DLC رایگان بیرون نباشد، این حالت امکان پذیر نخواهد بود.

وجود 75 داستان خیابانی فی البداهه در بازی Cyberpunk 2077

هر بازی دارای یک خط داستانی است! بهتر است بگوییم، داستان بازی است که می تواند بازیکن را برای ساعات طولانی پای سیستم بنشاند! اگر داستان بازی خیابانی و فی البداهه باشد، گیمر با صحنه‌های خارق العاده‌ای مواجه می‌شود، درست مانند بازی Cyberpunk 2077 ! کمپانی CDPR پیش از این اظهار کرده بود كه هر يك از داستان‌های بازی سایبرپانک فی البداهه خواهند بود، درست مانند یک داستان خیابانی، برخی از وقایع جانبی بازی مشابه داستان شکار هیولا جرالد در بازی The Witcher 3 می‌باشد. جان مامیس، رئیس استودیوی کراکوف، در آخرین مصاحبه‌اش اظهار داشته است که حدود 75 داستان خیابانی در سایبرپانک 2077 وجود دارد. داستان‌های خیابانی یک رخداد کوچک به حساب می‌آیند. سری داستان‌های خیابانی راهی برای کشف جهان و ارتقا کاراکتر گیمر ایجاد می‌کنند. تمامی موارد از پیش طراحی شده‌اند و هیچ موردی پیش فرضی وجود ندارد.

گرافیک بصری باکیفیت بازی Cyberpunk 2077

یکی از قابلیت‌هایی که حین بازی بسیار حائز اهمیت است، وضوح تصویری است که در هر ثانیه تماشا می کنیم. هر چه وضوح تصویر بازی یا FSP بالاتر باشد، بازی را لذت بخش‌تر خواهد کرد. به جرات می توان ادعا کرد که بازی، cyberpunk 2077 یک بازی شوتر به سبک اول شخص و با  FPS بالا می باشد. درست است که برخی صحنه‌ها یا حتی رانندگی حین بازی از طریق شخص ثالث صورت می‌گیرد، اما بیشتر شلیک‌ها به دست گیمر صورت می‌گیرد. این بازی بسیار پر هرج و مرج، جنگی، پر از شلیک و صدای گلوله است و البته، همسطح با بازی Doom Eternal می‌باشد.  اما هنوز هیچ چیز قابل پیش بینی نیست، باید منتظر بمانیم! به عنوان مثال کاراکتر اصلی، V در ابتدای شروع دمو برای از بین بردن اهریمن، شیرجه زده و از طریق هفت تیر اتوماتیک خود شلیک می کند. اعداد نشان دهنده تعداد شلیک ها می باشد، اما دشمنان گلوله را حس نمی‌کنند و در این موقعیت تنها زرنگ بودن V می تواند کارساز باشد! البته که کاراکتر V نسبت به نسخه سال 2018، چالاک‌ تر شده و قابلیت های بیشتری نیز دارد. او می‌تواند بدود و در حالت سر خوردن روی زمین شلیک کند، حتی صحنه شلیک او با نمایش آهسته پخش می‌شود. تلفیق این حرکات در بازی سایبرپانک 2077 کنار هم نابودی دشمن را به راحتی فراهم می‌سازد. در طی بازی علاوه بر مقدار زیادی اسلحه در مدل های مختلف، سلاح‌های دیگری نیز یافت می‌شود.

بازی سایبرپانک
بازی سایبرپانک

ساخت کاراکتر دلخواه در بازی Cyberpunk 2077

هر بازیکنی دوست دارد در استایل مورد علاقه خود بازی کند! انتخاب کاراکتر به سبک دلخواه کمترین لطفی است که کمپانی ساخت بازی می‌تواند به بازیکن بکند. این قابلیت در بازی Cyberpunk 2077 وجود دارد! همانند نسخه پیشین بازی، گیمر توانایی خلق کاراکتر دلخواه را دارد. تمامی آیتم ها از مدل مو، تاتو و حتی لباس قابل تغییر می باشد. اما  برخی موارد از جمله تغییر نوع اسکلت بدنی امکان پذیر نیست. در این نسخه از بازی خلق کاراکتر محدود به جنسیت نمی‌باشد. طبق گفته مدیرعامل کمپانی ساخت این بازی، گزینه‌های انتخابی بسیار زیادی در ابتدای بازی در اختیار گیمر قرار خواهد گرفت. مدیر عامل همچنین اظهار کرد که قابلیت تنظیم صدا برای کاراکتر V در دست اقدام است، اما چون هنوز اجرا نشده است، هیچ ضمانتی برای اجرای این کار وجود ندارد. در طی بازی سایبرپانک 2077، گیمر می تواند وضعیت خود از جمله قدرت، هوش، سطح استرس و تمرکز حین شلیک را تنظیم کند. همچنین گیمر می تواند back story خود را که به آن Life path گفته می شود ، تغییر داده و از میان، Corpo یا Street Kid یک مورد را انتخاب کرده، که هر کدام داستان اصلی خود را دارند و موقعیت مکانی گیمر بر اساس آن ها آغاز می شود. هر Life path گفتگوی منحصر به فرد را دارد که می تواند چگونگی انجام کارها را تغییر دهد، بنابراین تصمیم مهمی است که توسط گیمر انتخاب می‌شود.

