Half-life: Alyx
گیم پلی بازی هف لایف: الیکس

پس از پایان ساخت پروژه Half-Life Alyx و انتشار آن در قالب یک بازی VR برای مخاطبان، هم اکنون سازندگان این بازی درحال ایده پردازی برای ساخت ادامه این سری هستند. طراح و برنامه نویس سری بازی‌های Half-Life اظهار داشتند که ساختن یک پروژه بزرگ دیگر مثل Half-Life Alyx، می‌تواند بسیار جذاب و هیجان انگیز باشد.

آقای Geoff Keighley گفته است که اعضای تیم ولو امیدوارند، که در آِینده، بازی هف لایف را در مقیاسی بزرگتر و البته، در همان حالت نسخه‌های قدیمی‌تر بسازند. البته او نیز اظهار داشت که شک و شبه‌هایی در تایید ولو برای ساخت یک بازی با ابعادی بزرگ وجود دارد. او همچنین خبر از ساخت یک پروژه فوق محرمانه در ابتدای سال 2018 توسط یک تیم کوچک در ولو را به مخاطبان داد. شاید این پروژه فوق محرمانه همان چیزی باشد که ما دنبالش هستیم.

بر خلاف تصورات گیمرها و طرفداران این بازی، احتمال دارد که بازی بعدی ولو هم که یحتمل یک Half-Life است، در قالب یک بازی VR به طرفداران ارائه شود. اما، هنوز هیچ خبری رسما تایید نشده است. شاید هم یک بازی VR نباشد و آن حالت اکشن-ماجراجویی اول شخص را داشته باشد! 

اگر مایل هستید اطلاعات بیشتری در خصوص کمپانی ها ی بازی سازی داشته باشید به بلاگ ” کمپانی‌های برتر بازی سازی ” مراجعه فرمایید.