Assassin’s Creed یکی از بازی‌های محبوب کمپانی یوبی سافت است که تاکنون نسخه‌های زیادی از آن به بازار عرضه شده است. نسخه‌هایی همچون اساسینز و assassins creed origins. سری Assassin’s Creed Origins اولین نسخه از مجموعه اساسینز است که داستان آن به فرقه اسماعیلی‌ها اشاره دارد. این بازی از زمان انتشار با استقبال خوبی از طرفداران مجموعه روبرو شد و به فروش خوبی رسید. اما با گذشت اندک زمانی، مشکلاتی در بازی نمایان شد. در این مقاله قصد داریم تا درباره این مشکلات صحبت کرده و راه حل‌هایی برای آنها ارائه دهیم.

Assassin’s Creed یکی از بازی‌های محبوب کمپانی یوبی سافت است که تاکنون نسخه‌های زیادی از آن به بازار عرضه شده است.

مشکلات صوتی در بازی اساسینز کرید 

از جمله مشکلاتی که در بازی assassins creed origins شاهد خواهید بود، اشکال در بخش صوتی بازی است. ممکن است کاربران در هنگام بازی صدا را به صورت کامل از دست بدهند و یا با قطعی آن مواجه شوند. این مشکل بسیار ساده حل خواهد شد؛ برای این کار کافیست تا مراحل زیر را به صورت دقیق انجام دهید:

از جمله مشکلاتی که در بازی assassins creed origins شاهد خواهید بود، اشکال در بخش صوتی بازی است.

در ابتدا وارد بخش Setting یا همان تنظیمات بازی شوید. بعد از آنجا وارد بخش Update & Security شده و گزینه Troubleshoot را انتخاب کنید. سپس با انتخاب گزینه Playing Audio به بخش Run the troubleshooter بروید و روی آن کلیک کنید. بعد از انجام این کار باید سیستم را ری‌استارت کرده و مجددا آن را راه‌اندازی کنید. خواهید دید که مشکل صوتی بازی حل خواهد شد.

افت فریم بازی اساسینز ( assassins creed origins)

مشکل افت فریم در بازی assassins creed origins بسیار شایع است؛ طوری که بسیاری از کاربران از همان ابتدا با این مسئله روبرو بوده‌اند. البته اگر قبلا تجربه بازی‌های اساسینز کرید را داشته باشید، می‌دانید که افت فریم مشکل تازه‌ای نبوده و بسیاری از نسخه‌های قبلی نیز دچار این مسئله بوده‌اند. برای مثال سری Assassins Creed Syndicate و Assassin’s Creed Unity نسخه‌هایی بودند که از همان ابتدا به دلیل مشکل افت فریم با نارضایتی کاربرانشان مواجه شدند. حال کاربران این نسخه برای حل مشکل افت فریم چه کاری باید انجام دهند؟ تنها راهی که برای این حل مورد وجود دارد، آپدیت کردن درایو کارت گرافیک کامپیوتر است. متاسفانه بعضی از بازی‌ها بر روی تمام کنسول‌های خود به خوبی اجرا نمی‌شوند. اساسینز کرید اورجینز هم بر روی کنسول پی سی به خوبی بهینه‌سازی نشده و دچار افت فریم می‌شود.

مشکل افت فریم در بازی assassins creed origins بسیار شایع است.

مشکل در اجرا assassins creed origins

اجرا نشدن بازی اساسینز کرید اورجینز یکی دیگر از مشکلاتی است که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند. بعضی اوقات بدون هیچ دلیل خاصی بازی اجرا نمی‌شود! برای همین راه حل دقیقی که بتوان برای حل آن ارائه داد، وجود ندارد. تنها کاری که می‌توان در این شرایط انجام داد و به نتیجه رسید، این است که درایو کارت گرافیک را به آخرین نسخه بروز کرد. در بسیاری مواقع با انجام این عمل مشکل اجرای بازی حل خواهد شد.

اجرا نشدن بازی اساسینز کرید اورجینز یکی دیگر از مشکلاتی است که ممکن است کاربران با آن مواجه شوند.

کرش کردن بازی assassins creed origins

کرش کردن بازی به معنای توقف ناگهانی و بیرون پریدن از آن است. بسیاری از بازی‌های ویندوزی با مشکل کرش شدن روبرو هستند. بازی اساسینز کرید اورجینز هم از این مسئله مستثنی نیست و گاهی در هنگام اجرا متوقف می‌شوند. متاسفانه این مشکل هم راه اساسی ندارد و کاربران تنها می‌توانند با انجام مراحل زیر مشکل کرش را حل کنند. در ابتدا باید از اینکه آخرین نسخه ویندوز 10 بر روی کامپیوترتان نصب باشد اطمینان حاصل کنید. اگر نسخه بروز نبود، سیستم کامپیوترتان را به آخرین نسخه آپدیت کنید. بروز رسانی سیستم برروی عملکرد بعضی بازی‌ها تاثیر گذاشته و باعث می‌شود تا آنها به خوبی اجرا شوند. بعد از این کار پی سی خود را با یک آنتی ویروس به طور کامل اسکن کنید تا ویروس‌های احتمالی از بین بروند. و در نهایت با استفاده از System File Checker از سیستم کامپیوترتان یک اسکن داخلی بگیرید.

کرش کردن بازی به معنای توقف ناگهانی و بیرون پریدن از آن است.

راه حل دیگری برای کرش شدن بازی وجود دارد؛ عبارت msconfig را در Run ویندوز تایپ کنید و برروی آن کلیک کنید. از صفحه باز شده وارد سربرگ بوت شوید. از بخش Boot بر روی Advanced Options کلیک کنید تا کادر جدید ظاهر شود. در این کادر برای Number of Processors یک عدد کمتر از 32 انتخاب کنید. و در نهایت بر روی گزینه OK و بعد Apply کلیک کنید. زمانی که این مراحل را انجام دادید، سیستم را ری‌استارت (راه اندازی مجدد) کنید و وارد بازی شوید.

انواع ارور در بازی assassins creed origins

علاوه بر مشکلاتی که در بالا مطرح شد، ممکن است کاربران با مسائل دیگری همچون ارورهای گوناگون مواجه شوند. در اینجا چند مورد از شایع‌ترین ارورها و به همراه راه حلشان را برای شما آورده‌ایم.

ارور با پسوند DDL / Api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll is Missing در بازی اساسینز

اگر بر روی سیستم کامپیوتر نرم افزار Visual C++ Redistributable را نداشته باشید، قطعا با این نوع ارورها مواجه خواهید شد. برای حل این اخطارها کافیست تا نرم افزار موردنظر را بر روی کامپیوترتان نصب کنید تا مشکل حل شود.

ارورهای DirectX 11 در بازی اساسینز

برخی از بازی‌ها ممکن است در هنگام اجرا، ارور عدم شناسایی Directx 11 دهند. متاسفانه تاکنون درباره حل این ارور راه منطقی ارائه نشده و بازیکنان باید تا زمان حل کامل این مشکل صبر کنند. اخیرا یک گیم پلی 30 دقیقه ای از این بازی جذاب منتشر شده است شما نیز می توانید گیم پلی بازی اساسینز را مشاهده کنید.