کیانو ریوز بازیگر نقش جانی دست نقره ای در Cyberpunk 2077

حضور کیانو ریوز در تریلر باز یcyberpunk 2077 جهان را غرق در هیجان کرد. جالب تر از چهره جذاب کیانو، بازی وی در نقش جانی دست نقره ای، شخصیت شناخته شده نسخه اصلی بازی سایبر پانک 1988 می‌باشد. اوج هیجان اینجاست که: جانی دست نقره ای در این نسخه مرده است و در خیالات V به عنوان “شبح دیجیتالی” زندگی می‌کند. در بازی سایبرپانک 2077 شخصیت دست نقره‌ای یک نوازنده راک است که به شکل یک مهاجم سنتی عمل می‌کند. طراحی این کاراکتر بیشتر شبیه نسخه سایبر پانک قبلی است. دست نقره‌ای نسخه حاضر خطرناک تر از نسخه سابق است، اما طراحی دست نقره‌ای وی به همان صورت قبل می‌باشد.

روابط عاشقانه در بازی Cyberpunk 2077

هرچه یک بازی به یک زندگی طبیعی و در دنیای واقعی نزدیک تر شود، هیجانش بیشتر خواهد شد! در بازی Cyberpunk 2077 در کنار جنگیدن و کشتار دشمن، می توانید روابط عاشقانه‌ای نیز تجربه کنید. طبق گفته مدیرعامل کمپانی کاراکتر‌های همجنسگرای مرد، دوجنسگرا، همجنسگرای زن و غیره قابل طراحی توسط گیمر می‌باشند. هر بازیکن در بازی سایبرپانک 2077 با توجه به میل شخصی می‌تواند به کاراکترهای دیگر عشق بورزد، اما دقت کنید که دست نقره ای شخصیت مطرحی است نمی توانید با او رابطه عاشقانه برقرار کنید!

بازی Cyberpunk 2077
بازی Cyberpunk 2077

نکاتی جالب درباره بازی Cyberpunk 2077 که احتمالا نمی‌دانید!

  • بر اساس نحوه بازی گیمر چندین پایان وجود دارد.
  • بازی cyberpunk اساسا یک بازی سیاسی می‌باشد.
  • حالت عکاسی از صحنه‌های مختلف وجود خواهد داشت.
  • قابلیت ترجمه دیالوگ‌ها به زبان مورد علاقه گیمر در بازی سایبرپانک2077 وجود دارد.
  • در طول بازی ساختمان‌های بلند و قابل کاوش با “فعالیت های زیادی” وجود خواهد داشت.
  • آهنگساز بازی Witcher 3 ، مارسین پرزیبیوویچ، در زمینه موسیقی متن cyberpunk فعالیت می‌کند.
  • موادی به نام Braindances، عملکردی مثل مواد مخدر دارد که در طی بازی نقش مهمی را ایفا می‌کنند.
  • به زودی یک شخصیت اکشن جانی دست نقره ای ،با بازی کیانو ریوز، دارید که در تمام طول بازی شما را با هیجان رو به رو خواهد کرد.

 بازی Cyberpunk 2077 غرق در تکنولوژی

هر گیمر حرفه ای و پرهیجانی نیاز دارد که در بازی Cyberpunk 2077 در کنار کیانو ریوز و lady V یک بازی کشتار دسته جمعی را تجربه کند. اگر به دنبال بازی هستید که ساعت‌ها شما را بر روی صندلی میخکوب کند! پیشنهاد ما بازی سایبرپانک 2077 است! پس منتظر باشید! اگر شما هم به بازی های سبک شبیه سازی علاقه مند هستید می توانید به بلاگ ” 20 بازی برتر سبک نقش آفرینی” مراجعه فرمایید.